Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soma sunim

+11
inly&bugy
lilucis
Lily
sirsninja
Dream
Silkite
Ruby
Elīna
Māriņa
Ronija
Eliina
15 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Soma sunim Empty Soma sunim

Post  Eliina Pirmdiena Janvāris 12, 2009 7:57 pm

soma sunitim vnk manuprat labak neka pasham iet ar kajinam, jo vins ir mazins un vinam labak ir soma neka uz zemes! :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Ronija Pirmdiena Janvāris 12, 2009 8:08 pm

Eliin - nu ko ko, bet par sunja staipiishanu somaa pilniigi un galiigi nepiekriitu, mazs vai liels - tas ir suns, un vinjam pasham ir jaaiet savaam kaajaam, prieksh tam taas ir domaatas. Staipot somaa veel nedod dievs, muskulji atrofeesies un tad buus kropls suns. Prieksh kam? Tikai taapeec, ka kaada blondiine savu sunjuku ir kaa rotas lietu iegaadaajusies un staipa?? Nu nee. Sorry - sunim ir jaastaigaa pasham, un suns NAV jaastaipa pa rokaam.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Eliina Pirmdiena Janvāris 12, 2009 8:17 pm

Ronija rakstīja:Eliin - nu ko ko, bet par sunja staipiishanu somaa pilniigi un galiigi nepiekriitu, mazs vai liels - tas ir suns, un vinjam pasham ir jaaiet savaam kaajaam, prieksh tam taas ir domaatas. Staipot somaa veel nedod dievs, muskulji atrofeesies un tad buus kropls suns. Prieksh kam? Tikai taapeec, ka kaada blondiine savu sunjuku ir kaa rotas lietu iegaadaajusies un staipa?? Nu nee. Sorry - sunim ir jaastaigaa pasham, un suns NAV jaastaipa pa rokaam.


es jau nedoamaju ka vienmer jastaipa soma. mus,piemeram, vel nav iegadata soma, bet ir doma, jo man ir bijusi vaidziba ielikt soma suniti un bija jaliek pashai sava, tapec es doamju ka ir dzive situacijas kad soma gan noderetu. karam ir savs viedoklis :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Māriņa Pirmdiena Janvāris 12, 2009 8:20 pm

Ronija rakstīja:Eliin - nu ko ko, bet par sunja staipiishanu somaa pilniigi un galiigi nepiekriitu, mazs vai liels - tas ir suns, un vinjam pasham ir jaaiet savaam kaajaam, prieksh tam taas ir domaatas. Staipot somaa veel nedod dievs, muskulji atrofeesies un tad buus kropls suns. Prieksh kam? Tikai taapeec, ka kaada blondiine savu sunjuku ir kaa rotas lietu iegaadaajusies un staipa?? Nu nee. Sorry - sunim ir jaastaigaa pasham, un suns NAV jaastaipa pa rokaam.

Nu kad ejupastaigaaties ar saviem sunjiem protams , ka nekad nenjemu līdzi sunim somu, bet kad braucu kur uz Riigu, tad soma ir vienkaarshi nepiecieshama, jo:
1kaart vilcienaa vai kaadaa transporta liidzeklii savaadaak nevar( ja nebraucam ar mashiinu), kaa arii ja vajag kur iegriezties pa celjam.
2kaart piemeeram pa Riigas centru nebuutu praata darbs ljaut suniitim iet pasham pavadaa, ka pats jau skaties lai tevi nenogaazh no kaajaam, kur nu veel taadu mazu sunjuku.....
3kaart somu njemu vienmeer liidzi ja dodos uz izstaadi vai vet kliiniku, jo domaaju suniitim noteikti eertaak seedeet savaa sominjaa kur juutas droshi, nekaa mociit pa rokaam
Nju taas jau tikai manas domas.....
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Elīna Pirmdiena Janvāris 12, 2009 8:20 pm

Ronija rakstīja:Eliin - nu ko ko, bet par sunja staipiishanu somaa pilniigi un galiigi nepiekriitu, mazs vai liels - tas ir suns, un vinjam pasham ir jaaiet savaam kaajaam, prieksh tam taas ir domaatas. Staipot somaa veel nedod dievs, muskulji atrofeesies un tad buus kropls suns. Prieksh kam? Tikai taapeec, ka kaada blondiine savu sunjuku ir kaa rotas lietu iegaadaajusies un staipa?? Nu nee. Sorry - sunim ir jaastaigaa pasham, un suns NAV jaastaipa pa rokaam.


Ronija, es tev pilnīgi piekrītu, mans vakar dabūja somā sēdēt, jo braucām ciemos ar sabiedrisko transportu un ārā draņķīgs laiks, pēc tam dubļu pika jāņem klēpī, iepriekšējā reize kad tika izmantota soma bija pirms gada!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Ronija Pirmdiena Janvāris 12, 2009 8:30 pm

Mees,kad braucam uz Riigu, to somu panjemam gan, bet Vikija tajaa nav bijusi vairaak kaa gadu, sabiedriskajaa transportaa nebaazhu somaa iekshaa un biljeti arii nepeerku (iznjeemums ir vilciens, kur konduktori biljeti pieprasa). Soma Riigas sabiedriskajam transportam ir tikai gadiijumiem, ja naak kontrole:)) Ja Riigas ielaas gadaas lielaaka burzma - tad uz taam dazhaam minuuteem panjemu uz rokaam, bet principaa, siikaa visur iet savaam kaajaam.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 12, 2009 9:18 pm

Somas man ljoti patiik - Pepijai laikam, peec skaita ir kaadas 5 - visaadiem gadiijumiem. Piemeeram soma noder arii droshiibas noluukos - braucot mashiinaa - jaadomaa arii par sunjuka droshiibu - un visdroshaak ir somaa nekaa savaa valjaa. Arii sabiedriskajaa transportaa noder soma - un ja nav kur apseesties - tad vispaar ideaali - ja ir soma!!! Un par cik es Pepiju visur vazaaju liidz - centraa tajaa burzmaa vispaar nav iespeejams pie siksninjas staigaat!! Aizbraucam uz centru ar sabiedrisko un seezham somaa - bet atpakalj naakam ar kaajimjaam :) Arii visaados pasaakumos vasaraa ja brauc uz visu dienu - nu es domaaju ka vajag suniitim taadu vietinju - kur no visa atpuusties aiziet - time out uztaisiit!!! Arii pludmalee ! Arii ja vajadziigs sunjuku nosleept piemeeram no kaada neganta apsarga :D Protams ka ne jau visur ejam ar somu - nedeeljas nogalees - kalnos vai pludmalee nostaigaajam savas 2-3 stundas! Protams ka jaaiet kaajaam ar - obligaati - suniitim jaajuut zeme savaam kaajinjaam- taaa ir sunja pamatvajadziiba!! tas arii atkariigs no katra saimnieka dziivesstila - mees Pepiju ljoooti reti atstaajaam maajaas vienu - un tagad veel pie mums ir saakusies masveida Chihuahua zaadziibas - vienai sievietei nozaga pagaashnedeelj 9 Chihuahua sunjukus!!! Kaut kaadas shausmas!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Silkite Otrdiena Janvāris 13, 2009 10:01 pm

nu man soma ir pat ljoti vajadziiga,jo parvietojos tikai ar auto(ljoti reti izmantoju sabeidriskos un Desa nemaz nekad nav veel braucis tadaa :roll: ).Kads braucu viena ar desu man pat tas ir nepiecieshams,lai nelien pa auto un neizraisa negadijumu sev un man.man bija soma pusatveerta,bet vinjam patika no taas liist aara un naakt buchoties un liist zem kreesla,apdraudot sevi un mani :pale: .aatri nopirku somu ciet taisaamu un vairs nav probleemu,piespradzeeju pie blakus sedeklja un braucam droshi cheers arii iegadaajos kratinju,bet pati tur varu liist ieksha-Desai nepatiik Evil or Very Mad .ciet soma noder pa veikaliem staigat(partikas)kaa arii ja esam ciemos ir kur noliist un paguleet netrauceeti :D kad apniik ciemoties.kad viirs vada auto tad njemu valjeeju somu(man vieglak nekaa pa kleepi ja tuseetos) tad vinjam ir atljauts skatiities pa logu,apriet pa kadam sunim vai kakjim Twisted Evil
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 13, 2009 11:06 pm

Silkite rakstīja:nu man soma ir pat ljoti vajadziiga,jo parvietojos tikai ar auto(ljoti reti izmantoju sabeidriskos un Desa nemaz nekad nav veel braucis tadaa :roll: ).Kads braucu viena ar desu man pat tas ir nepiecieshams,lai nelien pa auto un neizraisa negadijumu sev un man.man bija soma pusatveerta,bet vinjam patika no taas liist aara un naakt buchoties un liist zem kreesla,apdraudot sevi un mani :pale: .aatri nopirku somu ciet taisaamu un vairs nav probleemu,piespradzeeju pie blakus sedeklja un braucam droshi cheers arii iegadaajos kratinju,bet pati tur varu liist ieksha-Desai nepatiik Evil or Very Mad .ciet soma noder pa veikaliem staigat(partikas)kaa arii ja esam ciemos ir kur noliist un paguleet netrauceeti :D kad apniik ciemoties.kad viirs vada auto tad njemu valjeeju somu(man vieglak nekaa pa kleepi ja tuseetos) tad vinjam ir atljauts skatiities pa logu,apriet pa kadam sunim vai kakjim Twisted Evil

Jaa jaa Pepe muus vienreiz shitaa arii nobaidiija - seedeeja atveertaa somaa uz aizmugureejaa seedeklja un bij izlekusi un paliidusi zem shoferkreesla -izliida cauri pie pedaaljiem - viirs pie stuures - bet aatri aptveeraam - kas un kaa!!! bet shoks pamatiigs - shitaa ne tikai avaariju var izraisiit bet sunjuku arii samiit!!!
Un mees arii pashi varam liist :) Pepijas kraatinjaa - jo vinja tur neiet!!! bet par cik mees dziivojam uz salas - un ar sunjuku taalaak par blakussalu netiekam pagaidaam - tad uz kugja vai praamja - vajag kraatinju!!! Buus vien Pepei kaadu dienu jaalien tur gan :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Silkite Otrdiena Janvāris 13, 2009 11:28 pm

😕
Ruby rakstīja:
Silkite rakstīja:nu man soma ir pat ljoti vajadziiga,jo parvietojos tikai ar auto(ljoti reti izmantoju sabeidriskos un Desa nemaz nekad nav veel braucis tadaa :roll: ).Kads braucu viena ar desu man pat tas ir nepiecieshams,lai nelien pa auto un neizraisa negadijumu sev un man.man bija soma pusatveerta,bet vinjam patika no taas liist aara un naakt buchoties un liist zem kreesla,apdraudot sevi un mani :pale: .aatri nopirku somu ciet taisaamu un vairs nav probleemu,piespradzeeju pie blakus sedeklja un braucam droshi cheers arii iegadaajos kratinju,bet pati tur varu liist ieksha-Desai nepatiik Evil or Very Mad .ciet soma noder pa veikaliem staigat(partikas)kaa arii ja esam ciemos ir kur noliist un paguleet netrauceeti :D kad apniik ciemoties.kad viirs vada auto tad njemu valjeeju somu(man vieglak nekaa pa kleepi ja tuseetos) tad vinjam ir atljauts skatiities pa logu,apriet pa kadam sunim vai kakjim Twisted Evil

Jaa jaa Pepe muus vienreiz shitaa arii nobaidiija - seedeeja atveertaa somaa uz aizmugureejaa seedeklja un bij izlekusi un paliidusi zem shoferkreesla -izliida cauri pie pedaaljiem - viirs pie stuures - bet aatri aptveeraam - kas un kaa!!! bet shoks pamatiigs - shitaa ne tikai avaariju var izraisiit bet sunjuku arii samiit!!!
Un mees arii pashi varam liist :) Pepijas kraatinjaa - jo vinja tur neiet!!! bet par cik mees dziivojam uz salas - un ar sunjuku taalaak par blakussalu netiekam pagaidaam - tad uz kugja vai praamja - vajag kraatinju!!! Buus vien Pepei kaadu dienu jaalien tur gan :D

jaa Ruby(piekriitu) sunjuks auto bez somas tas ir riskanti :shock: :shock: :shock: kad braucu viena un Desa ir ielikts ciet taisajamaa somaa,es sarunajos(pa laikam) ar vinju :D :roll: lai zin ka esmu kopaa ar vinju.nu jau ir pieradis cheers bet nez ko citi padomaa ja apstaajos pie sarkanaas gaismas un runaaju viena pati affraid 😕 ka arii nav redzems ka lietoju hands free :D :D :D jaa,nez kaa lai iemaaca miilet kratinju? 😕 esmu iekshaa likusi gan gardumus ,gan pashu spundeejusi,bet bez rezultaatiem :( mosh ar laiku.....tagad staav ka deco virtuvee uz griidas :scratch: lol!
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Ronija Trešdiena Janvāris 14, 2009 12:45 am

Hmmmm, nu te jums dereetu Dream padoms, kaa vinja savus sunjus pieradinaajusi, jo cik ar vinju esmu braukusi auto - sunji ir vai nu kraatinjaa (atveertaam durtinjaam) vai nu kleepii smuki chuch:) Nekaadu probleemu:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Dream Trešdiena Janvāris 14, 2009 9:27 am

Ronija rakstīja:Hmmmm, nu te jums dereetu Dream padoms, kaa vinja savus sunjus pieradinaajusi, jo cik ar vinju esmu braukusi auto - sunji ir vai nu kraatinjaa (atveertaam durtinjaam) vai nu kleepii smuki chuch:) Nekaadu probleemu:)
paldies paldies Ronija par komplimentiem maniem "paklausiigajiem" ausaiņiem :)
es ļoti neciešu nepaklausīgus bērnus un neaudzinātus suņus ne mažīnā ne uz ielas Twisted Evil nu labi, ja mājās nedaudz var palaisties delverībās tad mašīnā ir jābūt katram savaas vietaas piespraadzeetiem vai gulushiem un seedoshiem, kad "lielaa mamma" /tā esmu es/ noruucaas :D Vislielaakaa motivaacija paklausiibai ir taa, ka ja labi uzvedas, tad njemu biezhi liidzi - LABAAKO ... kursh uzvedas vislabaak un paklausiigaak mashiinaa Twisted Evil
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Silkite Trešdiena Janvāris 14, 2009 2:01 pm

Dream rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmmm, nu te jums dereetu Dream padoms, kaa vinja savus sunjus pieradinaajusi, jo cik ar vinju esmu braukusi auto - sunji ir vai nu kraatinjaa (atveertaam durtinjaam) vai nu kleepii smuki chuch:) Nekaadu probleemu:)
paldies paldies Ronija par komplimentiem maniem "paklausiigajiem" ausaiņiem :)
es ļoti neciešu nepaklausīgus bērnus un neaudzinātus suņus ne mažīnā ne uz ielas Twisted Evil nu labi, ja mājās nedaudz var palaisties delverībās tad mašīnā ir jābūt katram savaas vietaas piespraadzeetiem vai gulushiem un seedoshiem, kad "lielaa mamma" /tā esmu es/ noruucaas :D Vislielaakaa motivaacija paklausiibai ir taa, ka ja labi uzvedas, tad njemu biezhi liidzi - LABAAKO ... kursh uzvedas vislabaak un paklausiigaak mashiinaa Twisted Evil

vadot auto un atljaut man sedeet klepii-tas ir aizliegts ar likumu(vimaz sheit)nedod dievs, ja ir avaarija un gaisa spilveni atveraas-paliks vien miiksta chupinja no taa visa.blakus sedeklii viens driikst sedeet tikai ja ir piespradzeets ar specialu siksnu.bet ja ir jabremzee aarkatas gadijumaa ir iespeeja kad deelj sava mazaa svara ar triecienu nosliid zem kresla un ir iespeeja ka pakaraas affraid nez vai to gribeetu.shiis droshiibas siksnas ir labas nedaudz smagakiem sunjiem.Taapeec neuzskatu, ja suns seezh somaa( piespradzeets) ir uzreiz neaudzinaats.....Droshiiba ir pirmajaa vietaa mums cheers
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Dream Trešdiena Janvāris 14, 2009 8:16 pm

Silkite rakstīja:
Dream rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmmm, nu te jums dereetu Dream padoms, kaa vinja savus sunjus pieradinaajusi, jo cik ar vinju esmu braukusi auto - sunji ir vai nu kraatinjaa (atveertaam durtinjaam) vai nu kleepii smuki chuch:) Nekaadu probleemu:)
paldies paldies Ronija par komplimentiem maniem "paklausiigajiem" ausaiņiem :)
es ļoti neciešu nepaklausīgus bērnus un neaudzinātus suņus ne mažīnā ne uz ielas Twisted Evil nu labi, ja mājās nedaudz var palaisties delverībās tad mašīnā ir jābūt katram savaas vietaas piespraadzeetiem vai gulushiem un seedoshiem, kad "lielaa mamma" /tā esmu es/ noruucaas :D Vislielaakaa motivaacija paklausiibai ir taa, ka ja labi uzvedas, tad njemu biezhi liidzi - LABAAKO ... kursh uzvedas vislabaak un paklausiigaak mashiinaa Twisted Evil

vadot auto un atljaut man sedeet klepii-tas ir aizliegts ar likumu(vimaz sheit)nedod dievs, ja ir avaarija un gaisa spilveni atveraas-paliks vien miiksta chupinja no taa visa.blakus sedeklii viens driikst sedeet tikai ja ir piespradzeets ar specialu siksnu.bet ja ir jabremzee aarkatas gadijumaa ir iespeeja kad deelj sava mazaa svara ar triecienu nosliid zem kresla un ir iespeeja ka pakaraas affraid nez vai to gribeetu.shiis droshiibas siksnas ir labas nedaudz smagakiem sunjiem.Taapeec neuzskatu, ja suns seezh somaa( piespradzeets) ir uzreiz neaudzinaats.....Droshiiba ir pirmajaa vietaa mums cheers

aizliegts ir arii braucot runaat pa telefonu, piipeet un eest pie stuures Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
nu nav jau tik traki ar to guleeshanu kleepii - tachu ja nav paarlieciibas par savu suni - bremzeeshanu un sunja notureeshanos kleepii, tad labaak to nedariit!!!! Taa driikst tureet tieshaam tikai taadu suni, kas ielien kleepii un sastingst kaa mantinja, kaa arii autovadiitaajs ar staazhu :respect:
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Ruby Trešdiena Janvāris 14, 2009 10:45 pm

Miiljaas meitenes - ne jau mees katru dienu strauji bremzeejam un ciesham avaarijaas( tpfu tpfu tpfu ) taapeec nevar jau to tik vienkaarshi spriest - notureesim vai nee u.t.t taapeec katram taas metodes savaadaakas - lai nu katram veicaas un par to galva nav jaalauza!!! Pagaidaam droshaakais veids kaa mazam sunjukam celjot ar auto ( arii praami un lidmashiinu) ir vinja kraatinjaa (somaa) kura piespraadzeta . Par kreeslinjiem gan neko nezinu - bet ir redzeeti - bet nav meegjinaats!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  sirsninja Trešdiena Februāris 04, 2009 12:01 pm

Mana Bona smuki čuč mašīnā klēpī:) Man bikinj bail laikam tomeer labaak iegaadaat somu ciet taisaamu,jo mazums sanaak straujaak bremzeet :shock:
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Māriņa Trešdiena Februāris 04, 2009 9:39 pm

Man sunjuki parasti abi smuki chuch uz aizmugureejaa seedeklja :roll:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Lily Trešdiena Februāris 04, 2009 11:07 pm

Man ir tā ka Lily ir šausmīgi ziņkārīga un kad mēs braucam viņa vienmēr ar priekškājām ir uz auto paneļa (vai kas tas tāds tur priekšā:D) bet es vienmēr stipri turu bet vienreiz bija tā ka mamma strauji bremzēja jo neredzēja priekšā mašīnu un lily gandrīz ielidoja priekšējā stiklā, ber ar visu stingro turēšanu viņa tikai parlaimi atsita purniņu mazliet. Bet klēpī nekad neguļ. Visu laiku pa logu grib skatīties- ja tik apguļas klēpī un ja mašiina pie luksafona apstājas tā Lily uzreiz lec augšā un skatās kas te notiek kapeec nekustamies. :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Eliina Trešdiena Februāris 04, 2009 11:10 pm

Lily rakstīja:Man ir tā ka Lily ir šausmīgi ziņkārīga un kad mēs braucam viņa vienmēr ar priekškājām ir uz auto paneļa (vai kas tas tāds tur priekšā:D) bet es vienmēr stipri turu bet vienreiz bija tā ka mamma strauji bremzēja jo neredzēja priekšā mašīnu un lily gandrīz ielidoja priekšējā stiklā, ber ar visu stingro turēšanu viņa tikai parlaimi atsita purniņu mazliet. Bet klēpī nekad neguļ. Visu laiku pa logu grib skatīties- ja tik apguļas klēpī un ja mašiina pie luksafona apstājas tā Lily uzreiz lec augšā un skatās kas te notiek kapeec nekustamies. :D

mums tieshi tas pats, masiina loti zinakariga un visu grib redzet, bet ja jamero lielaki cela gabali tad gan noluust. mums ir vairakas reizes gadijies ka maza nokrit strauji bremzeejot jo klepi nevar piedabut nosedet, bet par laimi nekas traks nav noticis :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Lily Trešdiena Februāris 04, 2009 11:12 pm

Eliina rakstīja:
Lily rakstīja:Man ir tā ka Lily ir šausmīgi ziņkārīga un kad mēs braucam viņa vienmēr ar priekškājām ir uz auto paneļa (vai kas tas tāds tur priekšā:D) bet es vienmēr stipri turu bet vienreiz bija tā ka mamma strauji bremzēja jo neredzēja priekšā mašīnu un lily gandrīz ielidoja priekšējā stiklā, ber ar visu stingro turēšanu viņa tikai parlaimi atsita purniņu mazliet. Bet klēpī nekad neguļ. Visu laiku pa logu grib skatīties- ja tik apguļas klēpī un ja mašiina pie luksafona apstājas tā Lily uzreiz lec augšā un skatās kas te notiek kapeec nekustamies. :D

mums tieshi tas pats, masiina loti zinakariga un visu grib redzet, bet ja jamero lielaki cela gabali tad gan noluust. mums ir vairakas reizes gadijies ka maza nokrit strauji bremzeejot jo klepi nevar piedabut nosedet, bet par laimi nekas traks nav noticis :)

Njaa mums tas pats- mieraa nevar nosēdēt.
Tad jau labi ka taa, cerams ka vairs taa neatgadiisies. :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Eliina Trešdiena Februāris 04, 2009 11:18 pm

Lily rakstīja:
Eliina rakstīja:
Lily rakstīja:Man ir tā ka Lily ir šausmīgi ziņkārīga un kad mēs braucam viņa vienmēr ar priekškājām ir uz auto paneļa (vai kas tas tāds tur priekšā:D) bet es vienmēr stipri turu bet vienreiz bija tā ka mamma strauji bremzēja jo neredzēja priekšā mašīnu un lily gandrīz ielidoja priekšējā stiklā, ber ar visu stingro turēšanu viņa tikai parlaimi atsita purniņu mazliet. Bet klēpī nekad neguļ. Visu laiku pa logu grib skatīties- ja tik apguļas klēpī un ja mašiina pie luksafona apstājas tā Lily uzreiz lec augšā un skatās kas te notiek kapeec nekustamies. :D

mums tieshi tas pats, masiina loti zinakariga un visu grib redzet, bet ja jamero lielaki cela gabali tad gan noluust. mums ir vairakas reizes gadijies ka maza nokrit strauji bremzeejot jo klepi nevar piedabut nosedet, bet par laimi nekas traks nav noticis :)

Njaa mums tas pats- mieraa nevar nosēdēt.
Tad jau labi ka taa, cerams ka vairs taa neatgadiisies. :D


es jau censhos vinu visu laiku turet klepi, bet ir citreiz ka man kaut kas pa somu japamekle, vai vel kaut kas jadara un vinu nolieku blakam, vina ka jut ka vinu neturu aizlaizas prom, man tetim ir ta ka bagaznieks ir kopa ar salonu un shaneli kamer visu neizoshna miera neliekas Twisted Evil
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  lilucis Ceturtdiena Februāris 05, 2009 8:03 am

Hihihi...es te laikam esmu vienīgā sliktā suņumamma... Maniem zvēriem mašīnā ir noteikta kārtība un nedod dievs vazāsies kaut kur pa mašīnu tad ja nu es gadījumā neturu... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mašīnā ir jābūt savā vietā, vai man klēpī un jāguļ, diemžēl pagaidām man nav ietaisīta droša vieta suņiem mašīnā, bet nu vienalga...staigāšanas brauciena laikā pilnīgi nekādas nedrīkst būt. Jo tak visādi var būt, var patraucēt šoferīti, palīst zem pedāļiem un tas viss var beigties ļoti nepatīkami un nu man kaut kā negribās riskēt ar mūsu un suņu veselībām Evil or Very Mad
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Dream Ceturtdiena Februāris 05, 2009 8:55 am

lilucis rakstīja:Hihihi...es te laikam esmu vienīgā sliktā suņumamma... Maniem zvēriem mašīnā ir noteikta kārtība un nedod dievs vazāsies kaut kur pa mašīnu tad ja nu es gadījumā neturu... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mašīnā ir jābūt savā vietā, vai man klēpī un jāguļ, diemžēl pagaidām man nav ietaisīta droša vieta suņiem mašīnā, bet nu vienalga...staigāšanas brauciena laikā pilnīgi nekādas nedrīkst būt. Jo tak visādi var būt, var patraucēt šoferīti, palīst zem pedāļiem un tas viss var beigties ļoti nepatīkami un nu man kaut kā negribās riskēt ar mūsu un suņu veselībām Evil or Very Mad
ak tu "ljaunaa" mamma Twisted Evil
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Māriņa Ceturtdiena Februāris 05, 2009 9:35 am

Manas pat necenshas vazaaties, kaa ieseedina aizmuguree taa abas tur arii gulj. Nju ja braucu viena, tad uz blakus seedeklja smuki chuch vai seezh :D
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Dream Ceturtdiena Februāris 05, 2009 9:41 am

Māriņa rakstīja:Manas pat necenshas vazaaties, kaa ieseedina aizmuguree taa abas tur arii gulj. Nju ja braucu viena, tad uz blakus seedeklja smuki chuch vai seezh :D
super, tev gan labi audzinaati beerni ;)
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Soma sunim Empty Re: Soma sunim

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā