Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunja soma

4 posters

Go down

Sunja soma Empty Sunja soma

Post  refinnej Otrdiena Marts 13, 2012 12:24 pm

Es isti nesaprotu ka izveleties somu sunim - cik lielai tai jabut? Mums ir viena soma, bet izmantojam tik dazas reizes jo vinja ir par mazu un liekas neerta prieksh mums - suns taja var tikai sedet, bet apguljoties nelien ieksha gandriz visa galva un vinja tapec neapguljas un liekas ka vinjai neerti. Bet bail ari nopirkt par lielu.. Kadi ieteikumi, kadas somas jums ir - kadi izmeri attieciba pret suni?
Starp citu, to musejo somu es taisos pardot, ja kadam interese - ielikshu bildes, garums vinjai 35cm - JC tumshi bruna krasa, zamsha, ar lielu kabatu visa sana lielumaa - prieksh savam mantam.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunja soma Empty Re: Sunja soma

Post  Lexy Trešdiena Marts 14, 2012 9:45 am

Es jau sāku domāt, ka man vajag ratiņus :32
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunja soma Empty Re: Sunja soma

Post  Žozefīna Trešdiena Marts 14, 2012 12:56 pm

Es jau par ratiņiem domāju kādu gadu ! :32 Bet mans vīrietis smejas par to un saka, kamdēļ tie ratiņi vajadzīgi.
Es saku, ka man ir grūti staipīt ar rokām, jo manas meitenes kopā 5 kg sver. Viņš jau vīrietis, viņam vieglāk. :)

Es Depo (Berģu) redzēju ratiņus - maksāja ap 70 Ls. Ļoti simpātiski bija.
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunja soma Empty Re: Sunja soma

Post  Ruby Piektdiena Marts 16, 2012 2:35 pm

No visaam sunju somaam ko esmu savaa laikaa neesaajusi man viseertaakaas liekaas messenger tipa somas - un taas var buut daudz lielaakas nekaa pats suns un tas iipashi netraucees jo vinja vienkaarshi karaasies tev gar saanu,it iipashi ja ir miiksts materiaals. Mums ir viena taada kur saakumaa neesaaju tikai Pepiju un bija ideaali, peecaak aabas ar Lurdesu neesaaju un bija ideaali, un veelaak arii Roksi (piebildiishu gan ka visas triis bija eerti neesaat tikai kameer Roksis bija kuceens veel lol!) lai gan iespeejams vinjas visas veel salikt tur iekshaa ir, soma iztureetu, tikai mani pleci neiztureetu!!! Nu varbuut 1x gadaa izmantojam bet ne vairaak!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunja soma Empty Re: Sunja soma

Post  refinnej Svētdena Marts 18, 2012 11:45 am

Roxy - ko tu doma ar messenger tipu - tie kam apaksha ir chetrsturis bet augsha pa vidu ravejsledzis un prieksha caurums?
Man no somam patik tadas sievieshu somas, purse tipa, vinjas ir apjomigas - gan apaksha gan augsha vienadi chetrsturi, prieksha un aizmugure tiklinji un tie sani atverami. Mums tada tipa ari ir, tik, ka jau saku - par mazu liekas. Es to ari itka tik shad tad dazas reizes izmantoju, un tagad, tuvojoties vasaras sezonai saprotu, ka bez somas bus pagruti. Sakot jau ar sunja vadashanu mashinaa, tad citreiz ja ej kaut kur - kafejnica, veikala u.t.t. - daudz ertak mums visiem ka suns ir somaa, nevis pa rokam kratas..
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunja soma Empty Re: Sunja soma

Post  Ruby Pirmdiena Marts 19, 2012 9:30 pm

apm taadas ir messenger tipa somas:

http://www.petzcrazee.com/products/Messenger-Pooch-Pouch-%252d-Choc-and-Orange.html

http://www.forpetsonly.it/dettagli.php?id=1072&fid=20

princips taads ka rokas briivas un soma gar saaniem karaajaas.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunja soma Empty Re: Sunja soma

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā