Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čiko Čiko Čiko Čiko

+4
Lily
Ruby
Ronija
Chesanga
8 posters

Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Chesanga Sestdiena Maijs 14, 2011 8:03 pm

Čiko - 2 mēnešus jauns puisītis, miniatūrais Čihua hua ( čivītis ). Svarā būs līdz 1 kg. Pašlaik gan neesam mājās, bet jau aiznākošajā nedēļā būsim.
Chesanga
Chesanga
Rookie
Rookie

Number of posts : 47
Join date : 14.05.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Ronija Sestdiena Maijs 14, 2011 10:23 pm

Prieks iepaziities ;)
Kaapeec taada paarlieciiba, ka buus 1 kg svaraa ?
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Chesanga Svētdena Maijs 15, 2011 6:28 am



Oi, kļūda - līdz 2 kg. :*
Chesanga
Chesanga
Rookie
Rookie

Number of posts : 47
Join date : 14.05.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Ruby Otrdiena Maijs 17, 2011 1:21 pm

Sveiki Čiko saimniec, laipni luugta barinjaa :) Apsveicu juus ar gjimenes pieaugumu, ceru ka sunjuks jums sagaadaas daudz neaizmirstamu mirklju!!!

Vieniigais ko veeleejos pateikt, par cik esat pieteikushies shaadaa forumaa, tad saprotu ka veelaties peec iespeejas vairaak izzinaat shkjirni un iemaaciities ruupeeties par savu miiljumu u.t.t, tad nu gribeeju pateikt - ka taadu MINIATUURU CHIVAVU NEPASTAAV!!!!! Chihuahua standarts iekljauj sevii sunjus kas ir liidz 3 kg (citaas valstiis liidz 2.7 kg) smagi un tas arii viss, shkjirne iedalaas peec kazhoka garuma - gludspalvainie un garspalvainie un nekaadi miniatuurie! Vai tad 3 kg ir daudz, ka jaasaka ka miniatuurais chihs??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Chesanga Otrdiena Maijs 17, 2011 1:28 pm

Ruby rakstīja:Sveiki Čiko saimniec, laipni luugta barinjaa :) Apsveicu juus ar gjimenes pieaugumu, ceru ka sunjuks jums sagaadaas daudz neaizmirstamu mirklju!!!

Vieniigais ko veeleejos pateikt, par cik esat pieteikushies shaadaa forumaa, tad saprotu ka veelaties peec iespeejas vairaak izzinaat shkjirni un iemaaciities ruupeeties par savu miiljumu u.t.t, tad nu gribeeju pateikt - ka taadu MINIATUURU CHIVAVU NEPASTAAV!!!!! Chihuahua standarts iekljauj sevii sunjus kas ir liidz 3 kg (citaas valstiis liidz 2.7 kg) smagi un tas arii viss, shkjirne iedalaas peec kazhoka garuma - gludspalvainie un garspalvainie un nekaadi miniatuurie! Vai tad 3 kg ir daudz, ka jaasaka ka miniatuurais chihs??

:* Mīļš paldies par informāciju . :)
Chesanga
Chesanga
Rookie
Rookie

Number of posts : 47
Join date : 14.05.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Lily Otrdiena Maijs 17, 2011 2:35 pm

Ruby, ''miniatūra chihuahua'' jau nav oficiālais nosaukums, bet bieži tā sauc civavas un tojus kas ir līdz kautkādam noteiktam svaram, kas nu kuram saimniekam liekas miniatūrs. Piemēram es par miniatūriem saucu čihus un tojus kuri sver līdz 2kg. par to nav jācepās, vienkārši tāpat kā saka ir maziņš tojiņš, ir vidējs, ir liels un vienkārši ja kāds saka, ka ir miniatūrs tad uzreiz var saprast ka tas tiešām ir maziņš :) nedomāju, ka kāds ar šo ''miniatūra čivava'' bija domājis kādu specifisku šķirnes paveidu :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Ruby Otrdiena Maijs 17, 2011 3:20 pm

Sorry Lily, bet es to neatbalstu! Katram mums protams ir tiesiibas uz savu viedokli, bet es uzskatu ka shkjirnes nezinaataajam ir svariigi nepiebaazt pilnu galvu ar visaadaam muljkjiibaam par miniatuuriem, teacup u.t.t. Jo cilveeki, it iipashi pagriides auzdeetaaji to izmanto, un tad reklamee visaas malaas savus miniatuuros kuceenus pashi nemaz nezinot cik lieli tad izaugs tie miniatuurie kuceeni! Shkjirne ir shkjirne ar savu standartu, ir shkjirnes kuraas ir miniatuurie paveidi un taa taalaak, bet chihiem nav, tad kaapeec maldinaat cilveekus! Vai tad pasaules mazaakajai shkjirnei ir vajadziigi veel miniatuurie paveidi, nu tak smiekliigi :32

Tas pats staasts par aabolgalvaam un briezhu galvaam, kas Latvijaa laikam veel nav tik polulaari bet ja jaau miniatuurie iet pa visaam malaam, tad ilgi arii jums nebuus jaagaida liidz briezhu galvaam!!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Lily Otrdiena Maijs 17, 2011 5:31 pm

nu ok, bet piemēram ja tev vajag pāris vārdos noformulēt domu, ka tavs kucēns izaugs ļooti maza izmēra, miniatūrs- kā to citi sauktu. kā tu pateiktu? skaidrotu no cik līdz cik kg gaidāms svars? man šķiet tas apzīmējums ''mini'' ir ļoti noderīgs dažreiz. man drīzāk stulbāk liekas, kad saka ''kabatas formāts'' ha ha taka suns butu kautkāda lelle vai ierīce - formāts ha ha

Kādas ir briezhu galvas? affraid
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Ruby Otrdiena Maijs 17, 2011 6:55 pm

Visiem cilveekiem kurus es satieku un kuri man jautaa ko par maniem sunjiem un ja tajaa skaitaa ir jautaajumi par svaru, un aiziet runa par mini, kabatas, teacups u.t.t es taa arii pasaku ka taadu nav un nekad nevienu neesmu izlaidusi :) Visai muusu gjimenei ir taada nostaaja, viirs vispaar paiet rupji garaam ignoreejot to cilveeku kas Pepi nosauc par teacup!!! Arii mani pazinjas sheit kuriem ir chihi dara tieshi to pashu :)

Briezhu galvas ir Deer heads - taadas kaa tojiem, kuriem nav taas izteikti lielaas apaljaas aabolgalvas, un nav konkreeta stopa starp purnu un galvu (lenkja), ceru ka saproti. Redz cilveeki uztaisa to par jaunu shkjirni, bet visiem tak skaidrs ka tas ir suns kas neatbilst shkjirnes standartam bet lai tie pagriides audzeetaaji vinjus paardotu par labaam naudaam vinji reklamee - ekskluziivaas briezhu galvas chihus! Kaa tik nemaana tos cilveekus, briizhiem raudaat gribaas.

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Lily Otrdiena Maijs 17, 2011 7:40 pm

Nu jā tās briežu galvas vispār kautkas traks, LV vel nav tik daudz bet ārzemēs vispār tik maz īstu čihu, jebkurš mazs sunītis tiek saukts par čivavu, tapēc ari rodās jauni izdomājumi.... :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Lexy Otrdiena Maijs 17, 2011 7:41 pm

Sveiciens jaunpienācējiem! Augat veseli un braši

Ruby, nu tu mani sašokēji par tām galvām bigsmiles91
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Eliina Otrdiena Maijs 17, 2011 8:08 pm

ojj ka man besi tie mini toji, mini civavas Čiko Čiko Čiko Čiko 629163 aaaa ka gribas kraut katram kurs saka uz Ameliju " ooo a eto shto u vas minji tojterjer" ? es atbildu ja tas ir tojs, nekads nje minji, ne kads savadakas Čiko Čiko Čiko Čiko 312516 Čiko Čiko Čiko Čiko 312516 Čiko Čiko Čiko Čiko 312516 kaitina un tracina vnk....
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Lexy Otrdiena Maijs 17, 2011 8:28 pm


Nu, tā nu ir ar tiem stulbajiem - mini, kabatas formāta utt. stereotipiem. Es jau esmu pieradusi, ka ir daļa sabiedrības, kas tāpat neko nesapratīs, pat ja skaidro. Man gan pieredze tik ar šnauceriem, bet tiem redz amīši ar izdomājuši miniatūrajiem vēl toi variāciju :17:
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  ajame Trešdiena Maijs 18, 2011 12:43 am

Eliina rakstīja:ojj ka man besi tie mini toji, mini civavas Čiko Čiko Čiko Čiko 629163 aaaa ka gribas kraut katram kurs saka uz Ameliju " ooo a eto shto u vas minji tojterjer" ? es atbildu ja tas ir tojs, nekads nje minji, ne kads savadakas Čiko Čiko Čiko Čiko 312516 Čiko Čiko Čiko Čiko 312516 Čiko Čiko Čiko Čiko 312516 kaitina un tracina vnk....
Es zinu kāpēc tev nepatīk, ka Ami saukā par mini toju ha ha
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Ruby Trešdiena Maijs 18, 2011 7:56 pm

Lily rakstīja:Nu jā tās briežu galvas vispār kautkas traks, LV vel nav tik daudz bet ārzemēs vispār tik maz īstu čihu, jebkurš mazs sunītis tiek saukts par čivavu, tapēc ari rodās jauni izdomājumi.... :(

Latvijaa chihi ir veel taads "jaunums" un nav tik populaari, tapeec arii veel nav visaadi briinumi, bet kaut gan, kad paskataas ss.lv tad nemaz taalu vairs nav!!! Un par izstaades chihiem - ja godiigi tad man tieshi LV chihi nepatiik, LKF veel ir ok dazhi, bet tajaa otraa klubaa - affraid (nekaa personiiga). Veel ASV ir visaadi briinumi bet atkariigs kuraa vietaa konkreeti... (tas par izstaades chihiem domaats).
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Lexy Trešdiena Maijs 18, 2011 8:37 pm

Ruby, es saprotu, ka mēs te tēmu piesārņojam, bet saki, kādi tev šķiet čihi Anglijā? Man ir doma, ka man noteikti vēl vismaz viens būs, tad nu visdrīzāk būs tur jāmeklē :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Ruby Trešdiena Maijs 18, 2011 8:49 pm

Man ljoti patiik chihi UK :) kad mekleesi tad padod zinju, man ir dazhi pazinjas chihu audzeetaaju aprindaas.

Atvainojos ka piesaarnjojaam teemu :(

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Ronija Ceturtdiena Maijs 19, 2011 11:12 am

Pļāpas !!!! ŠkiC uz OFFTOPICU !!!! Icon92
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Lexy Ceturtdiena Maijs 19, 2011 12:10 pm

icon49 piedošanu
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Sabinella Sestdiena Maijs 21, 2011 12:56 pm

Prieks iepazīties Čiko :) Man arī čiha svarā līdz 2 kg,bet teica,ka būs līdz 2,5 kg,tagad labākais ko varam izspiest,kad esam nedēļu labi ēduši ir 1,9 kg :32
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Sabinella Sestdiena Maijs 21, 2011 1:00 pm

ajame rakstīja:
Eliina rakstīja:ojj ka man besi tie mini toji, mini civavas Čiko Čiko Čiko Čiko 629163 aaaa ka gribas kraut katram kurs saka uz Ameliju " ooo a eto shto u vas minji tojterjer" ? es atbildu ja tas ir tojs, nekads nje minji, ne kads savadakas Čiko Čiko Čiko Čiko 312516 Čiko Čiko Čiko Čiko 312516 Čiko Čiko Čiko Čiko 312516 kaitina un tracina vnk....
Es zinu kāpēc tev nepatīk, ka Ami saukā par mini toju ha ha
vienreiz dzirdēju kā apsriež,kas Aste ir par sugu? viens saka otram,ka tas ir čihs,un otrs atbild - nē civauvas ir lielākas :D
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Čiko Čiko Čiko Čiko Empty Re: Čiko Čiko Čiko Čiko

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā