Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

+15
kristucis1
Lindita
Eliina
Ronija
Ruby
sirsninja
b_fly
Dream
lilucis
Māriņa
Lily
acz
Mazais
zverjok
minka200
19 posters

Lapa 2 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Māriņa Sestdiena Februāris 07, 2009 11:00 pm

Dream rakstīja:
lilucis rakstīja:
acz rakstīja:Njā apstulbu
http://www.rustoy.lv/?meitenes&suns=1
Reku saka ka audzētāja Rudīte :roll:


Nu jā, šīm abām Rudītēm pilnīgi nekā kopīga :) Un ja papēta, tad var atrast info arī par mūsu draiskuli Ufo šajā mājaslapā ;)
o jā.... labi sanāk, ka tūliņ tikšu pielīdzināta ļaunajai toju audzētājai Rudītei, par kuru jau ir šeit pļāpāts :lol: Mums tiešām nekā kopīga, ja nu vienīgi pirms iegādājos savu pirmo toju ... neliela tikšanās :)

Pie shiis audzeetaajas mekleeji sev sunjuku?
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  acz Svētdena Februāris 08, 2009 10:36 am

Neko nepielīdzināju :D Nezināju tak ;)
Jā arī es pirmo suņuku nopirku pie Rudītes ( tās citas ) :roll:
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Dream Svētdena Februāris 08, 2009 12:52 pm

Māriņa rakstīja:
Dream rakstīja:
lilucis rakstīja:
acz rakstīja:Njā apstulbu
http://www.rustoy.lv/?meitenes&suns=1
Reku saka ka audzētāja Rudīte :roll:


Nu jā, šīm abām Rudītēm pilnīgi nekā kopīga :) Un ja papēta, tad var atrast info arī par mūsu draiskuli Ufo šajā mājaslapā ;)
o jā.... labi sanāk, ka tūliņ tikšu pielīdzināta ļaunajai toju audzētājai Rudītei, par kuru jau ir šeit pļāpāts :lol: Mums tiešām nekā kopīga, ja nu vienīgi pirms iegādājos savu pirmo toju ... neliela tikšanās :)

Pie shiis audzeetaajas mekleeji sev sunjuku?

Tā gan, kā jau visi lielie suņuku kārotāji pašos pirmsākumos ielien ss.lv un meklē sev kucēnu ... taču pēc tikšanās ... kā arī pēc lielām konsultācijām ar pieredzējušiem audzētājiem sapratu ka man vēl ilgi jāmeklē ;) Un par laimi mans lēmums bija nekļūdīgs sunny
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Dream Svētdena Februāris 08, 2009 12:54 pm

acz rakstīja:Neko nepielīdzināju :D Nezināju tak ;)
Jā arī es pirmo suņuku nopirku pie Rudītes ( tās citas ) :roll:
viss ir kārtībā, es ļoti labi to sapratu, ka nedomāji neko ļaunu, es tikai pasmaidīju par šo faktu :lol:
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  zverjok Trešdiena Februāris 11, 2009 9:13 am

acz rakstīja:Jā mēs arī neredzējām ne mammu ne tēti :(
zverjok tad jums ir mūsu māsiņa, jeb nē ?
Noup
zverjok
zverjok
Rookie
Rookie

Number of posts : 41
Join date : 05.02.09
Age : 41

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  acz Trešdiena Februāris 11, 2009 2:44 pm

zverjok rakstīja:
acz rakstīja:Jā mēs arī neredzējām ne mammu ne tēti :(
zverjok tad jums ir mūsu māsiņa, jeb nē ?
Noup
Nu žēl :( Es jau cerēju satikt radinieci :D
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 11:17 am

Dream rakstīja:
Māriņa rakstīja:
Dream rakstīja:
lilucis rakstīja:
acz rakstīja:Njā apstulbu
http://www.rustoy.lv/?meitenes&suns=1
Reku saka ka audzētāja Rudīte :roll:


Nu jā, šīm abām Rudītēm pilnīgi nekā kopīga :) Un ja papēta, tad var atrast info arī par mūsu draiskuli Ufo šajā mājaslapā ;)
o jā.... labi sanāk, ka tūliņ tikšu pielīdzināta ļaunajai toju audzētājai Rudītei, par kuru jau ir šeit pļāpāts :lol: Mums tiešām nekā kopīga, ja nu vienīgi pirms iegādājos savu pirmo toju ... neliela tikšanās :)

Pie shiis audzeetaajas mekleeji sev sunjuku?

Tā gan, kā jau visi lielie suņuku kārotāji pašos pirmsākumos ielien ss.lv un meklē sev kucēnu ... taču pēc tikšanās ... kā arī pēc lielām konsultācijām ar pieredzējušiem audzētājiem sapratu ka man vēl ilgi jāmeklē ;) Un par laimi mans lēmums bija nekļūdīgs sunny

Liels visiem paldies, par to ka saucat suņus kas nak no RUDITES - (tas sliktas) pec jusu domam, par nesmukiem un nepareiziem! Tad maneejie ar taadi ir - JA?!!! angry2

Sorry - bet tas jau sak izskatities pec bernudarza. Es jau seit izteicu savu viedokli par Ruditi, un jusu attieksmi pret so cilveku! Nu nevajag vertet tikai pec citu cilveku launiem vardiem.

Atvainojos - mani suņi visi ir no viņas un visi ir fantastiski.
Dzekam ir LV JCH, LT JCH, 2xCAC - ta ka nevajag teikt ka vinai tie suni nesmuki vai nepareizie :sad2: .

Sausmigi nepatik kad par cilveku spriez no citu vardiem, nevis no savas pieredzes.
Bet ja ari ta pieredze sanakusi ne visai laba, tad ari sevii dazreiz japameklee iemesls!!!
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  sirsninja Trešdiena Februāris 18, 2009 11:35 am

b_fly rakstīja:
Dream rakstīja:
Māriņa rakstīja:
Dream rakstīja:
lilucis rakstīja:
acz rakstīja:Njā apstulbu
http://www.rustoy.lv/?meitenes&suns=1
Reku saka ka audzētāja Rudīte :roll:


Nu jā, šīm abām Rudītēm pilnīgi nekā kopīga :) Un ja papēta, tad var atrast info arī par mūsu draiskuli Ufo šajā mājaslapā ;)
o jā.... labi sanāk, ka tūliņ tikšu pielīdzināta ļaunajai toju audzētājai Rudītei, par kuru jau ir šeit pļāpāts :lol: Mums tiešām nekā kopīga, ja nu vienīgi pirms iegādājos savu pirmo toju ... neliela tikšanās :)

Pie shiis audzeetaajas mekleeji sev sunjuku?

Tā gan, kā jau visi lielie suņuku kārotāji pašos pirmsākumos ielien ss.lv un meklē sev kucēnu ... taču pēc tikšanās ... kā arī pēc lielām konsultācijām ar pieredzējušiem audzētājiem sapratu ka man vēl ilgi jāmeklē ;) Un par laimi mans lēmums bija nekļūdīgs sunny

Liels visiem paldies, par to ka saucat suņus kas nak no RUDITES - (tas sliktas) pec jusu domam, par nesmukiem un nepareiziem! Tad maneejie ar taadi ir - JA?!!! angry2

Sorry - bet tas jau sak izskatities pec bernudarza. Es jau seit izteicu savu viedokli par Ruditi, un jusu attieksmi pret so cilveku! Nu nevajag vertet tikai pec citu cilveku launiem vardiem.

Atvainojos - mani suņi visi ir no viņas un visi ir fantastiski.
Dzekam ir LV JCH, LT JCH, 2xCAC - ta ka nevajag teikt ka vinai tie suni nesmuki vai nepareizie :sad2: .

Sausmigi nepatik kad par cilveku spriez no citu vardiem, nevis no savas pieredzes.
Bet ja ari ta pieredze sanakusi ne visai laba, tad ari sevii dazreiz japameklee iemesls!!!

Nepaarsteidzies,ja Tu buutu kaartiigi palasiijusi,tad buutu ieweerojusi,ka arii lietotaaja acz pirmais sunjuks ir no taas Rudiites un newiens naw sheit teicis neko sliktu par suniishiem kaa taadiem,sheit runa gaaja tieshi par konkreetu cilweeku,kursh nedara sawu darbu kaa naakas,suniishi wisi ir labi un katrs arii ir iipashs sawaa weidaa,atwaino luudzu ja k-kaa Tewi ar sho tekstu esmu aizskaarusi,bet tikai gribeeju Tew pateikt,lai nepaarproti! Chihuahua
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 11:46 am

Nepaarsteidzies,ja Tu buutu kaartiigi palasiijusi,tad buutu ieweerojusi,ka arii lietotaaja acz pirmais sunjuks ir no taas Rudiites un newiens naw sheit teicis neko sliktu par suniishiem kaa taadiem,sheit runa gaaja tieshi par konkreetu cilweeku,kursh nedara sawu darbu kaa naakas,suniishi wisi ir labi un katrs arii ir iipashs sawaa weidaa,atwaino luudzu ja k-kaa Tewi ar sho tekstu esmu aizskaarusi,bet tikai gribeeju Tew pateikt,lai nepaarproti! Chihuahua[/quote]

Sorrry - bet tieši arī par Rūdīti es te jau rakstiju - nu nav ar viņu tā kā te runā!!!
Palasi - tēmā par audzētāvām!!!
Tiesi tas mani vis vairāk sarūgtinā.

P.S. Ja rūpīgi palasa šo te zaru tad augšā ir skaidri pateikts - ka no "labas Rūdītes" sanāk skaisti suņi - bet viņai tač nav nekā kopīgā ar 'sliktu' Rūdīti.

P.P.S. Lūdzu mūsu Rūdīti neapvainoties - jo šeit viņas vārds ir piemīnēts tikai kā piemērs, pret Jums man pilnīgi un viennozīmīgi nekas nav - ne kā pret cilvēku, ne kā pret suņu īpašnieci vai audzētāju! :)
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Ruby Trešdiena Februāris 18, 2009 1:53 pm

Citeeju " Nu nevajag vertet tikai pec citu cilveku launiem vardiem....."
Tas ir pilniigi normaali ka cilveeki audzeetaaju izveelaas peec atsauksmeem - sliktaam vai labaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Un tad lai katrs ruupeejaas par to ka par vinju taas atsauksmes buutu taas labaakaas..............
Nevienu reizi, iznjemot muusu varoni "Dullo Dauku", sheit shajaa forumaa neesmu maniijusi ka kaads sheit sunjukus iedala kaut kaadaas kategorijaas un nosaka cik tas labs vai tas slikts!!! Tieshi visu sho iemeslu deelj - esmu sho vietu ljoti iemiiljojusi un kljuustu arvien atkariigaaka :D :D :D
Luudzu paluugshu tev - nekurinaat naidu :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 2:07 pm

Ruby rakstīja:Citeeju " Nu nevajag vertet tikai pec citu cilveku launiem vardiem....."
Tas ir pilniigi normaali ka cilveeki audzeetaaju izveelaas peec atsauksmeem - sliktaam vai labaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Un tad lai katrs ruupeejaas par to ka par vinju taas atsauksmes buutu taas labaakaas..............
Nevienu reizi, iznjemot muusu varoni "Dullo Dauku", sheit shajaa forumaa neesmu maniijusi ka kaads sheit sunjukus iedala kaut kaadaas kategorijaas un nosaka cik tas labs vai tas slikts!!! Tieshi visu sho iemeslu deelj - esmu sho vietu ljoti iemiiljojusi un kljuustu arvien atkariigaaka :D :D :D
Luudzu paluugshu tev - nekurinaat naidu :D

Kurinat te Jus!!!
Jo Jusu aizvainojumi cilvekiem ko nemaz pasi nepazistat - ir nepamatoti! Un aizvaino ari mani.
"Tas ir pilniigi normaali ka cilveeki audzeetaaju izveelaas peec atsauksmeem - sliktaam vai labaam" - ja bet seit es vareju lasit tikai baumas. Kads kaut ko no kaut ka ir dzirdejis....
Baumot visi prot - un ar jusu baumam ari tiek kurinats naids - jo man ir nepatikami lasit nepamatotus parmetumus cilvekam, ko lielaka dala no jums nepazist personigi, vai ari ir redzejusi vai dzirdejusi 1 reizi dzive!!!
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Ronija Trešdiena Februāris 18, 2009 2:13 pm

B_fly - vienai no muusu foruma meiteneem ir bijusi ljoti nepatiikama pieredze ar R.Neibergu. Tikai vinja veel neko nav staastiijusi forumaa. Paluugushu vinju, lai tomeer uzraksta.

Un taas nav baumas par R. N., pati esmu redzeejusi kuceenu, kuru knapi izglaaba, jo audzeetaaja nebij vinju attaarpojusi, bet jaunajiem saimniekiem pateica , ka ir. Lai suniiti glaabtu, saimnieki izteereeja pamatiigu naudas summu, bet Neibergas kundze, iztureejaas diezgan nekauniigi, un uzstaaja, ka kuceens bija attaarpots, kaut gan 2 vetaarsti apgalvoja, ka pie taada paraziitu daudzuma, pretparaziitu liidzekljus kuceens savaa muuzhaa nebija redzeejis. Un diemzheel tas nav vieniigais gadiijums, ko es zinu.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Ruby Trešdiena Februāris 18, 2009 2:17 pm

Baumas jau vien buus taas pashas "sliktaas atsauksmes". Un tas ka kaads kaut kur kaut ko ir dzirdeejis - taas arii buus taas pashas atsauksmes!!! Nav duumu bez uguns - diemzheel!!!
Ja es njemu kuceenu un par vinju maksaaju naudu - tad pirmais noteikums manaa sarakstaa ir - SASTAPT KUCEENA VECAAKUS!!! Un ja tas nav iespeejams - tad automaatiski shis cilveeks/audzeetaajs no mana saraksta tiek izsviitrots - viss!!! Es eju taalaak un mekleeju pie citiem!!! Tas jau nenoziimee - ka vinja kaa cilveeks ir norakstaama vai taa taalaak!!! Peec manaam domaam un maniem uzskatiem - vinja kaa auzdeetaajs man neder un viss!!! Tas nenoziimee neko - jo citiem var buut pilniigi citas domas un uzskati - taapat arii tev!!! Nu kaapeec tu taa uzvelcies?


Pēdējo reizi labojis Ruby Ceturtdiena Februāris 19, 2009 1:49 am; labots 1 reizi
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 2:20 pm

Ronija rakstīja:B_fly - vienai no muusu foruma meiteneem ir bijusi ljoti nepatiikama pieredze ar R.Neibergu. Tikai vinja veel neko nav staastiijusi forumaa. Paluugushu vinju, lai tomeer uzraksta.

Un taas nav baumas par R. N., pati esmu redzeejusi kuceenu, kuru knapi izglaaba, jo audzeetaaja nebij vinju attaarpojusi, bet jaunajiem saimniekiem pateica , ka ir. Lai suniiti glaabtu, saimnieki izteereeja pamatiigu naudas summu, bet Neibergas kundze, iztureejaas diezgan nekauniigi, un uzstaaja, ka kuceens bija attaarpots, kaut gan 2 vetaarsti apgalvoja, ka pie taada paraziitu daudzuma, pretparaziitu liidzekljus kuceens savaa muuzhaa nebija redzeejis. Un diemzheel tas nav vieniigais gadiijums, ko es zinu.

Nu es tak saku - tu no kaut ka esi dzirdejusi!!!
Tad neturpini nodot talak - pieliekot vel klat!
Vienu reizi pateicat temaa - par audzetavam, kapec liekat visur kur var, pie tam ne savu pieredzi bet atstastijumus!!!
Pasaki man ludzu - kapec man ar vinu ir un ari paslaik labas attiecibas - un visu laiku izpalidz???
Laikam visiem jamekle ari sevii probleema!!!
Nu baumas - Ronija tu tac nestasti no ssavas pieredzes - tu dzirdeji no kaut ka!!! A moz isteniba tur nemaz Rudites kucens nebija.... ka tu vari pieradiit???
Es neprasu to darit, bet nevajag ari tenkot talak!!! Kad pati sastapsies ar so problemu - nedod Dievs, tad mees ar tev parunasim! A kamer tie ir citu cilveku tuksie vardi - es uzskatu ka nevienam no mums nav tiesibu nomelnot cilveku reputaciju!!!
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 2:25 pm

Ruby rakstīja:Baumas jau vien buus taas pashas "sliktaas atsauksmes". Un tas ka kaads kaut kur kaut ko ir dzirdeejis - taas arii buus taas pashas atsauksmes!!! Nav duumu bez uguns - diemzheel!!!
Ja es njemu kuceenu un par vinju maksaaju naudu - tad pirmais noteikums manaa sarakstaa ir - SASTAPT KUCEENA VESAAKUS!!! Un ja tas nav iespeejams - tad automaatiski shis cilveeks/audzeetaajs no mana saraksta tiek izsviitrots - viss!!! Es eju taalaak un mekleeju pie citiem!!! Tas jau nenoziimee - ka vinja kaa cilveeks ir norakstaama vai taa taalaak!!! Peec manaam domaam un maniem uzskatiem - vinja kaa auzdeetaajs man neder un viss!!! Tas nenoziimee neko - jo citiem var buut pilniigi citas domas un uzskati - taapat arii tev!!! Nu kaapeec tu taa uzvelcies?

Atsauksmes - var būt vienīgi tas, ko esi piedzivoji pats! Ja kaut ko prasa tev un tu no savas pieredzes dod man atsauksmi!!!!
Bet ja tu atstasti citu cilveku pieredzi - tas jau vairak nav atsauksmes!!! Ja es runatu ar to cilveku kurs stastija tev personigi - tad ta butu vina atsauksme! Bet info nodosana no cilveka pa kedi citam - ir tikai vienigi un viennozimigi baumosana un tenkosana!

Nekā personīgā!!!!
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Ruby Trešdiena Februāris 18, 2009 2:37 pm

Kaapeec tev ir tiesiibas par vinju izteikties un citiem nav??? Tikai taapeec ka tavas "atsauksmes" ir labas??? Un citiem taas ir sliktas??? Cik sapratu tad tajaa konkreetajaa rakstaa bija konkreeti DIVI cilveeki kuri ir saskaarushies ar sho cilveeku personiigi un guvushii shiis ne tik labaas pieredzes - personiigi - par ko arii sheit rakstiija!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 2:42 pm

Ruby rakstīja:Kaapeec tev ir tiesiibas par vinju izteikties un citiem nav??? Tikai taapeec ka tavas "atsauksmes" ir labas??? Un citiem taas ir sliktas??? Cik sapratu tad tajaa konkreetajaa rakstaa bija konkreeti DIVI cilveeki kuri ir saskaarushies ar sho cilveeku personiigi un guvushii shiis ne tik labaas pieredzes - personiigi - par ko arii sheit rakstiija!!!

Visiem ir tiesibas izteikties - tik starpiba ir tada ka es pati nerakstu kura katra topika ka vina ir laba, bet citi pamanas kur tik iespejams uzrakstit to sliktako!!!
Bet tie cilveki par kuriem tu tagad piemineji - vinu pieredze bij viens zvans vai viena vizite???
Un ta ir pieredze???
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 2:44 pm

Ruby rakstīja:Kaapeec tev ir tiesiibas par vinju izteikties un citiem nav??? Tikai taapeec ka tavas "atsauksmes" ir labas??? Un citiem taas ir sliktas??? Cik sapratu tad tajaa konkreetajaa rakstaa bija konkreeti DIVI cilveeki kuri ir saskaarushies ar sho cilveeku personiigi un guvushii shiis ne tik labaas pieredzes - personiigi - par ko arii sheit rakstiija!!!

Un nevaru vel saprast to - ka tev ir jabruk man virsu par to ka es uzdrosinajos oponet viedoklim ka vina ir slikta???
Tev nepatika tas ka mana pieredze ir laba- tapec tagad ir jaatbild uz katru manu topiku - ka tik but tai punkta pielicejai???
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Dream Trešdiena Februāris 18, 2009 2:49 pm

b_fly rakstīja:
Ruby rakstīja:Kaapeec tev ir tiesiibas par vinju izteikties un citiem nav??? Tikai taapeec ka tavas "atsauksmes" ir labas??? Un citiem taas ir sliktas??? Cik sapratu tad tajaa konkreetajaa rakstaa bija konkreeti DIVI cilveeki kuri ir saskaarushies ar sho cilveeku personiigi un guvushii shiis ne tik labaas pieredzes - personiigi - par ko arii sheit rakstiija!!!

Visiem ir tiesibas izteikties - tik starpiba ir tada ka es pati nerakstu kura katra topika ka vina ir laba, bet citi pamanas kur tik iespejams uzrakstit to sliktako!!!
Bet tie cilveki par kuriem tu tagad piemineji - vinu pieredze bij viens zvans vai viena vizite???
Un ta ir pieredze???
Katrs savu pieredzi iegūst savādāk, viens zvanot, otrs satiekoties, cits vienkārši sarakstoties ....
Personīgi man pirmais iespaids par cilvēku rodas pirmajās minūtēs ;) Tā kā pilnīgi pietiek ar vienu zvanu vai vienu vizīti Twisted Evil
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Ruby Trešdiena Februāris 18, 2009 2:50 pm

b_fly rakstīja:
Ruby rakstīja:Kaapeec tev ir tiesiibas par vinju izteikties un citiem nav??? Tikai taapeec ka tavas "atsauksmes" ir labas??? Un citiem taas ir sliktas??? Cik sapratu tad tajaa konkreetajaa rakstaa bija konkreeti DIVI cilveeki kuri ir saskaarushies ar sho cilveeku personiigi un guvushii shiis ne tik labaas pieredzes - personiigi - par ko arii sheit rakstiija!!!

Un nevaru vel saprast to - ka tev ir jabruk man virsu par to ka es uzdrosinajos oponet viedoklim ka vina ir slikta???
Tev nepatika tas ka mana pieredze ir laba- tapec tagad ir jaatbild uz katru manu topiku - ka tik but tai punkta pielicejai???

Pag pag pag - te jau saakas ne pa jokam!!!! Vai tev ir kaadas probleemas diskuteet un vai tu tagad man konkreeti aizraadi kaaa es diskuteeju??? Punkta pieliceeja???
Veel nesen tu man rakstiiji - nekaa personiska!?!?! Ne taa???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 2:51 pm

Dream rakstīja:
b_fly rakstīja:
Ruby rakstīja:Kaapeec tev ir tiesiibas par vinju izteikties un citiem nav??? Tikai taapeec ka tavas "atsauksmes" ir labas??? Un citiem taas ir sliktas??? Cik sapratu tad tajaa konkreetajaa rakstaa bija konkreeti DIVI cilveeki kuri ir saskaarushies ar sho cilveeku personiigi un guvushii shiis ne tik labaas pieredzes - personiigi - par ko arii sheit rakstiija!!!

Visiem ir tiesibas izteikties - tik starpiba ir tada ka es pati nerakstu kura katra topika ka vina ir laba, bet citi pamanas kur tik iespejams uzrakstit to sliktako!!!
Bet tie cilveki par kuriem tu tagad piemineji - vinu pieredze bij viens zvans vai viena vizite???
Un ta ir pieredze???
Katrs savu pieredzi iegūst savādāk, viens zvanot, otrs satiekoties, cits vienkārši sarakstoties ....
Personīgi man pirmais iespaids par cilvēku rodas pirmajās minūtēs ;) Tā kā pilnīgi pietiek ar vienu zvanu vai vienu vizīti Twisted Evil

Ja bet pirmais iespaids ir manigs!!! :D Ne vienmer bet biezi vien!!!
Jo visiem mums var but slikta diena un nedaudz nogurusi balsss..... es jau domaju ka katrs sapratis ko gribeju teikt! ;)
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Dream Trešdiena Februāris 18, 2009 2:52 pm

Ruby rakstīja:
b_fly rakstīja:
Ruby rakstīja:Kaapeec tev ir tiesiibas par vinju izteikties un citiem nav??? Tikai taapeec ka tavas "atsauksmes" ir labas??? Un citiem taas ir sliktas??? Cik sapratu tad tajaa konkreetajaa rakstaa bija konkreeti DIVI cilveeki kuri ir saskaarushies ar sho cilveeku personiigi un guvushii shiis ne tik labaas pieredzes - personiigi - par ko arii sheit rakstiija!!!

Un nevaru vel saprast to - ka tev ir jabruk man virsu par to ka es uzdrosinajos oponet viedoklim ka vina ir slikta???
Tev nepatika tas ka mana pieredze ir laba- tapec tagad ir jaatbild uz katru manu topiku - ka tik but tai punkta pielicejai???

Pag pag pag - te jau saakas ne pa jokam!!!! Vai tev ir kaadas probleemas diskuteet un vai tu tagad man konkreeti aizraadi kaaa es diskuteeju??? Punkta pieliceeja???
Veel nesen tu man rakstiiji - nekaa personiska!?!?! Ne taa???
Šeit tiešām nu jau paliek "jautri" Twisted Evil ne velti masu meedijos reitingus ir iespējams pacelt nopublicējot kādu kašķi ... nu un šķiet ka nu arī šajā forumā reitingi pieaugs :lol:
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Dream Trešdiena Februāris 18, 2009 2:55 pm

b_fly rakstīja:
Dream rakstīja:
b_fly rakstīja:
Ruby rakstīja:Kaapeec tev ir tiesiibas par vinju izteikties un citiem nav??? Tikai taapeec ka tavas "atsauksmes" ir labas??? Un citiem taas ir sliktas??? Cik sapratu tad tajaa konkreetajaa rakstaa bija konkreeti DIVI cilveeki kuri ir saskaarushies ar sho cilveeku personiigi un guvushii shiis ne tik labaas pieredzes - personiigi - par ko arii sheit rakstiija!!!

Visiem ir tiesibas izteikties - tik starpiba ir tada ka es pati nerakstu kura katra topika ka vina ir laba, bet citi pamanas kur tik iespejams uzrakstit to sliktako!!!
Bet tie cilveki par kuriem tu tagad piemineji - vinu pieredze bij viens zvans vai viena vizite???
Un ta ir pieredze???
Katrs savu pieredzi iegūst savādāk, viens zvanot, otrs satiekoties, cits vienkārši sarakstoties ....
Personīgi man pirmais iespaids par cilvēku rodas pirmajās minūtēs ;) Tā kā pilnīgi pietiek ar vienu zvanu vai vienu vizīti Twisted Evil

Ja bet pirmais iespaids ir manigs!!! :D Ne vienmer bet biezi vien!!!
Jo visiem mums var but slikta diena un nedaudz nogurusi balsss..... es jau domaju ka katrs sapratis ko gribeju teikt! ;)
Bet protams, arī es bieži vien esmu kašķīgs garastāvokļa cilvēks, un kad man tās īpašās dienas ir, tad labāk izvairos no satikšanās, pārceļot tās uz citiem laikiem... bet ... vecāku nerādīšana, dokumentu neuzrādīšana kucēnam, bet atlicināšana uz vēlāku laiku ... utt... hmmm diez vai var saukt par neveiksmīgu dienu veiksmīgam audzētājam :(
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 2:56 pm

Ruby rakstīja:
b_fly rakstīja:
Ruby rakstīja:Kaapeec tev ir tiesiibas par vinju izteikties un citiem nav??? Tikai taapeec ka tavas "atsauksmes" ir labas??? Un citiem taas ir sliktas??? Cik sapratu tad tajaa konkreetajaa rakstaa bija konkreeti DIVI cilveeki kuri ir saskaarushies ar sho cilveeku personiigi un guvushii shiis ne tik labaas pieredzes - personiigi - par ko arii sheit rakstiija!!!

Un nevaru vel saprast to - ka tev ir jabruk man virsu par to ka es uzdrosinajos oponet viedoklim ka vina ir slikta???
Tev nepatika tas ka mana pieredze ir laba- tapec tagad ir jaatbild uz katru manu topiku - ka tik but tai punkta pielicejai???

Pag pag pag - te jau saakas ne pa jokam!!!! Vai tev ir kaadas probleemas diskuteet un vai tu tagad man konkreeti aizraadi kaaa es diskuteeju??? Punkta pieliceeja???
Veel nesen tu man rakstiiji - nekaa personiska!?!?! Ne taa???

Tur ta liet - ka tu visu laiku megini man atbildet un kaut ko pateikt ka tik (godigi sakot) paliktu par " punkta pieliceju " es nesaprotu kadel tu tik loti satraukusies par rakstito - ja tev pasai nav nekads sakars ar Ruditi... vai vispar so situaciju - bet redz tev nez kapec nepatik, ka man NEPATIK!!!
Kaa lai veel paskaidroju - JA MAN NEPATIK, kad par cilveku saka tikai sliktu - kapec es nevaru teikt labu??? Kapec tev man par to jabruk viru un jamegina visu laiku sarunu verst uz to pusi - ka manas domas ir nepareizas!!!????
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Ronija Trešdiena Februāris 18, 2009 2:58 pm

Ja jau tie buutu tukshi vaardi es buutu ljoti prieciiga. Bet pa 8 reizeem dienaa sazvanoties ar kuceena saimnieci un konsulteejoties ar saviem vetaarstiem, nu nez nez, laikam man buus izlicies, ka tas kuceens mira :D Man nekas nav jaapieraada - tas kuceens bija pirkts pie Rudiites.

Tas, ka jums taadas attieciibas, ir ljoti apsveicami. Bet gadaas , ka citiem ir savaadaakas:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 2 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā