Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kuceenu skolinja

5 posters

Go down

kuceenu skolinja  Empty kuceenu skolinja

Post  tiffany* Pirmdiena Septembris 12, 2011 4:01 am

gribeejaas palieliities,ka shodien sakaam iet kuceenu skolinjaa,kuraa mums ljoooti patika :) sunji patieshaam ir briinojami gudri dziivnieki Chihuahua2
muusu grupinjaa ir veel 4 sunji ,dazhaadas sugas protasm,bet visi vienaa vecumaa Razz bet Tiffany protams ,ka maaceeja izcelties :D visu laiku gaaja ar visiem buchoties un speeleeties un vinja arii bija trennera miilule,lieki piebilst ,ka vinjai vislabaak sanaaca izpildiit visas paveeles :) shodien iemaaciijaas seedeet bez kaaruminja arii ,skatiities aciis,kad kaarums otraa rokaa :) domaaju 1,5h tas ir daudz :)
LEPNA :)))
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  refinnej Pirmdiena Septembris 12, 2011 10:12 am

tiffany* rakstīja:gribeejaas palieliities,ka shodien sakaam iet kuceenu skolinjaa,kuraa mums ljoooti patika :) sunji patieshaam ir briinojami gudri dziivnieki Chihuahua2
muusu grupinjaa ir veel 4 sunji ,dazhaadas sugas protasm,bet visi vienaa vecumaa Razz bet Tiffany protams ,ka maaceeja izcelties :D visu laiku gaaja ar visiem buchoties un speeleeties un vinja arii bija trennera miilule,lieki piebilst ,ka vinjai vislabaak sanaaca izpildiit visas paveeles :) shodien iemaaciijaas seedeet bez kaaruminja arii ,skatiities aciis,kad kaarums otraa rokaa :) domaaju 1,5h tas ir daudz :)
LEPNA :)))
Super! Apsveicu! Mēs pagaidam nodarbojamies ar pašapmācību un tik labi mums neiet, itkā izpilda to ko mācām, bet tikai tad, kad sagribas, ne vienmēr, parasti mājās, bet ārā jau tik daudz ka interesanta a es te ar savām komandām piesejos :32 nu pamazam, pamazam, domāju būs mum sgudra mitene :) a cik jums vecums?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  Lexy Pirmdiena Septembris 12, 2011 11:04 am

Oi, mums ar derētu kaut elementārākā paklausība, savādāk klausa tikai tad, kad man gardums rokā :32
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  tiffany* Pirmdiena Septembris 12, 2011 9:03 pm

refinnej rakstīja:
tiffany* rakstīja:gribeejaas palieliities,ka shodien sakaam iet kuceenu skolinjaa,kuraa mums ljoooti patika :) sunji patieshaam ir briinojami gudri dziivnieki Chihuahua2
muusu grupinjaa ir veel 4 sunji ,dazhaadas sugas protasm,bet visi vienaa vecumaa Razz bet Tiffany protams ,ka maaceeja izcelties :D visu laiku gaaja ar visiem buchoties un speeleeties un vinja arii bija trennera miilule,lieki piebilst ,ka vinjai vislabaak sanaaca izpildiit visas paveeles :) shodien iemaaciijaas seedeet bez kaaruminja arii ,skatiities aciis,kad kaarums otraa rokaa :) domaaju 1,5h tas ir daudz :)
LEPNA :)))
Super! Apsveicu! Mēs pagaidam nodarbojamies ar pašapmācību un tik labi mums neiet, itkā izpilda to ko mācām, bet tikai tad, kad sagribas, ne vienmēr, parasti mājās, bet ārā jau tik daudz ka interesanta a es te ar savām komandām piesejos :32 nu pamazam, pamazam, domāju būs mum sgudra mitene :) a cik jums vecums?

patiesiibaa mums bija taapat...pirms tam izpildija kkaadas paveeles (seedi,atnes mantinju ) un arii tikai maajaas,bet skolinjaa mums paradija kaa pareizi to dariit un tgd viss sanaak daudz vienkaarshaak :) mums pateica taa..suns 90% saprot zhestus nevis skanjas(vaardus) tpc ir svariigi vnm vienadas kustibas kad piem gribi lai suns seezh un arii ja izmanto skanju tad izteikti un skaljaak nekaa parasti runaa :) un tas darbojaas Razz Tiffany tgd ir 3meeneshi un bish paari divaam nedeeljaam
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  tiffany* Pirmdiena Septembris 12, 2011 9:07 pm

Lexy rakstīja:Oi, mums ar derētu kaut elementārākā paklausība, savādāk klausa tikai tad, kad man gardums rokā :32


man agraak likaas ,ka mans suns bez garduma mani vsp nedzird :D bet peec pirmaas dienas skolinjaa jau naak seedeet bez garduma :) un varu dereet ,ka arii tavi mazie briinumi to visu maak bez garduma Razz man liekas ,ka chi un toji vsp ir ljooti gudri sunji :) draudzenei bija tojs kursh visu laiku churaaja uz aizskariem un vinja beigu beigaas vinju paardeva,bet tas bija tikai kuceens un ja es pie pirmajaam gruutiibaam paardotu to kas man taas sagadaa,tgd buutu pilniigi viena :D :(
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  Ruby Otrdiena Septembris 20, 2011 8:35 pm

Lexy rakstīja:Oi, mums ar derētu kaut elementārākā paklausība, savādāk klausa tikai tad, kad man gardums rokā :32

hahaha!!! maneejaas veeljoprojaam pilda komandas tikai tad kad ir gardumi, bet es uzskatu ka tas ir ok, labaak ka taa nekaa ka vispaar neklausa :32 man shaads variants lieliski der. Nu ok, kaut ko jau klausa bez garduma piem - Ejam un Klusu vai Stop, Nedriikst, bet piem apseesties/apgulties ja nav gardums, apseediisies tikai vienreiz un tad jau saprot ka nekaa nav un neko vairs nepilda :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  refinnej Trešdiena Septembris 21, 2011 6:30 am

Ruby rakstīja:
Lexy rakstīja:Oi, mums ar derētu kaut elementārākā paklausība, savādāk klausa tikai tad, kad man gardums rokā :32

hahaha!!! maneejaas veeljoprojaam pilda komandas tikai tad kad ir gardumi, bet es uzskatu ka tas ir ok, labaak ka taa nekaa ka vispaar neklausa :32 man shaads variants lieliski der. Nu ok, kaut ko jau klausa bez garduma piem - Ejam un Klusu vai Stop, Nedriikst, bet piem apseesties/apgulties ja nav gardums, apseediisies tikai vienreiz un tad jau saprot ka nekaa nav un neko vairs nepilda :D

Man tas pats - kaut ko ja izpilda un saprot, ka gardumu nedabūs, tad viss, vairs neko nedara :32 Nu kaut gan,kā kuru reizi, bet parasti ir tā. Nu gribas jau, lai pilda arī bez gardumiem, ne vnm uz pastaigu atceries un ir ērti kaut ko paņemt. Nu strādāsim tālāk, varbūt paliks vēl gudrāka :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  Ruby Piektdiena Septembris 23, 2011 12:18 am

refinnej rakstīja:...ne vnm uz pastaigu atceries un ir ērti kaut ko paņemt...

hahaha man taa ir ikdiena baazt kaudzeem gardumus visaas kabataas kad ejam laukaa :32 Laikam jau kad ir vairaaki sunji tad taa ir labaak, jo viss kas var atgadiities tad esmu vienmeer gatava lol un zinu kad pachabinaashu gardumu paku tad visa uzmaniiba buus man!!! Visur kur tiek sunji njemti liidz man automaatiski vienmer ir liidz gardumi, nu jau bez domaashanas. Vienalga kaada situaacija atgadaas, es maacu vinjaam visu asocieet ar ko garshiigu - gardumu :)

Man ir ar taada maza apliekama sunju sominja, ko izmantoju izstaadeem/pastaigaam, tur ir daudz kabatu taa kaa var salikt daudz ko, ir eerti neesaat un laikaa izvilkt gardumu, arii aakjis kur ko pakarinaat vai aizaakjeet pavadas ja vajag briivas rokas :) Origjinaali naaca liidz kaku savaacamie maisinji un paka mitro salvetiishu - kuriem ir speciaalas kabatinjas no kuraam eerti izvilkt tos atribuutus :32

Nezinu kaa mums buutu ar kakjiem, droshi vien ar nestos pakalj ka ne atsaukt vareetu, bet mums te nestaigaa briivaa valjaa kakji taa kaa viens trauceeklis mazaak par ko domaat :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  refinnej Piektdiena Septembris 23, 2011 6:19 am

Es vnk gardumu ņemu siera gabaliņu, bet nu riktīgi maziņo un dodu pa drupatiņai, burtiski aplaizīt :32 citreiz ņemu biezpienu. Bet piemēram speciālais gardums apmācībam RC Educ viņai ir vienaldzīgs, nu tā ka vnk barība, ja gribas - apēd, ja nē - tad nē, nav 100% ka skries pakaļ, ka ir ar sieru. Tāpēc jau sieru un biezpienu nevaru laicīgi sabāzt kabatos, tik pirms pašas pastaigas :32 Un ne vnm. tie ir mājās. Kādus gardumus jūs izmantojat? Nesen redzēju tos smirduļus - tesmeņus, kuņģus utt - parasti tie ir kā garš kauliņš, bet es redzēju mazos gabaliņos sagrieztus, tieši apmācībām rakstīts. Tādi būtu labi, bet vai viņa neaizrīsies, jo ka saka, kad tos ēd, tad mazos gabaliņus jāatņem, lai neaizrījas.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  Lexy Piektdiena Septembris 23, 2011 8:08 am

Ruby, laimīgie, ka jums nav to klejojošo kaķu baru bigsmiles91 Mums tas ir gatavais murgs, veselas kolonijas. Es arī no blusām nespēju glābt savus suņus, bet nevar tak katru nedēļu viņus ar indēt.

refinnej, es gardumiem izmantoju Rinti visats filejiņas, kas ir tieši sagrieztas mazās strēmelītēs, sunči man uz tām kā traki :32 Paldies, Ruby, ka man tos ierādīja icon49 Es pat katru strēmelīti vēl vismaz uz pusēm salaužu, lai vairāk un lai nav jāstājas gaidīt, kamēr tā tiek sagrauzta :32 Reizēm gadās, ka pieskrien, ātri paķer un jož prom un pēc brīža atrij veselu, laikam par āru gribēja iekšā dabūt, bet nekad nav aizrijušies, tpu tpu tpu. Un man ar ir maza izstāžu kārumu soma, kas liekama ap vidukli. Tai gan ir tikai viena kabata ar rāvējslēdzi un knaģis numuram, bet vismaz ir kaut kas, kur sabērt gardumus, kuri man parasti tur arī ir. Aukstajos gadalaikos gan man tiek izmantotas arī kabatas. Vēl tagad atceros savas mātes seju, kad viņa manā mētelī pērn meklēja atslēgas un atrada tikai sakaltušu sieru ha ha
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  refinnej Piektdiena Septembris 23, 2011 8:48 am

Lexy rakstīja: refinnej, es gardumiem izmantoju Rinti visats filejiņas, kas ir tieši sagrieztas mazās strēmelītēs, sunči man uz tām kā traki :32 Paldies, Ruby, ka man tos ierādīja icon49
Tu domā tas garas strēmeles, vai tur ir kādas mazākas. Jāapskatas. Jo mums ir pīles stremeles Rinti - vinjas ir planas, bet lielas - kādi 5x20 cm. Es pat ka kārumu tos sagriežu lai ir ap 5x5
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  Lexy Piektdiena Septembris 23, 2011 8:51 am

Nē nē, ir lielos fileju gabalos, bet ir arī mazos jau :) Re, te var redzēt http://www.zooplus.co.uk/shop/dogs/dog_treats_chews/dog_chews/rinti/175224
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  Silkite Piektdiena Septembris 23, 2011 9:42 am

Més nesen iegàdàjàmies "RC Educ" pie veta ,jo desam ir jasamazina siera deva(viekàrshi jasamazina svars nedaudz).bija atlaides un sanàca 3pakas pa 3e,kaut bùtu zinàjusi ka vinjam tà garsho bigsmiles91 vinjsh vinju kozhljà shlapstinoties..paskats drausmiigs ha ha vairs kabatàs neturu jo apsézhoties uz diivàna manas kabatas tiek revidétas un apzagtas.
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  refinnej Piektdiena Septembris 23, 2011 2:59 pm

Lexy rakstīja:Nē nē, ir lielos fileju gabalos, bet ir arī mazos jau :) Re, te var redzēt http://www.zooplus.co.uk/shop/dogs/dog_treats_chews/dog_chews/rinti/175224
Es tieshi shos tagad nopirku, vienigie no mazajiem, kas bija taja veikala, gajam pastaigaties, nu traki mums vinji patik - vinja ed loti labi, ta pacinja vien ir ko verta, ka chauksta, un tos mazos gabalinjus sadalu vel 2-3, lai atrak aped un lai nepieedas, ka vairs negribes nakt, un vinji tadi sausaki, neka man tas piles stremeles un vieglak nolauzt. Man bija un vel ir shadi - bet vinji vairak kosljajami un salauzt vinjus nav viegli - http://www.zooplus.co.uk/shop/dogs/dog_treats_chews/dog_chews/rinti/67398 ar pili. Tiesham jau ar shitiem man droshak bija, ka ar sieru, kautka uzreiz bija parlieciba, ka skries klat, ka tik paburzinu to pacinju :32 Beidzot mums ir kaut kas, ko var visu laiku nesat lidzi, neiznemot no somas :icon200: Liels paldies Lexu un tad talak ari Ruby icon50 Tagad sezh pie somas un grib nozagt :32
Zhel gan ka RC Educ mums negarsho, jo tur tauku loti maz. Tikko vel reiz pameginaju iedot, ne, panem mute un izsplauj, tagad ar kepu baksta, spelejas, nu itka apeda, bet nu ne jau ar tadu prieku, ka skries klat, kad uz tiem saukshu :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

kuceenu skolinja  Empty Re: kuceenu skolinja

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā