Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunju skolinja

+20
Sanita
Buciitis
Lily
vinetapa
Ambera
sirsninja
Eljusik
irituska
Michely
Eliina
Sabinella
acz
Mazais
minka200
Silkite
Dream
Ruby
Lindita
Māriņa
Ronija
24 posters

Lapa 1 no 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Sunju skolinja Empty Sunju skolinja

Post  Ronija Svētdena Novembris 02, 2008 5:29 pm

Padalieties pieredze, kur gaajaat uz sunju skolinju, kaadi panaakumi?
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Māriņa Svētdena Novembris 02, 2008 7:25 pm

Uz suņu skoliņu gājām gan , gan ar vienu, gan otru sunīti. Mēs vedām savas meitenītes uz Turgeņeva ielu, tur ir kāda suņu frivēzatava laikam. Mūs mācīja tāda veca krievu tautības sieviete Staļina, hmmmmļotu stingra, prasīga, bet iemāca šo to gan. :)
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Lindita Pirmdiena Novembris 03, 2008 8:58 am

Māriņa rakstīja:Uz suņu skoliņu gājām gan , gan ar vienu, gan otru sunīti. Mēs vedām savas meitenītes uz Turgeņeva ielu, tur ir kāda suņu frivēzatava laikam. Mūs mācīja tāda veca krievu tautības sieviete Staļina, hmmmmļotu stingra, prasīga, bet iemāca šo to gan. :)

Viņa krievu val. tikai māca?!
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ruby Pirmdiena Novembris 03, 2008 2:58 pm

Mees ar gaajaam uz sunju skolinju-visu ko tur maacija gan zinaajaam jau-bet gaajaam lai socializeetos ar citiem sunjiem,kaa sak lai ieguutu jaunus sunju draugus!!! Peec pieredzes varu teikt ka panaakumi ir lieli tikai tad ja ar sunjuku darbojaas patstaaviigi(katru dienu 15 min) iemaaciities seedeet,guleet,skatiities(aciis)dot chepu,atsaukties var iemaaciiteis maajaas. Es veel pamekleeshu kaadus video kur ir paraadiits kaa sunim iemaaca konkreeto komandu(gan angliski-bet viegli saprotami).Mees pashlaik apguustam-beigts suns triku :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Pirmdiena Novembris 03, 2008 3:02 pm

Ruby rakstīja:Mees ar gaajaam uz sunju skolinju-visu ko tur maacija gan zinaajaam jau-bet gaajaam lai socializeetos ar citiem sunjiem,kaa sak lai ieguutu jaunus sunju draugus!!! Peec pieredzes varu teikt ka panaakumi ir lieli tikai tad ja ar sunjuku darbojaas patstaaviigi(katru dienu 15 min) iemaaciities seedeet,guleet,skatiities(aciis)dot chepu,atsaukties var iemaaciiteis maajaas. Es veel pamekleeshu kaadus video kur ir paraadiits kaa sunim iemaaca konkreeto komandu(gan angliski-bet viegli saprotami).Mees pashlaik apguustam-beigts suns triku :D

Ha ha ha - beigts suns?? Tas ir kaa??:D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ruby Pirmdiena Novembris 03, 2008 3:07 pm

Tas ir apmeeram taa
http://video.about.com/dogs/Train-Your-Dog-to-Roll-Over.htm

bet tikai vinsh neveljaas otraadi bet paliek taa kaa beigtaa pozaa ar kjepaam uz augshu!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Pirmdiena Novembris 03, 2008 3:11 pm

Ruby rakstīja:Tas ir apmeeram taa
http://video.about.com/dogs/Train-Your-Dog-to-Roll-Over.htm

bet tikai vinsh neveljaas otraadi bet paliek taa kaa beigtaa pozaa ar kjepaam uz augshu!!!

Khi khi khi
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Dream Pirmdiena Novembris 03, 2008 3:56 pm

Ruby rakstīja:....Mees pashlaik apguustam-beigts suns triku :D
njaaa, jautri :D
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Sestdiena Decembris 13, 2008 7:12 pm

Nu ta beidzot taa diena Vikijai ir klaat - mees saakaam iet sunju skolinjaa:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Dream Sestdiena Decembris 13, 2008 7:16 pm

Ronija rakstīja:Nu ta beidzot taa diena Vikijai ir klaat - mees saakaam iet sunju skolinjaa:)
ogooo cheers un kaa vinjai taa skolinja patika :)?
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Sestdiena Decembris 13, 2008 8:09 pm

Dream rakstīja:
Ronija rakstīja:Nu ta beidzot taa diena Vikijai ir klaat - mees saakaam iet sunju skolinjaa:)
ogooo cheers un kaa vinjai taa skolinja patika :)?

Hmmm, no kura gala, lai saak:)) Nu saakumaa jau nepatika, kad trennere naaca klaat ar vinju parunaaties, no baileem trenneri apchuraaja :D Bet taa, uz beigaam jau sanaaca pat 10 soliishus smuki blakus iet:) Un pat nevajadzeeja citus sunjus kost nost:)))))) Bet vispaar bija - mamma , mamma, kur tu mani atvedi :D affraid affraid affraid Nekas, iesim pirmdien un ceturtdien atkal, un ja sanaaks arii sestdien. Mums tak sveetdien izstaade:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Dream Sestdiena Decembris 13, 2008 8:12 pm

Ronija rakstīja:Hmmm, no kura gala, lai saak:)) Nu saakumaa jau nepatika, kad trennere naaca klaat ar vinju parunaaties, no baileem trenneri apchuraaja :D Bet taa, uz beigaam jau sanaaca pat 10 soliishus smuki blakus iet:) Un pat nevajadzeeja citus sunjus kost nost:)))))) Bet vispaar bija - mamma , mamma, kur tu mani atvedi :D affraid affraid affraid Nekas, iesim pirmdien un ceturtdien atkal, un ja sanaaks arii sestdien. Mums tak sveetdien izstaade:)
super, tad jau panaakumi buus labu labie :) pie kaa juus ejat?
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Sestdiena Decembris 13, 2008 8:14 pm

Dream rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmm, no kura gala, lai saak:)) Nu saakumaa jau nepatika, kad trennere naaca klaat ar vinju parunaaties, no baileem trenneri apchuraaja :D Bet taa, uz beigaam jau sanaaca pat 10 soliishus smuki blakus iet:) Un pat nevajadzeeja citus sunjus kost nost:)))))) Bet vispaar bija - mamma , mamma, kur tu mani atvedi :D affraid affraid affraid Nekas, iesim pirmdien un ceturtdien atkal, un ja sanaaks arii sestdien. Mums tak sveetdien izstaade:)
super, tad jau panaakumi buus labu labie :) pie kaa juus ejat?

Mees aizgaajaam uz skolinju, kas muusu klubaa - trenneriite Nataalija:) Vinjai pashai maajaas tojs, un ja pareizi esmu sapratusi arii stafs :D affraid
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Dream Sestdiena Decembris 13, 2008 8:36 pm

Ronija rakstīja:Mees aizgaajaam uz skolinju, kas muusu klubaa - trenneriite Nataalija:) Vinjai pashai maajaas tojs, un ja pareizi esmu sapratusi arii stafs :D affraid
izklausas interesanti ;)
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Silkite Sestdiena Decembris 13, 2008 8:44 pm

man vienreiz ir bijusi ljoti negatiiva attieksme sunju skolaa pret manu suni,patieca ka vinjs nav suns,bet kaut kas raapojosh un nepieskaitams pie sunjiem(tad vinjam bija 4meen.)kopsh shii laika neesmu meegjinaajusi atrast citu :oops: megjinu maajaas apmaacit-man ir daudz briivaa laika.bet ir doma kad kaadu dienu aizvedishu lai nedaudz apskataas ka ir un satik sikos sunjus-vinjsh dievina jorkus Razz
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Sestdiena Decembris 13, 2008 8:48 pm

Silkite rakstīja:man vienreiz ir bijusi ljoti negatiiva attieksme sunju skolaa pret manu suni,patieca ka vinjs nav suns,bet kaut kas raapojosh un nepieskaitams pie sunjiem(tad vinjam bija 4meen.)kopsh shii laika neesmu meegjinaajusi atrast citu :oops: megjinu maajaas apmaacit-man ir daudz briivaa laika.bet ir doma kad kaadu dienu aizvedishu lai nedaudz apskataas ka ir un satik sikos sunjus-vinjsh dievina jorkus Razz

Nu mums jau ar vairaak vajag, lai iemaaciitos blakus iet, un ar citiem sunjiem sadraudzeetos:) Pat saaka pie citiem iet ostiities:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Silkite Sestdiena Decembris 13, 2008 8:55 pm

Ronija rakstīja:
Silkite rakstīja:man vienreiz ir bijusi ljoti negatiiva attieksme sunju skolaa pret manu suni,patieca ka vinjs nav suns,bet kaut kas raapojosh un nepieskaitams pie sunjiem(tad vinjam bija 4meen.)kopsh shii laika neesmu meegjinaajusi atrast citu :oops: megjinu maajaas apmaacit-man ir daudz briivaa laika.bet ir doma kad kaadu dienu aizvedishu lai nedaudz apskataas ka ir un satik sikos sunjus-vinjsh dievina jorkus Razz

Nu mums jau ar vairaak vajag, lai iemaaciitos blakus iet, un ar citiem sunjiem sadraudzeetos:) Pat saaka pie citiem iet ostiities:)

mannejais draudzeejas ar siikajiem sunjiem,bet ar lieliem ir grutiibas.ir bijushi meegjinaajumi sadraudzeet ar diviem atshkjiriigiem buldogiem-abiem iekoda :scratch: labi ka pretatbildes nebija :suspect: manaam ir taa-citreiz skaisti staiga blakus,bet citreiz jozh un baidaas vienlaikus 😕
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Sestdiena Decembris 13, 2008 9:05 pm

Nu maneejaa vispaar ir individualitaate svilpaste:)) Dream un Lilucis ir redzeejushas:)) Preilene vienvaardsakot:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Silkite Sestdiena Decembris 13, 2008 9:10 pm

Ronija rakstīja:Nu maneejaa vispaar ir individualitaate svilpaste:)) Dream un Lilucis ir redzeejushas:)) Preilene vienvaardsakot:)

nu jaa :D bet tas jau sliktaaku suni nepataisa :roll: bet ja gadijuma man buus kadreiz veel viens(gan jau)nu uz paris dienaam gan aizvedishu lai saprot ko noziimee skola :!: tik jaatrod kaadu normaalu cheers
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Sestdiena Decembris 13, 2008 9:15 pm

Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:Nu maneejaa vispaar ir individualitaate svilpaste:)) Dream un Lilucis ir redzeejushas:)) Preilene vienvaardsakot:)

nu jaa :D bet tas jau sliktaaku suni nepataisa :roll: bet ja gadijuma man buus kadreiz veel viens(gan jau)nu uz paris dienaam gan aizvedishu lai saprot ko noziimee skola :!: tik jaatrod kaadu normaalu cheers

Vajag vajag, maneejaa pirmo reizi muuzhaa saprata skarbaaku vaardu, un arii ka jaaklausa nedaudz:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  minka200 Otrdiena Decembris 16, 2008 12:24 am

sunjskolinja gaja jautri,tachu tag jau viss atkal aizmirsies sunjukam:)
minka200
minka200
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 27.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Mazais Sestdiena Janvāris 03, 2009 5:56 pm

Ronija rakstīja:
Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:Nu maneejaa vispaar ir individualitaate svilpaste:)) Dream un Lilucis ir redzeejushas:)) Preilene vienvaardsakot:)

nu jaa :D bet tas jau sliktaaku suni nepataisa :roll: bet ja gadijuma man buus kadreiz veel viens(gan jau)nu uz paris dienaam gan aizvedishu lai saprot ko noziimee skola :!: tik jaatrod kaadu normaalu cheers

Vajag vajag, maneejaa pirmo reizi muuzhaa saprata skarbaaku vaardu, un arii ka jaaklausa nedaudz:))


Šodien bijām pie Tevis ieteiktās Natālijas Favorītā.
Bija baigi intensīvais darbs. Vis vairāk piekusu protams ka es, jo tāāā skraidījusi jau sen neesu. Īsās pastaigas ziemas aukstajā laikā šķiet man neradīja īstu priekšstatu par to cik daudz enerģijas prasa kucēns ārā. 🐶 Man mazais spītīgais mīļums kliedza, affraid Natašai neļāva uzvilkt izstāžu siksniņu, protestēja, ka sveša tante viņu izčamda kur iedomājas, komandu BLAKUS ignorēja kā sugu visu stundu, 🇳🇴 tādēļ nācās mazliet ar varu rādīt, jo kārumi mūsu pārbarotajā mazajā vēderiņā vairs iekšā nelīda (biju sagriezusi smalki smalki, bet arī stress laikam deva savu). Stāja esot - "štob i daļše tak stajal". Sēdēt iemācījās diezgan ātri, gulēt nu ļoooti nepatika.
Es biju mazliet beigta un pārsatraukusies, bet laimīga! :;p:
Mazais mīļums pēc lielā darba noguris tagad saldi čuč uz sava mīkstā spilventiņa. Sleep
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Sestdiena Janvāris 03, 2009 6:30 pm

Nu jaaa:)) Ja mees kaa meitenes varam izvairiities no izchamdiishanas, tad jums kaa puikaam tas ir neizbeegami:D Nekas saimnieciit:)) Tagad redzeesi vellu, katru sestdienu, kameer samaaciisieties:)) Prieksh pirmaas reizes tas ir ljoti daudz, ka jau saaka seedeet:)) Malachi:) Bet energjiju tur tieshaam vajag taa pavairaak, bet tas atmaksaasies:))

Cik suniishi kopaa bijaat skolinjaa??:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Mazais Sestdiena Janvāris 03, 2009 7:04 pm

Ronija rakstīja:Nu jaaa:)) Ja mees kaa meitenes varam izvairiities no izchamdiishanas, tad jums kaa puikaam tas ir neizbeegami:D Nekas saimnieciit:)) Tagad redzeesi vellu, katru sestdienu, kameer samaaciisieties:)) Prieksh pirmaas reizes tas ir ljoti daudz, ka jau saaka seedeet:)) Malachi:) Bet energjiju tur tieshaam vajag taa pavairaak, bet tas atmaksaasies:))

Cik suniishi kopaa bijaat skolinjaa??:)

Šodien bijām septiņi. No tiem divi kā manējais, tikai vecums lielāks (7 mēneši un apmēram gadu vecs). Vēl bija Ķīnas cekulainais smukulītis. Bija arī paliela auguma gaiši brūns Tojs vai kas ļoooti līdzīgs. Vēl šķiet ka kāds no mazajiem buldodziņiem bija, tikai es biju tik ļoti satraukusies lai mans kādam un kāds manam neko nenodara, ka tik ļoti pārējos nenosaukšu. Atceros, ka visas tās šķirnes, kuras es pazīstu un man patīk. Bet tā bija mūsu abu 1.skolas pieredze ar tik zobainiem draugiem. Zinu ka katrs neveiksmīgs kodiens un rēta var sabojāt kādam skatuves tēlu, tādēļ ļoti vēroju savējo un centos ievērot visus suņu likumus. :roll:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Sestdiena Janvāris 03, 2009 7:06 pm

Mazais rakstīja:
Ronija rakstīja:Nu jaaa:)) Ja mees kaa meitenes varam izvairiities no izchamdiishanas, tad jums kaa puikaam tas ir neizbeegami:D Nekas saimnieciit:)) Tagad redzeesi vellu, katru sestdienu, kameer samaaciisieties:)) Prieksh pirmaas reizes tas ir ljoti daudz, ka jau saaka seedeet:)) Malachi:) Bet energjiju tur tieshaam vajag taa pavairaak, bet tas atmaksaasies:))

Cik suniishi kopaa bijaat skolinjaa??:)

Šodien bijām septiņi. No tiem divi kā manējais, tikai vecums lielāks (7 mēneši un apmēram gadu vecs). Vēl bija Ķīnas cekulainais smukulītis. Bija arī paliela auguma gaiši brūns Tojs vai kas ļoooti līdzīgs. Vēl šķiet ka kāds no mazajiem buldodziņiem bija, tikai es biju tik ļoti satraukusies lai mans kādam un kāds manam neko nenodara, ka tik ļoti pārējos nenosaukšu. Atceros, ka visas tās šķirnes, kuras es pazīstu un man patīk. Bet tā bija mūsu abu 1.skolas pieredze ar tik zobainiem draugiem. Zinu ka katrs neveiksmīgs kodiens un rēta var sabojāt kādam skatuves tēlu, tādēļ ļoti vēroju savējo un centos ievērot visus suņu likumus. :roll:

Nu, ko:) Tad jau 1. klasi esat pabeigushi:) Iespeejams, ka naakamsestdien mees arii buusim:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja Empty Re: Sunju skolinja

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā