Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

+7
Eliina
Lindita
Ruby
Dream
lilucis
Ronija
_Agnese_
11 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  _Agnese_ Otrdiena Novembris 04, 2008 9:41 pm

Sveiki!
Paldies, jau pirmkārt, par šādu www!!!

Tātad... Sēžu es un adu savai meitenei jaciņu, viņa pa gultu blakus skraida... un uzlec man uz roku un dara tādas kustības, kādas ir redzētas suņupuikām...
Tad vīrs ar viņu dauzījās... un notiek tas pats.
un tad 3x bija šodien, viņa tik stipri ar priekškājiņām ieķērās man rokā un tik aktīvi kustējās, ka man palika riktīgi neomolīgi...
Sakiet, lūdzu, tas ir normāli? Mums tikai 3 ar pusi mēneši.
Paldies!
_Agnese_
_Agnese_
Prospect
Prospect

Number of posts : 54
Join date : 04.11.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Ronija Otrdiena Novembris 04, 2008 9:48 pm

_Agnese_ rakstīja:Sveiki!
Paldies, jau pirmkārt, par šādu www!!!

Tātad... Sēžu es un adu savai meitenei jaciņu, viņa pa gultu blakus skraida... un uzlec man uz roku un dara tādas kustības, kādas ir redzētas suņupuikām...
Tad vīrs ar viņu dauzījās... un notiek tas pats.
un tad 3x bija šodien, viņa tik stipri ar priekškājiņām ieķērās man rokā un tik aktīvi kustējās, ka man palika riktīgi neomolīgi...
Sakiet, lūdzu, tas ir normāli? Mums tikai 3 ar pusi mēneši.
Paldies!

Tas ir normaali. Ir vairaaki iemesli kaapeec sunjuki taa dara:)

1. Vinji paraada to, ka dominee paar jums:) Taa teikt meegjina kaapt uz galvas:) Pieljaut to nevajag, jo tad veelaak buus gruuti, to mazo uz galvas seedeetaaju paarmaaciit. Jau pashaa saakumaa ir janoliek pie vietas, un jaaparaada, kursh ir saimnieks:)
2. Meitenes taa meedz dariit, kad sunju laiks tuvojaas:) Bet uz jums tas veel attiekties nevareetu - esat par jaunu:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  _Agnese_ Otrdiena Novembris 04, 2008 9:56 pm

Paldies, par atbildi!!
Man pirmo reizi ir suns, un biju salasījusies pirms kucītes pirkšanas daudz, bet tādu fragmentu tik piedzīvoju ar savu suni :)

Varbūt mazā tik tiešām cenšas iekarot līderpozīcijas..? :D Izstāstīju mūsu situāciju brālim, viņam gan nav suns un nav pieredze ar tiem, bet uzreiz pateica, nu i ko... suņu laiks noteikt, bet vēl nodomāju, ka viņa pa jaunu..
_Agnese_
_Agnese_
Prospect
Prospect

Number of posts : 54
Join date : 04.11.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Ronija Otrdiena Novembris 04, 2008 10:01 pm

_Agnese_ rakstīja:Paldies, par atbildi!!
Man pirmo reizi ir suns, un biju salasījusies pirms kucītes pirkšanas daudz, bet tādu fragmentu tik piedzīvoju ar savu suni :)

Varbūt mazā tik tiešām cenšas iekarot līderpozīcijas..? :D Izstāstīju mūsu situāciju brālim, viņam gan nav suns un nav pieredze ar tiem, bet uzreiz pateica, nu i ko... suņu laiks noteikt, bet vēl nodomāju, ka viņa pa jaunu..

Kad man bija divas kollija meitenes - tad liidere to jaunaako , piedodiet, bet katru dienu draateeja:D Mees toreiz ar satraucaamies, un tad kinologje mums sho briinumu izskaidrosja shaadi:) Un sunji taapat meedz to dariit arii ar cilveekiem. Ja veel maajaas ir mazi berni, tad vinji biezhaak par pieaugushajiem kriit par upuriem shaadiem sunju "uzbrukumiem" :D
Liidz sunju dienaam jums tieshaam veel taalu - mazajaam shkjirneem var saakt gatavoties no apmeeram 7 meeneshu vecuma. Manai meitenei pirmaa reiziite saakaas 10 meeneshos, zinu gadiijumus arii, kad gada vecumaa tikai saakaas. Nu kaa jau cilveekiem, katram sava organisma uzbuve un savas iipatniibas:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  _Agnese_ Otrdiena Novembris 04, 2008 10:07 pm

Mājās ir 2 bērni, bet viņi ir ļoti atturīgi pret suni, tāpat kā suns pret viņiem. Ļoti ceru, ka tā i turpināsies :idea:
_Agnese_
_Agnese_
Prospect
Prospect

Number of posts : 54
Join date : 04.11.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Ronija Otrdiena Novembris 04, 2008 10:09 pm

_Agnese_ rakstīja:Mājās ir 2 bērni, bet viņi ir ļoti atturīgi pret suni, tāpat kā suns pret viņiem. Ļoti ceru, ka tā i turpināsies :idea:

Nu man jau domaat, labaak buutu , ja vinju starpaa valdiitu sirsniigas attieciibas:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  _Agnese_ Otrdiena Novembris 04, 2008 10:15 pm

Nuu, sirsnīgas attiecības lai sāk valdīt, kad visi 3 būs paaugušies, tagad, kad jaunākajam tik 18 mēneši, labāk lai ietur distanci :) Bet ar 3gadnieku viņi ir nedaudz tuvāki, pēc bērnu dārza apmainās ar bučām un katrs pa savām nodarbēm.
_Agnese_
_Agnese_
Prospect
Prospect

Number of posts : 54
Join date : 04.11.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Ronija Otrdiena Novembris 04, 2008 10:17 pm

_Agnese_ rakstīja:Nuu, sirsnīgas attiecības lai sāk valdīt, kad visi 3 būs paaugušies, tagad, kad jaunākajam tik 18 mēneši, labāk lai ietur distanci :) Bet ar 3gadnieku viņi ir nedaudz tuvāki, pēc bērnu dārza apmainās ar bučām un katrs pa savām nodarbēm.

Uj tad jau gan juusu mazulju maajaa ir kam augt:)) :drink: :drink: 🐶
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  _Agnese_ Otrdiena Novembris 04, 2008 10:22 pm

O jaa! Un visi aug ne pa dienām, bet pa stundām. Un tapēc pēc Fifas "izdarībām" likās jau, ka pa ātru aug, domāju kaut kāda pubertāte meitenei :?:
_Agnese_
_Agnese_
Prospect
Prospect

Number of posts : 54
Join date : 04.11.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Ronija Otrdiena Novembris 04, 2008 10:30 pm

_Agnese_ rakstīja:O jaa! Un visi aug ne pa dienām, bet pa stundām. Un tapēc pēc Fifas "izdarībām" likās jau, ka pa ātru aug, domāju kaut kāda pubertāte meitenei :?:

Nee nee, man jau domaat, ka vinja, kaa jau kaartiigs suns, grib ienjemt galveno lomu maajaas queen
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  lilucis Trešdiena Novembris 05, 2008 7:40 am

Oi, daže sasmējos atceroties, ka es ar biju smagi satraukusies, jo mana meitene ne tikai drātēja(atvainojos) savu rotaļu suni, bet ārā arī kāju mēģina reizēm celt pret kokiem un stabiem Twisted Evil tā ka tev vēl viss tikai priekšā :angle2:
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Dream Trešdiena Novembris 05, 2008 8:40 am

lilucis rakstīja:Oi, daže sasmējos atceroties, ka es ar biju smagi satraukusies, jo mana meitene ne tikai drātēja(atvainojos) savu rotaļu suni, bet ārā arī kāju mēģina reizēm celt pret kokiem un stabiem Twisted Evil tā ka tev vēl viss tikai priekšā :angle2:
aga, viss vēl priekšā, kad meitenes pie kokiem sāks kāju pacelt, vai ziemā -abas pakaļējās kājas, lai nesamērcējas un nesalst :)
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Ronija Trešdiena Novembris 05, 2008 8:55 am

Dream rakstīja:
lilucis rakstīja:Oi, daže sasmējos atceroties, ka es ar biju smagi satraukusies, jo mana meitene ne tikai drātēja(atvainojos) savu rotaļu suni, bet ārā arī kāju mēģina reizēm celt pret kokiem un stabiem Twisted Evil tā ka tev vēl viss tikai priekšā :angle2:
aga, viss vēl priekšā, kad meitenes pie kokiem sāks kāju pacelt, vai ziemā -abas pakaļējās kājas, lai nesamērcējas un nesalst :)


OOOOO jaa, kaajinjas piepacelshanu mees arii maakam:)) Un kad veel puiku teelojam - tad maajaas tik smejamies - Vikinj, tu puika?? :D
Mana mamma vispaar tiek izvarota, vakaros, kaa pie TV apzeezhaas, taa siikaa kaajaam virsuu, mamma tik sleepj kaajas:)) Vinja jau visu laiku smejaas, ka pie mums kaa cietumaa - piedodiet par izteicienu, bet pat ziepiites zemee nedriikst nokrist, jo viens jau ir klaat :D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  _Agnese_ Trešdiena Novembris 05, 2008 11:29 am

Hi hi... Uhhhh, meitenes, PALDIES, nomierinājāt! :large:
_Agnese_
_Agnese_
Prospect
Prospect

Number of posts : 54
Join date : 04.11.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Ruby Trešdiena Novembris 05, 2008 2:48 pm

Mums maajaas 8-gadnieks un kad sunjumeita maza bija tad arii meegjinaaja taa dariit. Parasti suns saak ar vaajaako-taadaa veidaa neatstaajot sevi peedeejaa vietaa. Tas mazliet liecina arii par to ka sunim nepietiek aktivitaates(speelju) un tad nu vinsh censhas pats sevi izklaideet. Muuseejaa vairs beernu neabizho-bet tagad citreiz miil kaadu sunju mantu zem gultas pavilkt un paspeeleeties-tad nu izlien izspuurusi un es fiksi rauju jaku un skrienam uz parku !!! Kad maza bija es ar to ciinijos taa : ja vinja taa meegjinaaja beernam dariit-tuliit svaacu-ieiku vinju vinjas gultaa(gulta guljamistabaa) un aiztaisiiju durvis. Peec 10 minuuteem durvis atveeru -bet veel kaadas minuutes 20 vispaar neviens nedriiksteeja pieveerst vinjai uzmaniibu-pat aciis skatiities ne!!! Nu mums pietika varbuut ar kaadaam 3-4 reizeem un vairs taada lieta neatkaartojaas. Tagad tik retu reizi sunjumantinjas zem gultas tiek dreseetas :)) It ka jau skan kaa nezheeliiga spundeeshana-bet ar to lietu ir jaaciinaas-labaak taa nekaa es vinju sabaru-jo tad vinja nebeidz triiceet kaa maza zhelejkonfekte. Bet par to kaaju celshanu man pirmaa dzirdeeshana-ha ha -tas gan buutu smiekliigi!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Lindita Ceturtdiena Novembris 06, 2008 9:10 am

mans puika jau ar laicīgi - vēl trīs mēneši nebija, kad sāka izrādīt savu pārākumu. Bet pret cilvēkiem - nekad. Tikai pret mīkstajām mantiņām, kas lielākas pret viņu. It īpaši, ja izspēlējamies, noliek mantu nost, tad šis fiksi vēl parāda mantai, kas ir uzvarējis. Un savu matracīti arī patīk mocīt. Sākumā neļāvu, bet tag jau vairs necīnos bounce 🐶 :doggy:
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Eliina Svētdena Janvāris 04, 2009 2:12 pm

mana meitene bija parstajusi uzvesties ka puika, bet tagad pa svetkiem kad naca kads ciemos visiem cieminiem rokas bija aplaiziitas un nu jus jau saprotat kas dariits Twisted Evil , tas ir neizturami, kad sabaru vina patrauca ka tik es neesmu blakus ta atkla uzdarbojas :oops: ka varetu so niki parmaciit ?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Ronija Svētdena Janvāris 04, 2009 4:37 pm

Eliina rakstīja:mana meitene bija parstajusi uzvesties ka puika, bet tagad pa svetkiem kad naca kads ciemos visiem cieminiem rokas bija aplaiziitas un nu jus jau saprotat kas dariits Twisted Evil , tas ir neizturami, kad sabaru vina patrauca ka tik es neesmu blakus ta atkla uzdarbojas :oops: ka varetu so niki parmaciit ?

Maneejaa paliek iipashi aktiiva, kad mekleeshanaas tuvojaas:) Iespeejams arii taveejai nav aiz kalniem taas dienas:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Eliina Svētdena Janvāris 04, 2009 7:36 pm

Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:mana meitene bija parstajusi uzvesties ka puika, bet tagad pa svetkiem kad naca kads ciemos visiem cieminiem rokas bija aplaiziitas un nu jus jau saprotat kas dariits Twisted Evil , tas ir neizturami, kad sabaru vina patrauca ka tik es neesmu blakus ta atkla uzdarbojas :oops: ka varetu so niki parmaciit ?

Maneejaa paliek iipashi aktiiva, kad mekleeshanaas tuvojaas:) Iespeejams arii taveejai nav aiz kalniem taas dienas:)



nu bet mums jau bija kaut kad nesen pirms kadiem 4 menesiem via tad tik biezi var buut?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Ronija Svētdena Janvāris 04, 2009 7:43 pm

Eliina rakstīja:
Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:mana meitene bija parstajusi uzvesties ka puika, bet tagad pa svetkiem kad naca kads ciemos visiem cieminiem rokas bija aplaiziitas un nu jus jau saprotat kas dariits Twisted Evil , tas ir neizturami, kad sabaru vina patrauca ka tik es neesmu blakus ta atkla uzdarbojas :oops: ka varetu so niki parmaciit ?

Maneejaa paliek iipashi aktiiva, kad mekleeshanaas tuvojaas:) Iespeejams arii taveejai nav aiz kalniem taas dienas:)



nu bet mums jau bija kaut kad nesen pirms kadiem 4 menesiem via tad tik biezi var buut?

Maneejaa saak aktivizeeties apmeeram meenesi pirms. Un ja arii ir peec 4 meeneshiem, taa var buut. Piemeeram, maneejaas sunenes mammai ir ik peec 4 meeneshiem mekleeshanaas.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  _Agnese_ Pirmdiena Janvāris 05, 2009 2:40 pm

Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:mana meitene bija parstajusi uzvesties ka puika, bet tagad pa svetkiem kad naca kads ciemos visiem cieminiem rokas bija aplaiziitas un nu jus jau saprotat kas dariits Twisted Evil , tas ir neizturami, kad sabaru vina patrauca ka tik es neesmu blakus ta atkla uzdarbojas :oops: ka varetu so niki parmaciit ?

Maneejaa paliek iipashi aktiiva, kad mekleeshanaas tuvojaas:) Iespeejams arii taveejai nav aiz kalniem taas dienas:)

Kad vispār tā "meklēšanās" var sākties? Ap kādu vecumu? Kā tas vispār ir.. tad kad mēnešreizes ir meitenēm?
_Agnese_
_Agnese_
Prospect
Prospect

Number of posts : 54
Join date : 04.11.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 05, 2009 5:52 pm

_Agnese_ rakstīja:
Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:mana meitene bija parstajusi uzvesties ka puika, bet tagad pa svetkiem kad naca kads ciemos visiem cieminiem rokas bija aplaiziitas un nu jus jau saprotat kas dariits Twisted Evil , tas ir neizturami, kad sabaru vina patrauca ka tik es neesmu blakus ta atkla uzdarbojas :oops: ka varetu so niki parmaciit ?

Maneejaa paliek iipashi aktiiva, kad mekleeshanaas tuvojaas:) Iespeejams arii taveejai nav aiz kalniem taas dienas:)

Kad vispār tā "meklēšanās" var sākties? Ap kādu vecumu? Kā tas vispār ir.. tad kad mēnešreizes ir meitenēm?

mums pirmaas bija ap 7 meen ( bet pirmaas var saakties liidz gadam - no 6 meen laikam). Naakamaas mums bija peec 8 meen . Var buut 2 reiz vai 1,5 reiz gadaa .........nu protams ir visaadi iznjeemumi - bet pamataa 2 reiz gadaa. Ilgst kaadas divas nedeeljas - bet muusu meitene bija tik tiiriiga ka nemaz nemaniijaam - bija sagaadaatas sanitaaraas biksiites - bet nemaz nevajadzeeja. Visus sev apkaart arii nomazgaaja !!! Tik sedzinju vinjas guultinjaa mazgaaju 2-3 nedeeljaa - nu lai viss tiirs un smuks !! Pirmo reiziiti laikam pati arii bija nelielaa shokaa- pirmaas dienas bija taada nomaakta un daudz guleeja - bet peec tam viss okey!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Ronija Pirmdiena Janvāris 05, 2009 8:41 pm

Ruby, ak laimiigaa tu:) Maneejaa gan saak sevi kopt tikai uz beigaam, kameer liidz beigaam tiekam, maaja ir kaa maza lopkautuve:(( It iipashi mana gukta, jo siikaa tur visvairaak uzturaas:( Mums saakaas 10 meeneshos, naakamaas bija peec 6 meeneshiem.
Gribeetu tevi pielabot, mekleeshanaas kuciiteem notiek meenesi, biistamaas dienas ir apmeeram 12-14 diena, to laikaa tad nu var tikt pie beerneljiem. Peec biistamajaam dienaam izdaliijumi paliek gaishaaki un retaaki, bet tas nenoziimee, ka mekleeshanaas beigusies:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 05, 2009 9:09 pm

Ronija rakstīja:Ruby, ak laimiigaa tu:) Maneejaa gan saak sevi kopt tikai uz beigaam, kameer liidz beigaam tiekam, maaja ir kaa maza lopkautuve:(( It iipashi mana gukta, jo siikaa tur visvairaak uzturaas:( Mums saakaas 10 meeneshos, naakamaas bija peec 6 meeneshiem.
Gribeetu tevi pielabot, mekleeshanaas kuciiteem notiek meenesi, biistamaas dienas ir apmeeram 12-14 diena, to laikaa tad nu var tikt pie beerneljiem. Peec biistamajaam dienaam izdaliijumi paliek gaishaaki un retaaki, bet tas nenoziimee, ka mekleeshanaas beigusies:)

Nu skaidrs - taatad meenesi - nu jaa mums ir paveicies tad!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Māriņa Otrdiena Janvāris 06, 2009 10:07 am

Man ar abas meitenes ir tik ljoti akuraatas un tiiriigas ka nav bijusi vajadziiba peec sunju biksiiteem un nav mums taadu. Viviitei saakaas aptuveni 8 meeneshu vecumaa un ir 2 reizes gadaa ik pa pus gadam. Mazajai ar taapat bija kaadi 7-8 meeneshi un tad vinjai ir retaak, laikam tikai ik pa kaadiem 8 meeneshiem. Jo taga it kaa vajadzeeja jau buut bet veel nava,...... :shock:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucīte... bet uzvedās, kā suns... Empty Re: Kucīte... bet uzvedās, kā suns...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā