Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mazais neklausīgais puika! :)

3 posters

Go down

mazais neklausīgais puika! :) Empty mazais neklausīgais puika! :)

Post  sopraanooo Trešdiena Februāris 08, 2012 10:19 am

Labdien!
Gribēju jums lūgt padomu... pirms 4 dienām iegādājos 4 mēnešus vecu čihuahua puiku un lieta tāda, ka iepriekšējie saimnieki viņu ir barojuši ar cīsiņiem, vārītu gaļu un šobrīd viņš negrib ēst sauso barību, nezinu kā viņu pierunāt. Sauso barību esmu jaukusi kopā ar konserviem, bet viņš gudrītis izlasa konservus un sausā barība paliek.
Un man vēlviens jautājums...vai var pieradināt sunīti kārtoties tāja kastē, kura ir paredzēta kaķiem? Viņš sapratīs, ka tur jākāpj iekša? (tikai nepārprotiet, kastīte nav jādala ar kaķi, tā ir tikai priekš suņa)
sopraanooo
sopraanooo
Newbie
Newbie

Number of posts : 5
Join date : 08.02.12
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mazais neklausīgais puika! :) Empty Re: mazais neklausīgais puika! :)

Post  refinnej Ceturtdiena Februāris 09, 2012 7:13 am

Par edienu - man tieshi nav pierdzes ar to, par laimi museja ed visu un ne pavisam nav izveliga, bet ka cita diskusija Ruby ieteica - pie pilnas bljodas bada nepaliksi - vnk dod tik sauso un ar laiku ta ka jasak vinjam to est, nu protams skaties lai nav ta ka galigi vairakas dienas neko need, bet man liekas ka jabut ok. Nu vel jau jautajums kas ta par bribu - iespejams japamegina vairakas, kura labak iepatiksies :)
Par tualeti - var jau iemacit, tik es saprotu, tikai ar paklajiniem, laikam kakju smiltis nederes. Mes pashi ejam ara, citreiz vinja nokartojas uz vai blakus tam autinjam, ipashi nepiepulejamies vinju macit, bet tagad lielaja sala vinjai negribas iet ara un vairakus ritus pec kartas ir nokartojusies uz autinja - tieshi pa vidu, tik akurati :32 agrak gan ja gaja, tad ka pagadas gaja.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mazais neklausīgais puika! :) Empty Re: mazais neklausīgais puika! :)

Post  sopraanooo Ceturtdiena Februāris 09, 2012 10:04 am

Vakar pamēģināu eksperimentu...samērcēju barību ar ūdeni un tagad ēd labi, bet man nepatīk, ka viņš ēd tikai tad, kad es sēžu blakus, ja atrodos citā vietā, viņš neēd un skrien man pakaļ.
Tualetes jautājums diemžēl visaktuālākais, jo puiika patiešām vēl nesaprot, kur ir īstā vieta darīšanām!
sopraanooo
sopraanooo
Newbie
Newbie

Number of posts : 5
Join date : 08.02.12
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mazais neklausīgais puika! :) Empty Re: mazais neklausīgais puika! :)

Post  refinnej Ceturtdiena Februāris 09, 2012 10:10 am

Nu mums ta problema vieniga ka need kad neesam majas (ta vismaz izskatas, jo blodas visas pilnas). Kad vasara panemam tad bijam visu laiku ar vinju bet tad kad sakam stradat, mums sanak ilgu laiku nebut majas, nu labi man vismaz ta nav katru dienu. Un uztraucos jo no rita nepaspej paest un ta visu dienu nosezh needusi. Tapec saku no ritiem dot konservus, vairak jau tajas dienas kad esam darba. Itka citreiz delj tiem sauso mazak liekas ed, liekas ka visu laiku gaida konservus un ja nedod tad need neko, bet kopuma viss ok.
Nu par tualeti neko isti pateikt nevaru jo mums, ka jau teicu, ipashi nezinu vai un kad sanak.. Itka tagad gaja uz autinja un ipashi nemacijam. Zinu tikai ka jamaca un tad ar laiku saks iet, uzreiz jau nee.. Es interneta laiju ka pieradinat, bet ta ari isti neiemacijam, nu kaut vai ka redzams, kaut kadi panakumi tomer ir.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mazais neklausīgais puika! :) Empty Re: mazais neklausīgais puika! :)

Post  sopraanooo Ceturtdiena Februāris 09, 2012 10:28 am

Cik aukstā laikā jūs ejat ārā? Vai šis laiks ir par aukstu, lai mācītos kārtoties ārā?
sopraanooo
sopraanooo
Newbie
Newbie

Number of posts : 5
Join date : 08.02.12
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mazais neklausīgais puika! :) Empty Re: mazais neklausīgais puika! :)

Post  refinnej Ceturtdiena Februāris 09, 2012 10:59 am

Vot to gan nezinu - ka ir sakt tada laika. Mes sakam iet ara vasara,vinja piedzima pavasari, jau siltumaa, bet ari pie iepriekshejas saimnieces audzetajas vinjas visas ir augushas ara (nu domats daudz laika pavadija pastaigajoties jo dzivoja laukos). Mes ejam pie visiem minusiem, protams ar siltu kombinezoni un botinjas vel neesam iemacijushies valkat, ta ka ejam bez.. Nu protams tas nav ilgas pastaigas ka siltaja laika, bet burtiski dazas min., vinja jau saprata ka atri vajag visu darit bet tapat, damite jau nevar nokartoties kur pagadas un kadu laiku aiznem vietinjas meklesha :32 Tad ja liels sals tad apstajas un pacelj kepu, njemu uz rokam, pasildu kepas un tad var iet talak. Cerams ar botinjam vinjai bus vieglak. Bet par jums - ir dzirdets, kam mazie panemti ziema un sakuma tik majas kartojas tad pec tam bija loti gruti atradinat no majam, jo ara gaja tik pastaigaties bet tualete tikai majas. Nu bet es nezinu vai mazajam nav kaitigi tik liels sals, varbut uzprasi savai audzetajai? Es domaju es meginatu izvest un tad skatitos ka ir, bet vinjsh tev tad ara ar iepriekshejiem saimniekiem kartojas vai ieksha?
Bet ari es nesaprotu tadu lietu - itka logiski -20 grados uzvilkt siltaku kombinezonu bet citi skatos planaja maicinja vai vispar bez drebem izved mazos sunjus un neko.. Nezinu ka..
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

mazais neklausīgais puika! :) Empty Re: mazais neklausīgais puika! :)

Post  sopraanooo Ceturtdiena Februāris 09, 2012 11:48 am

Pie iepriekšējiem saimniekiem kārtojās mājās, uz avīzēm, kur pagadās. Pie mums ir neilgu laiku un domāju, ka vedīšu ārā uz mazu laiciņu, bet tā, lai sāk saprast, ka tā būs īstā vieta, kur kārtoties. Pati uzšuvu mazajam jaciņu, lai varētu iet ārā, man jau liekas, ka tas taču tomēr, lai arī cik maza auguma, ir suns un viņam vajadzētu iet ārā arī aukstā laikā ;)
sopraanooo
sopraanooo
Newbie
Newbie

Number of posts : 5
Join date : 08.02.12
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

mazais neklausīgais puika! :) Empty Re: mazais neklausīgais puika! :)

Post  Ruby Piektdiena Februāris 10, 2012 8:54 pm

wow 4 meeneshus vecam kuceenam ciisinjus Evil or Very Mad

Sausajai bariibai var meegjinaat piepilinaat kaadu zivju elljinju (labaak vinjas pamainiit - lashu, mencu) var arii oliivellju vai piem kokosriektu ellju, lai uzlabotu garshu bariibai. Protams jaasaak ar kuceenu ir pakaapeniski, lai puncis nesadumpojaas :) Arii uudeni izmeerceeta bariiba ir labs varinats, jo iisteniibaa suns taadaa veidaa uznjem vairaak uudeni, kas ir vajadziigs ja lieto sauso.

Lai veicas!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

mazais neklausīgais puika! :) Empty Re: mazais neklausīgais puika! :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā