Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

+5
lilucis
Līzīte
Buciitis
Ruby
Ambera
9 posters

Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Ambera Svētdena Janvāris 03, 2010 8:23 pm

Ambera, nepārtraukti grib pluinīt kādu spilvenu, roku, matus, mantu, čību! Varbūt viņai niez zobiņi un tāpēc kaut ko vajag iegādāties? Kādu kauliņu vai ko tamlīdzīgi? Tik ko man pirkt, ko drīkst dot mazam Krievu toj (2.5 mēn) ?
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Ruby Svētdena Janvāris 03, 2010 8:58 pm

Vajag daudz mantinjas un visaadas lai ir ko grauzt un plucinaat!! Ja grauzh ko neatljautu tad stingri pasaki "NEE" un iedod vinjas mantinju grauzt! Man Pepe arii matus plucinaaja, ja atradiishu tad ielikshu bildes, man dazhaas tiiri smiekliigas sanaaca :)
Ieteiktu tev NYLABONE mantinjas taadi kaulinji no speciaali grauzhamas plastmasas/gumijas!

Mantinjas var "roteet" lai neapniik aatri sunjukam - tas ir taa ka kaadu dalju panjem un nosleep uz meenesi (vai vairaak) un tad atkal iedod un samaina pret esoshajaam, visu laiku dalju maina :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Ambera Svētdena Janvāris 03, 2010 9:32 pm

Paldies par ieteikumu. Saki tās gumijas mantiņas veselībai nav kaitīgas? A ja viņa norīs?
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Ruby Svētdena Janvāris 03, 2010 9:45 pm

Tieshi taas Nylabone ir no speciaalas plastmasas ko suns var grauzt, kad grauzh lielaakais ko vinji var nograuzt ir skaidinja riisinja lielumaa, bet tad tas ir taads pamatiigaaks grauzeejs jau :)

Paksaties shito diskusiju https://c-rtt.latvianforum.net/visprga-diskusija-f32/ieteicamaas-rotaljlietas-t85.htm
tur ir tie Nylabone arii (bildiite ar rozaa taadiem kaa kaulinjiem) un taalaak arii kur var iegaadaaties :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Ambera Svētdena Janvāris 03, 2010 10:13 pm

Paldies par ieteikumu :)
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Buciitis Svētdena Janvāris 03, 2010 10:35 pm

Tipītim pilna māja ar visādiem fiņķikiem - sivēni, pīles, zaķīši un kaķīši, virves, zobu čipši un neapskādē nevienu vadu, kurpi un spilvenu :) Vienīgi, neatkarīgi no rotaļlietu daudzumu ir lietas, kas nepārtraukti parādās būdiņā - zeķes, cimdi, apakšbikses ha ha

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Ruby Svētdena Janvāris 03, 2010 10:59 pm

ha ha ha jaa viirs veel shodien noteica - labi ka suneneem neinteresee kurpes :)

Vadus?? Pepija man telefona laadeetaaja vienreiz iegrauza - vienu reizi tikai iekodaas un ar to arii pietika - beigts un vairs neiet!!!

Zekjes - jaaaaaaa!!! Un visas manas kaprona zekjes un zekjubikses veel izcaurumo LOL

Lurdesa puikam vakar PSP atminjas karti apeeda affraid shnjakt shnjakt un gatavs!! bet puika pats vainiigs - nav ko meetaat taadas lietas!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Ambera Pirmdiena Janvāris 04, 2010 3:07 pm

Nu milzīgs palsies visiem par ieteikumiem! Šodien mājinieki aktīvi pa veikaliem staigā dažādas rotaļlietas mazajai iegādāt steidz. Tik diemžēla Imantas zoo veikalos nav pieejami tie kauliņi. Būs vēl šur tur jāpastaigā japameklē :)
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Līzīte Pirmdiena Janvāris 04, 2010 3:32 pm

Man ir tā pati problēma. Mana Līzīte grib visu lauku kaut ko grauz. Visas manas mantiņas ņem sev un spelejas ar tām. Kā arī viņa dievina manus matus. :32 Savas mantiņas vinai ir, bet viņai patīk manējās, un kā gan tadam brīnumam var atteikt. icon105
Līzīte
Līzīte
Newbie
Newbie

Number of posts : 8
Join date : 28.12.09
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Ambera Pirmdiena Janvāris 04, 2010 4:22 pm

Līzīte rakstīja: Kā arī viņa dievina manus matus. icon105

Ambera ar dievina manus matus :32 pa šīm pāris dienām šķiet viņa būs nofilējusi man sānus tā ne pajokam!
Un tad kad Amberai uznāk miegs, un viņa ir man klēpī, tad viņai obligāti ir jāpeņem manu matu šķipsna mutē (glužī kā bēbuks knupīti) un tad tikai iemieg :)
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Līzīte Otrdiena Janvāris 05, 2010 10:19 pm

Heehee cik jauki! :D Manai tik traki nav... viņai trakums ir skraidīt vairākus apļus ap krēslu un pa visu istabu skraidīt kā tāds Šūmahers turp un atpakaļ :ICON203: Nav kur savu enerģiju likt lol!
Līzīte
Līzīte
Newbie
Newbie

Number of posts : 8
Join date : 28.12.09
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  lilucis Trešdiena Janvāris 06, 2010 9:56 am

kā gan tadam brīnumam var atteikt
Šitā manuprāt pašā sākumā ir lielākā kļūda, ko mēdzam pieļaut, jo jāatceras, ka tas ko tagad atļausi, tiks pieņemts par normu un vēlāk kad sapratīsi, ka tā tomēr nav labi, izmācīt jau būs sarežģīti. Viņi ir mazi, bet gudri un viltīgi un ar katru reizi meģinās ko jaunu izmēģināt un pārbaudīs, ko īsti var atļauties...un ja neko nevarēsi aiziegt, tad vēlāk būsi lielā dimbā...
Es saviem sunčiem jau no laika gala nostādīju normas, ko drīkst... Labākā rotaļa, kurā varēja izplosīties - bija un vēl joprojām ir pašiem savu gultu izplucināšana. Reizēm ārdās kā dulli. Gultiņas viņiem trāpījušās tādas, ka līdz šim vēl nekāda skāde nav sadarīta vienīgais tiek izmētātas sastāvdaļas pa visu istabu, bet nav jau man problēmu pēc tam visu sakārtot atpakaļ, toties enerģija ir izlikta un nav domu, ko citu varētu papluinīt vai pagrauzt. Nejaukās čības arī pirmajā izmēģinājuma dienā tā maigi uzšāva pa dupsi, līdz ar to saprata, ka nav labas rotaļbiedrenes un par zeķēm ar iemācīts, ka nav jāaiztiek, kaut vai uz grīdas mētājas. Katram ir pa vienai mīļmantiņai(ar citām varu es pati spēlēties), ja pērk jaunu tad jāpērk tādu pašu vai ļoti līdzīgu, citādi nemaz uz jaunās mantas pusi neskatās. Viņi man ir "atkarīgie", ja nav tuvumā mīļmantiņas, tad uzvedās kā slimi...nekas vairs neinteresē, tikai guļ...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Ambera Ceturtdiena Janvāris 07, 2010 3:07 pm

Es jau ar sāku saprast- ja tagad ko atļaušu vēlāk tas tiks uzkatīts par normu.
Tāpēc, mantiņas mājās ir labi daudz, un tais reizēs ka gribās kādam bikšu staru paplosīt, matus vai iekosties pirkstiņā, vienmēr dodu uzreiz viņas mantiņu, un līdz ar to mizlīgā enerģija tiek novirzīta uz mantiņu. Nu mantiņas- saturaties... !
šķiet ka tas sāk iedarboties!

Mīļie, bērn ir atradis jaunu nodarbi- pa dienu guļam, vakarā padauzamies ar mantiņām bet naktī... naktī mammai un tētim neļaujam gulēt! Lūk tā! Tā kā mes tagad esam miegaini, neizgulējušies, bet Ambera- dzīvīga, aktīva un šķiet laimīga, ka pa dienu viņai nevien neko īpaši neaizrāda- vienkārši spēka nav Sleep
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Ruby Piektdiena Janvāris 08, 2010 8:22 pm

Meegjini vinju ignoreet naktiis kad uznaak taa speeleeshanaas! Nerunaa un nepiedalies tajaas rotaljaas, gan jau aatri vien sapratiis ka jaaliekas mieraa! Ja uzbaazhaas ar savaam mantinjaam - vienkaarshi izliec no gultas zemee gan sunjuku gan mantinju un pati liecies guleet, nepieveers nekaadu uzmaniibu! Liec kaut 10 reizhu aaraa no gultas :) Vinja veel maacaas un izzin savas robezhas, lielais leemumu laiks, cik daudz tu vinjai atljausi un cik daudz buus aizliegts! Protams tas viss atkariigs no saimnieka, bet nekad neieteiktu fiziski iespaidot sunjuku - nekaadas uzshaushanas pa dupsi :( tas ne pie kaa laba nenovediis. Ja nu galiigi nogreekojaas tad es saveejaas izzlieku aiz durviim (istabaa) un uztaisu mazu timeout (10-15 min) kad iznaak tad nepieveershu uzmaniibu kaadu laicinju! Ignoreeshana ir vinju lielaakais sods, jo vinji tak tik ljoti pieradushi un ir atkariigi no saimnieku uzmaniibas, it iipashi jau mazie kleepjsuniishi :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  irituska Piektdiena Janvāris 08, 2010 11:00 pm

Mums mājās ir tāds grozs, kur stāv suņu mantas un vēl visādas citādas lietas, kuras atļauts grauzt un pluinīt - tualetes papīru kartona rullīši u.c. dīrājami "materiāli".Nekas neatļauts - tfu, tfu, tfu - nav sagrauzts, jo nekas netiek atstāts pieejamās vietās, un tie zvēri tiek pamatīgi nogurdināti pastaigās, lai prāts nenesas uz nedarbiem.
Es te šad tad palasos, un nospriežu, ka uz kopējā forumiešu fona noteikti esmu gatavā ragana pēc audzināšanas metodēm Twisted Evil Nekādu uķi - puķi un diskusiju par to ko drīkst vai nedrīkst.
irituska
irituska
Prospect
Prospect

Number of posts : 89
Join date : 26.04.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Ziedoņdārzs

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Lily Piektdiena Janvāris 08, 2010 11:08 pm

irituska, tā ir pareiza audzināšana, vismaz es tā uzskatu :) man pašai dažreiz paliek žēl savas sunenes, tad es nomierinos un aizeju pamīļot. Visvairāk tramdīta tiek Šerija, viņa ar visiem kaujas, tad uzšauju pa pakaļu, nosodu un ja vinja aiziet vietinjaa un izskatās bēdīga tātad ir sapratusi savu vainu un es liekos mierā.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Silkite Piektdiena Janvāris 08, 2010 11:27 pm

Nezinu kà,bet sunim jau no agras bérniibas iemàciju mùsu lietas negrauzst.tagad var atstàt jeb ko pa zemi(kaut vai luupu kràsu,negrauziis :) tik aposhnjàs.pasham ir savs spélju grozs un no tà vinjsh var vilkt arà savas mantas un spéléties vai apgrauzst tàs. bet ir arii iznjémumi.....zekjes.no tà zagshanas nekad neatradinàshu ,lai jau njemàs :* caurumus tàpat negrauzh :)
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  sirsninja Sestdiena Janvāris 09, 2010 10:58 am

Es kādreiz vēl bez mantiņām un kārumiem devu tualetes papīra rullīšus un tējas pakās liku kārumus,lai vinjai interesantāk grauzt1 smilie009
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?! Empty Re: Ko Jūs ieteiktu, ja mazais grib visulaiku pluinīt, kost un graust?!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā