Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neiznākušas oliņas

+6
inly&bugy
Dream
Ronija
Ruby
Lily
Pelenz
10 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Neiznākušas oliņas Empty Neiznākušas oliņas

Post  Pelenz Pirmdiena Septembris 21, 2009 4:03 pm

Kāds var dalīties pieredzē un ar ieteikumiem, ko darīt ja 11 mēnešos oliņas nav izslīdējušas toyam!!!??
Pelenz
Pelenz
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 05.07.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Lily Pirmdiena Septembris 21, 2009 4:05 pm

var mēģināt masēt bet tad vajag lai kāds pieredzējis audzētājs vai vets parāda kā to pareizi darīt...
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Ruby Ceturtdiena Septembris 24, 2009 7:54 pm

Esmu dzirdeejusi ka citreiz no taada siivaaka izstaazhu stresinja peekshnji vinjas njem un nosliid :lol:
Lai jums veicaas :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Pelenz Piektdiena Septembris 25, 2009 9:16 am

Ruby rakstīja:Esmu dzirdeejusi ka citreiz no taada siivaaka izstaazhu stresinja peekshnji vinjas njem un nosliid :lol:
Lai jums veicaas :)

Paldies! Mums viss ok ar oliņām, draudzenītei problēmas, tapēc interesējos, viņi ir bez dokiem, tā kā izstādes viņiem nespīd, bet labs piegājiens:D
Pelenz
Pelenz
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 05.07.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Ronija Piektdiena Septembris 25, 2009 10:35 am

Hmmmmmmm, vispaar jau tad rodas jautaajums - a prieksh kam vinjam olinjas?? Bezdokumentu sunjus nu nav veelams paarot vispaar. Atkriit sterilizaacijas probleema, taa kaa puika jau ir neaugliigs.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Dream Piektdiena Septembris 25, 2009 11:46 am

Ronija rakstīja:... Atkriit sterilizaacijas probleema, taa kaa puika jau ir neaugliigs.
Njaaa, traki ka taa :(
Operaacija jau jaataisa buutu shaa vai taa, ja arii olinjas neizkriit, jo iekshaa vinjas tur "karstumaa" atstaat nedriikst sunjuka veseliibas labad :( !!!
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Pelenz Svētdena Septembris 27, 2009 2:30 pm

Ronija rakstīja:Hmmmmmmm, vispaar jau tad rodas jautaajums - a prieksh kam vinjam olinjas?? Bezdokumentu sunjus nu nav veelams paarot vispaar. Atkriit sterilizaacijas probleema, taa kaa puika jau ir neaugliigs.
Tāpat katram savs suņuks mīļš - ar dokumentiem vai bez un gribās katram lai sunim viss ir kā vajag:)
Pelenz
Pelenz
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 05.07.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  inly&bugy Piektdiena Maijs 14, 2010 9:32 pm

Mums ar šodien teica, ka puikam pārāk mazas oliņas un nav iznākušas. Parādīja, kā masēt, buz ko darīt vakaros :)
Starpcitu, ieteica arī dzert E vitamīnu, tik īsti nesapratu kādā formā.... Ir kādi ieteikumi?
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Ruby Piektdiena Maijs 14, 2010 10:16 pm

Es nez par taam puiku lietaam, bet domaaju ja liidz 6-9 meeneshi veel nenosliid tad jaaapdomaa kastraacijas variants (piedod varbuut skan paaraak dramatiski, es nezinu kaada ir tava nostaaja par sunju neitralizeeshanu). Shaa vai taa ja nenosliidees tad operaacija ir neizbeegama.


Un neaizmirsti informeet sunjuka audzeetaaju par teevu, jo shaada liinija ir jaapaartrauc in teeti taalaak paarot vairs nevar jo tas iedzimst!

Cereesim ja ka viss buus labi :) varbuut piezvani apjataajies taapat audzeetaajai :) Ko vinja ieteiktu?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  inly&bugy Sestdiena Maijs 15, 2010 8:01 am

Par kastrāciju man noteikti nav negatīva nostāja! Es jau iepriekš biju domājusi, ka droši vien kastrēšu, tik bija bail, kā mazie sunīši to pārdzīvo...
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Ruby Sestdiena Maijs 15, 2010 2:27 pm

Paardziivo labi :) Shajaa forumaa muusu iemiitnieki Desa (Silkites) ir kastreets jau 6 meeneshos un cik bija plaanots arii Chesters (vai nu ir vai driiz buus). Mana Pepiite ir sterelizeeta, Lurdesa driizumaa buus. Veel Kristucha meitenes abas ir neitralizeetas Neiznākušas oliņas 68782 Visi operaaciju paarcietushi pilniigi normaali, un puishiem taa proceduura ir daudz daudz vienkaarshaaka nekaa meiteneem, vieniigais ja olonjas nenosliidees tad buus mazliet sarezhgjiitaak, nu gandriiz ta kaa meiteneem, bet nekas taads par ko buutu ljoti jaasatraucaas :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Silkite Sestdiena Maijs 15, 2010 7:09 pm

ingly,ja ir kàdi jautàjumi vai bailes no kastréshanas... jautà..atbildésim cik varésim visi kopà. nekas tik traki nav un siikie pàrcies labi katréshanu(nerunàjot par iznjémumiem). ja ir labi veikta operàcija,péc laika nevar redzét rétas un viss skaisti sadziist kopà.sveicieni no Desas bez olinjàm Neiznākušas oliņas 295813
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Elīna Sestdiena Maijs 15, 2010 8:57 pm

Česters kastrēts nu jau 2 mēnešus! Viss ir labi! Neiznākušas oliņas 68782 Vienīgais negatīvais- Česters uzbarojas, ja līdz šim ēda cik gribēja un kad gribēja, tagad ēd lieso barību, ierobežotā daudzumā 2x dienā + no šodienas pusdienās būs salāti (šodien bij gurķis ar papriku), žēl man suņa, kurš skatās uz mani lūdzošu skatienu- iedod man ēst! Neiznākušas oliņas 31375
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Ruby Sestdiena Maijs 15, 2010 9:14 pm

Eliin - man Pepija arii uzbarojaas, taa notiek kad kastree vecaakus sunjus, nu ne jau vecus (bet vecaakus par gadu). Mees arii izmeegjinaajaam lieso bariibu, godiigi teikshu tev taa - s*** peedeejais LOL Beigaas man ieteica dot senioru bariibu, saakaam eest to bet tad viens cilveeks, kura uzskatus ljoti respekteeju, ieteica saakt barot ar galju un Pepija nometa visu lieko svaru mazaak kaa meenesha laikaa!! Bet ar galju var viegli paarbarot ja dod par daudz, princips ir taads ka apaljiigaakam sunim ir jaadod tik 2% no vinja kopeejaa svara, nu piem Pepijai ideaalais svars ir 1.6 kg un divi procenti no taa sanaak apm 30 grammi, taatad sadalot pa divi ir 15 grammi vienaa eedienreizee. tas saakumaa izskataas shaaaaauuuussssmiigi maz, maza maza kripatinja, bet tici man tas ir viss kas vinjiem vajadziigs. Energjija atgriezaas pirmajaas dienaas, un svars tuliit saaka kristies, vinja nav ne tieva, ne izsalkusi, godiigi sakot kopsh dodu tikai galju vinja pat kaarumus vairs negrib :( dot tik galju!!! Ja suns buutu izsalcis tad vinja nu no kaarumiem gan neateiktos LOL Un kaada energjija tam mazajam velninjam no galjas Neiznākušas oliņas 68782 Padomaa vienkaarshi, nav jau jaadod tikai un vieniigi galja, bet no tiem gurkjiishiem vinsh toch nepaeediis :( Tie kaa kaarumi lieliski noder! Un veel viens ljoti svariigs punks ir tas ka starp sauso bariibas eedienreizi un galjas eedienreizi jaabuut vismaz 8 stundu paartraukumam, jo shiis lietas suns paarstraadaa savaadaak un ja vinsh nepaspeej paarstraadaat tad nobarojas, sabojaajas vielmainja. Nejauc neko kopaa kas ir savaadaak apstraadaats, pie vaariitu ar svaigu, vai bariibu ar kaut ko citu, jo tas ir pirmais kas suni uzbaros, it iipashu kastreetu/sterelizeetu jo vinjam vielmainja ir paleelinaataaka!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Elīna Sestdiena Maijs 15, 2010 9:20 pm

Nu, viņam pusdienās bij tikai gurķis ar papriku, nekādas gaļas! No rīta un vakarā sausā! Nu, man jau liekas, ka daļēji tas lūdzošais skatiens ir dēļ tā ka viņš pieradis ēst cik grib un kad grib, bet tagad es sāku dot 2x dienā, tad nu pusdienlaikā ieradums prasa kaut ko apēst, tapēc tagad būs salāti! Pamēģināšu šitā, tad jau redzēs kā ies!:)
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Ruby Sestdiena Maijs 15, 2010 9:25 pm

Cik vinsh tev pienjeemies ir?? Ja kaadi 100-200 gr tad jau tas ir pilniigi normaai :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Elīna Sestdiena Maijs 15, 2010 9:27 pm

Nu, kādi 300g! vakar bijām uz poti, vets teica ka laba forma viņam tik bišķ tāds mīksts, es teicu, ka man jau viņš pēc pelmeņa izskatās! Neiznākušas oliņas 629163

Nu, te apmēram var redzēt
Neiznākušas oliņas 86f6dfe4c0e1


Pēdējo reizi labojis Elīna Sestdiena Maijs 15, 2010 9:30 pm; labots 1 reizi
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Ruby Sestdiena Maijs 15, 2010 9:29 pm

Njaa Pepijai bija 400 gr un tad es uzsaaku intensiivi darboties jo sapratu ka nebuus labi, taas mazaas kaajinjas to masu neizturees LOL Bet ja jau vets saka ka viss ok, tik jaaskataas ka vairaak nenaak klaat!

Kaadu bariibu tu tagad vinjam dod?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Elīna Sestdiena Maijs 15, 2010 9:30 pm

Canidae Platinum

Mēs te tēmu piecūkojam, šito vajadzētu pie kastrēšanas pārnest! Neiznākušas oliņas 68782
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Ruby Sestdiena Maijs 15, 2010 9:34 pm

Te visas teemas peedeejaa laikaa piemeeslojas Neiznākušas oliņas 629163

Veelu jums veiksmi :) ar svara samazinaahsanu!

Mums toreiz ieteica Orijen Senior (zaljo paku), bet Canidae ir liidziiga...
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Elīna Sestdiena Maijs 15, 2010 9:40 pm

Ruby rakstīja:Te visas teemas peedeejaa laikaa piemeeslojas Neiznākušas oliņas 629163

Veelu jums veiksmi :) ar svara samazinaahsanu!

Mums toreiz ieteica Orijen Senior (zaljo paku), bet Canidae ir liidziiga...

Orijen ir bez graudiem, mums ir ar! Mēs pirms 1,5 gada mēģinājām Orijeņ, bet Česteram blaugznas parādijās. Man Canidae patīk vislabāk no visām kuras esmu mēģinājusi. Izdevīgi bija arī tas, ka abiem suņiem vienu barību varēju dot, jo nedalās kucēnos un pieaugušajos!Tagad tik katram sava!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  kristucis1 Svētdena Maijs 16, 2010 5:05 pm

Manām abām meitenēm svars laikam visbriesmīgāk pieņēmies kā jebkuram citam sunim šeit! Viss pateicoties sterilizācijai (oo, šo es nenožēloju ne brītiņu) un mammas nespējai turēties pretī žēlajiem skatieniem un sēdēšanai uz dupša (Pece tā diedelē). Pecei klāt nākuši 4- 5 kg, bet Kņopei 2-3 kg :D :D mammai neko neiestāstīt...t.b. 'manu suņu mūžs nebūs ilgs...
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Elīna Svētdena Maijs 16, 2010 5:10 pm

Kristuci, tiešām tik daudz??? Neiznākušas oliņas Affraid nelīdz arī teksti par suņa dzīves ilgumu un kvalitāti, problēmām ar sirdi, kas var rasties no liekā svara????
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Eliina Svētdena Maijs 16, 2010 5:19 pm

kristuci tu to savaru biji domajusi ka no 4kg tagad ir 5kg? vai ari kaut ka savadak?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  kristucis1 Svētdena Maijs 16, 2010 5:52 pm

Eliina rakstīja:kristuci tu to savaru biji domajusi ka no 4kg tagad ir 5kg? vai ari kaut ka savadak?

Pecei kaut kad ''ģimenes koka zaros'' iegadījies tojs :D , iespējams, tāpēs viņai kā pundurpinčeru meitenei ir baltais pleķis... viņai būtu jābūt 4 kg (pēc standarta), bet mamma viņu uzbarojusi līdz 8- domājams-, ka pa ziemu līdz visiem 9 kg! Kņopa savukārt uzbarota līdz 4,5 kg!

Nesen bijušajās smacīgajās un karstajās dienās Pece pastaigājoties ārā ''mira nost''! Metaforās, protams, runāju; bet, kad bijām tikušas līdz ēnai (pēc 10 min. apmēram) , viņa vnk kā blāķis nokrita uz sāna! Jau tagad vilkās kā gliemezis... vasara būs ļoti smaga.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā