Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunju nodoklis

+3
shera
Eliina
refinnej
7 posters

Go down

Sunju nodoklis Empty Sunju nodoklis

Post  refinnej Trešdiena Janvāris 11, 2012 8:29 am

Nejaushi izlasiju kadu rakstu, ka par suni katru gadu jamaksa nodoklis un par to tiek izsniegts kautkads zhetons.. Ka kadiem cilvekiem ar jorku policija piesejusies ka nav zhetona.. Man pirma dzirdeshana, vai tiesham ir tads nodoklis un vinju ir jamaksa???
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju nodoklis Empty Re: Sunju nodoklis

Post  Eliina Trešdiena Janvāris 11, 2012 12:14 pm

Jā suņiem pie pirmās vakcinācijas parasti klīnikā tiek piedāvāts reģistrācijas žetond!!!
kas dodas uz visu suņa mūžu bez maksas, bet vēl katru gadu uz saimnieka sirdzapziņas maksāt vai nemaksāt par savu suni nodevu, kur katru gadu dodas jauns žetons ja ir samaksāta nodeva, par mazu suni skaustā līdz 30cm gadā ir 3ls par lielu suni ir 6ls gadā!

man pašai ir reģistrācijas žetoni katram sunim,bet es nenēsāju pie kakla siksnas joman suns salūzīs no tik liela piekariņa :D:D :D :D un nemaksāju nodokli,jo mani suņi neiet ārā lol!
nu labi labi ja nopietni tad iet ārā,bet jēgu tam neredzu kāpēc man būtu jāmaksā par savu suni valstij,kas neko labu manam sunim nedara...


Pēdējo reizi labojis Eliina Trešdiena Janvāris 11, 2012 11:18 pm; labots 1 reizi
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju nodoklis Empty Re: Sunju nodoklis

Post  refinnej Trešdiena Janvāris 11, 2012 12:55 pm

Es tik izlasiju ka maziem sunjiem ir puse - tatad 3ls.
Nu es jau ari nemaksashu, neko nezinu, ne kur jamaksa, neko... Tik tiesham, ja vel zinatu kur to naudu teres..
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju nodoklis Empty Re: Sunju nodoklis

Post  shera Trešdiena Janvāris 11, 2012 5:30 pm

Maziem suņiem ir 3ls (kā arī steralizētiem), maksāju katru gadu un ir mums žetons. Nauda aizejot patversmēm!
shera
shera
Rookie
Rookie

Number of posts : 46
Join date : 29.05.10
Age : 33
Dzīvesvieta : imanta

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju nodoklis Empty Re: Sunju nodoklis

Post  Ruby Trešdiena Janvāris 11, 2012 10:08 pm

Tas ir ljoti jociigi ka shitaas lietas nekur nereklamee, pie mums ar tieshi taa pat, retais zin par taadu sunju nodokli! Un man neviens vinju nekad nav prasiijis, esmu dzirdeejusi ka tad ja noticis kaads incidents tad gan paarbaudot vai ir. Es peerku vinjas katru gadu, shogad maitas paceela cenu :( laikam vairaak nepikrshu, nesaskatu jeegu! Un diez vai taa nauda patversmei aiziet vissdriizaak aiziet domei par kaut kaadu apsaimniekoshanu, es tad labaak pati ziedoju naudu patversmei ko es arii daru katru meenesi, vismaz zinu kur taa naudinja aiziet :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju nodoklis Empty Re: Sunju nodoklis

Post  Eljusik Piektdiena Janvāris 13, 2012 1:41 am

Es arī ne reizi neesmu neko maksājusi.
Bet man veterinārajā nav par to neko teikuši, uzzināju to forumos, bet ja izliekamies ka tādu nav, tad neko nezinu. :D
Eljusik
Eljusik
Profesional
Profesional

Number of posts : 187
Join date : 11.06.09
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju nodoklis Empty hmmm

Post  zemenite88 Ceturtdiena Februāris 09, 2012 5:06 pm

Man draudzenei ir chihuahua kucite zem 2kg un vetarsts viniem teica,ka ja suns ir vieglaks par 2kg sis nodoklis nav jamaksa! :)

Vai ta tas varetu but?
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju nodoklis Empty Re: Sunju nodoklis

Post  Lexy Trešdiena Februāris 22, 2012 3:38 pm

zemenite88 rakstīja:Man draudzenei ir chihuahua kucite zem 2kg un vetarsts viniem teica,ka ja suns ir vieglaks par 2kg sis nodoklis nav jamaksa! :)

Vai ta tas varetu but?

Diez vai te ir kāds sakars ar suņa svaru :D Principā jāmaksā ir visiem, tikai summa mainās. Es, ja godīgi, ar jau cik gadus neesmu maksājusi, jo tiešām neredzu ne mazāko jēgu :( Stulbi jau, protams, bet nu, kā ir, tā ir.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju nodoklis Empty Re: Sunju nodoklis

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā