Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

+5
Elīna
kristucis1
Silkite
ajame
Ruby
9 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Ruby Sestdiena Aprīlis 03, 2010 12:35 am

Kaadus atblusotaajus/rutiinas liidzekljus lietojat saviem miiluljiem un cik biezhi, cik ilgi? Kaadi rezultaati?


P.S. Man liekas ka shaada diskusija nav, bet ja ir tad es nevareeju atrast :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  ajame Sestdiena Aprīlis 03, 2010 1:17 am

Stronghold pilienus, tie jāpilina skaustā. Pie reizes tie ir arī prettārpu. Tjip- divi vienā. lietoju tikai vienu reizi, kad Lote no klīnikas bija atbraukusi kopā ar vienu mazu bagāžiņu :)
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Silkite Sestdiena Aprīlis 03, 2010 12:18 pm

Vairàk kà pirmo gadu lietojàm "Stronghold" tagad esam pàrgàjushi uz " Advantix". atshkjiriibas nejuutam Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. 68782 pagaidàm neesam iznjemot érci ko sakjérushi,bet tad lietojàm stronghold.lieto reizi ménesii iepilinot sastàvu skaustà.
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  kristucis1 Sestdiena Aprīlis 03, 2010 2:28 pm

Pašlaik lietoju EFFIPRO, bet domāju pāriet uz ko citu!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Elīna Sestdiena Aprīlis 03, 2010 2:48 pm

Es kādreiz lietoju Frontline un Advantix,blusām un ērcēm. Nu, jau 1,5 gadu neesam neko no šiem lietojuši- nav tādas vajadzības! Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. 68782
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Ruby Sestdiena Aprīlis 03, 2010 10:17 pm

Mees arii lietojaam tos spot-on pilinaamos, bet man kaut kaa piegriezies shogad "indeet" tos sunjus, gribas kaut ko dabiigaaku atrast par cik vajag to regulaaro (ikmeenesha) atblusoshanu!!! Mekleeju variantus, pagaidaam padomaa ir "Paul Mitchell Pet Tea Tree" shampuuns ik pa 2 nedeeljaam vai kaadu herbaalo spreju piem ar Citronellu.

Kaads ko taadu ir meegjinaajis??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Elīna Svētdena Aprīlis 04, 2010 9:40 am

Tie kurus es lietoju, parasti bija uz 3 mēnešiem pret blusām!
Traki katru mēnesi atblusot pat ja nav blusu!! Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. 31375
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  kristucis1 Svētdena Aprīlis 04, 2010 1:46 pm

Esmu mēģinājusi dabīgos atblusotājus, bet nejutu kaut kādu efektu. Arī cenā liela atšķirība. Ja parasti skaustā pilināmie pilieni maksā +/- 5 latus vienam sunim, tad dabīgie skaustā pilināmie pilieni maksā tikai +/- 2 latus. Ja mani suņi staigātu tikai pa privātmājas dārzu un apkārtnē nebūtu citu suņu (diezgan nereāli), tad varētu arī retāk to ķimikāliu pilināt. Bet ja suņi tiek vesti staigāt pa parku, kur bez taviem suņiem ir vēl daudzi citi, tad nākas atblusot reizi mēnesī un ar līdzekli, kurš pēc iespējas efektīvāks! Un vēl jau ir klaiņojošie dzīvnieki un ērces... tā ka pie dabīgajiem atblusotājiem visdrīzākais neatgriezīsimies. Vot, nosaukumu gan tiem neatceros... zinu, ka pagāšvasar sanāca nopirkt, jo nekā cita nebija. Vados pēc pieredzes- skopais maksā divreiz! Labāk dārgu, bet esfektīvu; nekā lētu un štruntu. Visbiežāk lētie ir štrunti- gluži kā saldējumi!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Ruby Svētdena Aprīlis 04, 2010 2:12 pm

Ne jau te runa par naudu ir, es vienkaarshi nespeeju liet to indi katru meenesi vinjiem tai skausstaa (man pashai taa smaka ceertaas degunaa un aciis), ok ja veel viens suns ir maajaas bet man ir triis un viens ar otru peec tam speeleejas,laiza. Tas noziimee ka man vinjas jaaizolee viena no otras gandriiz veselu dienu! Labi arii tas nebuutu tas gruutaakais, bet nu nepatiik man taa inde un cik palasiijos tieshi mazie suniishi ir ljoti juutiigi pret taam kjiimijaam, biezhi vien gadaas kaadas reakcijas. Un veel par cik mums sheit ir jaatbluso visu cauru gadu, jo ziemas nav, sala nav!!! Latvijaa tad veel tas ir tikai vasaras meeneshos, bet te visus 12 meeneshus blusas ir aktiivas!

Elīna - kuri Advatix vai Frontline ir uz 3 meeshiem? Es mu redzeejusi tikai uz 1 meenesi, bet tad arii ir pieraadiits ka vinji iisteniibaa darbojas 1.5 meenesi, un Frontline daudzi produkti bija atsaukti, un daudzi tagad ir kategoriski pret shiem, arii veti vairs netirgo :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  kristucis1 Svētdena Aprīlis 04, 2010 2:28 pm

kad es rakstīju par cenu, domāju to vairāk uz sevi nevis uz kādu forumieti. Vnk esmu izmēģinājusi dažādus. Tu uzdevi jautājumu par dabīgajiem un es uzrakstīju- nejutu iedarbību + vēl tā cena (mazā). It kā jau dabīgām lietām jābūt kaut nedzudz dārgākām... tikai mans viedoklis. Un uzskats, ka Latvijā ziemas laikā suni atblusot nevajag ir galīgi maldīgs.

Pastāstīšu ļoti nejauku atgadījumu iz pieredzes! Tieši ziemā ilgāku laiku suņus neatblusoju (arī uzskatīju, ka nevajag), un neredzēju, ka suņi baigi kasītos. Kādu dienu uz suņa melnās suņa gultiņas pamanīju kaut ko pretīgu. Mazu kustošu tārpu! Bija skaidrs, ka tas nāk no kādas manas meitenes. Izrādījās, ka kādu laiciņu suņu meitenēm bija blusas. Acīmredzot blusu oliņas bija nonākušas Peces zarnutraktā un tā viņa tika pie tārpa!
Ziepniekkalnā ir nenormāli daudz suņu un arī kaķu, daudzi ir klaiņojoši un daudzus izlaiž saigāt savā vaļā... blusas izplatās neticamā ātrumā! Gandrīz katram manam kaimiņam ir vismaz viens mājdzīvnieks... daži no viņiem nav mazgāti ārkārtīgi ilgi... tāpēc, ja man jāizvēlas reizi mēnesī atblusot vai pēc tam cīnīties ar tārpiem- izvēlos pirmo!

Jā, Ruby, es arī esmu pirkusi atblusotājus, kuru iedarbība mērāma trīs mēnešu garumā- šķiet, tas bija Fortline.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Ruby Svētdena Aprīlis 04, 2010 2:41 pm

Eh nezinu ko dariit!! Bet negribu to indi :( Uzdevu arii veelvienaa forumaa sho jautaajumu, dalaas viedoklji pusi uz pusi, vieni ir par dabiigo otri par kjiimiju!!

Mamma ieteica katru dienu griidas mazgaajamajam uudenim piepilinaat Latvijaa nopeerkamo terpentiinu, solija ka blusas neredzeeshot kaa savas ausis LOL atceros ka mamma taa darija kad mums kokeriitis bija un nebija vinjam to neluugto viesu :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  kristucis1 Svētdena Aprīlis 04, 2010 2:54 pm

Kopš tā pretīgā atgadījuma ar tārpu, reizi mēnesī izdezinfikcēju māju ar beaphar preperātu Protecto Plus (Insekten- Zerstauber) izsmidzināmo līdzekli. Pirku DinoZoo. Cena 5, 99 Ls. Iznīcinošs līdzeklis dzīvnieku un cilvēku mājvietai no kukaiņiem, blusām, ērcēm, skudrām, prusakiem, mušām. Efektivitāte saglabājas līdz 24 nedēļām. Virsmu apstrādāšanai, dzīvnieku guļvietu apstrādei, mēbeļu, paklāju, spraugu apstrādei, vienmērīgi izsmidzinot. No pieredzes varu ieteikt katram. Iedzarbība tiešām laba un ilga... es gan lietoju daudz biežāk kā vajag (reizi mēnesī), bet tas tāpēc, ka reizi mēnesī ir ''kārtīgā tīrīšana''. Ja ir iespēja nopirkt, tad iesaku!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Elīna Svētdena Aprīlis 04, 2010 3:06 pm

Nu, mums ir tā, ka ja sunim būs kaut viena blusa- viņa noteikti pēc tam būs pie manis( laikam esmu garšīga! Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. 629163 ), tad arī uzreiz tiek lietoti atblusotāji, bet nu jau 1,5 gadu nav bijusi, suņi arī diez ko nekasās un pāršķirstot spalvu ar nekādas pazīmes par blusām mums nav! Tādēļ nelietojam tās ķīmijas, ja būs kādas pazīmes, tad protams kaut ko atkal pirksim! Nav arī mums te diži draudzēties griboši suņi un saimnieki(vismaz nav gadijies satikt), katrs par sevi, tad nu vairāk par saostīšanos ar citiem suņiem saskares nav!

Ruby, tas laikam tiešām bij Frontline! Blusām 3 mēneši, ērcēm 1menesis.
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Ruby Trešdiena Jūnijs 16, 2010 8:45 pm

Sakiet luudzu, tie kas Latvijaa, kur juus peerkat piem shos Frontline vai Advantix? Pie veta? Ja es piem veeleetos nopirkt, bet neesmu regjistreeta pie taa konkreetaa veta, vai man vajag recepti liidzi? Un vai LV ir pieejami ADVOCATE?? Kaadas cenas??

Te es peerku ADVOCATE, kas ir triis vienaa - blusaam/eerceem, taarpiem un sirdstaarpiem (ko var dabuut no gliemezhiem un ko nenoglaina parastais attaarpotaajs) - maksaa 27 eiro par triis pipetiiteem, taatad man ar trijiem sunjiem tas buutu uz 1-1.5 meenesi. Varbuut Latvijaa ir leetaak??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Eliina Trešdiena Jūnijs 16, 2010 10:17 pm

man tiesi kursos macija par sirds tarpiem :( bet lidzekli teica ka nav,jo tos ieguust no odiem.
par cenam nezinu, es kad biju vel man nebija kursos lekcija bijusi par tarpiem un nezinaju ko prasit man iedeva kaut kadu Vitaminthe.
A Ruby zinaji ka katru reizi kad tu paro ir labak pamainit zales,jo tie trakie tarpi pierod pie lidzekliem ar laiku :( cik biezi tu savas attarpo?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Eliina Trešdiena Jūnijs 16, 2010 10:18 pm

fuj vispar ta lekcija bija pretiga, es uzreiz nopriku zaales pati sev ari tagad nevaru sanemties iedzet :32
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Ruby Trešdiena Jūnijs 16, 2010 10:34 pm

Tas ADVOCATE tagat arii ir tas vieniigais liidzeklis pret tiem sirdstaarpiem. Es ceru ka es neko nejaucu, jo vinji saucaas Lungworm (French heartworm). Varbuut tad es arii jaucu :( Un vinjus paarneesaa gliemezhi, es nez par odiem, varbuut tie kaadi citi taarpi veel??? Vienas no pirmajaam paziimeem ir klepus.

Jaa es pamainu ik pa laicinjam, attaarpoju ik pa 3-4 meeneshi, bet shodien vetaarste teica ka ja lieto sho Advocate pilinaamo, tad jaataarpo katrus 6 meeneshus ar parastajaam traapu zaaleem.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Eliina Trešdiena Jūnijs 16, 2010 10:46 pm

lidz gada vecumama jaattarpo ik pec 3 men,tad jau var nedaudz retak. negirbas jau tarpus,bet ta ir suna indesana ari pie reizs :(
ja pirmas pazimes klepus.
ok bus par tiem gliemeziem japastastasta kursos,bet ka tad suns dabun to tarpu no gliemeza?
jo ods iekozs un vinam uz deguna bijusi ta tarpa olina,tad zem adas ievada kapura olinu kura pec 3-4nedelam izaug par tarpinu un aizcelo uz sirdi kur izaug par lielu tarpu.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Māriņa Trešdiena Jūnijs 16, 2010 10:51 pm

Fuuuuu cik pretīgi.....man ar uzreiz sagribējās nopirkt ko pret tiek tārpiem, jo šogad to dumo odu tak tik daudz!
Elīna - ko jums ieteica pirkt pret tiem tārpiem? Bet kā tad ar cilvēkiem, arī no odiem tādus var dabūt???? Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. 31375
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Ruby Trešdiena Jūnijs 16, 2010 10:57 pm

Tad jau tie pashi vien buus, nu visur kur gliemezis nostaigaajis tur taas olinjas var buut :(

Nu te liek attaarpot katrus 3-4 meeneshus, bet tas jau arii katraa valstii ir mazliet savaadaak deelj riska, deelj laika apstaakljiem, te nav sala taa kaa tas daudz ko maina! Piem kuceenu attaarpo ik peec 2 nedeeljaam liidz 4 meeneshi un tad ik peec meenesha liidz 6 meeneshi, taalaak tad katrus 3-4 meeneshus. Bet tas nav tikai lai nogalinaatu esoshos taapus, tas ir lai izjauktu to vinju ciklu, nu es nemaaku izskaidrot tik smalki, bet tiem taarpiem ir cikls kas atjaunojaas ik peec kaut kaada laika un it iipashi kuceeniem vinsh ir jaaizjauc, tapeec tik biezhi arii jaataarpo.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Eliina Trešdiena Jūnijs 16, 2010 11:37 pm

nu par tiem tarpiem ir ta ka LV vini nav vel it ka, bet ir sastopamai Amerika, Sapnija, Francijsa dienvidos tadas slitakas vieta.

Ruby tur tev taisniiba par to ciklu ta ir, es tagad gaidu man savas ari driz otro reizi jataarpo.
vispar tadas sausmu lietas samacijos,ka kuceni jau zizot pirpienu no mates invadejas ar tiem monstriem,jo viniem cikls ir tads ka vini izdej olinas tas aizcelos uz piena dziederiem tur sez un gaida kad noklus kucenos Evil or Very Mad tapec jau ir kuceni jaatarpo 21 diena,jo tad tie aktivi tur sak est mazo mazuliti no ieksas
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Ruby Ceturtdiena Jūnijs 17, 2010 12:59 am

Re ko atradu par sirdstaarpiem latvieshu valodaa un tur arii mineets tas ADVOCATE

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. 122koyp
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Buciitis Ceturtdiena Jūnijs 17, 2010 9:48 am

Māriņ, lai cilvēkam nebūtu tārpi/cērmes/lenteņi, ir jāēd - loki, sīpoli un ķiploki. :)
Un mums tārpu zālītes dot vetārsts un maina tās. Vispirms bija tāda rozā pļuriņa, tad ripa, tagad būs savādāka ripa.

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Ruby Ceturtdiena Jūnijs 17, 2010 2:57 pm

Cilveeki jau ar shad tad var iedzert kaadu ripu pret taarpiem, par sliktu jau nenaaks!

Buciit - vai tavs vets paardod ADVOCATE pipetiites?? Vai kaada cita veida pipetiites? Es zinu ka vinjas ir Latvijaa, tikai kur??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  ajame Ceturtdiena Jūnijs 17, 2010 7:25 pm

Buciitis rakstīja:Māriņ, lai cilvēkam nebūtu tārpi/cērmes/lenteņi, ir jāēd - loki, sīpoli un ķiploki. :)
Vēl, cik zinu, tārpus dzenošais tautas līdzeklis ir ķirbju sēklas.
bet mēs ar vīru bieži ēdam ļoti asus ēdienus (ar čilli). Domāju, ka neviens lentenis vai cērme no tādas barības dzīvs nepaliks Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. 629163
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām. Empty Re: Atblusotāji, rutīnas līdzekļi pret blusām.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā