Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kucēna pirmās dienas..

+7
Eliina
Silkite
Ruby
lilucis
Leila
sirsninja
Sabinella
11 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Kucēna pirmās dienas..

Post  Sabinella Svētdena Aprīlis 12, 2009 11:10 am

Pastāstiet kādas bija jūsu kucēnu pirmās dienas jaunajās mājās..
Interesē, jo manējā liekas baigi bailīga vai arī tas tāds sākuma satraukums par to, ka svešā vietā? :|
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  sirsninja Svētdena Aprīlis 12, 2009 3:09 pm

Sabinella rakstīja:Pastāstiet kādas bija jūsu kucēnu pirmās dienas jaunajās mājās..
Interesē, jo manējā liekas baigi bailīga vai arī tas tāds sākuma satraukums par to, ka svešā vietā? :|
Manuprāt tas ir satraukums par jaunu wietu un jauniem iespaidiem! ;)
Bonitu kad ienesām mājā un nolikām zemē,bišķi paostijās apkārt un uzleca uz manas gultas :D
Wispār neraizējies war kādu laiku pastaigāt slēpjoties un baidoties,kaa nekaa jauna wieta! :D ;)
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Leila Svētdena Aprīlis 12, 2009 5:41 pm

Sabinella rakstīja:Pastāstiet kādas bija jūsu kucēnu pirmās dienas jaunajās mājās..
Interesē, jo manējā liekas baigi bailīga vai arī tas tāds sākuma satraukums par to, ka svešā vietā? :|
Oooo tev jau mazā mājās?Apsveicu. flower Manējā ātri pierada,dienas laikā jau bija pieradusi pie visa.
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Sabinella Svētdena Aprīlis 12, 2009 7:05 pm

Leila rakstīja:
Sabinella rakstīja:Pastāstiet kādas bija jūsu kucēnu pirmās dienas jaunajās mājās..
Interesē, jo manējā liekas baigi bailīga vai arī tas tāds sākuma satraukums par to, ka svešā vietā? :|
Oooo tev jau mazā mājās?Apsveicu. flower Manējā ātri pierada,dienas laikā jau bija pieradusi pie visa.
nē, manējā vēl Vācijā pie maniem radiem.. vnk kkā liekas, ka baigi bailīgā.. laikam tiešām jāpagaida pāris dienas, kamēr iedzīvosies :/
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  lilucis Svētdena Aprīlis 12, 2009 7:09 pm

Tas jau no suņa atkarīgs...cits ir dikti bailīgs, un cits jau iejūtas pirmajās minūtēs...jo drošāks suns un ātrāk iedzīvojas, jo vairāk audzētājs pie tā iepriekš jau piestrādājis, pieradinot pamazām pie svešām vietām un cilvēkiem... Man Čiepai vajadzēja gandrīz nedēļu, kamēr saprata, ka ar mūsu istabu pasaule nebeidzas un var droši staigāt pa visu dzīvokli...a Ufo turpretī iejutās jau pirmajās minūtēs un sāka diktēt savus noteikumus :lol:
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Sabinella Svētdena Aprīlis 12, 2009 7:13 pm

mjā, es jau domāju, ka tas ir kā kurš suns.. savā ziņā laikam priecājos, ka nebūs man tāds dominants suns, bet vēl jau laikam nevar neko zināt :D
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  lilucis Svētdena Aprīlis 12, 2009 7:18 pm

Sabinella rakstīja:mjā, es jau domāju, ka tas ir kā kurš suns.. savā ziņā laikam priecājos, ka nebūs man tāds dominants suns, bet vēl jau laikam nevar neko zināt :D
Nu ar dominantu var stradāt un nolikt pie vietas...bet bailuli izveidot par drošuli, tas gan var neizdoties...un nedomāju, ka tu gribētu bailuli, kas no visa raustītos un bēgtu, tas nav forši Evil or Very Mad
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Sabinella Svētdena Aprīlis 12, 2009 7:19 pm

lilucis rakstīja:
Sabinella rakstīja:mjā, es jau domāju, ka tas ir kā kurš suns.. savā ziņā laikam priecājos, ka nebūs man tāds dominants suns, bet vēl jau laikam nevar neko zināt :D
Nu ar dominantu var stradāt un nolikt pie vietas...bet bailuli izveidot par drošuli, tas gan var neizdoties...un nedomāju, ka tu gribētu bailuli, kas no visa raustītos un bēgtu, tas nav forši Evil or Very Mad
hmm, jā es jau negribu bailuli, es vienkārši sevi mierinu :) savā ziņā es baidos, ka būs riktīgi bailīgs suns
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  lilucis Svētdena Aprīlis 12, 2009 7:24 pm

Sabinella rakstīja:
lilucis rakstīja:
Sabinella rakstīja:mjā, es jau domāju, ka tas ir kā kurš suns.. savā ziņā laikam priecājos, ka nebūs man tāds dominants suns, bet vēl jau laikam nevar neko zināt :D
Nu ar dominantu var stradāt un nolikt pie vietas...bet bailuli izveidot par drošuli, tas gan var neizdoties...un nedomāju, ka tu gribētu bailuli, kas no visa raustītos un bēgtu, tas nav forši Evil or Very Mad
hmm, jā es jau negribu bailuli, es vienkārši sevi mierinu :) savā ziņā es baidos, ka būs riktīgi bailīgs suns
Cerams ka nebūs bailulis, jo tici man ar ļoti bailīgu suni ir drausmīgi grūti :(
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Ruby Svētdena Aprīlis 12, 2009 7:35 pm

Bailulji jau arii veidojaas no taa ka agraa beerniibaa iedziitas dazhaadas fobijas! Pirmajaas sunjuka dziives 16 nedeeljaas jaaiepaziistina ar visu ko vien var - MAKSIMAALI - citi sunji,kakji,veljasmashiina,rati,beerni,ziidainji,viirieshi,sievietes,baardainji,kapuchi,maisinji,somas,skreejeeji,ritenjbrauceeji,satiksme,skanjas visu visu ko vien vari iedomaaties. Jo vairaak jo labaak!!!!
Neuztraucies - miili savu sunjuku un viss buus labi :D :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Ruby Svētdena Aprīlis 12, 2009 7:59 pm

Pirmaas nedeeljas es liku Pepijas gultinjaa mazu miikstu speelju suniiti - lai ir kur piespiesties kad paliek vientulji .
Centies tieshaam pirmaas dieninjas buut ar vinju kopaa visu laiku un veltiit daudz daudz miilestiibas, miilju glaastu, maigu vaardu un veel vairaak pacietiibas sunny
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Silkite Svētdena Aprīlis 12, 2009 8:06 pm

mums labi iejutàs pirmàs minutés màjàs tik liidz ieraudziija savu atspuulgu :roll: pàrbijàs :shock: aizliida aiz galda un nenàcà àrà.nomierinàjàs,pagàja laicinjsh pirms pierada pie sevis skatiities spogulii(apméram nedélja).no sàkuma réja uz atspuulgu,tad mégjinàju mierinàt-tagad viss jau sen ir ok ;) pirmàjà dienà arii ieràdiiju kad gulés savà gultà,ne pie mums.piestuumu sunja guultinju blakus muuséjai(lai nejuutàs tik vientuljsh)liidz 7 mén muusu guultà neguléja,bet ar laiku jau panàca savu.tomér pa nakti izvélàs gulét savà migà.pa dienu muusu gultà,vakarà savà. :D vispàr viss aizgàja super cheers tik pirmajà naktii piikstéja ,jo gribéja nokàrtoties ,a es nesapratu ka shis sadomàjis ka vajag àrà.kopsh shii laika dzheks nokàrtojàs uz balkona sunja tualeté un àrà :drunken: ar éshanu nebija problémas.ar laiku iepatikàs no vannas istabas stiept tepikjiiti arà,bet tà blénjas nedariija love arii tika màciits vàrdinjsh "né" no pirmàs dienas,kopsh tà laika nekas nav ticis sagrauzsts vai saplésts,kaut vadi un visàdas lietas métàjàs pa màju.ieteiktu iemàciit sunim limitus ko var un ko nevar pàrsniegt :rules:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Sabinella Svētdena Aprīlis 12, 2009 8:23 pm

paldies, meitenes, par padomiem..ņemšu vērā ;)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Sabinella Ceturtdiena Aprīlis 16, 2009 4:24 pm

Aste labi iejutusies, nav bailīga.. vis ok.. tagd vismaz varu droši teikt, ka tas bailīgums bija tikai pirmo dienu satraukums bounce
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Ruby Ceturtdiena Aprīlis 16, 2009 5:16 pm

Sabinella rakstīja:Aste labi iejutusies, nav bailīga.. vis ok.. tagd vismaz varu droši teikt, ka tas bailīgums bija tikai pirmo dienu satraukums bounce

Vai mazaa ir jau maajaas pie tevis???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Eliina Ceturtdiena Aprīlis 16, 2009 5:43 pm

Sabinella rakstīja:Aste labi iejutusies, nav bailīga.. vis ok.. tagd vismaz varu droši teikt, ka tas bailīgums bija tikai pirmo dienu satraukums bounce

astei jau jauna bildite cheers loti jauk. tad jau varbut beidzot ir majas?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  kristucis1 Ceturtdiena Aprīlis 16, 2009 11:59 pm

lilucis rakstīja:
Sabinella rakstīja:mjā, es jau domāju, ka tas ir kā kurš suns.. savā ziņā laikam priecājos, ka nebūs man tāds dominants suns, bet vēl jau laikam nevar neko zināt :D
Nu ar dominantu var stradāt un nolikt pie vietas...bet bailuli izveidot par drošuli, tas gan var neizdoties...un nedomāju, ka tu gribētu bailuli, kas no visa raustītos un bēgtu, tas nav forši Evil or Very Mad

njā, piekrītu lilucim... no bailuļa drošsirdi neizveidot tā īsti nekad. Un 99% varu apgalvot, ka viss ir atkarīgs no audzētāja un tas 1% būs tas suņuka raksturs, kuru, starpcitu, var mēģināt pielāgot. Perfekts piemērs ir mani suņi.

Kņopīte ir nākusi, cik esmu nopratusi, no mājas, kur audzē daudz jo daudz suņus... Viņa ir ļoooooti bailīga, lai kā es mēģinātu viņu iedrošināt, socializēt- viss atduras kā pret sienu. Ierauga suni, viņš var būt tālu, bet tulīt pat sākas neapstādināma riešana. Baidās ne tikai no suņiem, baidās praktiski no visa! Pastaigās ejam jau labu laiciņu, bet mašīnas šķiet ir nepārvaramas bailes.. dažkārt pat sāk kaitināt tā pārspīlētā bailība. Kā mašīna tuvojas, tā suns sāk skriet uz atpakaļu vai sastingst, tā jau kuro mēnesi... pastaiga izvēršas dažkārt pagalam nebaudāma. Vakar, piemēram, Kņopīte gāja, gāja pa zālīti, līdz pēkšņi ne no kā, ne no šā sabijās no palielāka zāles pudurīša...

Bailīgs suns paņem nenormāli daudz enerģijas no saimnieka, jo nepārtraukti tu viņu mudini, slavē, priecājies un visādi citādi izplūdini enerģiju no sevis. Pēc pastaigas atgriezies mājās un esi pilnīgi bez spēkiem.


Pēdējo reizi labojis kristucis1 Ceturtdiena Jūnijs 04, 2009 8:31 pm; labots 1 reizi
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Mazais Piektdiena Aprīlis 17, 2009 6:30 am

kristucis1 rakstīja:
lilucis rakstīja:
Sabinella rakstīja:mjā, es jau domāju, ka tas ir kā kurš suns.. savā ziņā laikam priecājos, ka nebūs man tāds dominants suns, bet vēl jau laikam nevar neko zināt :D
Nu ar dominantu var stradāt un nolikt pie vietas...bet bailuli izveidot par drošuli, tas gan var neizdoties...un nedomāju, ka tu gribētu bailuli, kas no visa raustītos un bēgtu, tas nav forši Evil or Very Mad

njā, piekrītu lilucim... no bailuļa drošsirdi neizveidot tā īsti nekad. Un 99% varu apgalvot, ka viss ir atkarīgs no audzētāja un tas 1% būs tas suņuka raksturs, kuru, starpcitu, var mēģināt pielāgot. Perfekts piemērs ir mani suņi. Lai gan Pece nu toč nav tīršķirnes suns, saimniece viņu mīlēja. Bet, ja suns nāk no "fermas",kur dabiski, ka visiem suņiem neizsekot līdzi, suns izveidosies kā nu tas sanāks...

Pirmais, kas man ļoti iepatikās bija, ka Peces mamma mani sagaidīja ar TAAAADU mīlestību- kā savējo. Tulīt ieleca man klēpī un negribēja ar mani dalīties (nelaida klāt), laizīja, priecājās.

Savukārt Kņopīte ir nākusi, cik esmu nopratusi, no mājas, kur audzē daudz jo daudz suņus... Viņa ir ļoooooti bailīga, lai kā es mēģinātu viņu iedrošināt, socializēt- viss atduras kā pret sienu. Ierauga suni, viņš var būt tālu, bet tulīt pat sākas neapstādināma riešana. Baidās ne tikai no suņiem, baidās praktiski no visa! Pastaigās ejam jau labu laiciņu, bet mašīnas šķiet ir nepārvaramas bailes.. dažkārt pat sāk kaitināt tā pārspīlētā bailība. Kā mašīna tuvojas, tā suns sāk skriet uz atpakaļu vai sastingst, tā jau kuro mēnesi... pastaiga izvēršas dažkārt pagalam nebaudāma. Vakar, piemēram, Kņopīte gāja, gāja pa zālīti, līdz pēkšņi ne no kā, ne no šā sabijās no palielāka zāles pudurīša...

Bailīgs suns paņem nenormāli daudz enerģijas no saimnieka, jo nepārtraukti tu viņu mudini, slavē, priecājies un visādi citādi izplūdini enerģiju no sevis. Pēc pastaigas atgriezies mājās un esi pilnīgi bez spēkiem.

Mēs dzīvojam Rīgas centrā, tepat arī pastaigājamiem, ejam uz parku - it kā visdzīvākā satiksme utt. Vakar mans Elfiņš ieraudzīja velosipēdu pie rokas vedam un ka sāka bēguļot, labi ka tobrīd fleksis bija uz īso nostellēts un desmitos vakarā satiksme neliela pa mūsu ieliņu. Tā lūk no tiek, ja zvēriņš pieradis, ka ar riteni brauc nevis tizli stumj pie rokas... Evil or Very Mad Kas tas par riteņbraucēju, ja nekāpj savam "vellapēdam" virsū Twisted Evil
Bet visā visumā vēl ir mazliet aste kājstarpē ierauta, ja blakus izkustās no vietas un stipri gāzē miskastes mašīna, autobuss. Ā un vēl. Vienu vakaru izejam pagalmē un mans mazais sāk neganti riet uz ielas pusi. Skatos - a tur kāds pakarinājis veco mēteli priekš bezpajumtniekiem. Izskatās ka cilvēks bez galvas. Klāt varēju tikai pienest lai apskatās, jo tuvāk par 2 m viņš pats nenāca - bija ļoti bail! :lol:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  lilucis Piektdiena Aprīlis 17, 2009 6:33 am

Jā jā, tas ir briesmīgi... Katrs troksnītis, katra lieta kas no viņu puses izskatās dīvaina, bieži vien arī mājas stūri, aiz kuriem viņu domās iespējams, ka kaut kas noslēpies briesmīgs, aizdomīgi cilvēki, mašīnas...kas gan var būt briesmīgāks... Tā man ir ar Čiepu, un tas nekas, ka nu jau drīz būs divi gadi, kad regulāri staigājam pa Rīgas centru un šitādā jaukā laikā jau iet pa 3 pastaigām dienā...nu vienalga, nepierod...pastaigas pa lielākai daļai ir viena liela raustīšanās... Un diemžēl arī Ufo no Čiepas apgūst šito raustīšanos, tiesa gan ne tik izteikti... Nu un tas ir viens no iemesliem, kapēc es Čiepu pilsētā nevienā parciņā nelaižu un nelaidīšu vaļā, jo sabīties viņa var jebkurā brīdī un no jebkā...un tad kad sabijies suns skrien, tad jau saimnieks kaut histēriski bļauj, viņš vienkārši no bailēm neko nedzird, vienkārši kaut kur jož...un pajozt viņš var kādam skrituļotājam vai riteņbraucējam priekšā...un tikpat labi arī uz ielas izskriet kādai mašīnai priekšā... :(
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Mazais Piektdiena Aprīlis 17, 2009 6:49 am

Un vēl atcerējos, Elfiņš baidās no vējā čabošiem maisiņiem. Reizēm ceļa zīmes aptin ar melnu plēvi vai maisu, vējš pluinot attin kādu stūrīti un tad rodas dīvaina skaņa. Tas arī ir ĻOTI BĪSTAMI (vismaz tā domā suņuks) :lol:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Sabinella Piektdiena Aprīlis 17, 2009 3:55 pm

Ruby rakstīja:
Sabinella rakstīja:Aste labi iejutusies, nav bailīga.. vis ok.. tagd vismaz varu droši teikt, ka tas bailīgums bija tikai pirmo dienu satraukums bounce

Vai mazaa ir jau maajaas pie tevis???
nē, vēl nav, pēc nedēļas būs ;)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Ruby Piektdiena Aprīlis 17, 2009 4:14 pm

Meitenes, pirmaam kaartaam iedomaajamies sevi vinju vietaa - kaa mees tur lejaa justos vieni pashi :( Protams ka no visa ir bailes un viss ir aizdomiigs, it iipashi ja mees nezinam kas tas ir un nekad ar to neesam iepaziistinaati. Taapeec tas ir shausmiiigi svariigi iepaziistinaat ar visu visu iespeejamo, ko vien var iedomaaties, pirms kuceens sasniedzis 16 nedeeljas. Shiis pirmaas nedeeljas veidos sunja raksturu, kaads vinsh buus kad buus pieaudzis. Peec shiem pirmajiem chetriem sunja dziives meeneshiem kuceena iztureeshanos jau ieveerojami saak noteikt vai nu dabiskais medniibu instinkts, vai bailes no sveshaa neiepaziitaa,atshkjiriigaa !!!
Kristuci meegjini dariit taa: kad ej pastaigaa noteikti lai liidzi ir vesela sauja ar gardumiem (vislabaak ja ir iipashi smirdiigi un garshiigi ,kas speetu suni atraut no jebkaa ) un kaada miiljaakaa mantinja,kas speetu noveerst vinjas uzmaniibu. Tev protams jaabuut ljoti aciigai un jaaparedz briesmas ( kas tava sunja izpratnee ir briesmas ) veel pirms suns to ir pamaniijis.
Taatad ja briesmas ir garaamejoshas - piemeeram ritenis,skreejeejs,aizdomiigs cilveeks - riikojies jau laiciigi pirms tas ir pietuvojies pavisam tuvu un suns jau ir paarbijies. Pirmais variants : notupies pie sunja un saac birdinaat vinjam priekshaa gardumus - lai vinsh nepaspeej atjeegties un saprast ka ir jaabaidaas, taadaa veidaa tu noveers vinja uzmaniibu no taam briesmaam, bet tici man vinsh redz kas notiek apkaart, taapeec kad briesmas ir garaam - apbalvo suni ar veel ko garshiigu un milzum daudz maigiem glaastiem un uzmundrinaajuma vaardiem, paraadi cik tu esi prieciiga par vinjas labo uzvediibu. Un taa dari visu laiku, kaut vai naakaas apstaaties ik pec pieciem metriem, tas atalgosies. Otrs variants,kas der mazliet veelaak kad jau juutami nelieli uzlabojumi - briesmaam tuvojoties notupies sunim priekshaa un dod komandu seedeet , bet paarliecinies ka tev ir veltiita visa sunja uzmaniiba - kaut vai pieliekot pie deguna kaarumu ( bet veel nedod ) lai vinsh zin ka buus kas ljoti gards. Suns apseezhaas un tu vinju apbalvo un dod komandu - gaidiit - shoreiz shii komanda buus domaata kaa gaidiit/palikt shajaa poziicijaa - seedus, un atkal apbalvo ar kaarumu un miiljiem vaardiem,glaasteim :) Shii visa procesa laikaa briesmas jau ir garaam. Ar laiku kad juuti uzlabojumus vari sunim aptupties blakus ne priekshaa un veel veelaak jau staavus dot komandu sunim seedeet. Gadaas arii kad briesmas esi pamaniijusi par veelu un vairs nav laika visam shim procesam - vienkaarshi pakjer suni padusee un pagriezies uz citu pusi, lai vinja neko nemana, bet nekaadaa gadiijumaa nemiiljo vinju,neliec vinjai justies eerti , vienkaarshi turi vinju liidz briesmas garaam un tad noliec atpakalj un pastaiga var turpinaaties. Taatad ja pastagas laikaa piemeeram pabrauc garaam mashiina un tavs suns reagjee pilniigi normaali - apbalvo vinju un paslavee , suns driiz vien sapratiis kas par lietu un saaks tev izdabaat :) Jaasaak ar mazuminju, taatad par katru labo lietu - pagaajaat garaam kam mazaak aizdomiigam bez baidiishanaas un rieshanas - apbalvo un paslavee!!! Ar laiku sunim shiis lietas asocieesies ar ko garshiigu un tavu uzmaniibu un juus abi no taa buusiet ieguveeji :D Visu laiku ljoti svariigi ir tev pashai domaat pozitiivas domas - suns juut ko tu juuti. Ja ej un peekshnji ieraugi suni - tev smadzenees signaals - affraid aaaa tuliit buus rieshana - tavs suns jau to juut un jau saak baidiities jo baidies tu un taatad vinjam ar ir iemesls baidiities!!! Ej paarliecinaati - galva augshaa, mugura taisna kaa zaldaatinsh un tici man - shitajaa briidii Pepija uz mani jau saaka skjiibi skatiities - hmmm kas noticis ar manu mammiiti???? Shis lieta nav atrisinaama viena meenesha laikaa , tas aiznjems krietni vairaak :) Mees ar Pepi to daram jau no janvaara un rezultaati ir neaprakstaami, taas sajuutas kad beidzot mees to varam - tas ir vienreizeeji :D :D :D Aste gaisaa kaa karodzinsh un uz priekshu!!!
Veel dazhas lietas ko meegjinaajaam shajaa rehabilitaacijas periodaa - staigaajaam ar parasto pavadinju, ne fleksi,jo taadaa veidaa vieglaak suni kontroleet un vajadziibas gadiijumaa vinsh nav taalu no tevis bet turpat blakus. Ja piemeeram muusu pastaiga ilgst 60 minuutes tad es pirmaas 30 minuutes njemu suni iisaa pavadaa un lieku vinjam iet man tieshi blakus , nelaizhu suni pa priekshu bet tieshi blakus un neljauju neko ostiit - shii ir mana pastaiga ar maniem notiekumiem.Taalaak naakoshaas 30 minuutes palaizhu valjaa ( ja ir iespeejams ) vai garaakaa pavadaa - tagad sunim ir atljauts gan ostiities gan nokaartoties, iet kur veelaas. Tas ir mans apbalvojums sunim par manu notiekumu ieveeroshanu pirmajaas 30 minuutees :) Ja pastaiga ir 30 minuutes tad atteiciigi sadalu 15 min mani noteikumi un 15 min sunja noteikumi :D Taa ir lieliska iespeeja paraadiit sunim kursh ir boss.
Sanaaca diezgan gari , bet ceru ka ir kas noderiigs ar!!! Tagad man ir otrs paarbaudiijums - Lurdesa - diemzheel liekas ka 10 reiz trakaak par Pepiju , bet es neatmetu ceriibu un ticu ka mums viss izdosies. Ejam uz kuceenu skolinju , kas ir ideaala shaados gadiijumos un pirmo reizi sajuutot un ieraugot kaut visnieciigaakos panaakumus, nu kaut vai suns visu stundu nenoreeja, bet uz 2 minuuteem atjeedzaas un apklusa - tas dod to sparu mums ciiniities!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Ronija Piektdiena Aprīlis 17, 2009 4:43 pm

Ha ha ha ha, Ruby - Lurdesai gan ir baigaas balss saites, tik ilgi riet :D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Ruby Piektdiena Aprīlis 17, 2009 5:02 pm

Ronija rakstīja:Ha ha ha ha, Ruby - Lurdesai gan ir baigaas balss saites, tik ilgi riet :D

Oi tragjiski , saakumaa domaaju ka muus pa taisno peec 10 minuuteem izdziis , bet nee - izraadaas mees neesam vieniigie kas taa uzvedaas , katram savs staasts un iemesls kapeec taa :) Un zaale ir super liela un taa skanja tad nav tik kaitinosha un var sanjemties liidz beigaam uztureet pozitiivu atmosfeeru :D :D
Smiekliigaakais bija tas ka muus pa taisno nosuutiija uz beebiishu stuuriiti, kur pashi mazaakie un jaunaakie, pat nepaprasot vecumu lol!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Ronija Piektdiena Aprīlis 17, 2009 5:09 pm

Ruby rakstīja:
Ronija rakstīja:Ha ha ha ha, Ruby - Lurdesai gan ir baigaas balss saites, tik ilgi riet :D

Oi tragjiski , saakumaa domaaju ka muus pa taisno peec 10 minuuteem izdziis , bet nee - izraadaas mees neesam vieniigie kas taa uzvedaas , katram savs staasts un iemesls kapeec taa :) Un zaale ir super liela un taa skanja tad nav tik kaitinosha un var sanjemties liidz beigaam uztureet pozitiivu atmosfeeru :D :D
Smiekliigaakais bija tas ka muus pa taisno nosuutiija uz beebiishu stuuriiti, kur pashi mazaakie un jaunaakie, pat nepaprasot vecumu lol!

Ha ha ha ha, jo uzvediiba kaa beebim:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēna pirmās dienas.. Empty Re: Kucēna pirmās dienas..

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā