Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mazo briinumu diivainiibas :D

5 posters

Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty mazo briinumu diivainiibas :D

Post  mia Otrdiena Marts 29, 2011 10:24 pm

sveikas :) sagribeejaas jums pastaastiit par mazaas mias diivainiibaam ,kaa piemeeram vinja negulj uz griidas..tikai gultaa..arii savaa gultinjaa negulj..uz nakti mums izstraadaata tehnika kaa suniti iemidzinaat , mes liekam vinjas gultu savaa gultaa,paijaajam kmr aizmieg un tad liekam vinjas gultu zemee :D jums arii tik traki bija? ja nenjemam pie sevis vinja traki smilkst un katru reizi izdomaa kko jaunu kaa muus iezheelinaat ,pedejas reizes njeema savu rotalju laachuku zobos un smilsteeja kmr nepanjeemaam :( veel liekas jociigi tas,ka vinja churaa uz aviiziiteem ,bet lielaas dariishans kaarto kur pagadaas :S pastaastat kaa jums gaaja ar sho visu :)
mia
mia
Rookie
Rookie

Number of posts : 34
Join date : 25.03.11
Age : 37
Dzīvesvieta : Canada,Toronto

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  Ruby Otrdiena Marts 29, 2011 11:46 pm

Nu ar to guleeshanu ir taa ka neviens jau sunjuks pats neizveeleesies guleet uz griidas vai savaa gultinjaa/maajinjaa ja vinjam buus atljauts guleet siltajaa saimnieka gultaa, un ja jau Mia vienreiz izbaudiijusi ka var guleet pie tevis gultaa tad turpinaas spekuleet uz tevi un raadiis beediigas actinjas un citus trikus lai tik tiktu pie tevis gultaa :32 sunji ljoti labi zin kaa var aptiit saimnieku ap pirkstu jau pirmajaas dienaas :)

Bet nu viss atkariigs no tevis, ja tieshaam veelies lai vinja gulj pati savaa gultinjaa/maajinjaa tad jaasaak jau maaciit tagad. Kad panjeemaam pirmo sunjuku Peppi tad jau pirmajaa dienaa stingri noleemaam ka vinja gulees pati savaa maajinjaa un viss. Ar Peppi paciinijos paaris pirmaas naktis bet driiz vien iestaajaas miers, saprata jaaiet savaa gultaa guleet, ar Lurdesu paciiniijaamies vienu nakti un vinja saprata, un Roksis nemaz neprasiijaas gultaa pie mums, laikam uzzinaaja no paareejaam ka nav veerts lol! Es vienkaarshi nepieveersu uzmaniibu tai skraapeeshanai pie gultas un smilksteeshanai. Taa ir taada kaa speele - kursh pirmais padosies lol un es reti kad padodos ja ko esmu noleemusi lol! Tagad visas gulj savaas gultinjaas pa nakti, kas atrodaas muusu guljamistabaa. Pa ziemu shad tad gadaas ka ielec pie mums gultaa pasildiities pa nakti, tad es neko nesaku jo ziemaa meedz buut veess naktiis, citreiz man uznaak un es panjemu visas triis gultaa blakus, bet vinjas ljoti labi zin ka citaa laikaa nevar tikai ja es uzaicinu. Pa dienu vinjaam ir atljauts guleet muusu gultaa ja veelaas un vinjas to arii dara lol!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  mia Trešdiena Marts 30, 2011 12:17 am

jaa ,jaasaak buus dreseet :D un jaapiever acis taam zheeliigajaam actinjaam :icon200: lol!
mia
mia
Rookie
Rookie

Number of posts : 34
Join date : 25.03.11
Age : 37
Dzīvesvieta : Canada,Toronto

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  Lily Trešdiena Marts 30, 2011 2:38 pm

mia rakstīja: churaa uz aviiziiteem ,bet lielaas dariishans kaarto kur pagadaas

ar šito es cīnos jau gadu :( viena princese mums tāpat izdarās... un nu pagaidām bez rezultātiem Cry
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  Lexy Ceturtdiena Marts 31, 2011 7:14 pm

Nu, manās mājās jau no šnaucru kucēnu laikiem ir ieradināts, ka uz nakti kucēni guļ savā sētiņā, kurā vienlaikus atrodas gan viņa gultiņa, gan avīzītes vai paladziņi un ēdambļodas :) Pasmikst jau, bet ātri pierod. Tagad ar Melu ir tā, ka labprāt vakarā tur aizmieg, bet ar rīta gaismu ir augšā un prasās ārā, tad nu mīļā miera labad es eju un paņemu blakus un paguļam vēl kādu stundiņu kopā. Bet es par to nesatraucos, jo viņai tak visu dienu pēc tam vienai jādzīvojas, kamēr es esmu darbā.
Ar to kārtošanos mums pārsvarā viss ok, iet uz paladziņu visu darīt, bet ļoti retu reizi peļķe paliek kur citur, kā ar to cīnīties gan nezinu, nespēju tādu mazuli pat sodīt :32
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  Ruby Ceturtdiena Marts 31, 2011 10:59 pm

Man arii Roksis (janaakaa) saakumaa guleeja savaa seetinjaa pa naktiim, vinja bija taa pieradusi ka beigaas kad nonjeemaam seetinju, nevareeja atrast kur guleet, saakumaa pat zheel bija, meegjinaajaam likt atpakalj, tad atkal nost, liidz beigaas aprada ka nav. Uzskatu ka seetinjas ir ideaals variants kuceeniem, ne tikai naktiis, bet arii pa dienu kad pashi neesam maajaas, it iipashi ja maajaa ir kaapnes pa kuraam var notentereet un sasisties un veel citi sunji, par kuriem saakumaa nebija paarlieciibas kaa sadziivos. Arii kuceena droshiibai, un lieliski un aatri iemaacaas satureet un paciesties uz nokaartoshanos, jo savaa vietinjaa/seetinjaa nekad neshmuceeja, kaut gan bija paladzinsh saakumaa iekshaa, vinja gaidiija kad varees iet daarzaa nokaartoties.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  Lexy Piektdiena Aprīlis 01, 2011 6:09 am

Pilnīgi tev piekrītu Ruby, tas ir labs izdomājums paša kucēna drošībai ;)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  Lily Piektdiena Aprīlis 01, 2011 2:43 pm

Es arī piekrītu jums, nesaprotu kapēc daudzi uzskata, ka ja suņi tiek turēti sētiņās, būros uz kādu laiku, tad tie cilvēki ir nežēlīgi un sunim neļauj dzīvot brīvi. Tas taču ir paša suņa labā :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  Lexy Piektdiena Aprīlis 01, 2011 6:56 pm

Lily rakstīja:Es arī piekrītu jums, nesaprotu kapēc daudzi uzskata, ka ja suņi tiek turēti sētiņās, būros uz kādu laiku, tad tie cilvēki ir nežēlīgi un sunim neļauj dzīvot brīvi. Tas taču ir paša suņa labā :)

Tāpēc, ka daudziem būris asociējas ar neliela izmēra kasti, kurā dzīvniekam nav vietas, kur apgriezties. Man šnauceriem pat bija būris, kurā mierīgi ietilpināties, ja ne sanbernārs, tad kājās stāvošs un apgulties tur varošs liels rots :) Bet kucēniem visērtāk tomēr ir sētiņa, gan man droši, gan viņai skaidrs, kur pa dienu būs jādzīvojas, kamēr mūsu nav mājās :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  Ruby Sestdiena Aprīlis 02, 2011 10:21 pm

Latvijaa cilveekiem ir taadi aizspriedumi jaa, bet nekur citur gan neesmu maniijusi! Pat esmu redzeejusi Latvijas audzeetaaju maajas lapaas ievadaa taadu tekstu - atklaati nosodam tos audzeetaajus kuri sunjus tur buuros!!!!
Kad Ziemassveetkos viira maasa ar gjimeni bija atbraukusi ciemos un ieraudziija muusu guljamistabaa Roksha seetinju tad pirmais jautaajums bija - juus vinju buurii turiet??? Evil or Very Mad

Es nepieveershu uzmaniibu taadiem tekstiem, man primarais ir kuceena droshiiba, arii auto sunjus paarvadaajam tikai un vieniigi cietajaa paarvadaajamajaa konteinerii, kaut gan citi izveelas savus sunjus kleepii tureet, es vinjiem nepaarmetu, katrs dara kaa veelaas un uzskata par vajadziigu. Paareejaa laikaa tie cietie konteineri staav maajaas dazhaadaas vietaas un visi sunji ljoti labpraat vinjos pa dienu iet guleet :) kaut gan vinjiem ir pieejami arii diivaani un gultas, bet vinjaam ljoti biezhi patiik guleet tajaa tieshi tajaas buudinjaas :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  Lexy Sestdiena Aprīlis 02, 2011 10:28 pm

Nē, nu ir jau arī visādi briesmu stāsti dzirdēti, kaut no manas šnauceru audzētājas pieredzes, kas atveda kucēnu no Maskavas, kur tas līdz 6 mēnešu vecumam bia dzīvojis centra dzīvoklī, būrī un nemācēja pat staigāt!
Bet maniem tuvākajiem tas jau tagad ir skaidrs, ka tas ir normāli no visiem aspektiem, gan pašiem ērti, gan droši mazajiem.
Man tagad būs jādomā, kā mazo mašīnā vest. Šnauceri mums ar tikai būrī un bagāžniekā (nepārprotiet, mums bija Sharans), bet kur tagad likt mazo, jādomā būs :) Tam varētu derēt tas pārvadāšanas plasmasīgais konteiners? A to kaut kā var stiprināt, lai bremzējot nenolido no krēsla?
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  Žozefīna Sestdiena Aprīlis 02, 2011 10:38 pm

Man manas sunenes sēž vienkārši somā blakussēdētāja sēdeklī un strauji bremzējot neviens nekur nelido.
Es ieteiktu kādu foršu pārnēsājamu somu. Sunītis somā arī labāk jutīsies. :)

Ir arī speciālas drošības siksnas, ar kurām var piesprādzēt konteineri:

http://www.majasmilulis.lv/lv/katalogs/get/shopcat/796/shopprod/1650/
http://www.zoopreces.lv/tcat.php?lng=lv&mid=1&sid=27&p=1
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  Ruby Sestdiena Aprīlis 02, 2011 11:08 pm

Jaa mums ir plastmasiigie paarvadaajamie konteineri, viens lielaaks kur visaam trijaam seedeet un viens mazaaks ja viens suns tikai jaanjem liidz. Man vinji lieliksi noder arii pie veta ja kaadreiz jaatstaaj, vets vienmeer saka ka vinjas tur daudz labaak juutaas jo zin ka taa vinju droshaa vietinja.
Es izveru to droshiibas jostu cauri tam konteinera rokturim un taa josta taa smuki aptver to buudu un vinja vispaar neizkustaas no vietas. Bet ir daudziem kur ir speciaali vietinja kur veert cauri droshiibas jostu. Protams ja ir viens mazsuns tad soma buutu ok, bet atkariibaa kaada soma, miikstaas iipashi nederees, vajag taadu kura pilniibaa aiztaisaas, piem taada kaa Pet Flys.

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mazo briinumu diivainiibas :D Empty Re: mazo briinumu diivainiibas :D

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā