Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laišana bez pavadas!

+15
xerta
sirsninja
Lily
sassaa
Ruby
Ronija
Māriņa
lilucis
Eliina
Lindita
Elīna
Silkite
Mazais
kristucis1
santa07
19 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Laišana bez pavadas! Empty Laišana bez pavadas!

Post  santa07 Ceturtdiena Marts 19, 2009 5:15 pm

Vai Jūs laižat bez pavadiņas?un kā Jūs pieradinājat? :oops:
santa07
santa07
Newbie
Newbie

Number of posts : 5
Join date : 01.03.09
Age : 36

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  kristucis1 Ceturtdiena Marts 19, 2009 5:39 pm

Jā, es laižu suņus paskraidīt bez pavadas. To būtu nepieciešams iemācīt kau vai tādēļ, lai suns varētu izskrieties pēc patikas.
Es Peciņu iemācīju iet bez pavadas kādos piecos mēnešos. Ir ļoti svarīgi pirmo reizi suni palaist vaļā tādā vietā, kur pati jūties droši, kur nebūtu jāsaspringst, ka suns, piemēram, varētu paskriet zem mašīnas. Kad pirmo reizi laid vaļā ir jābūt pārliecinātai, ka sunīti varēsi atsaukt atpakaļ. Var paņemt šādā gadījumā līdzi kaut ko, kas suni viennozīmīgi ieinteresēs, kaut ko kas sunim ļoti patīk! Tā var būt kāda mantiņa vai kāds gardums.

Es sunīti pirmo reizi palaidu vaļā futbola laukumā- es tur jutos droša, ka sunim neviens cits suns neuzbruks un ceļa arī blakus nebija. Paņēmu līdzi gardumu un bumbiņu. Tad atsprādzēju pavadiņu, pametu tuvumā bumbiņu un saucu suni ar garduma palīdzību atpakaļ.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Mazais Ceturtdiena Marts 19, 2009 5:43 pm

santa07 rakstīja:Vai Jūs laižat bez pavadiņas?un kā Jūs pieradinājat? :oops:

Mans suns visur iet tukai un vienīgi pie pavadiņas, izņemot vakarā parkā pazīstamu suņu barā.
Tā ir drošķ, jo vienreiz pilnīgi neaprēķināmi metās sāņus uz ielu (labi ka tā mala bija ar noparkotajām mašīnām un klusa ieliņa). Viņš vienkārši momentā bija metru uz ielas... affraid Sabāru un stāstīju ilgi ka tā nav labi darīt. Kopš laižu parkā izskraidīties ar citiem suņiem, viņš pa ceļu iet smuki blakus un vairs nerausta uz visām pusēm un nekaras tik ļoti pavadiņā, bet iet brīvāk gandrīz jau tā kā skoliņā māca. :party:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Mazais Ceturtdiena Marts 19, 2009 5:46 pm

kristucis1 rakstīja:Jā, es laižu suņus paskraidīt bez pavadas. To būtu nepieciešams iemācīt kau vai tādēļ, lai suns varētu izskrieties pēc patikas.
Es Peciņu iemācīju iet bez pavadas kādos piecos mēnešos. Ir ļoti svarīgi pirmo reizi suni palaist vaļā tādā vietā, kur pati jūties droši, kur nebūtu jāsaspringst, ka suns, piemēram, varētu paskriet zem mašīnas. Kad pirmo reizi laid vaļā ir jābūt pārliecinātai, ka sunīti varēsi atsaukt atpakaļ. Var paņemt šādā gadījumā līdzi kaut ko, kas suni viennozīmīgi ieinteresēs, kaut ko kas sunim ļoti patīk! Tā var būt kāda mantiņa vai kāds gardums.

Es sunīti pirmo reizi palaidu vaļā futbola laukumā- es tur jutos droša, ka sunim neviens cits suns neuzbruks un ceļa arī blakus nebija. Paņēmu līdzi gardumu un bumbiņu. Tad atsprādzēju pavadiņu, pametu tuvumā bumbiņu un saucu suni ar garduma palīdzību atpakaļ.

Mūsu šībrīža gardums no kura Elfiņš neatsakās un klausa mani ir šausmīgi smirdošā Twisted Evil kaltētā liellopa plauša.
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  kristucis1 Ceturtdiena Marts 19, 2009 5:53 pm

Pastaigājoties es arī suņus vedi tikai pie pavadas.
Priekš laišanas izskrieties ir jāatrod piemērota vieta.
Es kā gardumu varu ņemt Rinti kaltētos produktus,smirduļus, mazus siera gabaliņus un Doggy`s sirsniņas!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Silkite Ceturtdiena Marts 19, 2009 8:17 pm

Savéjo nelaizhu bez pavadinjas, jo nav tàdu vietu àrà kur kàds lielàks suns neuzgluunétu ar ielajàm aciim :D .bet esam atradushi kompromisu-musu màjà ir lielà pazemes garazha un vienmér beidzot vakara pastaigu ejam uz dziivokli caur to.tad siiko laizhu valjà ,kad esmu parliecinàta kad mashiinas nebrauks.manéjais neskrien ,bet smuki tipina liidzi :roll: Ljoti labi atpaziist savas garazhas durvis no citàm,vienmér japaosta un tad var turpinàt celju uz liftu. :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Elīna Ceturtdiena Marts 19, 2009 9:26 pm

Laižu pagalmā, viņš man nekur tālu neskrien! Sāku radināt jau gandrīz ar pirmo reizi kad gājām ārā, parasti pastiagas beigās, pagalmā tika palaists vaļā izskrieties!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Lindita Ceturtdiena Marts 19, 2009 10:57 pm

Laižu pagalmā, parkā un stadionā :)
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Eliina Ceturtdiena Marts 19, 2009 11:14 pm

pie majas loti reti kad vedu pie pavadas,jo man ir daudz maju pagalms nav masinu un sapeera maz sunu vismaz mes nesaskrienamies biezi! bet kad ejam pa ielu tad pie pavadinas.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  lilucis Piektdiena Marts 20, 2009 7:21 am

Nu tā kā mums, tiklīdz izejam pa mājas durvīm uzreiz ārā ir pagalms-autostāvvieta un tālāk ir lielās ielas, es vedu tikai pie siksniņām. Rīgā arī vēl neesmu atradusi tik drošu voietu lai savus laistu vaļā...un nelaižu arī novērtējot savu suņu raksturus...Čiepa ir ļoti bailīga un viņu var jebkas pilsētā sabaidīt, bet par Ufo nejūtos pietiekami droša pagaidām. Vaļā laižu tikai laukos, kur zinu, ka ir droši.
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Māriņa Piektdiena Marts 20, 2009 9:29 am

Nu es arii vedu araa pastaigaaties savus tikai un vieniigi pie pavadinjas, kautgan dzīvoju salaspilīi un nav nekada dziivaa satiksme pie maajas. man bail, ka taa likteniigaa mashiina var paraadiities peekshnjio, vai arii kaads lielaaks suns.
Valjaa laizhu tikai kad esam langstinjos ciemos pie Fidzika vai Betinjas, vai arii vasaraa atpushoties Meersragaa pagalmaa.
Vienkaarshi ir dazhi piemeeri, kas man liek buut ljoti piesardziigai.nu piemeeram manai manikiirei suniits kaapa araa no mashiinas , bija jau plkst. viens naktii, nevienas mashiinas, un poeekshnji, kaads nesaas un uz vietas notrieca:((((Taa lūk.....un arii veel zinu gadiijumus, kad taa ir gadiijies.Es labaak esmu piesardziigaaka.... Twisted Evil
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  lilucis Piektdiena Marts 20, 2009 9:45 am

Jā, jā, es ar tieši tāpat kā tu, Māriņ, esmu drausmīgi uzmanīga. Esmu piedzīvojusi pati ar vispaklausīgāko suni, kuru sabiedējuši pēkšņi trokšņi(viņai bij bail no raķešu šavieniem un tamlīdzīgiem trokšņiem)...tajā brīdī, kad suns sabijies, viņš vairs neko nesaprot, vienkārši kaut kur skrien...nu paldies dievam manā gadījumā viss beidzies laimīgi...bet tajā brīdī, kad suns bija sabijies es varēju skriet pakaļ saukdama suni, kurš pat no pusvārda vienmēr klausīja, bet suns tik skrēja prom... :( Nu, paklausības ziņā šitie mazie žiperi pilnībā savādāki, es netaisos ar saviem mīļumiem riskēt... :)
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Māriņa Piektdiena Marts 20, 2009 9:54 am

lilucis rakstīja:Jā, jā, es ar tieši tāpat kā tu, Māriņ, esmu drausmīgi uzmanīga. Esmu piedzīvojusi pati ar vispaklausīgāko suni, kuru sabiedējuši pēkšņi trokšņi(viņai bij bail no raķešu šavieniem un tamlīdzīgiem trokšņiem)...tajā brīdī, kad suns sabijies, viņš vairs neko nesaprot, vienkārši kaut kur skrien...nu paldies dievam manā gadījumā viss beidzies laimīgi...bet tajā brīdī, kad suns bija sabijies es varēju skriet pakaļ saukdama suni, kurš pat no pusvārda vienmēr klausīja, bet suns tik skrēja prom... :( Nu, paklausības ziņā šitie mazie žiperi pilnībā savādāki, es netaisos ar saviem mīļumiem riskēt... :)

Njaaa tur jau taa lieta, ka mana viviite ar ljoti baidaas no shaavieniem, peerkona un tamliidziigiem trokshnjiem. Tad ljoti sabiistas un ko kaajas nes raujas uz maajaam. :x iopashi gruuts laiks vinjai ir no ziemassveetkiem liidz jaunajam gadam......vispaar negrib iet araa pasakoties puisheljiem kas taas bombachkas shauda 🇳🇴 angry2
Un ar taam mashiinaam ir traki gan, nesen ar veel taa sieviete kas audzee shitcu suniishus ( arii manu mazulju teeta saimniece) staastija , ka cilveeki pirka jaunu sev, jo ieprieksheejo notrieca TROLEJBUSS!!!!!!! es nevaru saprast kaa var buut taada bezatbildiiba:(, nu tad tas ir centrs.....trolejbusi tak neiet ne parkos,ne pastaigu laukumos Evil or Very Mad
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Māriņa Piektdiena Marts 20, 2009 9:57 am

aha, shoriit ejot uz darbu ar pabriiniijos......skrien tojinjs viens pats man pretiim pa Kaljkju ielu ;) , nevareeju saprast, kur tad saimnieks???? Daudzi cilveeki iet uz briinaas :shock: shis tik skraida savaa nodabaa......nju peec laba gabala ieveeroju sievieti, kas gaaja un ap roku bija paarmesta pavadinja. :roll:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  lilucis Piektdiena Marts 20, 2009 10:05 am

Māriņa rakstīja:aha, shoriit ejot uz darbu ar pabriiniijos......skrien tojinjs viens pats man pretiim pa Kaljkju ielu ;) , nevareeju saprast, kur tad saimnieks???? Daudzi cilveeki iet uz briinaas :shock: shis tik skraida savaa nodabaa......nju peec laba gabala ieveeroju sievieti, kas gaaja un ap roku bija paarmesta pavadinja. :roll:

Nu diemžēl cilvēkiem nav bail, bet cik daudz internetā var lasīt, ka sunītis vai nu aizbēdzis, vai sabraukts :(
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Ronija Piektdiena Marts 20, 2009 10:13 am

Mees arii saveejo laizham jau paarbaudiitaas un droshaas vietaas valjaa. It iipashi uzmanamies no mashiinaam, jo mums ir ruugtaa pieredze, ka zem mashiinas pagaajushaa gada janvaarii pakljuva Vikijas teetis. Vinjsh neizdziivoja. Shobriid no ljoti smagaam traumaam aarsteejaas Vikijas pusbraaliits, kursh nedeelju atpakalj arii pakljuva zem mashiinas:( Mees jau par mazo braali turam visas kjepas un iikshkjus. Diemzheel, taa, kaa ir traumeeta mugura, veti neko nespeej prognozeet, operaacija uztaisiita, tagad atlabshanas periods.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  lilucis Piektdiena Marts 20, 2009 11:26 am

Mēs arī turam par mazo smukulīti īkšķus... Kaut nu mazajam viss būtu labi!!!
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Māriņa Piektdiena Marts 20, 2009 12:19 pm

lilucis rakstīja:
Nu diemžēl cilvēkiem nav bail, bet cik daudz internetā var lasīt, ka sunītis vai nu aizbēdzis, vai sabraukts :(

nu shitas skreeja pa taadu gabalu, ka vareeja panjemt kas grib.... : :suspect: :pirat:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Māriņa Piektdiena Marts 20, 2009 12:21 pm

mazajam tik jaaveseljojas un tad sauliitee jaauznjem jauni speeki:) sunny
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Ruby Piektdiena Marts 20, 2009 1:51 pm

Ronija rakstīja:Mees arii saveejo laizham jau paarbaudiitaas un droshaas vietaas valjaa. It iipashi uzmanamies no mashiinaam, jo mums ir ruugtaa pieredze, ka zem mashiinas pagaajushaa gada janvaarii pakljuva Vikijas teetis. Vinjsh neizdziivoja. Shobriid no ljoti smagaam traumaam aarsteejaas Vikijas pusbraaliits, kursh nedeelju atpakalj arii pakljuva zem mashiinas:( Mees jau par mazo braali turam visas kjepas un iikshkjus. Diemzheel, taa, kaa ir traumeeta mugura, veti neko nespeej prognozeet, operaacija uztaisiita, tagad atlabshanas periods.

Ak trakums!!! Shitaadu nelaimi 😢 Ceru ka ar mazo kunkuliiti viss buus labi !!!
Ir jau ir taa ka citreiz to situaaciju nevar paredzeet un prognozeet!!! Arii Pepe vienreiz pigorus sataisiija - peeksnji metaas no kalna lejaa un taisni uz parka autostaavietu - kur jau viena mashiina brauca - es kliegdama bljaudama tesos lejaa - bet shii tik skrien - jo ieraudziija muusu mashiinu un vinjai dikti patiik braukaaties un viss aizskreeja - pat ar ausi nekalpeeja kaaaaa es tur kaucu peec vinjas!! A vinja vienkaarshi pieskrien pie mashiinas un staav smilksteedama :) Bet sabaidiija mani ne pa jokam!!!! Kaut gan bija kaartiigs gabalinsh ko vareeja smuki iet - nu redz ieraudziija mashiinu un prom bija 😢
Meitenes vai esiet meegjinaajushas visus tos liidzekljus kas domaati suniishiem to periodu laikaa kad ir ugunjoshanas??? Ir visaadi nomierinoshi puushamie, vai pat CD , vai tabletiites,pilieni u.t.t. Es varu iedomaaties kas tiem suniishiem praatinjaa notiekaas jo daudzi tik ljoooooti baidaas tieshi no ugunjoshanas!! Pepija izskatiijaas ka nebaidaas, bet nezinu veel par Lurdesu!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Ronija Piektdiena Marts 20, 2009 2:01 pm

Neesam neko taadu meegjinaajushas. Vikijai saluuts izskataas , ka baigi neinteresee, kameer shauj, vinja gulj, bet ja nu galiigi kauna neprotaas un ilgi shauj, tad vinja palamaajaas:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Ruby Piektdiena Marts 20, 2009 2:12 pm

Tas labi ka nav vajadziiba! Vienmeer esmu vinjus ieveerojusi daudz un dazhaadus arii pie Veta, un nodomaaju vai tie maz kam der :)
Un tie smiekliigie CD kaa beebiishi raud un kaa sunji rej un kaa rakjetes shauj un veel laikam cilveeku burzmas un masas - tos laikam maajaas jaaliek lai suns pierastu :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Eliina Piektdiena Marts 20, 2009 7:56 pm

Ruby- man arii ir gadijies liidzigi Shanele ka tik ierauga kadu masiinu kas darbojas un ja vel valaa druvis tad lec tik ieksaa, man pat gadijas ka vienu reizi pat ielca, tas bija bus nevis parasta masina un aizveras durvis un jau bez maz vai jau brauc prom es tik kliedzu nopakal :pale: vnk nezinaju ko darit un tad masina pamanija ka suns ieksaa un atdeva man suniiti :D tagad kad laizu bez pavadas skatos loti uzmaniigi jo vinai looti patiik masinas un visas pec kartas lektu ieksaa ja varetu lol!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Ruby Sestdiena Marts 21, 2009 1:36 am

Ak Eliin - taa jau arii trieku var kjert!!! Labi ka tu pamaniijies ieraudziit...............jaa katram sunim savi nikji un stikji un mums tie jaaiepaziist. Mazaa negantniece - gribeeja tevi apmainiit pret izbraucienu :!: :!:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  sassaa Pirmdiena Jūnijs 15, 2009 6:50 pm

Es kad eju pa ceļu vai kkur vispār eju, tad obligāti siksniņā, jo var braukt ar riteni vai kāds skriet nepamanīt un uzkāpt un mazums sunim kautkas ienāk galvā un viņš izdomā kkur aizskriet un tuvumā piemēram ir iela kur brauc mašīnas tad viss... tas taču tomēr ir dzīvnieks un nevar zināt ko viņš domā un ko viņš grib darīt...
BET mēs laižam bez siksniņas pagalmā un pļavā...
Pagalmā viņa nekur tālu neskrien, bet gan spēlējas zālītē puķu dobē vai zālājā :D
Parasti viņa savā nodabā kko spēlējas, bet protams kāds ārā pieskata... :)
Pļavā es arī laižu nost no siksniņas, jo pļava ir liela un es paspētu viņu noķert ja gadījumā viņa izdomātu kru skriet, betparasti viņa ir ļoti paklausīga, ja aiziet mazliet par tālu es tikai pabļauju OODRIJAA un viņa jaw skrien atpakaļ pie manis... ja pļavā ir sveši suņi tad es uzreiz pieāķēju atpakaļ pie siksniņas, jo zinu daudz bēdīgus atgadījumus kad lielie suņi saplosa maziņos Cry
Jā es Odriju laižu no siksniņas pļavā arī tāpēc, ka tad kad es eju uz pļavu tad es eju ar savu draudzeni kurai ir īru seters [ļoti liels suns], bet Odrija ir ļoti ar viņu sadraudzējusies un viņas parasti divatā nesās pa pļavu un tā :D
Odrijai jaw vēl ir daudz mazie draugi ar kuriem pļavā viņa ir iepazinusies un tā :)
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Laišana bez pavadas! Empty Re: Laišana bez pavadas!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā