Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunju skolinja

+20
Sanita
Buciitis
Lily
vinetapa
Ambera
sirsninja
Eljusik
irituska
Michely
Eliina
Sabinella
acz
Mazais
minka200
Silkite
Dream
Ruby
Lindita
Māriņa
Ronija
24 posters

Lapa 8 no 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Sunju skolinja - Page 8 Empty Re: Sunju skolinja

Post  inly&bugy Piektdiena Jūnijs 18, 2010 10:46 am

Es kaut kur lasīju, ka Mežciemā agility apmācība ir sestdienās, svētdienās 8oo. Tas ir vēl agrāk...
Mums ir 18oo vakarā, bet ar jau grūti, jo tas ir tieši lielākais sastrēgumu laiks :(
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 8 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Lexy Otrdiena Jūlijs 12, 2011 8:19 am

Tā, mums ir doma aizbraukt piektdien uz Azuru, gribas ar Melīti patusēties. Tur kaut kā iepriekš jāpaziņo, ka gribam drusku piedalīties, pamācīties? Sākas laikam tak 18, ja? Melai un man gan tas vairāk laikam būs manam trenniņam, jo nekādas izstādes, kā izskatās, mums nespīd Cry Bet man noteikti būs vēl viens čihs, tāpēc iemaņas noderētu apgūt.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 8 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Eliina Trešdiena Jūlijs 13, 2011 12:18 am

Lexy, nav ieprieks japiesakas brauc uz 18:00 trennins ir lidz 20:00 es ari iespejams bushu so 5dien un jacer ka AJAME ari buss!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 8 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Lexy Trešdiena Jūlijs 13, 2011 7:40 am

Labi, Eliin, \loti ceru ieraudzīt arī kādu pazīstamu seju.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 8 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Ruby Trešdiena Jūlijs 20, 2011 1:15 am

Lexy rakstīja:... Melai un man gan tas vairāk laikam būs manam trenniņam, jo nekādas izstādes, kā izskatās, mums nespīd Cry Bet man noteikti būs vēl viens čihs, tāpēc iemaņas noderētu apgūt.

Mees Roksi vedaam uz shovu skolinju jau no 12 nedeeljaam, taa turpinaajaam liidz 6-7 meeneshu vecumam, teikshu godiigi tas ir labaakais ko esmu vinjai devusi pashaa dziives saakumaa, tagad vinjai temperaments vienkaarshi ideaals :) Vinja ne no kaa nebaidaas, ljooooti draudziiga pret visiem - cilveekiem un sunjiem (visaadu izmeeru) - un tas viss tikai pateicoties tur tiem tusinjiem. Ja man kaadreiz buus veel kaads chihs, kaut vai tikai kaa pets (ne izstaazhu suns) noteikti vestu vinju uz to pashu skolinju, mums abaam ljoti patika, notiekti daudz ko iemaaciisies, ieguusi jaunus draugus un jauki pavadiisi laiku, tajaa pashaa laikaa Melai buus superiiga socializaacija :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 8 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Lexy Trešdiena Jūlijs 20, 2011 7:45 am

Jā, Ruby, es ar saviem šnauceriem regulāri gāju tusēties uz klubu, tas arī bija labs socializācijas pasākums :) Mūsu suņu skoliņā gan nav neviena liela suņa nav, bet vismaz ar mazajiem var patusēt. Mēģināsim ik pa laikam tur ieklīst, kaut gan Melai īsti nav socializācijas problēmu, staigā viņa man bez pavadas, pei visiem skrien draudzēties, arī no lielāka izmēra sunčiem neraustās :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunju skolinja - Page 8 Empty Re: Sunju skolinja

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 8 no 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā