Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vakcinaacijas

+10
Buciitis
Māriņa
Ronija
kristucis1
KristīneBite
Silkite
Eljusik
Lily
Eliina
Ruby
14 posters

Lapa 2 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Buciitis Piektdiena Decembris 18, 2009 2:24 pm

Tipītim ar bija tāda pote ko Lily teica. Bumbulītis arī bija, bet nesāpīgs un nekādas problēmas neradīja. Es tikai pārlieku satraucos, kad uzzināju, bet dakters nomierināja. Tas laikam kā kuram.
Kristuci, turaties! :*

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  kristucis1 Piektdiena Decembris 18, 2009 4:38 pm

Kopš tiem četriem naktī vēl nav pārstājis nākt tas šķidrums ārā, vienīgi tagad nāk daudz mazāk un nu izskatās, ka tās ir asinis. Visa muguriņas spalva mitra, cieta un salipusi- tas no tā šķidruma. Mamma redzēja kā tas notika. Knopa vnk iegāja virtuvē (nez ko viņa tur gribēja, varbūt dzert, varbūt ēst) un pēkšņi ar strūklaku tas pretīgums sāka šļākties ārā!
Ir jau sarunāts pieraksts un sešiem šodien pie vetārsta...
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  kristucis1 Piektdiena Decembris 18, 2009 7:12 pm

Nu bijām mēs pie tās vetārstes. Kad viņa sāka skūt to vietu, atklājās šaušelīgs skats! Tā pote bija izgrauzusi lielu caurumu. Zem spalvas to pat pamanīt nevarēja. Knopa tā psihoja, ka viņai uzlika mini uzpurnīti, lai gan šķiet, ka mums vajadzēja vēl mazāku, un pasauca palīgu turēt Kņopuci. Kā viņa bļāva, kā viņa locījās. Izgrauztajā caurumā lēja iekšā ūdeņraža pārskābīti. Skats šokējošs.
Iedeva antibiotikas un to plastmasas štruntu, kas apkārt kaklam jāliek, lai pušumam netiktu klāt.

Var redzēt, ka Knopīte nu jūtas labāk. Iedevu antibiotikas un pretsāpju līdzeklīti, uzliku plastmasas štruntu, pabaroju; Knopīte tagad gulēt aizgāja.

Tagad viņai būs kāds laiks jāstaigā ar kailu caurumu...

Nu es vairs nezinu ko domāt par potēm! Paldies Dievam, ka līdz nākamajai potei vesels gads.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Lily Piektdiena Decembris 18, 2009 7:59 pm

ir cilveeki, kas tieshi tapeec sunjus nepotee... un ne tikai sunjus..... zinu ari ka citi vecaki savus bernus nepotee. Man ir paziistama meitene kas ir 15 gadus veca un nekad nav bijusi poteeta jo vinjas mammai iepriekšējais bērns nomira no pirmās potes.... :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Eliina Piektdiena Decembris 18, 2009 11:13 pm

Vakcinaacijas - Page 2 Affraid trakums... TURATIES, buss viss labi lai talak tikai nekas neveidotos
klau a pirms cik ielga laika tu poteji? kadas nosaukums vakcinai? kur potejat?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  kristucis1 Piektdiena Decembris 18, 2009 11:29 pm

Sestdien potēju, tas laikam bija 12. datums. Potēju Ziepniekkalna veterinārajā klīnikā. Šajā pašā tēmā, tikai pirmajā lapā pašā apakšā uzrakstīju kādas man uzlīmes pošu pasītē.

Vispār ārstīte (labi, ka šoreiz bija mūsējā) bija nesaprašanā, kādēļ tāda skāde Kņopītei... viņa teica, ka tādai problēmai parasti vajag vismaz nedēļu... vispār jau sešas dienas kā pagājušas... Es arī uzstājīgi nejautāju, kas par vainu, iespējams, vajadzēja. Es negaidīju, ka potes saturs var sagrauzt audus!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Dream Piektdiena Decembris 18, 2009 11:42 pm

aarpraac, nu ir shoks!! kaa kas tads vareeja atgadiities!
Vai vari paskatiities kas taa par poti ir - Nobivac vai kas cits? Tur vajadzeeja buut ne tikai uzstaajiigam ... tur vienkaarshi to vet kliiniku apgriezt ar kaajaam gaisaa lai paskaidro kas tas par murgu ar juusu sunjuku noticies!!!!
Turieties!!!
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  kristucis1 Piektdiena Decembris 18, 2009 11:52 pm

Ok, iekopēšu: par potēm
Tā, man ir piecas uzlīmes:
1.)sarkana ar uzrakstu- Eurican DHPPP- LR
2.)tad vienā kvadrātā divas salīmētas- dzeltena un oranža: Eurican DHPPI- L
3.)vēl divas uzlīmes vienā kvadrātā- dzeltena un oranža: Eurican DHPPI-LR.

Man rītdien atkal jāiet, lai atrādītos. Tad uzprasīšu. Gribētos zināt kā tam kucēnam klājas, kurš no kasīšanās pa zemi vaļājās!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Eliina Sestdiena Decembris 19, 2009 12:58 am

mums pirms gada poteja Erucian
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Dream Sestdiena Decembris 19, 2009 8:28 am

kristucis1 rakstīja:
1.)sarkana ar uzrakstu- Eurican DHPPP- LR ...
Njaaa, tas tieshaam ir diivaini! Varbuut tai kliinikaa ir kaada cita infekcija veel ievazaata!!??
Par sho vakciinu liidz shim nebiju dzirdeejusi neko sliktu un ... apspriezhoties ar vetaarstu nonaacaam pie atzinjas ka shii ir vismazaak alergjiskaa vakciina ... liidz ar to poteeju arii savus mazos kuceenus! Reakcija bij taada ka ... ja parasti peec vakciinas mani toji uz diennakti bij vienkaarshi nelietojami un pagalam ar milzu bumbuli uz saaniem, tad shoreiz mazie aardiijaas un gaaja kaa dulli jau peec stundas ... tikko atbraucaam maajaas no dakteriites!
Kristuci1, uzzini luudzu kas galu galaa un no kaa tas viss!!! Tev tomeer ir jaazin, no kaa tavam sunim shaada reakcija-infekcija?!
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Lily Sestdiena Decembris 19, 2009 5:49 pm

Dream rakstīja: ... ja parasti peec vakciinas mani toji uz diennakti bij vienkaarshi nelietojami un pagalam ar milzu bumbuli uz saaniem, tad shoreiz mazie aardiijaas un gaaja kaa dulli jau peec stundas ...

taaa bija vienmeer???? nezināju, ka tas ir normāli.... :( maniem kuceniem un visiem sunjiem nekad nekas nav bijis.. tikai vienu reizi Sherijai 6 nedellju vecumā.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  sassaa Svētdena Decembris 20, 2009 4:02 pm

Ārprāts traki.!!!! Vakcinaacijas - Page 2 312516
Nu jāām man no Odrijas potes arī nav nekādas labās atmiņas...
Es diemžēl nebiju klāt kad potēja, bet kad atbraucu mājās suns visu laiku bļāva kad apkustējās.
Un tā riktīgi varēja saprast, ka aiz sāpēm. Vets teica, ka viņai tā var būt 2-3 dienas.
Bet par laimi viņai tas bija tikai 3 stundas, jo tad visi aizgājām gulēt un no rīta viņa pamodās tāda pati kā agrāk - skraidīja u.t.t., bet kā viņa bļāva iepriekšējā vakarā tas bija vnk vāks. Vakcinaacijas - Page 2 810870
Es nezinu kapēc tā bija, jo tas vets bija galīgi es atvainojos stulbs. Vakcinaacijas - Page 2 587471
Vispār neko nepaskaidroja tikai naudu izslauca un viss. Mana mamma stāstīja, ka viņa viņam jautāja kaukādus jautājumus, bet viņš uzreiz tikai jāpērk tas, jāpērk šitas un tik krāmē no savas somas ārā visādus dārgus brīnumus kuri mums esot jāpērk. Nopirkām 1 un to pašu pēc tam izmetām ārā, jo tad nomainijām vetu (baigi foršais visma zkautko jēdz paskaidrot un arī tāds ar labu humora izjūtu un mīļš.) un jā ta djaunais vets teica, ka visi tie "sūdi" kurus mums tas centās iesmērēt ir ļoti kaitīgi un ar ķīmijām... Vakcinaacijas - Page 2 460245
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Ruby Otrdiena Decembris 22, 2009 11:13 pm

Ak shausmas Kristuci, ceru ka nu jau jums viss ir kaartiibaa :)

Personiigi man liekas ka taas vakciinas paliek ar vien shausmiigaakas :( mums it kaa visas vakciinas ir NOBIVAC un nekad nekas slikts nav bijis, ne bumbulju ne sliktuma, varbuut bishku Pepiits bija mieriigaaks peec trakumseergas potes, bet tas viss!!

Es pavisam nopietni apsveru vairs savas meitenes katru gadu nevakcineet, bet ik 3 gadus - un katru poti atsevishkji - nekaadas kompleksaas!! Runaashu ar vetu, nu Lurdesai veel pirmaa gada potes laikam buus jaasanjem, bet peec tam viss uz 3 gadiem - vairs nekaa!! Man tik jaauzzin vai apdroshinaataaji buus ar mieru, jo negribas riskeet ar sunjuku apdroshinaashanu!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  ajame Piektdiena Marts 26, 2010 1:46 am

14.00 vedam Sāriņu potēt un čipot.. nedaudz uztraucos, jo ļoti labi atceros kā Lotiņa raudāja..
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  inly&bugy Piektdiena Marts 26, 2010 10:34 am

Man arī katra pote nāk caur milzīgiem sirdsapziņas pārmetumiem, jo pati ārstējos tikai ar homeopātiju...
Starpcitu suņiem nav homeopātu?
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  ajame Piektdiena Marts 26, 2010 11:22 am

Nu diezin vai pret trakumsērgu homeopātija palīdzēs..
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  inly&bugy Piektdiena Marts 26, 2010 2:06 pm

Njā, tas arī bija galvenais arguments, kāpēc beigu beigās vedu sapotēt, lai arī man homeopātija ir palīdzējusi daudzām problēmām, ko parastie ārsti tikai ar antibiotikām un hormoniem ārstē...
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Silkite Piektdiena Marts 26, 2010 2:07 pm

mums shodien atnàca skaista kartinja no vetkliinikas.ar atgàdinàjumu, lai neaizmirst vakcinét Desu liidz 15 apriilim. Vakcinaacijas - Page 2 68782 arii pagàjusho gadu bija kartinja,cik miilji Vakcinaacijas - Page 2 399479 vismaz sunim kàds kartinjas sùta Vakcinaacijas - Page 2 629163
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Buciitis Piektdiena Marts 26, 2010 2:30 pm

Hah.. Laimīgie :32

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  ajame Piektdiena Marts 26, 2010 5:53 pm

He, mums arī sūta kartiņas Razz
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Buciitis Piektdiena Marts 26, 2010 7:38 pm

Man nesūta :( Man privātais vets, kuram jāatgādina ka jāpotē Vakcinaacijas - Page 2 554574

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  kristucis1 Piektdiena Marts 26, 2010 9:20 pm

Es Kņopīti labprāt nenoptētu vairs... viņa nav visai sabiedriska meitene. Bet bez potēm žetonu neizsniedz! Vispār domāju taisīt titrus Kņopai, lai redzētu vai pote vajadzīga. Ja kaut kādu brīnumainu iemeslu dēļ poti nevajadzēs (jo šī gada pote diez vai jel kādu citu efektu kā muguras sapluinīšanu deva), tad domāju meklēt iespējas kā kārtot žetona saņemšanu suņiem, kuriem pote katru gadu nav vajadzēga. Kā vēl nezinu, neesmu nemaz interesējusies. Pote Kņopei iekrīt decembrī un tas pūslis īpaši nelāgi reaģē uz aukstumu...
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Ruby Piektdiena Marts 26, 2010 11:13 pm

Kristuci - vai tu esi uzzinaajusi ko tuvaak par tiem titriem - piem kaadas cenas un kaa vinji darbojaas?? Es ar jau kaadu laiku plaanoju ka nevakcineeshu :( tik neesmu veel noskaidrojusi par apdroshinaashanu, tikai taas mani pagaidaam attur no shii solja!

Trakumseergas poti nu noteikti vajadzeetu Latvijaa ieviest ik 3 gadus!! Mums jau ieviesa kaadu gadu atpakalj, un redz agraak tieshi taa pati pote ar tieshi to pashu sastaavu bija uz 1 gadu, liek mazliet aizdomaaties.....
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  ajame Piektdiena Marts 26, 2010 11:47 pm

Es gan labāk potēšu. Vismaz būšu par gramu mierīgāka, ka daudzas nepatīkamas lietas var iet secen. Man kaķi vispār neiet ārā, un neviens nemaz no PVD neuzzinātu, ka es turu nepotētus kaķus, bet potēt man ir drošāk.
Un mums (TTT) nekādi bumbuļi neveidojās. Sāra jau tagad izgulējusies un atkal trenkā Loti un kaķus. Tā, it kā nekas nebūtu bijis.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Ruby Piektdiena Marts 26, 2010 11:55 pm

Ne jau tas ka dabuus kaadus drankjus, nu tas iisteniibaa nav iespeejams, jo potes ko sanjem muusu dziivnieki tagad ir pieraadiits ka imunitaate rodaas pat uz 7 gadiem!!! Tad kaapeec veti liek poteet katru gadu?? Tapeec ka taa ir vinju garanteetaa "baltmaize"! Ja kaads veelaas es varu sheit iekopeet daudz un dazhaadus rakstus par sho teemu!
Maneejaam ar nekad nav bijushas nekaadas probleemas peec poteem (TTT) bet tas fakts vien ka sunji tiek "paarvakcineeti" liek man saviebties un saakt nopietni padomaat!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 2 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā