Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vakcinaacijas

+10
Buciitis
Māriņa
Ronija
kristucis1
KristīneBite
Silkite
Eljusik
Lily
Eliina
Ruby
14 posters

Lapa 3 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  ajame Sestdiena Marts 27, 2010 12:23 am

Esmu laikam pārāk ieciklojusies u8z potēm.. kamēr man uzticams vets neteiks, ka tas ir slikti, tikmēr potēšu. Nu lai sirds mierīgāka. Varbūt, ka ir slikti tik bieži potēt, bet... kaut kā jau sevi jāmierina.. :)
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Ruby Sestdiena Marts 27, 2010 12:33 am

Njaa, es jau domaaju ka mums tas pats draud :( jo apdroshinaashana tad buus jaaizmirst!! Bet to negribu, jo tas atkal manu sirdi nomierina :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Eliina Sestdiena Marts 27, 2010 12:46 am

ajame - vets ari neteiks, jo vinam tie ir ienakumi, diem zel,bet ta ir patiesiba Vakcinaacijas - Page 3 31375

es esmu dzirdejusi ka mums LV ta pote esot uz 2gadiem,bet japote katru gadu,jo cilveki aizmirstu ka pec 2 gadi japote kaut kadas tadas ,mulkibas nesen dzirdeeju. patversmee stastija.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Buciitis Sestdiena Marts 27, 2010 2:25 pm

Man ir vets, ka pasaka visu kā ir, bez aplinkiem.

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Ruby Sestdiena Marts 27, 2010 2:56 pm

Buciit - un ko vinsh saka? Juus poteejaties katru gadu??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Buciitis Sestdiena Marts 27, 2010 9:38 pm

Jap. Potēsimies katru gadu. Vakcinaacijas - Page 3 326770

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  kristucis1 Sestdiena Marts 27, 2010 9:53 pm

Es arī gribu uzzināt izcenojumu titriem... skatījos vetklīniku cenrāžus un nekur tādu pakalpojumu neredzēju... Laikam jau tas nav nekas tāds, ko kāds vets gribētu reklamēt! Un, ja pote tiešām ir derīga uz diviem, trīs gadiem, tad neredzu vajadzību mocīt savu suni tikai tāpēc, ka kādam tas ir izdevīgi (ārsti un visa zāļu industrija)!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  kristucis1 Sestdiena Marts 27, 2010 9:58 pm

Lai ko arī kāds vets neteiktu, izskatās to var viegli noskaidrot ar reālu pārbaudi! Man šonedēl jāiet atkal pie veta pēc barības un vitamīniem, tad arī par titriem uzprasīšu, uzzināšu izcenojumu.

Ja pasākums neizmaksās gluži simtu, tad pārbaudīšu abus suņus. Vadoties no rezultātiem arī spriedīšu par vetārstu apgalvojumiem!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  inly&bugy Piektdiena Aprīlis 02, 2010 12:35 pm

Mums trakumsērgas pote bija 13. martā. Uzreiz pēc potes viss bija labi, pēc kādas nedēļas tik parādijās bumbulis. Vetārste ieteica pamasēt, un ja paliek lielāks, tad jāved pie ķirurga. Lai arī cītīgi masēju pirms divām dienām izveidojās tāda kā stīpiņa uzreiz aiz priekšķepām, aptuveni 7 cm gara 1,5 cm plata. Es sabijos un vakar aizvedu pie ķirurga. Ķirurgs teica, ka tur nekas operējams ārā neesot jo tas sabiezējums ciets. Drenāžu liekot tikai, ja ir šķirdums sakrājies. Izrakstīja mums antibiotikas un vēl kaut kādas kapsulas, kas šķīdinās to sacietējumu. Pēc nedēļas jāved atrādīt, varot būt divi varianti - vai nu izveidosies škidrums, kas uzsūksies, vai nu izveidosies kapsula, kurā tad ievietos drenāžu un izsūks ārā...
Tā lūk mums iet... es laikam tomēr vairs savu suni nepotēšu, pēc otrās kompleksās potes parādijās ērcīte, pagāja laiks kamēr ar to tikām galā, tagad vēl šitas Cry
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Eliina Piektdiena Aprīlis 02, 2010 12:45 pm

oj traki, zel maza Gaby Vakcinaacijas - Page 3 31375 turaties, ceresim ka viss bus kartiba.
kura klinika jus potejaties? kadas nosaukums vakcinai bija, posu pase jabut rakstitam?!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Silkite Piektdiena Aprīlis 02, 2010 12:47 pm

traki gan,turaties Vakcinaacijas - Page 3 936116 es arii gaidu ar shausmàm 13 apriili kad vesiishu potét.cik sapratu man ljaus uzturéties vinja liidzi observatorijà péc pirmàs potes(kurai jàsedz alergjiskà reakcija) un tad péc 30 min potés ikgada potes . tad atkal varésim vàriities 2h(vai vairàk) pie veta. Vakcinaacijas - Page 3 629163 .
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Ruby Piektdiena Aprīlis 02, 2010 1:41 pm

Veel vienas shausmas no vakcinaacijas!!! Kaut gan iespeejams taapeec iesaka trakumseergas poti poteet ne aatraak kaa 4 meeneshi, ir arii teorija ka no 6 meeneshi. Uzraksti luudzu kura pote taa bija - kaads razhojums! Un turaties, ceru ka tas bumbulis uzsuuksies ljoti driiz :)

Lurdesai pirmdien bija vakcinaacijas, TTT viss kaartiibaa un shiis arii domaajams buus peedeejaas, naakoshaas peec 3 gadiem :)

Kristuci - nenoskaidroji kaadas cenas?? Nu cik atceros mums trakumseergas titrs maskaaja 150 eiro, Latvijaa laikam 60 lati.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  inly&bugy Piektdiena Aprīlis 02, 2010 7:05 pm

Pote, ja nemaldos bija Nobivac (tagad pase nav pie rokas), potējām Kavet klīnikā. Vienīgais mierinājums, ka izskatās, ka viņam nesāp, vienīgi šad tad saniezās. Nez, varbūt tas arī nav nemaz tik labi...
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Ruby Piektdiena Aprīlis 02, 2010 7:55 pm

Mums visaam meiteneem ir Nobivac potes :(

Silkit - tas taa taads ieteikums, zinu ka citi sunjiem kuriem ir alergjiskas reakcijas no poteem, tad njem un potee katru poti atsevishkji, ar divaam nedeeljaam starpaa katru reizi, jo jums jau veel ir triis potes kopaa - DHPPi + Lepto 2 + Rabies = nu bishku ir par daudz :( Tad nu njem un izdala katru ik peec divaam nedeeljaam :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  kristucis1 Svētdena Aprīlis 04, 2010 2:04 pm

Jā, Ruby, es noskaidroju. Ziepniekkalna vetklīnikā 65 Ls maksā uztaisīt titrus. Ārsta palīgs nedaudz apstulba no mana jautājuma, laikam jau tāpēc, ka šī procedūra nav pieprasīta! Viņš man mēģināja ieskaidrot, ka tas ir tāpēc, ka pie mums lielāks risks tikt pie trakumsērgas! Kāda starpība kāds risks ir pie mums un kāds ārvalstīs, ja pote nodrošina aizsardzību uz 3 gadiem, tad arī tā aizsardzība ir 3 gadus, neatkarīgi no riska!!!! Man gribējās pateikt, lai viņš mazāk dirš, bet tā kā lielākā daļa man apkārt esošo cilvēku uzskata mani par pieklājīgu meiteni, tad iekodu mēlē un noklusēju. Un tad vēl man likumdošanu sāka skaidrot, varētu padomāt, ka esmu analfabēts un dzīvoju alā! Drīzumā sākšu interesēties vai likumus nevar grozīt.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Ruby Svētdena Aprīlis 04, 2010 2:17 pm

Kristuci - par trakumseergu 100% tev varu pateikt ka vinja ir uz 3 gadiem!! Mums arii bija uz 1 gadu bet tad peekshnji nomainiijaas ka uz 3 gadiem un tieshi taa pati pote ar taadu pashu saturu kaa agraak - nu kaa tas var buut?? Tas trakumseergas titrs iespeejams tik daargs jo tas domaats celjoshanai, varbuut paareejie nav tik daargi!?! Tu neuzjautaaji?? Es otrdien eju pie veta, ja buus mana dakteriite tad noteikti izpratinaashu vinju :) Ja buus vinjas aizstaajeeja, tad nav ceriibu par normaalaam atbildeem, jo vinja pat sunim jeelu galju neiesaka dot!!! Luuk taadi ir tie veti - tikai lai potee un tikai lai peerk vinju sauso bariibu!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  kristucis1 Svētdena Aprīlis 04, 2010 2:40 pm

Nē, neko tuvāk neuzjautāju- viņš mani nedaudz nokaitināja! Bez tam viņš bija tikai palīgs. Un mūsu ārstītes nebija.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  inly&bugy Svētdena Aprīlis 04, 2010 5:37 pm

Tikko paskatījos pasē, mums tieši vienā dienā ir arī potētas Ruby minētās trīs potes DHPPi, Lepto un Rabies, visas Nobivac... pēc divām nedēļām, lai arī norādīju uz kunkulīti, vēlreiz iepotēja Lepto, vai tā vispār drīkstēja darīt?
Par to trakumsērgas poti es ar ķirurgam paprasīju, viņš atbildēja, ka pēc potes antivielas ķermenī saglabājas 7 gadus, bet antivielu līmenis ar katru gadu krītas. Tā kā mēs esam jau iepriekš minētajā riska zonā, tāpēc arī mums tās potes biežāk, lai uzturētu antivielas augstā līmenī. Tā man paskaidroja...
Starpcitu, mans šunelis vairs negrib ēst sauso barību, ko agrāk norija pāris sekundēs. Tas varētu būt saistīts ar to antibiotiku lietošanu? Starpcitu, kad sāk zobi mainīties?
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Ruby Pirmdiena Aprīlis 05, 2010 1:46 am

Zobinji saak mainiities jau no kaadi 3/4 meeneshi :)
Diez jau vai ka no antibiotikaam need sauso bariibu, vai vinsh ko citu eed? Driizaak saak izraadiit raksturinju un patesteet saimnieci - cik pielaidiiga buusi :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Silkite Trešdiena Aprīlis 14, 2010 12:57 pm

Kà es Desu vedu potét....

vakar vedu siiko potét.zinàju ka diez vai viss beigsies ar laimiigàm beigàm tàpéc jau ieprieksh sarunàjàm ar viiru ka sho dienu vinjsh njems kà briivdienu.09:00 iepotéja poti kam bija jàsedz alergjiskà reakcija,tad veica parasto veseliiba pàrbaudi(esam veseli un labà formà). 09:20 sanjémàm ikgada poti.Desa bija labs puika..ne apkakàja..ne apchràja vetu Vakcinaacijas - Page 3 554574 godam noturéjàs.liidz 10:20 més visi trijàtà uzturéjàmies pie veta,bet nekàdas balkusparàdiibas nebija un mums atljàva braukt màjàs..protams suns kàdu laiku ir jauzmana un neatstàt shodien vienu pashu. aizliidàm uz tuvéjo kaféjniicu un nodirnéjàm vél stundu,ja kas vets ir tuvumà. vai cik jauki izbaudiit vélàs brokastis sauliité.vélàk sàkàm doties uz mashiinu ka ievéroju Desas purns sàk palikt maigi roziigs un ir uzpampis nedaudz,arii actinjshas nav normàlas.braucam pie veta.ietésos pie veta,bet uznjemshanas telpa pilna ar kakju veceném,shiis neapmierinàtas ka lienu bez rindas Vakcinaacijas - Page 3 629163 paldies dievam ka sekretàre tiko ieraudziijusi mani saprata ka ir slikti,izsauca vetus un bez tuuljàshanàs bijàm jau kabinetà.viirs pat nepâspéja mashiinu noparkot,kad dabuujàm poti atkal,pieliiméja mums trubinju klàt(nez kà latviski tas saucàs)ja nu gadiijumà kas,esam gatavi un palikàm pie veta uz galda ,jo pampshana nemazinàjàs.tajà laikà arii viirs paspéja ietesties iekshà Vakcinaacijas - Page 3 730482 ...4 minuushu laikà suns pàrvértàs liidz nepaziishanai.purns piepampa drausmiigi ka atgadinàja buldogu,palika roziigs,nekad nebiiju iedomàjusies ka tà var pàrvérsties suns liidz nepaziishanai. acu kaktinji bija sarkani un pashas acis mazas,mazas.uz pakaljkàjàm kas iipashi neklausiija bija sarkani un pumpaini plekji. uz galvas bija izsitushies mazàki un lielàki izciljnji-pumpveidiigi veidojumi roziigi sarkanà kràsà. guljot ar prieksh kjepàm Desa mégjinàja sev raut galvu nost.ausis noshljuka mums galaliigi.nu iista kopija buldogam.dabuuju uzreiz triis vetu sapulci nokausiities klàtiené,kas nebija iipashi iericinosha un uzrtaukushies par desas veseliibu.potéja pédéjo reizi un lika saprast ka shoreiz shii ir pédéjà pote ,ja nepaliidzés ...vajag sagatavoties...bet ceriibu tomér nevajadzétu atmest . aizràva vinju pie elpinàshanas aparàta .mums ieteica labàk iet màjàs un gaidiit vai buus kàdi uzlabojumi tuvàkajàs stundàs. abi bijàm panikà,uz màjàm nebraucàm ,bet vazàjàmies pa pilsétu turot mobiilo rokà..ka tik zvanu no veta nepalaistu garàm.ar drausmàm baidiijos, lai vets tuvàko stundu nezvana tas tik noziimétu ka ar desu ir galiigi cauri,bet par laimi telefons kluséja.ap 14:00 mums uzvaniija ka desas stàvoklis ir uzlabojies,pampums protams ir vél ,bet dziiviibai nav draudosh un var elpot pats...shovakar varés njemt suni màjàs.kàdi neparakstàmi prieki. vakarà sanjému Desinju,purns vél uzpampis,bet samazinàjies pa 60% ,austinjas pusljenganas,acis perfektas un galva arii.tagad shis atgàdinàja labradora kucénu. Desu més vairs nedriikstam potét,jo ar katru reizi vinjam shi arergjija buus pastiprinàtàk ne kà iepriekshéjo reizi un beigsies letàli.shoreiz vinju izvilka,bet nàkoshàs reizes var nebuut.arii poti daliit uz pusém ar divi nedélju starplaiku,nevar jo risks var buut liels prieksh vinja.kà jau teicu nàkoshreiz var nedavilkt.izsniegs mums vélàk attestàtu kas suni nevaru potét jo pàràk liela alergjija un risks ir pàràk augsts.francijà man shis papiirs der,bet sagàdàs problémas celjojot,bet to sàkshu domàt kad beigsies poshu deriiguma terminjsh.jo pastàv vél viens variants,bet par to negribu shiet forumà runàt(jo nav legàls) nu neko dariit,bet suni nevaru vairs shàdi mociit un pakljaut bédiigàm beigàm.sadeva mums zàles ja nu gadiijumà atsàkàs vismàz tàs lai iebaroju kamér pie veta braucam. vakarà siikais sàka labi justies,biezhi guléja.pashà vakarà ausis jau bija sacélushàs un purns tik piepampis 5%,sàka viss iet mazumà.shodien jau prieciigàks,izskatàs ka purninjsh ir ienjémis iepriekshéjo izskatu,ést griba ir kà lauvai,bet joprojàm varàk patiik pa gùltu njemties nekà skraidiit.bet izskatàs ka viss ir cauri un aiz muguras. Vakcinaacijas - Page 3 399479

P.S. shis raksts gan nav par to ,lai pàrstàjiet potét juusu sunjus,bet vienkàrshi padaliitos kas un kà notiekàs. Vakcinaacijas - Page 3 68782


Pēdējo reizi labojis Silkite Trešdiena Aprīlis 14, 2010 2:52 pm; labots 1 reizi
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Buciitis Trešdiena Aprīlis 14, 2010 2:21 pm

Prieks, ka Desam tā. Atkal varēs čiept saldējumu. Kiss
Es tikai nesaprotu vienu, kāpēc nenostrādāja tā alerģijas pote (nju tā pirmā)? icon25

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Silkite Trešdiena Aprīlis 14, 2010 2:49 pm

nezinu kàpéc nenostràdàja,jo vajadzéja nostràdàt.arii àrsti nevar man pateikt kàpéc vinjam nenostràdàja,jo vajadzéja nostràdàt Vakcinaacijas - Page 3 629163 arii tika laists vénà kortizons(laikàm tà tas rakstàs),bet nekà...
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Buciitis Trešdiena Aprīlis 14, 2010 2:51 pm

Hih.. Desa sanāks īpašs Desa Icon32

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Lily Trešdiena Aprīlis 14, 2010 4:32 pm

aaarptats, es te pie datora gandriz no uztraukuma elsot sāku, prieks ka vis tā beidzās! Turaties! Bet kapēc jūs vispār vinju potējāt ja zinat ka vinjam ir tāda reakcija pret potēm?
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Eliina Trešdiena Aprīlis 14, 2010 5:03 pm

Prieks, ka Desam viss beidzas labi icon105 bet pirmajama mirklii,kad pastastiji gadriiz nokrtiu no kreesla :(
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vakcinaacijas - Page 3 Empty Re: Vakcinaacijas

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā