Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunju skolinja

+20
Sanita
Buciitis
Lily
vinetapa
Ambera
sirsninja
Eljusik
irituska
Michely
Eliina
Sabinella
acz
Mazais
minka200
Silkite
Dream
Ruby
Lindita
Māriņa
Ronija
24 posters

Lapa 2 no 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Mazais Sestdiena Janvāris 03, 2009 7:10 pm

Ronija rakstīja:
Mazais rakstīja:
Ronija rakstīja:Nu jaaa:)) Ja mees kaa meitenes varam izvairiities no izchamdiishanas, tad jums kaa puikaam tas ir neizbeegami:D Nekas saimnieciit:)) Tagad redzeesi vellu, katru sestdienu, kameer samaaciisieties:)) Prieksh pirmaas reizes tas ir ljoti daudz, ka jau saaka seedeet:)) Malachi:) Bet energjiju tur tieshaam vajag taa pavairaak, bet tas atmaksaasies:))

Cik suniishi kopaa bijaat skolinjaa??:)

Šodien bijām septiņi. No tiem divi kā manējais, tikai vecums lielāks (7 mēneši un apmēram gadu vecs). Vēl bija Ķīnas cekulainais smukulītis. Bija arī paliela auguma gaiši brūns Tojs vai kas ļoooti līdzīgs. Vēl šķiet ka kāds no mazajiem buldodziņiem bija, tikai es biju tik ļoti satraukusies lai mans kādam un kāds manam neko nenodara, ka tik ļoti pārējos nenosaukšu. Atceros, ka visas tās šķirnes, kuras es pazīstu un man patīk. Bet tā bija mūsu abu 1.skolas pieredze ar tik zobainiem draugiem. Zinu ka katrs neveiksmīgs kodiens un rēta var sabojāt kādam skatuves tēlu, tādēļ ļoti vēroju savējo un centos ievērot visus suņu likumus. :roll:

Nu, ko:) Tad jau 1. klasi esat pabeigushi:) Iespeejams, ka naakamsestdien mees arii buusim:)

Ja tik ātri var pabeigt klases, tad es labrāt būtu suns... :lol:
Cik ta' reizes ir jāiet normāli apmācībai, vai arī tas ir pašu zināšanā? :bball:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Sestdiena Janvāris 03, 2009 7:16 pm

Ujjjj, nu tas gan ljoti individuaali, konkreetu ciparu neviens nepateiks. Principaa, kameer sunjuks iemaacaas dariit visu, ko vinjam maaca.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Mazais Sestdiena Janvāris 03, 2009 7:31 pm

Ronija rakstīja:Ujjjj, nu tas gan ljoti individuaali, konkreetu ciparu neviens nepateiks. Principaa, kameer sunjuks iemaacaas dariit visu, ko vinjam maaca.

Tad jau redzēsim cik apķērīgs būs mans puikiņš!
Ceru ka tāds pats malacis kā mājās love
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Sestdiena Janvāris 03, 2009 7:47 pm

Kaa trenneriite patika??:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Mazais Sestdiena Janvāris 03, 2009 8:02 pm

Ronija rakstīja:Kaa trenneriite patika??:)

Super zinoša un kolosāli māk apieties ar suņukiem. Vienam pat teica "nu kod kod, cik daudz Tu mani apēdīsi?" un viņš neko nenodarīja :lol: treniņš varēja turpināties. Viņa pati parādīja kā pareizi visu jādara, ja manīja kļūdas.
Izrādījās, ka mana padēliņa Am.Stafordšīras terjers ir viņas suņu bērns, tātad esam "attālas radinieces" ar trenerīti :lol:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Sestdiena Janvāris 03, 2009 8:18 pm

Mazais rakstīja:
Ronija rakstīja:Kaa trenneriite patika??:)

Super zinoša un kolosāli māk apieties ar suņukiem. Vienam pat teica "nu kod kod, cik daudz Tu mani apēdīsi?" un viņš neko nenodarīja :lol: treniņš varēja turpināties. Viņa pati parādīja kā pareizi visu jādara, ja manīja kļūdas.
Izrādījās, ka mana padēliņa Am.Stafordšīras terjers ir viņas suņu bērns, tātad esam "attālas radinieces" ar trenerīti :lol:

Wow, nu ir ir taa pasauliite mazinja:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  acz Svētdena Februāris 08, 2009 11:44 am

Vai Jelgavs pusē arī kautkur māca mazos suņus? Jo man līdz Favorīta telpām baigais gabals sanāk braukt :(
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Svētdena Februāris 08, 2009 8:08 pm

Acz - cik zinu Jelgavaa mazajiem nav skolinjas??
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  acz Svētdena Februāris 08, 2009 11:17 pm

Ronija rakstīja:Acz - cik zinu Jelgavaa mazajiem nav skolinjas??
Nu skaidrs brauksim izglītoties uz Rīgu 🐶
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 09, 2009 5:32 pm

Vai tad vajag speciaali - mazajiem suniishiem skolinju???
Mums taadas extras nav - gaajaam ar visiem citiem - visi kopaa!!! Muusu grupaa bija - triis spanieli( kavalieri ),labradors un boxeris - bija jautri :D un mazaa Peppii!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Pirmdiena Februāris 09, 2009 5:35 pm

Nee nu ir jau arii parastaas skolas, tikai taads siikums - vinjiem nodarbiibas notiek laukaa - pat pie - 15 utt graadiem.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 09, 2009 5:38 pm

Ronija rakstīja:Nee nu ir jau arii parastaas skolas, tikai taads siikums - vinjiem nodarbiibas notiek laukaa - pat pie - 15 utt graadiem.

Nee nee - es biju domaajusi telpaas!!! Nu bet cilveeks tach ar tajos -15 nevareetu normaali padarboties :(
Mums lietus diezgan biezhi liist - tapeec ja laukaa - tad neviens neietu!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Pirmdiena Februāris 09, 2009 5:41 pm

Ruby rakstīja:
Ronija rakstīja:Nee nu ir jau arii parastaas skolas, tikai taads siikums - vinjiem nodarbiibas notiek laukaa - pat pie - 15 utt graadiem.

Nee nee - es biju domaajusi telpaas!!! Nu bet cilveeks tach ar tajos -15 nevareetu normaali padarboties :(
Mums lietus diezgan biezhi liist - tapeec ja laukaa - tad neviens neietu!!!

Neeeee, pie mums lielajiem visas nodarbiibas laukaa notiek:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 09, 2009 5:49 pm

Ronija rakstīja:
Neeeee, pie mums lielajiem visas nodarbiibas laukaa notiek:(

Jaa hmmmmm - funktieris ne tik ideaals - un tad cilveeki kauc ka nevar nopelniit vai nav pieprsiijuma!!! Kaut vai man buutu Sanbernaars - nu kaut vai divi - nu neietu es miinus 15 graados ar vinjiem laukaa njemties!!! Pastaiga - taa ir cita lieta - bet miiciities un vinjus apmaaciit - nee paldies - taadaa aukstumaa !!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Mazais Pirmdiena Februāris 09, 2009 7:47 pm

Ruby rakstīja:
Ronija rakstīja:
Neeeee, pie mums lielajiem visas nodarbiibas laukaa notiek:(

Jaa hmmmmm - funktieris ne tik ideaals - un tad cilveeki kauc ka nevar nopelniit vai nav pieprsiijuma!!! Kaut vai man buutu Sanbernaars - nu kaut vai divi - nu neietu es miinus 15 graados ar vinjiem laukaa njemties!!! Pastaiga - taa ir cita lieta - bet miiciities un vinjus apmaaciit - nee paldies - taadaa aukstumaa !!!

Pēc mums 17:00 nāk Amerikāņu stafi un viņiem nodarbības, kopš mēs ejam no 3.janvāra, vienmēr ir iekšā. Pagājušajā reizē pie mums mazais Stafiņš mēģināja pievienoties (baigais mīļums labsirdīgais, mēs sabužinājāmies), bet lielajiem cits ātrums iešanai un citi gabarīti, grūti izlocīties starp mazajiem utēm. Tad viņi tomēr pagāja maliņā un pagaidīja savējos (mums sākums bija 16:00). Citas problēmas mums neradās. Arī, ja garāmejošajam mēģinās iekost, tad var diezgan slikti beigties... Twisted Evil jo mazie ir diezgan kodīgi, a ja nu lielajam jaunulim sagribās aizstāvēties? affraid Mums lielākie ir mopsis un Karaļa Čārlza spaniels smukulīte. Ā nāk arī pāris palieli Ķīnas cekulainie, viens spalvains un otrs ar superīgu eksterjeru un krēpēm. love
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Māriņa Pirmdiena Februāris 09, 2009 7:52 pm

Kad mees gaajaam uz skolinju, tad arii lielajiem un mazajiem bija atsevishkji Twisted Evil
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Mazais Pirmdiena Februāris 09, 2009 8:09 pm

Māriņa rakstīja:Kad mees gaajaam uz skolinju, tad arii lielajiem un mazajiem bija atsevishkji Twisted Evil

Un tas normāli, jo viena neveikla kustība un kādam mazākam var klāties plāni :(
Zinu to, jo pa reizei braucam pie radu Stafa 2 g.v. Viņā enerģija kūsā un noturēt sākumā ir grūti. Tādā lielā priekā viņš mazo var nodradāt vai ar asti ietrāpīt un nemaz nesajust. Twisted Evil
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ruby Otrdiena Februāris 10, 2009 5:42 pm

Mazais rakstīja:
Māriņa rakstīja:Kad mees gaajaam uz skolinju, tad arii lielajiem un mazajiem bija atsevishkji Twisted Evil

Un tas normāli, jo viena neveikla kustība un kādam mazākam var klāties plāni :(
Zinu to, jo pa reizei braucam pie radu Stafa 2 g.v. Viņā enerģija kūsā un noturēt sākumā ir grūti. Tādā lielā priekā viņš mazo var nodradāt vai ar asti ietrāpīt un nemaz nesajust. Twisted Evil

Mazajiem jau ar lielajiem tak ar jaasarod!!! Muusu galvenais iemesls bija tieshi socializaacija!!! Lielajaa angaaraa mees bijaam 6/7 sunji - katram savs plekjiitis un sunji tak visu laiku pie siksninjas.
Cita lieta ja laukaa dauzaas - jaa - viens shnjaucera 4 meen vecs kuceens nogaaza Pepiju zemee vienaa setaa - bet peec tam protams dabuja no maneejaas pa bikseem par to :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Sabinella Pirmdiena Marts 02, 2009 7:40 pm

Ko domājat par suņu centru "Bis".. Tur it kā arī notiek kaut kādi treniņi, kāds ir bijis?
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Pirmdiena Marts 02, 2009 7:47 pm

Sabinella rakstīja:Ko domājat par suņu centru "Bis".. Tur it kā arī notiek kaut kādi treniņi, kāds ir bijis?

Es taadu nezinu, pastaaasti ko vairaak, kur atrodaas, kas par trenneriem?
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Sabinella Ceturtdiena Marts 05, 2009 3:18 pm

Ruby rakstīja:Tu droshvien domaaji "suniishu beernudaarzus"!!! Pie mums ir paaris taadu - viens ko zinu ir speciaali mazinjajiem ( nu taads spicaaks ) otru ko zinu - ir visaadiem sunjukiem, bet dala pa grupiinjaam peec vecumiem un augumiem :D
Nu es domaaju ka Riigaa ar jaabuut - mazaakaas pilseetaas diez vai.
Bet nu daargs tas prieks tur gan :) Man vajadzeeja tik uz trijaam dieninjaam aizshaut - nu viirs vakaraa iznjemtu - mums sanaaca pa trijaam dienaam 90 eiro. Bet mees peedeejaa briidii atradaam leetaaku variantu - maajaas seedoshu kaiminjonkuli :) kas ljoti priecaajaas par taadu pagodinaajumu.
Vieniigais kad taadaas vietaas var pa retam atstaat sunuci tieshi socializaacijas vaardaa - lai tavs sunjuks aprod ar citiem sunjukiem :D Tas ir super variants ja neiesiet uz sunju skolinju vispaar jo principaa maajaas var lieliski apguut taas pamatkomandas ko maaciis pirmajaa kursaa skolinjaa( nu iesaaceejus es domaaju ) :D
Mees ar Pepiiti uz skolinju gaajaam tikai lai aprastu ar citiem sunjiem - komandas jau maajaas bijaam samaaciijushaas :)

mjā, tagad man tā lieta ir skaidra.. es jau arī domāju vairāk tāpēc, lai viņai mājās nebūtu garlaicīgi ;)
ā jā, un par tām suņu skolām..kaut kas man teica, ka mazies suņiem tur īsti nav ko meklēt, tur pārsvarā lielie visādām barjerām iet cauri utt.. it kā jau gribu viņu vest visādas gudrības samācīties :)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Sabinella Ceturtdiena Marts 05, 2009 3:19 pm

Ronija rakstīja:Mees atstaajaam iesleegtu radio, lai visu laiku mazaa domaa, ka kaads ir maajaas:) Arii paliidz:)
jā, šito es arī iedomājos..nav jau ideja nemaz tik slikta ❤
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ronija Ceturtdiena Marts 05, 2009 3:20 pm

Kas par muljkjiibaam?? Es ar Vikiju gaaju uz skolinju, un Mazais ar savu Elfinju tur pat. Maaciijaamies gan blakus iet, gan seedeet un guleet, arii barjeras mazinjas un trubas bija, bet taas pa retam, lai nebuutu visu laiku viens un tas pats. Bet elementaaro paklausiibu jau ar taam pamatkomandaam dabuu.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Sabinella Ceturtdiena Marts 05, 2009 3:21 pm

Māriņa rakstīja:Es domaaju kameer tavs sunjuks pavisam mazinjs, nav ko vest pa dienu kur citur. Nu taas ir tikai manas domas, jo man skjiet ka sunjukam tachu vispirms jaasarod ar jaunajiem jaismniekiem un jaunajaam maajaam :D . Un ja vinjs tika vadaats shurpu turpu , tas radiis tikai sajukumu vinja mazajaa galvinjaa :lol:

šito es arī izdomāju :D vienkārši tāpēc jau prasu. lai zinātu kā īsti ir labāk ;)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ruby Ceturtdiena Marts 05, 2009 3:23 pm

Kad buus mazinsh tad jau nu noteikti gulees kameer viens maajaas. Es gan Pepiju vienu majaas atstaaju tikai ap gada vecumu - nu nesanaaca mums aatraak nekaadiigi - vienmeer kaads maajaas bija. Nu varbuut maximums 30-60 minuutiites shur un tur. Bet kad atstaajaam jau uz trijaam stundaam - viss bija perfekti . Pirms ieshanas prom vinja gaida savu garduminju, es iesleedzu televiizoru, atstaaju gaismas, un durvis uz guljamistabu un viesistabu valjaa. Paareejaas durvis ir ciet.
P.S Buutu man taada valja uz gultas atstaat kaadu dreebju gabalu ( ak - viirs visu novaac :( ) Muusu maajaas kaartiiba ir augsta veertiiba :D Nu labi labi - es jau nesuudzos :suspect:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 2 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā