Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neiznākušas oliņas

+6
inly&bugy
Dream
Ronija
Ruby
Lily
Pelenz
10 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Neiznākušas oliņas - Page 2 Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Lily Svētdena Maijs 16, 2010 5:57 pm

ojj jums gan traki... jums vajag nomest svaru... :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas - Page 2 Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  kristucis1 Svētdena Maijs 16, 2010 5:58 pm

Elīna rakstīja:Kristuci, tiešām tik daudz??? Neiznākušas oliņas - Page 2 Affraid nelīdz arī teksti par suņa dzīves ilgumu un kvalitāti, problēmām ar sirdi, kas var rasties no liekā svara????

Es domāju, ka viņa saprot! Vnk nav noticis vēl nekas, kas viņai to skaidri parādītu (tpu, tpu, tpu), tas nav vēl no tāda skatu punkta piedzīvots, tas ir tādā kā domu stāvoklī... Saka, ka nedos, bet kad ēdienreizes laikā atkal diedelē- atkal iedod! Es jau vairs neaizrādu, jo tad ir - ''nemāci mani dzīvot'' un negatīvā enerģija kā lavīna izplatās pa visu māju...
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas - Page 2 Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Elīna Svētdena Maijs 16, 2010 6:05 pm

Nesen bijušajās smacīgajās un
karstajās dienās Pece pastaigājoties ārā ''mira nost''! Metaforās,
protams, runāju; bet, kad bijām tikušas līdz ēnai (pēc 10 min. apmēram) ,
viņa vnk kā blāķis nokrita uz sāna! Jau tagad vilkās kā gliemezis...
vasara būs ļoti smaga.

Manuprāt šis ir pietiekams iemesls lai aizdomātos, ka sunim jau ir ļoti grūti, ko mamma par šito saka?
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas - Page 2 Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Ruby Svētdena Maijs 16, 2010 6:17 pm

Kristuci - pudurpincheri nu gan ir lielaaki par 4 kg, man liekas ka kuceenvecumaa jau meitenes sver 4kg ap 3 meeneshi, nu tuvu tam noteikti :) Taa kaa varbuut Pecei tie pinchergeeni vairaak kritushi un vinja tapeec tik smaga. Pincheri ir mazi peec skata bet ljoti buudiigi, plati, tapeec arii smagaaki krietni :) Vinjiem taadas atleetiskas taas kaajas, muskuljainas :)

Peec pieredzes saku ka tos "piebarotaajus" taadus kaa tava mamma ir gruuti paarmaaciit LOL Man viirs taads ir, baro pa kluso veeljorpojaam, nu jau biju izciiniijusi ka vismaz Pepiju nepiebaroja, jo vinjia bija liekais svars, bet dazhas dienas atpakalj atkal piekjeeru!! Man briizhiem asaras birst bet briizhiem gribas toch ar pannu skriet un sadot!!!! Man ir straujsh raksturs un to vinsh zin bet peec tam ir taa ka pirmaas dienas saprot, bet peec tam atkal saakas viss no saakuma.... peedeejo reizi gandriiz visu izlidinaaju aaraa - kaarumus, visaadu bariibu paraudzinjus, un vecaas bariibas kas palikushas paari, bet vairs needam! Bet es izdomaaju ka es pielikshu priekshaa atsleegu un sleegshu ciet to skapiiti LOL Bet ko lai citu dara ka cilveeks nesaprot!! Es vinjam staastu par sirdiim, kaajaam, veseliibu u.t.t bet vinsh man saka atpakalj : "bet vinjas uz mani taaaaaa skataas!!!!!" Vienreiz es vinja darba mashiinaa atradu veselu maisu bariibas!!! Goda vaards - domaaju ka noslakteeshu LOL
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas - Page 2 Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  kristucis1 Svētdena Maijs 16, 2010 6:32 pm

Ruby- visu to ko tu uzrakstiiji es vareetu paarkopeet :D ''taaaa skataas un visas paareejaas bleenjas'' :D
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas - Page 2 Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  inly&bugy Svētdena Maijs 16, 2010 6:38 pm

Man no pieņemšanās svarā arī ir bail... jo viņš jau man pirms mēneša svēra 2,4 kg, vēl jau droši vien augs, kas notiks, ja kastrēs?
Mammas runcim ar nogriez smukos pūkainos bumbuļus, pēc tam tik grūti piemeklēt barību - kas domāts kastātiem, no tā viņam alerģija...
P.S. Runcim tie bumbuļi nu jau ir attauguši, tā vispār var būt? :32
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Neiznākušas oliņas - Page 2 Empty Re: Neiznākušas oliņas

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā