Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

+4
Lily
Ronija
Eliina
minka200
8 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Otrdiena Oktobris 06, 2009 4:13 pm

jaaa,noteikti zinjoshu,jo ja mans lemums netiks pienjemts,tad talak rikoies pats Pavlovskis. Neapstashos,kamer nesasniegshu sev velamo rezultatu,jo negribetu,lai kadam no jums ta gadiitos.
jo es jau vel neesmu pieminejusi dazhadas niances... piemeram par manishanos,ka kucei pedeja diena un vel shis tas,ja interese pec tam personigi visu siiki varu izstastiit.Arii zhuranls astes par to ir informeets...

Nekad nebiju domaju ,ka viss shitas taa beigsies...
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Otrdiena Oktobris 06, 2009 4:26 pm

Lily rakstīja:
Mazais rakstīja: Var būt tas velns patiesi nav nemaz tik melns kā viņu mālē? ......
Ja pārotu, tad gan laikam saimniekiem jāpēta visu smalki blakus un nevis tikai šā tā, paļaujoties uz instruktora pieredzi. Tad arī nebūtu šādu neskaidru runu, ja paši skatītos un vērotu visu savām acīm.

Piekriitu.

Ronij, tagad favorita tadas paroshanas atljaujas rakstiskas par uzrakstit ari pec paroshanaas, tapat dokumenti bus, un tieshaam ja kucei jau tas ir pedejas dienas nevar tak laist garaam, un Ljuda jau ar nepaaro nekaadus kropljus ganjau, ka zina ko dara.

Cilvekiem ar savtigiem nodomiem shadi iznaak.nu ja vinja neiekrita jau labu laiku atpaklaj ,tad iekrita tagad....ja grib pelenit naudu ,tad jadara tas godigi, jo agrak vai velak viss tiek atklaats.
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Lily Otrdiena Oktobris 06, 2009 4:46 pm

traki, traki :x nu tad redzēsim kāds būs iznākums. Bet par to, ka ''astes'' ir informeetas- tu gribi lai zhurnaalaa publicee rakstu? par to, ka instruktore saparojusi ar savu suni?
aa un uz kuru Goljcova bljaava lai kuljaas pati aaraa, uz Glorijas saimnieci vai Ljudu?
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Ronija Otrdiena Oktobris 06, 2009 5:02 pm

No visa info blaakja, kas man ir zinaams, man pat shaubas nerodaas, kas ir vainiigs - un taa viennoziimiigi ir Ljuda. Piedodiet visi vinjas aizstaavji, nekaa personiiga, bet shi persona peedeejaas simpaatijas paliekas, kas man pret vinju veel bija, nu ir zaudeejusi pilniibaa. Es paraleei konsulteejos ar veel vienu kinologji, lai vai kaa, notiek normaali paarojums vai nee - NEDRIIKST paarot ar citu suni tajaa pashaa paaroshanas reizee. Un piedodiet par izteicienu, Fidzhis Glorijai bija virsuu!! Liidz ar to - vispaar bija kategoriski aizliegta paaroshana ar citu puiku. Nevienam no mums nav dotas burvju speejas noteikt, vai spermas pile tomeer tika izshljaakta vai nee.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Ronija Otrdiena Oktobris 06, 2009 5:03 pm

Lily, Minka jau teica Goljcova bljaava uz Glorijas saimnieci. Domaaju, ka ar Ljudu bus saruna aci pret aci.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Otrdiena Oktobris 06, 2009 5:45 pm

Lily rakstīja:traki, traki :x nu tad redzēsim kāds būs iznākums. Bet par to, ka ''astes'' ir informeetas- tu gribi lai zhurnaalaa publicee rakstu? par to, ka instruktore saparojusi ar savu suni?
aa un uz kuru Goljcova bljaava lai kuljaas pati aaraa, uz Glorijas saimnieci vai Ljudu?

nju astes ir informeetas un vel viens medijs( par kuru neko pagaidam neteikshu),ne to ,ka ir parkapti noteikumi, un pirmkart arii lai cilveki uz priekshdienam zin par to ,lai uzjauta visus dokument5us pirms paro suni un lai noskaidro ,vai vispar kinologam ir atljaujas utt....

aaa taja bridi vinja bljava uz saimnieci tatjanu ,bet teica,ka ar ljudu pec tam ....
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Otrdiena Oktobris 06, 2009 5:46 pm

Lily rakstīja:traki, traki :x nu tad redzēsim kāds būs iznākums. Bet par to, ka ''astes'' ir informeetas- tu gribi lai zhurnaalaa publicee rakstu? par to, ka instruktore saparojusi ar savu suni?
aa un uz kuru Goljcova bljaava lai kuljaas pati aaraa, uz Glorijas saimnieci vai Ljudu?

nju es pati stradaju medijos....
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  irituska Piektdiena Oktobris 09, 2009 9:13 pm

Ir labi aicināt cilvēkus uzmanīties no iespējamas krāpšanas, bet šitā publiskā netīrās veļas mazgāšana... :puke:
irituska
irituska
Prospect
Prospect

Number of posts : 89
Join date : 26.04.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Ziedoņdārzs

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Svētdena Oktobris 11, 2009 9:24 am

bet nu ja es neizstastiitu,tadf Jus nezinatu un pilnigi iespjeams,ka taa notiktu ar Jusu sunjukiem.un vai Jus to griibetu?
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Lily Svētdena Oktobris 11, 2009 10:52 am

Nu Minka, kas jauns šajā lietā?
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  irituska Svētdena Oktobris 11, 2009 11:17 am

minka200 rakstīja:bet nu ja es neizstastiitu,tadf Jus nezinatu un pilnigi iespjeams,ka taa notiktu ar Jusu sunjukiem.un vai Jus to griibetu?

es tak teicu, ka ir labi informēt cilvēkus, bet tas pagalma tantuku klaču stils... vēēē.
irituska
irituska
Prospect
Prospect

Number of posts : 89
Join date : 26.04.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Ziedoņdārzs

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Ronija Svētdena Oktobris 11, 2009 11:24 am

Iritusik, kas tev liek domaat, ka tas ir pagalma tantuku klachu stils? Tas ir noticis ar pashu Minku, nevis vinjas draudzeni, vai veel kaadu draudzenes draudzeni.... Gadiijums ir gana kliedzosh, lai to netureetu nosleepumaa.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Svētdena Oktobris 11, 2009 12:30 pm

es tak teicu, ka ir labi informēt cilvēkus, bet tas pagalma tantuku klaču stils... vēēē.

tas tiesham nav paglamu klachas,ceri,tik ka ar tavu suniti ta nenotiek....
un ja jau klachas,ko pati te bubini??? laikam miera nevari nosedet :D
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  irituska Pirmdiena Oktobris 12, 2009 9:05 am

Gandrīz katru reizi, kad ienāku šajā forumā ar cerību kaut ko vērtīgu izlasīt, atduros pret šāda tipa diskusijām "viņa man šitā, es savukārt viņai tā, un tad nu vēl mierā nelikšos, iesaistīšu kaimiņu, medijus utt." Fakts ir fakts - tādas lietas notiek, un ir forši, ja kāds pabrīdina, bet tās runas "kurš, kuram, ko"... Tas tā, viedoklis mazliet no malas.Varbūt es vienkārši neizprotu kādu no foruma idejām :icon51:
irituska
irituska
Prospect
Prospect

Number of posts : 89
Join date : 26.04.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Ziedoņdārzs

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Pirmdiena Oktobris 12, 2009 10:14 am

ja jau kads to visu neizbeigs,tad ta tas turpinasies. ne velti tagad ir kriize,visi zin ,ka politika saeima nogremdeeeja valsti ,bet visi rokas klepi salikushi kluseja u ngaidis kas nu bus,nu nekas nebus,ja sedes un neko nedaris:) un shis gadijums ir pilnigi tads pats..viss sakas no sikumiem....
pastities no malas ir viegli,bet pasham kaut ko izdarit laikam gan ne.ne taa??
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Pirmdiena Oktobris 12, 2009 10:15 am

Lily rakstīja:Nu Minka, kas jauns šajā lietā?

gaidu zinju,vinjiem ir laiks menesis,bet n ushis nedeljas beigas es zvanishu uz klubu.
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Dream Pirmdiena Oktobris 12, 2009 10:55 am

njaa, nu nopietns notikums, lai neteiktu vairaak un vienmeer kaads pacenshaas izmantot tos kas ir nezinoshaaki un naivi uzticas it kaa pieredzeejusham cilveekam :( skumji :(
kaa tas ir ... ir meenesis laika? liidz kam?
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Pirmdiena Oktobris 12, 2009 11:59 am

Dream rakstīja:njaa, nu nopietns notikums, lai neteiktu vairaak un vienmeer kaads pacenshaas izmantot tos kas ir nezinoshaaki un naivi uzticas it kaa pieredzeejusham cilveekam :( skumji :(
kaa tas ir ... ir meenesis laika? liidz kam?


nu menesis ir laiks,kamer vinji pienjem lemumu,jo es uzrakstiju iesnieguma,lai sho person uatlaizh no darba,jo uzskatu ,ka shadi cilveki nedrikst stradat klubaaaa.
un tad nu man tagad tik atliek gaidit.
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Lily Pirmdiena Oktobris 12, 2009 12:02 pm

Kam tieshi tu rakstiji? Pavlovskim?
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Pirmdiena Oktobris 12, 2009 12:09 pm

Lily rakstīja:Kam tieshi tu rakstiji? Pavlovskim?

ari vinjsh zin jaa,bet rakstiij uvairakiem cilveekiem.
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Dream Pirmdiena Oktobris 12, 2009 12:31 pm

minka200 rakstīja:nu menesis ir laiks,kamer vinji pienjem lemumu,jo es uzrakstiju iesnieguma,lai sho person uatlaizh no darba,jo uzskatu ,ka shadi cilveki nedrikst stradat klubaaaa.
un tad nu man tagad tik atliek gaidit.
nu skaidrs, atliek vien cereet ka izsleegs no kluba un aizliegs nodarboties ar ko tamliidziigu ... kas tomeer ir maz ticams :(
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Lily Pirmdiena Oktobris 12, 2009 12:33 pm

maz gan....
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  minka200 Pirmdiena Oktobris 12, 2009 12:38 pm

Dream rakstīja:
minka200 rakstīja:nu menesis ir laiks,kamer vinji pienjem lemumu,jo es uzrakstiju iesnieguma,lai sho person uatlaizh no darba,jo uzskatu ,ka shadi cilveki nedrikst stradat klubaaaa.
un tad nu man tagad tik atliek gaidit.
nu skaidrs, atliek vien cereet ka izsleegs no kluba un aizliegs nodarboties ar ko tamliidziigu ... kas tomeer ir maz ticams :(


pacinisho gan.nespeju shito piedod un arii mans tetis shito nevar pienjemt un ja vinsjh ir nikns,tad tas ir nopietns.vajadzes, bus arii tiesa,jo tiiik zhel,ka ta notiek.....
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  sassaa Pirmdiena Oktobris 12, 2009 9:37 pm

es jau protams cilvēks no malas, bet ja būtu tavā vietā Minka200 rīkotos pilnīgi tāpat.!
Tas ir vnk es nezinu...nožēlojami, ka tā var rīkoties ar nezinošākiem cilvēkiem.
Es arī ar suņiem siastībā vēl esmu jauniņā un neko daud zno tām visām lietām nesparotu, tapēc man prieks palasīt šo visu, lai pēc tam man pašai tā negadītos.! Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 112256
Zinu, ka tā ir slikti teikt, bet es ceru, ka viņu atlaidīs no darba, jo tas ir vnk cūciski tā rīktoies.
Viņai ir jāsaņem pēc saviem nopelniem.
Un arī ja šoreiz viņa izspruks sveikā cauri (ceru, ka nē) tad nākamreiz nē, jo kādreiz visi cilvēki saņem pēc saviem nopelniem :)

TURIES.! Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 873246
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Ka Izrikojas  klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Ka Izrikojas klubaa"favoriits"!!!!!!!!!!!!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā