Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sunim balta kaka...

+4
Ruby
Dream
Eliina
Silkite
8 posters

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Go down

sunim balta kaka... Empty sunim balta kaka...

Post  Silkite Otrdiena Februāris 16, 2010 10:01 pm

es ievéroju kad dodu mùsu razhoto kefiiru nedaudz,shim paràdàs drausmiigi gaisha(pat balta) kaka sunim balta kaka... 31375 tas no kefiira vai kà? varbùt nedot vairs???jo no dabiskà jogurta shàdi iznàkumi nav redzéti.kaka ir smuki kompakta,nav shkjidra sunim balta kaka... 629163
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Eliina Otrdiena Februāris 16, 2010 10:04 pm

sunim balta kaka... 554574 sunim balta kaka... 629163

man nesen Sahelei ari bija ballts kakucis,bet viena spirina tikai balta, parejas bija tumsi krasotas. neatceros ka butu devusi kaut ko savadaku ka parasti...
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Dream Otrdiena Februāris 16, 2010 10:13 pm

sunim balta kaka... 629163 sunim balta kaka... 629163 sunim balta kaka... 629163
nedomaaju ka kefiirinjsh vareetu buut pie vainas! nu un kas ka kakucis gaishaaks! vieglaaka bariiba - vieglaakaas kraasaas iekraasojas galarezultaats!
vakar savaas maajaas arii lasiiju baltus nu ne baltus bet gaishus gaishus kakuchus - iedevu savai saimei kaarumu - putraimi biezputrinju ar nedaudz kreejuminju un burkaanu salaatiem noeeesties un ... nu jaa tad nu melno kluciishu vietaa bij balti ha ha
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Silkite Otrdiena Februāris 16, 2010 10:18 pm

nu jà,vinji ir tàdi beishiigi sunim balta kaka... 629163 nu skaidrs,tad kefiiru atstàjam uzturà(desa bùs prieciigs).
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Dream Otrdiena Februāris 16, 2010 10:28 pm

aha Desa preicaasies :)


Tagad par citu kraasu :32

Vai kaads ir cienaajis savu miiluli ar sarkanajaam bieteem?
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Silkite Otrdiena Februāris 16, 2010 10:48 pm

né,bet tu dod vàriitas vai svaigas? bùs sarkana kaka? sunim balta kaka... 629163
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Ruby Otrdiena Februāris 16, 2010 10:57 pm

Jaa mums arii ir gadiijies ka gaisha, bet vispaar sameeraa reti, kaut dodu gan kefiiru gan jogurtu! Bietes gan neesam meegjinaajushi...
Pepijai diezmzheel vairs jogurtu nevar dot, es nezinu kapeec bet vinja to jogurtu peec laicinja atvemj :( saakumaa taa dariija ar sunju jogurtu, vairs nedevu, bet tagad jau no parastaa naturaalaa arii taa ir. Interesanti buutu uzzinaat kapeec taa??

Vienreiz Pepija man saeedaas teejas riisu seeni (paaris gabalinjus paspeeja noriit) un tad kakuchi bija visvisaadi naakoshaa dienaa! Fui negribu atcereeties, tas bija shausmiigi!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Silkite Otrdiena Februāris 16, 2010 11:05 pm

es Desam esmu tikai piedziivojusi zalju kaku,bet gaishu nekad nav nàcies sastapt,tàpéc biju apjukumà. zaljà kaka bija no kàruma(zaljà kràsà) kas paliidzéja tiiriit zobus.viirs gandriiz sirdstrieku kjéra,jo atnàkot màjàs pavéstiija ka suns sàcis kakàt zaljà kràsà ,laikam slims sunim balta kaka... 629163 ..... bet tad atceréjos ko shis éda iepriekshéjà vakarà un viirs tika nomierinàts. vai vél kàdam ir idejas kà var iekràsot kakas?!!!(joks)....tas tà lai kàdu varétu pàrbiedét sunim balta kaka... 554574
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Dream Otrdiena Februāris 16, 2010 11:09 pm

Ruby rakstīja: ............. un tad kakuchi bija visvisaadi naakoshaa dienaa! Fui negribu atcereeties, tas bija shausmiigi!!!
sunim balta kaka... 554574 sunim balta kaka... 554574 sunim balta kaka... 554574
varu iedomaaties!!!
ak labaa teema panesusies pirms guleet ieshanas :32
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Dream Otrdiena Februāris 16, 2010 11:15 pm

Silkite rakstīja:né,bet tu dod vàriitas vai svaigas? bùs sarkana kaka? sunim balta kaka... 629163
veel kaadu no sirdstrieku staastinjiem pastaastiishu kaads mums bij piedziivojums ar KRAASAAm :32

salasiijos kaut kur par bieteem, cik vinjas labas utt. savaariiju un iedevu savai meitenei ... vinja gardu muti noeeda un nu neko! dzivojam laimiigas taalaak! Tad peec kaadas stundas eju un skatos ASINS PELJKJE sunim balta kaka... Affraid sunim balta kaka... Affraid sunim balta kaka... Affraid domaaju aarpraac kam kas noticies! mekleju - neko neatrodu! Saku izsekot sunjus... nu jaa, meitene smuki aiziet uz pamperiiti un .... asinis tek sunim balta kaka... Affraid sunim balta kaka... Affraid sunim balta kaka... Affraid Es biju shokaa ... domaaju viss... alergjija un sekas no taas bieshu eeshanas KAADAS!!! njeemu telefonu zvaniiju vetam ko lai dara... shis nomierinaaja ka viss OK, shaadas alergjiskas reakcijas nenotiek no bieteem ... tas iekraaso ne tikai kakuci, bet arii churas sunim balta kaka... 629163
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Lily Otrdiena Februāris 16, 2010 11:18 pm

aarpraats Dream es noteikti trieku kjertu! :DDDDDDD Butu jau aizvedusi sunci pie veta ha ha
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Māriņa Otrdiena Februāris 16, 2010 11:20 pm

Mums ar ir bijusi sarkana čuriņa no bietēm sunim balta kaka... 629163 un zaļā kaka bija pavisam nesen, jo arī ēda to zaļo zobu kaulu sunim balta kaka... 554574
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Dream Otrdiena Februāris 16, 2010 11:23 pm

Lily rakstīja:aarpraats Dream es noteikti trieku kjertu! :DDDDDDD Butu jau aizvedusi sunci pie veta ha ha
Aha es arii tais sekunzhu simtdaljaas caur galvu izlaidu miljoniem domas i par nieru probleemaam i par vell visu ko sunim balta kaka... 554574 Diivaini kaut kaa neiedomaajos par bieteem kaa kraasvielu ha ha
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Dream Otrdiena Februāris 16, 2010 11:24 pm

Māriņa rakstīja:Mums ar ir bijusi sarkana čuriņa no bietēm sunim balta kaka... 629163 un zaļā kaka bija pavisam nesen, jo arī ēda to zaļo zobu kaulu sunim balta kaka... 554574
Maariņ, bet paskats un pirmais iespaids labs, ne :32
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Lily Otrdiena Februāris 16, 2010 11:25 pm

nu tas jau tapat ka cilveekiem, mes ar omu ar vienu vakaru aprunajam kadaas kraasaas tik nemeedz buut sunchu kakas ha ha vienu dienu Sherijai bija zalja kaka arii no gardumiem :32 vot omai uztraukums bija jo vinja tak nezin kadus un ko es tur dodu tiem sunjiem, tad es pastastiju, ka mums gardumi zalji :32
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Māriņa Otrdiena Februāris 16, 2010 11:31 pm

Bij gan kā bij kad uz paklājiņa bija sarkana čura, bet tad mans attapīgais vīrs man atgādināja, ka suņiem tak bietes devu :))) sunim balta kaka... 629163
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Dream Otrdiena Februāris 16, 2010 11:34 pm

Māriņa rakstīja:Bij gan kā bij kad uz paklājiņa bija sarkana čura, bet tad mans attapīgais vīrs man atgādināja, ka suņiem tak bietes devu :))) sunim balta kaka... 629163
ak laimiigaa ... man tai briidii mans atapiigais viirinjsh nebij tuvumaa sunim balta kaka... 31375 bij smagi jaapaardziivo vienai sunim balta kaka... 629163 Bet kaa vinjsh smeejaas par mani ha ha
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Māriņa Otrdiena Februāris 16, 2010 11:36 pm

Tāpat kā par ceptām olām???? sunim balta kaka... 629163 Vai izgāja gludi viss.......man vēl vainas apziņa sunim balta kaka... 312516
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Dream Otrdiena Februāris 16, 2010 11:40 pm

Māriņa rakstīja:Tāpat kā par ceptām olām???? sunim balta kaka... 629163 Vai izgāja gludi viss.......man vēl vainas apziņa sunim balta kaka... 312516
sunim balta kaka... 554574 sunim balta kaka... 554574 sunim balta kaka... 554574
ui jaaa ... neiebraucu uzreiz par taam olaam, bet nu jaaa ... VISS IZGAAJA PERFEKTI!!! viss tika nomaskeets, izveedinaats un ... par smaku pateikts- neko nezinu, tas laikam no ieprieksheejaas reizes palicies sunim balta kaka... 795440 Un jautaajumu - KAAPEEC TIK AUKSTS te ... tapa atbildeets ... nezinu ... varbuut radiatori nestraadaa sunim balta kaka... 31375
sunim balta kaka... 629163 sunim balta kaka... 629163 sunim balta kaka... 629163
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Eliina Otrdiena Februāris 16, 2010 11:44 pm

nu jums meitenes teema panesaas sunim balta kaka... 629163 mums gan nav bijusi zali kakuchi, var buttagad bus,jo ciitigi nemas ap tubekongoo sunim balta kaka... 629163
a Dream pastasti kas tur tik labs tam bietme ka izdomaji iedot?tagad vismaz ja doshu nebus bail ieraugot rezultaatu, zinasu jau ko sagaidiit.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Dream Otrdiena Februāris 16, 2010 11:50 pm

Eliina rakstīja:nu jums meitenes teema panesaas sunim balta kaka... 629163 mums gan nav bijusi zali kakuchi, var buttagad bus,jo ciitigi nemas ap tubekongoo sunim balta kaka... 629163
a Dream pastasti kas tur tik labs tam bietme ka izdomaji iedot?tagad vismaz ja doshu nebus bail ieraugot rezultaatu, zinasu jau ko sagaidiit.
Eliina, liidz zaljai kraasai arii mees neesam tikushi :32
Bet sarkanaas bietiites jau ir ljoti labas - nezinu kaa sunjiem, bet cilveekiem iesaka eest ja ir aptaukoshanaas gadiijumi, mazasiniiba, saauksteeshanaas, sirds nespeeja ... aknu, utt. slimiibu aarsteeshanai!!!! Taas satur dazhaadas organiskaas skaabes, mineraalvielas
– K, Na, Ca, Mg, fosforu, mangaanu, jodu, dzelzi;
vitamiinus – B grupas, C, P, PP; shkjiedrvielas, pektiinvielas utt... Nu veertiigas it kaa!!!
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Silkite Otrdiena Februāris 16, 2010 11:56 pm

Dream,bet tà arii nepateici!!!!vàriites bietes dot vai svaigas???? sunim balta kaka... 535878
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Māriņa Otrdiena Februāris 16, 2010 11:57 pm

Dream: Super, ka viss labi nokārtojās:) Vismaz nedabūji pērienu sunim balta kaka... 629163
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Dream Trešdiena Februāris 17, 2010 12:00 am

Silkite rakstīja:Dream,bet tà arii nepateici!!!!vàriites bietes dot vai svaigas???? sunim balta kaka... 535878

mums iecieniitas ir novaariitas bietes, bet burkaani - tikai svaigaa veidaa - kaudzeem :)

Māriņa rakstīja:Dream: Super, ka viss labi nokārtojās:) Vismaz nedabūji pērienu sunim balta kaka... 629163

ak jaa... es biju nepajokam paarbijusies no shitaa ... sunim balta kaka... 629163
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Silkite Trešdiena Februāris 17, 2010 12:04 am

Paldies, bùs jàizmégjina!!! un tad jau arii jàgatavojàs redzét ko sarkanu,ja labi sapratu ?!!!!! sunim balta kaka... 68782 burkàni gan mums iet abos veidos iekshà.
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

sunim balta kaka... Empty Re: sunim balta kaka...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā