Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slikta apetīte?

3 posters

Go down

Slikta apetīte? Empty Slikta apetīte?

Post  Lexy Pirmdiena Septembris 12, 2011 11:02 am

Beidzot piesēdos arī ar savu jautājumu. Ko darīt, ja suncis slikti ēd? Šobrīd runa par manu sīkaļu Melu. Pamatā viņai tiek dota Orijen Puppy, bet es laikam uz 2 roku pirkstiem varētu saskaitīt graudiņu daudzdumu, ko viņa apēd dienā. No rītiem viņai tiek konservs, jo tādā veidā var iebarot vitamīnu pulverīti, bet arī konservs netiek ēsts ar lielu apetīti, reizēm paliek neapēsts. Zinu ka ar naturalku izbarot es nemācēšu, arī laika tam visam man īsti nav. Ir kādi ieteikumi?

Jaunpienācējs bērns mājās barots 2 reizes dienā ar mērcētu sauso + biezpiens vai vārīta vista, pārējā laikā brīvi pieejama sausā barība. Sauso paēda drusku no rokas, pats klāt nav gājis. Mērcēto barību ēst praktiski neēd, izlasa tikai biezpienu vai vistu :32

Vot ņergas man akut kādi gadījušies vai tā ir mazsunīšu īpatnība, ka šitā princešojas? Mani šnauceri ēda kā traki, bļoda ar sauso bij tukš apāris sekundēs, tāpēc šitāda ņergāšanās mani kaitina :( Ir kādi ieteikumi? Vai ir kāda sausā, ko jūsējie ēd tā ka šņakst?
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Slikta apetīte? Empty Re: Slikta apetīte?

Post  Māriņa Pirmdiena Septembris 12, 2011 11:10 pm

Nu mana Dzollija ēd visu tā ka šņakst:) Bet tagad jaunpienācēja pieradusi pie naturalās barības un manas meitenes abas tad izdomājušas ar piebiedroties Minnijai - sausā stāv bļodā un visas gaida tikai gaļu :32
Apetīte pagaidām ļoti laba - ēdam 3 reizes dienā! :)
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Slikta apetīte? Empty Re: Slikta apetīte?

Post  Ruby Otrdiena Septembris 20, 2011 8:27 pm

Lexy - esi meegjinaajusi Tough Love ar vinju? Mela jau it kaa ir pietiekami liela un ja 1-2 (max 3) dienas nepaeediis tad nekas traks nenotiks! Izklausaas traki, bet Pepe man bija tieshi taada pati liidz 1.5 gadu vecumam, izlutinaata preilene!!! Tad nu es kjeeros klaat pie vinjas audzinaashanas - 10 min eediens priekshaa, ja nepaeed, njemu bljodinju augshaa liidz naakoshajai eedienreizei, un taa kameer saaka normaali eest! Man vairs nebija laika seedeet vinjai no riitiem blakus un luugties lai vinja paeed, negribeeju vinju atstaat maajaas vienu liidz zinaaju ka vinja vismaz ko apeedusi! Nu mums nostraadaaja veel tas ka Lurdesa tajaa laikaa pievienojaas muusu bandai :)

Pepijai veel bija tas variants ka vinja baidiijaas no visa veida bljodinjaam - keramikas, metaala u.c vajadzeeja taadu kuraa sausaa bariiba neizdala nekaadu skanju, un taadu nav, taa kaa beeru es bariibu blakus bljodai uz palikniisha.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Slikta apetīte? Empty Re: Slikta apetīte?

Post  Lexy Otrdiena Septembris 20, 2011 8:34 pm

Ruby, man nemaz nestāv visu laiku, jo tad mana šnauceriene norīs visu :32
Tagad, kad ir mazais otrs, tad abi ēd no vienas bļodas un ir drusku labāk, laikam aiz skopuma ha ha tagad skatīšos, kā mums ies tālāk.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Slikta apetīte? Empty Re: Slikta apetīte?

Post  Ruby Otrdiena Septembris 20, 2011 9:26 pm

jaa jaa mums tas pats bija kad Lurdesa pievienojaas muusu bandai :) Saakumaa eeda abas no vienas bljodas, peec tam driiz vien vareeja saprast ka jaasaak katrai atsevishkji dot un ka eediis abas divas kaartiigi :) Ceru ka jums taapat buus :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Slikta apetīte? Empty Re: Slikta apetīte?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā