Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexy čih-šnauceru banda

+8
Žozefīna
tiffany*
Lily
refinnej
Ruby
ajame
Silkite
Lexy
12 posters

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Lexy Trešdiena Marts 14, 2012 4:58 pm

Lily rakstīja:Nu dikti skaists jau tas Neo, laikam man tagad arii saaks iepatikties tumshie chihi kaut agraak nekad nepatika, tagad kad jums abaam ar Eliinu ir, tad saaku skatiities ka tomeer vinji arii ir smukinji :D

Nu bet protams, ka smuki!!!! paši paši, vis vis :D
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Eliina Ceturtdiena Marts 15, 2012 12:44 am

Lily rakstīja:Nu dikti skaists jau tas Neo, laikam man tagad arii saaks iepatikties tumshie chihi kaut agraak nekad nepatika, tagad kad jums abaam ar Eliinu ir, tad saaku skatiities ka tomeer vinji arii ir smukinji :D

tā ir mana vājība nekas nevar būt skaistāks angry2
otru arī gribētu melnu,bet melns laikam man pagaidām nespīd jo jau ir rinda uz melniem icon25
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Lexy Ceturtdiena Marts 15, 2012 9:10 am

Jā, melni ar lāsumiem un tumšie trikolori ir arī mana vājība :32 Būs mums, Elinčik, jābruņojas ar pacietību :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Elīna Ceturtdiena Marts 15, 2012 1:20 pm

Lexy rakstīja:
P.S. Un es vēl arvien turpinu meklēt mājas savam Čīno :( Ja kāds vēl nezina, puikam sabojājās zobi un izstāžu gaitām nācās atmest ar roku :( Tāpēc mazulim tiek meklētas pašas labākās, mīļākās rociņas! Ja nu kāds zina labas iespējamās mājas, dodiet ziņu!

Un tas ir vienīgais iemesls, lai savu suni atdotu kādam????????
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Lexy Ceturtdiena Marts 15, 2012 1:28 pm

Elīna rakstīja:
[Un tas ir vienīgais iemesls, lai savu suni atdotu kādam????????

Nu redzi, Elīn, es nemaz neceru, ka visi šo sapratīs un pieņems :) Bet es neesmu vienkārši suņu mīlis, esmu sirdī audzētājs un ar tādu mērķi arī darbojos. Audzētājs veic atlasi un tos, kuri neatbilst, nevar paturēt. Un tāpēc es zinu, ka nav iespējas paturēt pilnīgi visus, diemžēl. Iespējams, ja man būtu milzīga privātmāja, varētu paturēt vairākus. Turklāt, katram suncim ir vajadzīga zināma daļa uzmanības, socializācijas, lai viņš justos laimīgs :) Tāpēc mans uzskats - labāk, ka suncis tiek pie sava vismīļākā vienīgā saimnieka, kur būs lutināts ar nedalītu uzmanību. Un mana prioritāte ir izstāžu sunči, darbs ar viņiem. Ceru, ka izteicos pietiekami saprotami.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Elīna Ceturtdiena Marts 15, 2012 1:42 pm

Lexy rakstīja:
Nu redzi, Elīn, es nemaz neceru, ka visi šo sapratīs un pieņems :) Bet es neesmu vienkārši suņu mīlis, esmu sirdī audzētājs un ar tādu mērķi arī darbojos. Audzētājs veic atlasi un tos, kuri neatbilst, nevar paturēt. Un tāpēc es zinu, ka nav iespējas paturēt pilnīgi visus, diemžēl. Iespējams, ja man būtu milzīga privātmāja, varētu paturēt vairākus. Turklāt, katram suncim ir vajadzīga zināma daļa uzmanības, socializācijas, lai viņš justos laimīgs :) Tāpēc mans uzskats - labāk, ka suncis tiek pie sava vismīļākā vienīgā saimnieka, kur būs lutināts ar nedalītu uzmanību. Un mana prioritāte ir izstāžu sunči, darbs ar viņiem. Ceru, ka izteicos pietiekami saprotami.

Es esmu no tiem kas nesaprot, un laikam nekad to arī nesapratīs..... laikam tieši tapēc man ir bezciltsrakstu "ķipa" toji!!!!!! es saprotu, ka grib piedalīties izstādēs u.t.t.,bet ka var atdot suni, jo redz zobi sabojājās, un izstādes nespīd. Cerams, ka atradīsies cilvēki, kas viņu tiešām mīlēs!Arī audzētājam ir jabūt sirdij.....
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Lexy Ceturtdiena Marts 15, 2012 1:46 pm

Tieši tāpēc ne visi spēj būt audzētāji :) Bet par to, ka man nav sirds, es tomēr atļaušos nepiekrist un domāju, ka tie, kuri te forumā mani personīgi pazīst, tam tomēr piekritīs ;)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Eliina Ceturtdiena Marts 15, 2012 6:36 pm

nu jā šī ir lieta kuru grūti saprast, ja nu vienīgi tu neesi ar visu sirdi un dvēseli aizrāvies ar audzēšanum, kvalitatīvu suņu ciltsdarbu. vai arī ja nav nekāda informācija par to ko dara audzētavas.

Ir tiešām grūti saprast jo man arī pagāja laiks kamēr es to sapratu, tas ir ļoti grūti izaudzināt un vēlāk kaut kāda iemesla dēļ atdot, apbrīnoju tos kas tā var izdarīt, jo šķiet ka es pagaidām līdz tādam līmenim neesmu izaugusi. Ja man būtu šāda situācija noteikti zobus nelabotu un mēģinātu atrast citus saimniekus.

Atbalstu tevi Lexy ;) tas nav tik viegli kā izklausās.

Novēlu lai Čīno atrodās paši labākie un mīlošākie saimnieki :)

Elīn- pazīstu Lexy privāti viņa tik tiešām ir ļoti sirsnīgs cilvēks Icon20

Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Elīna Ceturtdiena Marts 15, 2012 8:22 pm

Eliina rakstīja:nu jā šī ir lieta kuru grūti saprast, ja nu vienīgi tu neesi ar visu sirdi un dvēseli aizrāvies ar audzēšanum, kvalitatīvu suņu ciltsdarbu. vai arī ja nav nekāda informācija par to ko dara audzētavas.

Ir tiešām grūti saprast jo man arī pagāja laiks kamēr es to sapratu, tas ir ļoti grūti izaudzināt un vēlāk kaut kāda iemesla dēļ atdot, apbrīnoju tos kas tā var izdarīt, jo šķiet ka es pagaidām līdz tādam līmenim neesmu izaugusi. Ja man būtu šāda situācija noteikti zobus nelabotu un mēģinātu atrast citus saimniekus.

Atbalstu tevi Lexy ;) tas nav tik viegli kā izklausās.

Novēlu lai Čīno atrodās paši labākie un mīlošākie saimnieki :)

Elīn- pazīstu Lexy privāti viņa tik tiešām ir ļoti sirsnīgs cilvēks Icon20


Cik, nu Tevi Eliin zinu, tad varu teikt, ka priecājos, ka Tu līdz tam neesi izaugusi,cerams, kaarī neizaugsi, manā skatījumā tā tomēr ir cietsirdība un arī nodevība pret suni, lai cik sirsnīgs arī nebūtu šis cilvēks!!!!! Un nekas apbrīnojam arī tas nav.....
Man laikam suns nav tikai suns....
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Leila Ceturtdiena Marts 15, 2012 9:23 pm

Atļaušos izteikties,jo pašai ir bijusi pieredze atdot suni 8 mēnešu vecumā.Ja man būtu izvēle iespējams,ka atstātu,bet diemžēl tādas iespējas nebija.Ko darīt tad kad kucēns 3 mēnešu vecumā neatrod sev saimniekus,bet atrod tikai 8 mēnešu vecumā.Un atrodas tiešām labi saimnieki,kādus es novēlu visiem suņiem,tā kā nekā nosodoša tanī nav.Man ir divas meitenes un puiku noteikti nevarēju atstāt sev.Kaut gan jā,mazākā meitene uz izstādēm neies,bet būs dīvāna suns,bet vienkārši tā sanāca,ka citas iespējas nebija kā atstāt sev.
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Lily Ceturtdiena Marts 15, 2012 11:08 pm

Elīna, es pilnīgi nepiekrītu tev.. Tādā gadijumā, piemēram,ja piedzimst kucēni, metiens ar 3 kucēniem, tos arī nevar pārdot jo taču tas ir cietsirdīgi, ka viņus audzina līdz noteiktam vecumam un tad pēkšņi visus pārdod? Līdzīgi jau ir ar Čīno un citiem suņiem, viņiem bija noteikts mērķis, liktas cerības uz viņiem un viņi nav tikai parasti kucēni-dīvānsunīši. Vaislas darbs ir nopietns un pie tā jāpieiet nopietni un ja cilvēks ir nolēmis nodarboties ar vaislu, viņam nav vajadzīgi 10 dīvāna sunīši tikai tapēc, ka kucēna vecumā iegādāts ar lielām cerībām bet nu tomēr cerības nav attaisnojušās. Tiem suņiem arī būs daudz labāka dzīve pie saimnieka, kurš savam mīlulim varēs veltīt visu laiku un Lexy nebūs jāraujās uz 10 pusēm lai visus suņus uz dīvāna paglaudītu :D
Es tieši uzskatu, ka ļoti pareizi Lexy dara, uzsāk savu audzētāja karjeru nevis ar pirmo suni, kurš iegādāts (un izaudzis kāds nu sanācis) bet gan taisa atlasi un meklē to labāko, ļoti pareizi!
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Lexy Piektdiena Marts 16, 2012 9:24 am

Lily rakstīja: Es tieši uzskatu, ka ļoti pareizi Lexy dara, uzsāk savu audzētāja karjeru nevis ar pirmo suni, kurš iegādāts (un izaudzis kāds nu sanācis) bet gan taisa atlasi un meklē to labāko, ļoti pareizi!

Lily, Elīn, paldies, meitenes :) Un šis tiešām nav viegls lēmums, laikam jau tieši tāpēc suns vēl arvien ir pie manis un arī ss.lv nav izlikts uz izķeršanu ;) Bet jums abām tiešām ir pareizā izpratne par to, kādas ir audzētāja darba mieles. Un pēc 8 gadu audzētāja pieredzes, kad manās mājās izaudzēti kucēni un atdoti, mēnešiem vairākkārt dzīvojuši nomas suņi no lielākām Eiropas audzētavām, kuriem pēc konkrēta nomas laika jāatgriežas mājās vai vēl kur citur, izstrādājas cita izpratne, "biezāka āda" savā ziņā. Līdz tam tiešām ir jāizaug, bet ne visiem :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Lily Piektdiena Marts 16, 2012 12:29 pm

Tiešām, ja vēl salīdzina šādu gadijumu, kad vienkārši kucēnam tiek meklēti jauni saimnieki, ar gadijumu, kad suņus iznomā pa visu pasauli.. ko tad teikt? ne visi to saprot un ne visiem tas ir jāsaprot..
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Ruby Piektdiena Marts 16, 2012 3:18 pm

Runaajot par sho audzeetaaju teemu un kuceenu "atdoshanu"- protams tas ir savaa zinjaa ir cietsirdiigi, BET cilveeks kaa "audzeetaajs" ir izveeleejies savu meerkji un iet uz to lai ko tas arii prasa, audzeetaajiem ir "jaaizsleedz" shaada veida emocijas no savas sirds/praata shaadaas situaacijaas ja vinji grib palikt uz nospraustaa celja/meerkja! Un kas notiktu ja vinji to nedariitu? Peec apm 50-100 gadiem mums visi sunji buutu vienaadi, nebuutu ne mazo sunju, ne lielo, ne videejo, vinji visi buutu vienaadi - bez raksturiigaam shkjirnes iipatniibaam - raktsurs, izskats, izmeers u.t.t Buutu neiespeejami piem atrast sev mazu miilju sunjuku - kaadi ir chihi un toji, jo shkjirne buutu izmirusi. Un taa jau shaadu cilveeku, kas ir gatavi saskarties ar shaada veida situaacijaam audzeejot un saglabaajot shkjirnes, ir ljoti ljoti maz palikushi, jo tas prasa ljoti daudz no cilveeka- gan laiku, energjiju, lidzekljus, saprotoshus dziivesbiedrus, ljoti biezu aadu un sava veida praata apstraadaashanu. Pat nevaru iedomaaties ko tas prasa no cilveeka sagaidot pasaulee mazus miiljus nevainiigus kunkuliishus un peekshnji atklaajot ka vinjiem ir kaadi dziivibai apdraudoshi defekti - izveeleeties ljaut vinjiem dziivot un mociities liidz vinjiem pienaak iistais laiks pashiem "aiziet" vai izveeleeties un izbeigt vinju mokas uzreiz un turpat pirms vinji ir iepazinushi dziivi?!?! Un ne tikai shaadaas situaacijaas audzeetaaji atrodas izveeloties shaadu meerkji/celju... BET kaadam tas ir diemzheel jaadara!!!

Nav jau taa ka Lexy atdos Chiino pirmajam kas atsauksies un sludinaajumu, bet 100% zinu kaatradiis vislabaakos saimniekus, iespeejams tik pat lielus fanaatus (labaa noziimee) kaa vinja pati, kas ruupeesies liidz sirds dziljumiem un dos visu to labaako savam miilulim :)

Es vienmeer meegjinu nenosodiit cilveekus kuri attieciigaa situaacijaa riikojaas taa kaa vinji riikojaas, ja pati neesmu bijusi taadaa situaacijaa un pati nemaz nezinu kaa riikotos ja es buutu shaadaa situaacijaa. Bet tajaa pashaa laikaa katram mums ir savs viedoklis uz ko katram ir tiesiibas! Ja godiigi tad esmu pati izkalusi sev plaanu, ja nu peekshnji kaut kas atgadiitos un man naaktos shkjirties no kaada no sunjiem vai visiem trim, un neuzskatu ka tas ir cietsirdiigi ka man pat taada doma ir ienaakusi praata, bet taa ir taa atbildiiba ko es nesu paar vinjiem - paardomaat katru sitaaciju kura var rasties!!!

Lexy - es tavu leemumu cienu un saprotu, lai tev veicaas un Chiino atrodaas vislabaakaas un jaukaakaas maajas un saimnieki :)

P.S. Neo ir burviigs, sveicu ar gjimenes pieaugumu un labiem panaakumiem pirmajaa izstaadee :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Lexy Sestdiena Marts 17, 2012 7:00 pm

Ruby rakstīja:

Nav jau taa ka Lexy atdos Chiino pirmajam kas atsauksies un sludinaajumu, bet 100% zinu kaatradiis vislabaakos saimniekus, iespeejams tik pat lielus fanaatus (labaa noziimee) kaa vinja pati, kas ruupeesies liidz sirds dziljumiem un dos visu to labaako savam miilulim :)

Tur nu tev taisnība, Ruby, es nemaz iedomāties nevaru, ka atdotu kadam un man nebūtu iespēju redzēt, zināt, kā viņam iet.

Ruby rakstīja:

Lexy - es tavu leemumu cienu un saprotu, lai tev veicaas un Chiino atrodaas vislabaakaas un jaukaakaas maajas un saimnieki :)

P.S. Neo ir burviigs, sveicu ar gjimenes pieaugumu un labiem panaakumiem pirmajaa izstaadee :)

Paldies, paldies, paldies :*
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lexy čih-šnauceru banda - Page 3 Empty Re: Lexy čih-šnauceru banda

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā