Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kuceenu vakciinas

3 posters

Go down

kuceenu vakciinas Empty kuceenu vakciinas

Post  tiffany* Piektdiena Septembris 09, 2011 10:21 pm

Kaadas potes juus poteejat saviem mazuliem ? :) mums te kaiminjiene staastija nesen ,ka iznjemot obligatas potes vinja veel potee pret moskiitu kodumiem :O juus arii poteejat? :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu vakciinas Empty Re: kuceenu vakciinas

Post  Lexy Sestdiena Septembris 10, 2011 7:14 am

tiffany* rakstīja:Kaadas potes juus poteejat saviem mazuliem ? :) mums te kaiminjiene staastija nesen ,ka iznjemot obligatas potes vinja veel potee pret moskiitu kodumiem :O juus arii poteejat? :)

Mums tak te nav moskītu :32
Bet nē, es savējiem neko lieku nepotēju, kaut gan man no Vācijas vestajai meičai bij vēl kaut kāda vakcīna, kurai bij vajadzīga revakcinācija jau esot LV, bet tā kā pie mums tādas vakcīnas nav, vedu termosā kopā ar kucēnu arī vakcīnu :D
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu vakciinas Empty Re: kuceenu vakciinas

Post  tiffany* Sestdiena Septembris 10, 2011 6:38 pm

Lexy rakstīja:
tiffany* rakstīja:Kaadas potes juus poteejat saviem mazuliem ? :) mums te kaiminjiene staastija nesen ,ka iznjemot obligatas potes vinja veel potee pret moskiitu kodumiem :O juus arii poteejat? :)

Mums tak te nav moskītu :32
Bet nē, es savējiem neko lieku nepotēju, kaut gan man no Vācijas vestajai meičai bij vēl kaut kāda vakcīna, kurai bij vajadzīga revakcinācija jau esot LV, bet tā kā pie mums tādas vakcīnas nav, vedu termosā kopā ar kucēnu arī vakcīnu :D

mums jau arii nav moskiiti :D bet te tos visus lidojoshos briesmonjus taa sauc :32
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu vakciinas Empty Re: kuceenu vakciinas

Post  Ruby Otrdiena Septembris 20, 2011 8:11 pm

Mums ir visas standarta potes iznjemot trakumseergu, kuru vakcinee tikai ja veelas celjot!

Veel bez standarta poteem esmu vakcineejusi pret audzeetavas klepu (bordetella) visas sunes, shogad gan neatkaartoju sho vakciinu jo nav vajadziibas pagaidaam (uz izstaadeem pashlaik neejam, uz sunju skolinjaam pashlaik ar ne, un slimiibas uzliesmojumi ar pashlaik nav maniiti).
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu vakciinas Empty Re: kuceenu vakciinas

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā