Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kucena iegade

4 posters

Go down

Kucena iegade Empty Kucena iegade

Post  zemenite88 Otrdiena Februāris 07, 2012 8:18 pm

Labvakar liela Chihuahua un Russian Toy gimenite,

Lieta tāda ka jau sen vēlos iegadaties isspalvu chihuahua kuciti icon106 , to ari planoju darit,kad atgriezisos LV maija, pagaidam iepazisanas sadala neierakstiju neko,jo sunisa man vel nav.
Ka iesaceja icon105 gribeju vaicat kas man butu jadara,lai pec iespejas labak sagatavotu savu maju jauna iemitnieka ierasanas bridim? smilie82
Kas butu pirmais pats vajadzigakais kucenam,lai pec iespejas atrak vins varetu iedzivoties un but laimigs. Icon24
Kada bariba butu labaka?
Kadas mantinas? utt.

Paldies jau ieprieks Icon92
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucena iegade Empty Re: Kucena iegade

Post  refinnej Ceturtdiena Februāris 09, 2012 7:34 am

Pirmais ko mes nopirkam bija gulta, siksninja, pavada, eshanas dzershanas bjodas un mantinjas. Mantinjas noperc vairkas dazadas, tad jau redzesi kuras labak patik un kurus pirkt vel. Obligati noperc ko graushanai - ir visadi tadi ka berniem rotallietas - ta ka cieta gumija, nez kas isti tas par materialu.. Ar mikstajiem ipashi neaizraujies - esmu lasijusi ka tas ir kaitigi, ka grauzot var sarities tas spalvas un tad var but problemas ar vederu. Mums dazas mikstas - nespalvainas, nu isspalvainas, ta ka sarities nav ar ko, tik nem vera ka velak tas mikstas mantinjas tiks izmantotas.. mm - sevis "apmierinashanai" :32 Labas mantinjas ar visadiem mezgliem, virvem - lai trenetu zobinjus un lai velak vecie atrak izkrit. Tad vel pirkam shampunu - isspalvaino es mazgaju pareti, kadu 1x mensi, vasara citreiz sanaca biezhak, ja sasmerejas, nu jaskatas pec situacijas, bet biezhak par 3 nedeljam ipashi nemazgaju un nevajag ari, veseliga biezha mazgashana vinjiem nav. Labi shampuni ir krievu, leti un zoodarbinieki pashi iesaka, musu nosaukumu neatceros, bet domats kuceniem un kakeniem. Vel obligati zobu pastu un suku (suku izmantoju maziem berniem domato - miksto - ta man liekas visertaka). Zobu pastas nosaukumu varu apskatities, jo ta musejai ljoti garsho un labprat tira zobus, bet tad nopirku vel vienu - trixie man liekas, patika apraksts un ka jalieto 1x nedeljaa - nolemu izmantot papildus tai pirmajai, sakuma neko, bet tagad kategoriski atsakas ar to tirit, vnk raujas ara, smilkst utt. Nu nemoku un tiram tik ar to pirmo, bet jatira katru dienu. Tad mums vel ir acu tiramais - ta ka musu meitene ir kremkrasas, tad dazreiz zem actinjam paradas tumshi plankumi, bet ja suns tumhs tad isti nez vai tapat ir jatira acis. Ausis vets teica ka nevajag trit. Vel vajag nagu knaibles - jagriezh kad ataug par daudz, mums sanak apmeram 1x 3nedeljas. Baribu - iesakumam obligati japerk to pashu ko lieto audzetajs - jo jaunu baibu nevar dot uzreiz - vari nopirkt to baribu mazako pacinju un tad pariet uz tev velamo. Mes edam tagad orijen, patik un liekas ari kvalitate labaka, ari reitingos visaugstakaja vieta ta bariba, bet visi Hills, RC utt aiznem pedejas, jo kaitigas.. Pareja uz jauno baribu aiznem ap 10 dienam - 1 diena - mazliet jaunas baribas klat vecajai, pakapeniski palielinot jaunas baribas dalju un 10ja diena jau tikai jauna bariba. Nu ja vecaja pacinja ir vairak baribas, tad vari ari uz lielako laiku to pareju pagarinat vai ari sakt pareju kad veca iet uz beigam.
Un vel - ljoti svarigi ir sagatavot maju jaunajam iemitniekam. Japaslepj visi vadi, jaaizvac visus sikos priekshmetus un pec iespejas ari paklajus, jo maziem tie ir ka zalite - patik churat tieshi uz paklaja. Museja reti kad majas churaja, bet ja churaja ta uz paklaja un vienu bridi vairakas dienas pec kartas. Apnika - aizvacam to paklaju un joprojam neliekam, nu jau pashiem negribas :32 Bet vsp ja iemaci uz autinja, tad kad paaugas var protams to paklaju likt atpakalj
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucena iegade Empty :)

Post  zemenite88 Ceturtdiena Februāris 09, 2012 5:08 pm

Liels paldies par atbildi :) noteikti njemsu vera :) Kiss
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucena iegade Empty emm

Post  zemenite88 Ceturtdiena Februāris 09, 2012 5:24 pm

Vai Royal Canin CHIHUAHUA JUNIOR sausa bariba ir laba? :icon200:
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucena iegade Empty Re: Kucena iegade

Post  refinnej Piektdiena Februāris 10, 2012 11:48 am

zemenite88 rakstīja:Vai Royal Canin CHIHUAHUA JUNIOR sausa bariba ir laba? :icon200:
Mums tada bija, audzetaja ar tadu baroja, bet meitenes sheit mani parliecinaja, ka nav ta bariba laba. Vislabakas ir Orijen un Acana bez graudiem ;) Orijen pirku Cash&Carry jo citur neesmu manijusi, Acana ir redzeta depo, bet to neesmu pirkusi, tagad jau kadu laiku edam Orijen Red Meat
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucena iegade Empty paldies

Post  zemenite88 Piektdiena Februāris 10, 2012 8:22 pm

Depo man ir diezgan tuvu majam,tur es noteikti varetu iegriesties un dabut to otro mineto baribinu. Chihuahua
Bet kur Jus pirkat pirmo baribinu? Cash&Carry tas ir kkads internetveikals? vai kaa? angry2
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucena iegade Empty Re: Kucena iegade

Post  Ruby Piektdiena Februāris 10, 2012 9:18 pm

Sveika Zemeniite, laipni luugta barinjaa :)
Izskataas ka Olga jau ir atbildeejusi uz taviem jautaajumiem :)

Par Royal Canin labaak nedomaa :( bariiba pilna ar leetiem piebarotaajiem - graudiem kas sunjua organismaa pat neuzsuucaas taa kaa vinsh nekaadu labumu no tiem nesanjem un galjas atliekaam :(

Ljoti biezhi audzeetaaji ar shiim bariibaam baro jo vinjiem ir speciaalaas breederu atlaides/programmas vai arii ir savineetas izstaadees.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucena iegade Empty :)

Post  zemenite88 Piektdiena Februāris 10, 2012 11:33 pm

Paldies, par atbildi :)

Ruby, kadu baribinu jus ieteiktu kucenam un pec tam pieaugusam sunitim?
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucena iegade Empty Re: Kucena iegade

Post  Ruby Piektdiena Februāris 10, 2012 11:48 pm

Ja runaajam par bariibaam tas es ieteiktu ZiwiPeak, bet diemzheel LV vinja nav pieejama :(

Peec tam attieciigi: Orijen, The Taste of Wild, Acana (tikai grainfree, kas ir Acana Grasslands, Acana Pacifica, Acana Prairie Harvest), Canidae.

Pastaav jau arii veel taadas baroshanas metodes kaa BARF un Prey model, kuras laikam buutu man visstuvaakaas. Kameer jums veel sunjuka nav, ir laiks papeetiit un sagatavoties ja ir veeleeshanaas. Pie baroshanassadaljaa ir diskusija - Barf/Raw
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucena iegade Empty Re: Kucena iegade

Post  refinnej Otrdiena Februāris 14, 2012 8:05 am

zemenite88 rakstīja:Depo man ir diezgan tuvu majam,tur es noteikti varetu iegriesties un dabut to otro mineto baribinu. Chihuahua
Bet kur Jus pirkat pirmo baribinu? Cash&Carry tas ir kkads internetveikals? vai kaa? angry2
Cash&Carry ir veikals-baze, ja brauc no Jelgavas uzreiz pie iebraukshanas Rigaa, labajaa pusee. Itka lasiju kada diskusija, ka meitenes pasuta ari interneta, bet mums Cash&Carry ir tieshi pa celjam un pie tam tur ir mazliet letak.
Tastes of the wild ir redzeta zoo centra, bija tik 1 veids, bet ta vel nav meginata. Pashlaik apmierina Orijen, iespejams kadreiz pameginasim ari tas parejas.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucena iegade Empty Re: Kucena iegade

Post  zemenite88 Otrdiena Jūlijs 10, 2012 9:16 am

Paldies,meitenes.
Esmu tikusi pie savas mazas kozlatajas Kiss
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucena iegade Empty Re: Kucena iegade

Post  Twixy Otrdiena Jūlijs 10, 2012 5:14 pm

Super!!!! Apsveicam!!!! Kiss
un gaidam bildes!!!!!!!!! icon49
Twixy
Twixy
Profesional
Profesional

Number of posts : 267
Join date : 19.10.09
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucena iegade Empty Re: Kucena iegade

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā