Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

+4
Lily
Ronija
Eliina
minka200
8 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Pirmdiena Oktobris 05, 2009 9:38 pm

02.10.09 notika man sunisha Fidzisha pirma paroshana. Paredzeta bija 7dien,tachu peksnji man pienaca zvans no kucetes saimnieces Tajanas,ka jabrauc jau 5dien,jo ta esot pedeja paroshanas diena,lai gan ta bija 12.... aizbraucam ,Ludmila Pelagejceva tika pieaicinata ka kinologs,ka ne ka abiem sunishiem pirma paroshana. paroshanai beidzoties,Ludmila atzina,ka paroshanas nav izdevusies.Aizbraucu majas sapratu, ka taja visa nav kaut kas tiirs,nakamas dienas rita zvaniju Tatjanai)kuciites Glorijas TI FIO saimniecei) jautaju ,vai gadijuma 7dien nav nakama paroshana,Tatjana atzina,ka Ludmila esot taja pasha dienaa, kad tika parota ar fidziti,saparojusi ar savu kobeli. Tetis zvanija,lai izsniedzot paroshanas aktu,tachu Ludmila atteicas to darit. kursh tagad bus kuceenu tevs,tas paliek noslepuma???? Evil or Very Mad
Esmu uzrakstijusi iesniegumu Goljcovai.kadas bus talaka favorita darbiba sakara ar sho lietu,zinjoshu.
Negribetos,lai veel kadam ta gadiitos.

Ar cieņu

Elīna (fidzisha saimniece) Chihuahua3
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Eliina Pirmdiena Oktobris 05, 2009 10:01 pm

arpats kaut kadas sausmas Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Kopfschuettel Gloriju es redzeju un samiloju izstade, tada mazin sunite(tada ka musu foruma Pepija) un dikti mila. jacer ka VISMAZ tas otrs tevs nav bijis lielaks par vinu pasu. un bus vieglas dzemdiibas,jo Fidzi vinai manuprat bija loti piemerots ligavainis. Velu veiksmi takaja sis lietas risinasana. nezinu kas ta par kinologu bet vina nav bijusi sava uzdevuma augstumos pec si stasta Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Icon_evil Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Icon_evil Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Icon_evil Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Icon_evil Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Icon_evil Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Icon_evil vaipraats....
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Ronija Pirmdiena Oktobris 05, 2009 10:03 pm

Nuuuuuuuu, muusu forumaa vinja ir paziistama, kaa Lily Sherijas audzeetaaja:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Eliina Pirmdiena Oktobris 05, 2009 10:07 pm

oho... nu Lily nav vainiga,ka Sherijas audzetaja ka kinologs nav ar tiiru sirdzapzinu ta var spriest no sis situacijas. gribetos loti zinat cik vina prasija par so paklapojumu.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Pirmdiena Oktobris 05, 2009 10:10 pm

aaa un atkaljas ,ka Ludmilai nav kinologjiskaas izgliitiibas un nekaada savaadaaka, kas saistiita ar kinologjiju.

uh .naudu nenjema,jo ka izradas tas jau tika saplanots(jo vinajs kobelis esot bijis cita telpaaa) un ja vel nauda tiktu panjemta,tas vispar butu nozhelojami....
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Lily Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:07 pm

kaa saprast bija jau saplaanots? tad jau vinji bija plaanojushi paarot ar Ljudas puisi un Fidzitim tur nebija ko darit... vai kaa? Bet tad Fidzis arī ar to kuci tika sapārots? paroshanaas izdevaas- sasieshanaas bija? viss notika liidz galam vai kaa?
kkas diivains...

un Eliin (minka200) kaa tu atklaaji, ka Ljudai nav kinologa izglitibas? Vinjai ir arii ziimogs ''Kinologs-Instruktors-Eksperts-Hendlers''
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Ronija Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:20 pm

Lily - paaroshanas atljauja bija kaartota jau pashos pirmsaakumos uz Fidzhi, jo Gloriijas saimniece gribeeja Fidzhi un tikai vinju. Paaroshana notika pie meitenes maajaas, Ljudai bija jaatbrauc un jaasapaaro, un vinjas puikam tur vispaar nebij jaabuut!!!!!!
Kas attiecaas uz ziimogu, khi khi , es arii sev varu uztaisiit ziimogu - da kaut valsts prezidente, bet vai tieshaam taapeec es buushu valsts prezidente??

Sho faktu es arii uzzinaaju klubaa, jau labu laiku atpakalj - Ljudai nav kinologa izgliitiibas.

Kas attiecaas liidz galam vai ne liidz galam, paaroshana notika! Jautaajums vai bija sasieshanaas, bet pat bez sasieshanaas ir gadiijumi, kad kuce tiek apaugljota, taa, ka paarot ar savu liidzpanjemto puiku bija nolaidiigi un ljoti neprofesionaali, ja jau Ljuda sevi uzskata par kinologu.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Lily Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:30 pm

Piekriitu, piekriitu, bet kapec tad lai vinja sevi par kinologu uzskatiitu ja taads nav? :scratch: un vel jautajums vai ta tiesham bija taisniba, ka paroshanas neizdevaas ar Fidziti, varbut ka neizdevas ari un tapec saparoja ar savu bet varbut tie ir meli.... bet kapēc lai melotu??
Tieshi tapat ka ar Lilijas kuceniem bija, ar Nikolasu neizdevās sapārot un aizbraucām pie vinja tēva....
Minka200, kad bus jaunumi pastasti ludzu mums ar gribu zinaat kas un kaa vispaar notika.

Jo man par Ljudu vispaar nekas slikts nav sakaams, vinja man liekas ljoti jauka un zinoša, vienmer palidz ar padomiem, ir ari zvanijusi un prasijusi kaa iet, zvanija lai uzzinaatu vai mopsenite palika stavoklii un taa...
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Ronija Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:32 pm

Nu ir cilveeki, kam patiik melot un izpushkjot daudzas lietas - izskataas, ka shis ir tas gadiijums.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Lily Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:34 pm

bet es nesaprotu kaada jeegaa tas notika? Labs izskaidrojums vareetu buut tads, ka tiesham paroshanas ar Fidzi neizdevaas un tapec saparoja ar otru kobeli, jo savadak sanak, ka tagad kuceniem bus divi teevi???
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Ronija Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:38 pm

Bet NEDRIIKSTEEJA Ljuda paarot ar citu puikuvienalga savu vai ne savu, paaroshanas aktaa bija jaatziimee taadaa gadiijumaa ka paaroshana neizdevaas un bija jaanoziimee naakamaa paaroshanas reize!!!!!!!!!!!!!!

Un vispaar man ir ljoti smags jautaajums, kaada vellna peec vinja atvilka savu puiku uz sveshu paaroshanu...
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Mazais Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:40 pm

Nezinu kā tur īsti ir bijis, cilvēki vispār visi ir dažādi un viennozīmīgi par visiem nevar spriest, bet man nekas slikts par Ļudu nav sakāms. Zinu tikai to, ka trenere viņa ir forša un zinoša, iesaka arī labas lietas ikdienas dresūrai. Un vispār man viņa šķiet ļoti pozitīvs cilvēks. Var būt tas velns patiesi nav nemaz tik melns kā viņu mālē? Var būt patiešām no tās pārošanas nekas nesanāca un labums netika tur kur tam jātiek, tādēļ arī lai nelaistu garām to reto reizi, kad ir "ķečka" viņi to nostrādāja un tieši tādēļ pārošanās papīru nedeva, jo nekas taču nesanāca.
Bat tas ir tikai mans neprofesionāļa viedoklis. Nemēdzu domāt sliktu par cilvēku no vienpusīgas informācijas, ja manis pašas viedoklis par konkrētu cilvēku ir jau diezgan stabils. Zinu, ka mans Elfiņš ar Lambadu pilnīgi mierīgi var nodarboties arī blakus kucītei un vispār, kad viņa jau pagājusies malā pa kādiem pāris metriem... Vajag tikai smaku un viss notiekas, tikai ne tur kur vajadzētu. Ja pārotu, tad gan laikam saimniekiem jāpēta visu smalki blakus un nevis tikai šā tā, paļaujoties uz instruktora pieredzi. Tad arī nebūtu šādu neskaidru runu, ja paši skatītos un vērotu visu savām acīm.
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Lily Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:44 pm

Mazais rakstīja: Var būt tas velns patiesi nav nemaz tik melns kā viņu mālē? ......
Ja pārotu, tad gan laikam saimniekiem jāpēta visu smalki blakus un nevis tikai šā tā, paļaujoties uz instruktora pieredzi. Tad arī nebūtu šādu neskaidru runu, ja paši skatītos un vērotu visu savām acīm.

Piekriitu.

Ronij, tagad favorita tadas paroshanas atljaujas rakstiskas par uzrakstit ari pec paroshanaas, tapat dokumenti bus, un tieshaam ja kucei jau tas ir pedejas dienas nevar tak laist garaam, un Ljuda jau ar nepaaro nekaadus kropljus ganjau, ka zina ko dara.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:44 pm

Lily rakstīja:kaa saprast bija jau saplaanots? tad jau vinji bija plaanojushi paarot ar Ljudas puisi un Fidzitim tur nebija ko darit... vai kaa? Bet tad Fidzis arī ar to kuci tika sapārots? paroshanaas izdevaas- sasieshanaas bija? viss notika liidz galam vai kaa?
kkas diivains...

un Eliin (minka200) kaa tu atklaaji, ka Ljudai nav kinologa izglitibas? Vinjai ir arii ziimogs ''Kinologs-Instruktors-Eksperts-Hendlers''

Lilly,sarunats bija mans puika fidzis un ljuda bija ka kinologs,bet izradijas ka uzparoshanu bija panjemusi lidzi savu suni un vinja atzina,ka paroshana nav izdevusies un taja pasha diena pati saparoja ar savu,lai gan tagad neviens nezina,kursh ir istais teevs. un tas ir ljoti liels parkapums un cinishos,lai vinja tur vairs nestrada,piedod,bet tas ir mizliigs parkapums,ko atzina arii Goljcova.
un par izglitibu,zvaniju janim pavlovskim ,kursh to apstirpinaja... nu re ka dziive notiek...nu par shito jau ir izzinjoti mediji,jo to nedriksteja pieljaut vinja...
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Lily Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:47 pm

nu skaidrs, tad redzees kaa beigaas viss buus.....
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Eliina Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:49 pm

Mazais - cik man zinams Glorijas saimniece ir akla un uzticas loti cilvekiem,tapec vina pati savam acim nevareeja verot so procesu, tikai uzticeeties ka viss notiks godiigi
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Lily Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:52 pm

Eliin- vinjai vienmeer tak tas viirietis (viirs?) ir liidzi, diezvai vinja viena pati tur staveja kad notika taa paroshanaas ;)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Lily Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:53 pm

un kaa jau te Minka200 rakstija, tas bija jau ieprieksh sarunaats....
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Eliina Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:56 pm

es nesaprotu tikia vienu vai Glorijas saimnieki pasi piekrita sadai otrai parosanai ar citu suni?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Mazais Otrdiena Oktobris 06, 2009 3:59 pm

Eliina rakstīja:Mazais - cik man zinams Glorijas saimniece ir akla un uzticas loti cilvekiem,tapec vina pati savam acim nevareeja verot so procesu, tikai uzticeeties ka viss notiks godiigi

Es tādas nianses zināt nu nekādi nevarēju. Bet Fidži saimniece visu smalki redzēja, vai tikai atveda savu puiku un īpaši nepievērsa procesam pastiprinātu uzmanību? Jautāju, jo pati arī esmu redzējusi pa gabalu un noteikti vērotu uzmanīgi, lai nevarētu mani maldināt vai noliegt pasākumu!
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Otrdiena Oktobris 06, 2009 4:02 pm

Mazais rakstīja:
Eliina rakstīja:Mazais - cik man zinams Glorijas saimniece ir akla un uzticas loti cilvekiem,tapec vina pati savam acim nevareeja verot so procesu, tikai uzticeeties ka viss notiks godiigi

Es tādas nianses zināt nu nekādi nevarēju. Bet Fidži saimniece visu smalki redzēja, vai tikai atveda savu puiku un īpaši nepievērsa procesam pastiprinātu uzmanību? Jautāju, jo pati arī esmu redzējusi pa gabalu un noteikti vērotu uzmanīgi, lai nevarētu mani maldināt vai noliegt pasākumu!

ja glorijas saimniece ir akla, tas tiesa un tagad vinja ir atziita ka lidzvainiga,ka deva atljauju parot ar diviem sunjiem.un es azibraucu prom un nakamja diena,kad zvaniju glorijais saimniecei par 7dienas paroshanas dienu,man tika pateikts,kad vinja saparoja savu kuciiti ar ljudas suni...ta tas viss notika.otrs suns tika saparots tikai pec tam ,kad es aizbraucu,noteikti nodomaja,ka shita blondiine( es) neko nesaprotu,jo paroju pirmo reizi.ak jaa un dokumentiem jau braucu pakalj uz klubu(paroshanas),lai gan tas jadara bija kuciites saimniecei,bet ta ka vinja ir akla,es to dariju,bet kluba man nedeva aktu,teica,ka luda panjems ldizi uz paroshanu,bet akta nebija lidzi,ko uzzinaju pec paroshanas,ta ka tas viss jau bija izplanots.un mans tev nakamja diena zvanij aljudai un prasija,kad bus akts,vinja teica,ka nebus un tad es saku rikoties un tagad arii goljcova zina patiesibu,jo vakar personigi runaja ar glorijas saimnieci.tik tiesham zhel Tatjanas,bet nu Ljuda rikojas zemiski,ja jau "profesionalis"" tad shis nav pieljaujams.sorry....
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Lily Otrdiena Oktobris 06, 2009 4:04 pm

Eliina rakstīja:es nesaprotu tikia vienu vai Glorijas saimnieki pasi piekrita sadai otrai parosanai ar citu suni?

Laikam jau-
minka200 rakstīja:jo ka izradas tas jau tika saplanots(jo vinajs kobelis esot bijis cita telpaaa) ....

tikai, vai to bija saplanojusi Ljuda vai vinjas abas kopa ar Glorijas saimnieci....?
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Otrdiena Oktobris 06, 2009 4:06 pm

Lily rakstīja:
Eliina rakstīja:es nesaprotu tikia vienu vai Glorijas saimnieki pasi piekrita sadai otrai parosanai ar citu suni?

Laikam jau-
minka200 rakstīja:jo ka izradas tas jau tika saplanots(jo vinajs kobelis esot bijis cita telpaaa) ....
ja,un par to vinjas kuceniem nebius dokumentu un biju klat ,kad noriteja goljcovas saruna ar tatjanu.goljcova kliedz,lai tagad pati kuljas lauka,jo ir parkapti visi noteikumi....

un lilly lai tu zinatu turpmak,lai arii kada ir bijusi paroshana ar otru suni nedrikst parot,jo tadejadi taviem kuceniem nebus dokumenti un tad var sanakt ta ka ir sanacis ar mani...
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  sassaa Otrdiena Oktobris 06, 2009 4:07 pm

Oho kādi brīnumi atklājas Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Icon_eek
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Mazais Otrdiena Oktobris 06, 2009 4:09 pm

Nu tad lieta ir samezglota.
Gaidīšu iznākumu.
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā