Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

+15
kristucis1
Lindita
Eliina
Ronija
Ruby
sirsninja
b_fly
Dream
lilucis
Māriņa
Lily
acz
Mazais
zverjok
minka200
19 posters

Lapa 3 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Ruby Trešdiena Februāris 18, 2009 3:06 pm

b_fly rakstīja:

Tur ta liet - ka tu visu laiku megini man atbildet un kaut ko pateikt ka tik (godigi sakot) paliktu par " punkta pieliceju " es nesaprotu kadel tu tik loti satraukusies par rakstito - ja tev pasai nav nekads sakars ar Ruditi... vai vispar so situaciju - bet redz tev nez kapec nepatik, ka man NEPATIK!!!
Kaa lai veel paskaidroju - JA MAN NEPATIK, kad par cilveku saka tikai sliktu - kapec es nevaru teikt labu??? Kapec tev man par to jabruk viru un jamegina visu laiku sarunu verst uz to pusi - ka manas domas ir nepareizas!!!????

Tici man es nesatraucos -un man aizliegt nevari "pielikt to punktinju" ( kaa pati saki )
Nepaliec vien pati mazliet smiekliiga - jo taktika tev ir ljoti nepareiza shaadai akcijai!!!
Un ja diskuteeshanu tu izjuuti kaa "brukshanu virsuu" tad neisaku tev shaadaas vietaas tuseeties,ok???


Pēdējo reizi labojis Ruby Ceturtdiena Februāris 19, 2009 1:52 am; labots 1 reizi
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 3:12 pm

Ruby rakstīja:
b_fly rakstīja:

Tur ta liet - ka tu visu laiku megini man atbildet un kaut ko pateikt ka tik (godigi sakot) paliktu par " punkta pieliceju " es nesaprotu kadel tu tik loti satraukusies par rakstito - ja tev pasai nav nekads sakars ar Ruditi... vai vispar so situaciju - bet redz tev nez kapec nepatik, ka man NEPATIK!!!
Kaa lai veel paskaidroju - JA MAN NEPATIK, kad par cilveku saka tikai sliktu - kapec es nevaru teikt labu??? Kapec tev man par to jabruk viru un jamegina visu laiku sarunu verst uz to pusi - ka manas domas ir nepareizas!!!????

Tici man es nesatraucos -un man aizliegt nevari "pielikt to punktinju" ( kaa pati saki )
Nepaliec vien pati mazliet smiekliiga - jo taktika tev ir ljoti nepareiza shaadai akcijai!!!
Un ja diskuteeshanu tu izjuuti kaa "brikshanu virsuu" tad neisaku tev shaadaas vietaas tuseeties,ok???

Var but vel man dzivot pamacisi!? ;)
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 3:17 pm

Ronija rakstīja:Ja jau tie buutu tukshi vaardi es buutu ljoti prieciiga. Bet pa 8 reizeem dienaa sazvanoties ar kuceena saimnieci un konsulteejoties ar saviem vetaarstiem, nu nez nez, laikam man buus izlicies, ka tas kuceens mira :D Man nekas nav jaapieraada - tas kuceens bija pirkts pie Rudiites.

Tas, ka jums taadas attieciibas, ir ljoti apsveicami. Bet gadaas , ka citiem ir savaadaakas:(

Es ari neprasiju man neko pieradit!
Tik saprot - ja kads kaut ko paprasa izteikties vajag tiem kam ir pasu pieredze. Nevis visiem brukt ar kaut kadiem " es dizrdeju" " man teica" .
Es piekritu ka seit ir cilveki kam tiesam bija iespeja saskarties ar Ruditi - bet es ari nesaku ka vinu viedoklis ir nekorekts!!
Lai nepiesarnotu smadzenes citiem ar to lieku info - nav janodod svesie piedzivojumi!!! Es cik saprotu katru interese iista pieredze, nevis atstastijumi.

P.S>: ribu velreiz pieverst Jusu uzmanibu - es te nemeginaju sacelt traci! Laikam Jums visiem nepatik mana "LABA" pieredze - un tapec mani janoniecina - jo redz neesma tada ka visi. Man ir gajis labi!!!
Zel ka jums tas nepatika!!!
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Ronija Trešdiena Februāris 18, 2009 3:18 pm

Taa, bishkji atdziestam, ja nee, sleegshu diskusiju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Ruby Trešdiena Februāris 18, 2009 3:26 pm

ai ai ai - ja tu manus komentaarus uzskati par tevis noniecinaashanu ............tad man tur vairs nav ko teikt - manis peec diskusija var buut arii sleegta!!!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 3:34 pm

Ruby rakstīja:ai ai ai - ja tu manus komentaarus uzskati par tevis noniecinaashanu ............tad man tur vairs nav ko teikt - manis peec diskusija var buut arii sleegta!!!!!

A kas tad konkreti tev nepatika ja tu sac man sita rakstit/ Palsai velreiz - vai ta tevi tavs rakstitais neaizskartu? Nu ja ta nopietni?
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  b_fly Trešdiena Februāris 18, 2009 3:37 pm

Ronija rakstīja:Taa, bishkji atdziestam, ja nee, sleegshu diskusiju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Priekš kam begt no problemas?
Lai katrs konkreti pasaka - kas nepatik no ta ko es rakstiju?
Man liekas ka nevienu neesmu aizvainojusi?
Vienigais tas - ka esmu tāds "neglitais pilens" - ar to ka man nepatik kad nomelno citus cilvekus!? Un vēl ar to ka mans viedoklis ir citadaks nekā Jūsu... :|
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  zverjok Trešdiena Februāris 18, 2009 4:06 pm

Ruby rakstīja:
Tici man es nesatraucos -un man aizliegt nevari "pielikt to punktinju" ( kaa pati saki )
Nepaliec vien pati mazliet smiekliiga - jo taktika tev ir ljoti nepareiza shaadai akcijai!!!
Un ja diskuteeshanu tu izjuuti kaa "brikshanu virsuu" tad neisaku tev shaadaas vietaas tuseeties,ok???

Ув. Ruby
А почему Вы не рекомендуете здесь тусоваться? Пытаетесь такими советами оградить людей от себя ?
zverjok
zverjok
Rookie
Rookie

Number of posts : 41
Join date : 05.02.09
Age : 41

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Eliina Trešdiena Februāris 18, 2009 5:15 pm

oho meitenes pagaja laiks kamer visu izlasiju. jus teishma esat nedaudz iekarshas :lol: es neeuzkat uvispar jegu sai diskusijai, jo kats cilveks doma ka grib un neviens tachu vinam tagad neteiks domat to jo kads ir labas vai slikts. Katrs jau ir izteicis savas domas un pie ta ari paliekam flower !!! mainam teemu :D
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Eliina Trešdiena Februāris 18, 2009 5:24 pm

Ruby rakstīja: esmu sho vietu ljoti iemiiljojusi un kljuustu arvien atkariigaaka :D :D :D

love es ari so forumu esmu iemilojusi, jo te ir loti draudzigi un izplidzgi cilveki un man jau ari sak izveidoties atkariba, ja vel nav izeidojusies Chihuahua2
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  sirsninja Trešdiena Februāris 18, 2009 6:18 pm

Eliina rakstīja:
Ruby rakstīja: esmu sho vietu ljoti iemiiljojusi un kljuustu arvien atkariigaaka :D :D :D

love es ari so forumu esmu iemilojusi, jo te ir loti draudzigi un izplidzgi cilveki un man jau ari sak izveidoties atkariba, ja vel nav izeidojusies Chihuahua2
Tas gan! Man arii patiik,ka sheit wisi wienmeer ir izpaliidziigi un labaa garastaawoklii! flower
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Ronija Trešdiena Februāris 18, 2009 6:19 pm

Bet tai pashaa laikaa, mums katram ir tiesiibas uz savu viedokli, lai kaads tas arii buutu:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Lindita Trešdiena Februāris 18, 2009 9:47 pm

Uhh...domāju, ka esmu kko palaidusi garām par to, kur kāds raksta, ka kādam "nesmuki suņi", izlasīju diskusiju no viena gala līdz otram, bet nekā :shock:
Izlikās pēc mākslīgi uzsākta strīda! 🇳🇴
Man šis forums ļoti mīļš ir, lai gan vienmēr neiesaistos diskusijās, bet iegūsu daudz informācijas.
Pajautāju vienreiz vienu jautājumu šeit un dogs.lv - šeit tiešām visi jauki grib palīdzēt un runājas, sāk stāstīt savu pieredzi, bet otrajā formā mani vnk nolika...
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Mazais Trešdiena Februāris 18, 2009 9:51 pm

Ronija rakstīja:Bet tai pashaa laikaa, mums katram ir tiesiibas uz savu viedokli, lai kaads tas arii buutu:)

Tam es piekrītu, jo katram ir sava pieredze un savas domas. Kādēļ sākt kašķi? Labāk padalamies ar kaut ko jauku, citādi paliek šķebīgi lasīt tādus vārdus. Man arī ir savas viedoklis šajā jautājumā, bet nākamreiz pērkot kucēnu noteikti zinātu vairāk ko gribu redzēt, zināt, par ko pārliecināties. Labāk maksātu vairāk, bet nepirktu foršu Chihuahua3 , mīļu Chihuahua un superīgu 🐶 suņuku "maisā". :roll:

Šei patiešām mani vienmēr piesaistīja jauki un mīļi, kā arī pamācoši raksti par mūsu mīluļiem. Varēja pakonsultēties "iz dzīves" par dažādām problēmiņām. Tāds mīļs portāliņš ar mīļām un jaukām meitenēm love
Super!
Nepārvēršam to par ķengu lapu, jo gribās vēl pa laikam te kaut ko palasīt vai arī padalīties domām.
Mieru, tikai mieru! flower
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Māriņa Trešdiena Februāris 18, 2009 11:20 pm

Njaaaa man jau liekas ka te jauki un miilji sunjumiiliishi salasiijushies. Twisted Evil Es esmu par to pilniigi un galiigi drosha, hei hei meitenes.......buusim jaukas love lol! un luudzu :respect: ka katram saimniekam vienmeer savs sunjuks ir miiljaakais un skaistaakais..... :love2:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Lily Otrdiena Marts 17, 2009 8:28 pm

Atradaam savu garspalvaino pusbrāli :)
Iedomājieties, viņš nav palaidis garām NEVIENU Latvijas izstādi :)Visās vinnējis bet salīdzināšānā laikam ne vienmēr, neatceros kā tur bija. ;) malacītis :D) love
bilde gan tāda neizdevusies. :D

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 11r7xn9
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  kristucis1 Trešdiena Marts 18, 2009 3:29 pm

vai jūs lūdzu varētu uzrakstīt audzētājas vārdu un uzvārdu, no kuras pirkāt sunīšus? Es gribu zināt vai kāds nav nopircis sunīti tieši no tās pašas audzētājas, kur es!
Lūdz atsaukties Favorīta (TIKAI) sunīšu īpašniekus!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  kristucis1 Trešdiena Marts 18, 2009 4:51 pm

nu, ko... šķiet, ka būšu noskaidrojusi, ka Kņopītei šajā forumā ir daži radinieki - Lily un Česters -vismaz no vienas mājas jau nu toč esam nākuši
lol! lol!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Lily Trešdiena Marts 18, 2009 4:52 pm

kristucis1 rakstīja:nu, ko... šķiet, ka būšu noskaidrojusi, ka Kņopītei šajā forumā ir daži radinieki - Lily un Česters -vismaz no vienas mājas jau nu toč esam nākuši
lol! lol!
Un ari sassaa suņuks- Odrija ir no turienes :) :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty :)

Post  sassaa Svētdena Marts 22, 2009 10:16 am

Mūsējā dzimusi 22.11.08.
Sauc Odrija LittlePanky

Tēva vārds:
K-BOSS BOOMERANG
Mātes vārds:
HANKY PANKY BARBIA

Vēlos atrast Odrijas brālīti. Viņš arī bija melns ar lāsumiem :)
Metienā bija 2 kucēni.
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  acz Svētdena Marts 22, 2009 1:56 pm

Tad jau mans Keny arī sanāk pusbrālīts :D
Jo tēti ari sauc
K-BOSS BOOMERANG
MAMMU
C'KIM KETY
DZIMIS
10.09.2008
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  sassaa Otrdiena Marts 24, 2009 10:30 pm

acz rakstīja:Tad jau mans Keny arī sanāk pusbrālīts :D
Jo tēti ari sauc
K-BOSS BOOMERANG
MAMMU
C'KIM KETY
DZIMIS
10.09.2008

Ew bet forshi :D Chihuahua2

Museja dzima ari rudenii tikai 22.11.08. :pPartyy:
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  sassaa Otrdiena Marts 31, 2009 5:11 pm

kristucis1 rakstīja:nu, ko... šķiet, ka būšu noskaidrojusi, ka Kņopītei šajā forumā ir daži radinieki - Lily un Česters -vismaz no vienas mājas jau nu toč esam nākuši
lol! lol!

Jaa, mana Odrija ari no taas pashas maajas 🐶
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Eliina Pirmdiena Maijs 18, 2009 4:29 pm

es atradu,Shaneles masu, bet tikai gadu vecaku, no tiem pasiem vecakiem.


Pēdējo reizi labojis Eliina Svētdena Augusts 23, 2009 2:15 am; labots 1 reizi
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Eliina Pirmdiena Maijs 18, 2009 5:25 pm

http://magictoy.ucoz.com/index/0-4


masina ir otra no augsas :D
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:) - Page 3 Empty Re: mEES LJOTI LJOTI VELAMIES ATRAST MASINJAS UN BRALISHUS:)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā