Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zobu raušana

+29
refinnej
Žozefīna
inly&bugy
ajame
Ambera
irituska
Buciitis
Lily
Leila
Michely
Sabinella
kristucis1
sassaa
zverjok
Eliina
acz
Mazais
wiive
_Agnese_
Sanita
Ruby
Lindita
Admin
Elīna
Silkite
Māriņa
Ronija
chupinja
Dream
33 posters

Lapa 15 no 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Svētdena Novembris 08, 2009 1:48 pm

vel nee nevaru sanemties vinai pazvanit,bet kaut kur dzirdeju ka 10ls,bet iespejams es kluudos
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Lily Svētdena Novembris 08, 2009 6:15 pm

nuu, ja ta tieshaam ir tapati tad dziivo vinja manaa rajonaa- Juurmalas centraa un stradaa ari majas- Pliekshaana iela 95
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  sassaa Svētdena Novembris 08, 2009 9:01 pm

Oho pierakstiju viņas nummuru :)
Kad Odirjai vajadzēs iet tad pazvanīsim viņai zobu raušana - Page 15 Icon_cheers
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Pirmdiena Novembris 16, 2009 1:27 pm

Eliina rakstīja: kaut kur dzirdeju ka 10ls,bet iespejams es kluudos

zobu tirisana maksa 10ls
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Ambera Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 9:44 am

Nu tas ir noticis!

Kā jau solīju, te būs mūsu pieredze ar ilknīšiem.
Tātad, šodien Amberai bija norunāta vizīte pie Dr. Drapčes, lai tiktu izrauti apakšējie ilknīši, jo aiz piena zobiņiem bija izauguši jaunie ilknīši, kas palēnām sāka izspiests no vietas blakus esošos zobiņus. Kā izrādījās, jaurauj ārā ir ne tikai apakšējie ilkņi, bet arī augšējie. Ko es nemaz nebiju ievērojusi, jo man jau likās ka tie ir nomainījušies, un tas ko es redzu mutē ir jaunie zobiņi. Bet nē- augšā blakus vien otram (vienā rindā) auga gan piena gan kaula zobiņi.
Par cik pie ārsta bijām pirmās, anestēziju mums iepotēj uzgaidāmajā telpā, kur arī tad vajadzēja uzgaidīt līdz tā pilnībā iedarbosies. Teikšu kā ir, nekas jau traks no tās potes nebija, bet bija tik tiešām emocionāli jocīgi noskatīties kā mazais lēnām laižās miegā. Vispims klausit atsaka pakaļkājiņas, tad lēnām actiņas sāk vērties ciet, un tad mazulis man klēpī iegāzās bezspēkā.... Pats zobu raušanas process bija ātrs. Raušanas procesā protams nepiedalījos.
Pēc procedūras protams arī man Dr. parādīja tos MONSTRUS. Kad ieraudzīju gandrīz vai paģību. Ko tādu es nu tik tiešām nebiju redzējusi. Un tā bilde ko, ja nemaldos, ielika Lily, man likās nu nekas traks, lieli balti zobiņi. Bet to ko man Dr. parādīja....

zobu raušana - Page 15 349564 BRĪDINU! Bilde ko tagad ielikšu nav no pievilcīgākajām! Forumiešiem ar vāju nervu sistēmu lūdzu turpinājumu neskatīt!

zobu raušana - Page 15 D42818ca073b

Katrs no šiem ilknīšiem kopā ar sakni ir gandrīs 2cm. Kā Dr. teica, te arī pēc gada viņi paši neizkristu, jo tāda saknīte neuzsūktos.
Tāpat vēlos milzīgu sajūsmu izteikt par Dr. Drapči zobu raušana - Page 15 982973 Nu tik forš vetiņš, ar superīgu humora izjūtu. Cik viņš bija mīļš un laipns pret Amberu. Ar smaidu noskatījos, kā liela auguma vīrietis ņem rokā maziņu suņuku un mīlīgā balstiņā mierina, sakot ka viss būs ok.

Un vēl, nemaz man neko nejautājot, mums ne tikai zobiņus izrāva, bet ar pie viena Dr. apgriza Amberai nagus. Tākā nu man ir skaidrs cik tad īsiem ir jābūt nadziņiem. A to mēs ar vīru baidījāmies tik īsus griezt, ka neiegriež dzīvnagā. Bet kā izrādījās varēja droši grizt.
Tagad Amberai ir mazas piemīlīgas ķepiņas zobu raušana - Page 15 68782 .

Nu tā mums gāja!



P.S. Info par klīniku un Dr.:
Veterinārā ambulance TOTO
Veterinārārsts Ģirts Drapče
Slokas 134a, Rīga , LV-1069
Tālrunis: 67614568, 28663311
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 9:50 am

wow super! cheers nu ja par tiem nagiem runajot es jau gribeju teik ka isaki vajdzgi,bet man ari nav saprasanas cik isus vajag es savia grizu tik isus ka redzu dzivanagu bet jums nadzinu melni neko nevar redzet..
Prieks ka jums viss ok un no liekajiem zobiem un nagiem tikat vala sunny
ka Ambera jutas pec narkozes?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Ambera Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 9:55 am

Eliina rakstīja:wow super! cheers nu ja par tiem nagiem runajot es jau gribeju teik ka isaki vajdzgi,bet man ari nav saprasanas cik isus vajag es savia grizu tik isus ka redzu dzivanagu bet jums nadzinu melni neko nevar redzet..
Prieks ka jums viss ok un no liekajiem zobiem un nagiem tikat vala sunny
ka Ambera jutas pec narkozes?

Mājup cēlā vēl rīstījās no tās trubiņas ko viņai mutē bāza. Tagad ar pa laikam vēl rīstās. Bēt tā kopumā šķiet ka labi, mazais man tagad blakus gultā guļ. Vienīgais kas man likās drausmīgi, tas skausts, kad viņu vedu uz mājām. Laikam viņai tika iepotētas antibiotikas, un tajā vietā skausts bija tik nežēlīgi sapampis, ka no malas izskatījās ka sunim mugura ir salauzta. Nu tāds kupris...

Bet paldies, Eliin, mazā čuč un pat ar ausi neklapē.
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 10:46 am

liels prieks ka viss kartiba :)
tagad tas sapamums ir mazinajies?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 11:40 am

Prieks ka jums viss jau aiz muguras - cik tad zobinjus kopaa izraava?? Jaa Drapche ir jauks dakters, ne tikai ar dziivniekcinjiem maak apoeties bet arii ar saimniekiem - pacietiigi visu izskaidro un apstaasta :) Tad jau pie vinjiem arii tiek izmantotas jaunaakaas narkozes metodes - anesteeziju dod pashu min devu tikai kameer ieriktee to trubu un tad taalaak jau izmanto gaazi :)

Eliin - es Lurdesai griezhot nagus seezhu pie spilgtas lampas lai tam bruunajam nagam var redzeet cauri to dziivnadzi un griezhu liidz ar vinju, jo Lurdesai ir ljoti garsh tas dziivnadzis un nagi vienmeer izskataas kaa milzonji, jagriezh katru nedeelju (priekshkaajaam).
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 11:43 am

es jau Shanelei ari redzu cauri pie spilgtagas lapas vai dienas gaisma pret sauliti. mums ari nezeelgii gars dzivags visa naga garuma Cry tapec griezu regulari pa mazam gabalinam,bet tas dzivnags neatkapjas :(
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Lily Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 2:49 pm

musu tojiņiem arī ļoti ātri nagi aug, Lilijai tādi sakoptāki jo vinja daudz skaidra pa asfaltu bet Lorai noauguši :D es tik speeju griezt. Šerijai vispār esmu griezusi 2x mūžā un neaug arī, smieklīgi izskatās kad baltam nadzinjam cauri spiid rozaa dzivnadziitis :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Buciitis Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 3:42 pm

Tipītim ir taisni uz divām ķepām pa vienam melnam nadziņam ha ha Pārējie balti :32

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Ambera Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 3:56 pm

Ruby rakstīja:Prieks ka jums viss jau aiz muguras - cik tad zobinjus kopaa izraava?? Jaa Drapche ir jauks dakters, ne tikai ar dziivniekcinjiem maak apoeties bet arii ar saimniekiem - pacietiigi visu izskaidro un apstaasta :) Tad jau pie vinjiem arii tiek izmantotas jaunaakaas narkozes metodes - anesteeziju dod pashu min devu tikai kameer ieriktee to trubu un tad taalaak jau izmanto gaazi :)

Eliin - es Lurdesai griezhot nagus seezhu pie spilgtas lampas lai tam bruunajam nagam var redzeet cauri to dziivnadzi un griezhu liidz ar vinju, jo Lurdesai ir ljoti garsh tas dziivnadzis un nagi vienmeer izskataas kaa milzonji, jagriezh katru nedeelju (priekshkaajaam).

Izrāva mums visus 4 piena ilknīšus.

Tiko zvanīju uz ambulanci, jo nobijos, kapēc Amberai nenoiet pampums no rumpīša. Izskatās jau drausmīgi, kad paglāsta kautkāds želejains triceklis zem ādas. Sabijos ņemu tel un zvanīju, izrādās Dr. man aizmirsa pateikt ka Amberai zem ādas ir ielaists fizioloģiskais šķidums, un viņš lēnām uzsūksties, lai nesatraucos, tas nav nekāds pammpums.

Tākā phuuu... viss mums tag ir ok- sīcis ēd, dauzās un ir gana lusīgs zobu raušana - Page 15 68782
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 4:41 pm

Ahhh skaidrs, es neredzeeju to bildi pirms tam, nez kapeec man neparaadijaas, tapeec kaa muljke uzdevu jautaajumu - cik zobi?? :32

Prieks ka Ambera juutaas labi :)

Eliina rakstīja:es jau Shanelei ari redzu cauri pie spilgtagas lapas vai dienas gaisma pret sauliti. mums ari nezeelgii gars dzivags visa naga garuma Cry tapec griezu regulari pa mazam gabalinam,bet tas dzivnags neatkapjas :(

Tieshi tas pats kas Lurdesai, un veel vinjai taadi resni un cieti vinji, nav taa knikt knikt un nags nost - bez maz vai ar speeku jaakniebj :32 Neee mums ar nav atkaapies ne par mm tas dziivnadzis - kaads ir garsh taads ir, kaut gan griezhu ik nedeelju.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Silkite Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 7:17 pm

prieks ka jums viss labi gàjis Chihuahua2 tagad zobu krelles varés taisiit zobu raušana - Page 15 629163
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Ambera Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 8:09 pm

Silkite rakstīja:prieks ka jums viss labi gàjis Chihuahua2 tagad zobu krelles varés taisiit zobu raušana - Page 15 629163

Tieši tā Silkite! Varen skaistas sanāks- kā krokodilu Dandijam zobu raušana - Page 15 554574
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Ceturtdiena Aprīlis 29, 2010 8:54 pm

Lurdesai un Shanelei tas tapec ka jau no kucea vecuma nadizni laicigi netika griezti..kursos uzzinaaju ka jau no agrak kaucenu vecuma reizi nedela jagriez nadzini lai mammni tesaksrape un ja sak agri griest tad neizaug tadi krokodili ka mums :32
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Piektdiena Aprīlis 30, 2010 12:42 am

Hmmm tu domaa ka tapeec?? Nu kad Lurdesa nonaaca pie mums tad nagi vinjai izskatiijaas taadi ka nekad nebuutu griezti ... :(

Es nez, bet es esmu arii redzeejusi sunjus ar taadiem pagariem nagiem un zinu 100% ka saimnieki griezh nagus un ruupeejaas par sunjuku, varbuut vienkaarshi taada struktuura nagam??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  ajame Piektdiena Aprīlis 30, 2010 10:36 am

Manas domas ir tādas, ka sunim, kaķim, tāpat kā cilvēkam var būt dažādas nagu formas un struktūras. Es piemēram abām savām kaķēnēm nagus grižu jau no pirmās dienas, bet vienai ir tādi gari, cieti tie nagi, bet otrai, tas nadziņš tāds smuks un maziņš.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Piektdiena Aprīlis 30, 2010 11:03 am

ta ka man nav ar ko salidzinat, bus man otrs suns izmeginaasu Twisted Evil
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  inly&bugy Trešdiena Maijs 05, 2010 12:59 pm

Kā ir ar to zobu tīrīšanu? Cik bieži un kad jāsāk vest tīrīt? Es savējam vispār zobus nevaru paskatīties, viņš ne pa kam neļauj zobu raušana - Page 15 31375 Mums šobrīd ar it kā zobiem vajadzētu mainīties, škrobe, ka vispār neredzu, kas viņam tur notiek zobu raušana - Page 15 31375

Tiešām nagus var griezt līdz ar dzīvnadzi? Man vetārste vēl piekodināja, ka noteikti jāatstāj 1-1,5m līdz dzīvnadzim, savādāk griežot nadziņš saspiežas un sunim varot sāpēt...

Starpcitu, nav kaut kādi kursi, līdzīgi kā topošajiem vecākiem pirms bērniņa piedzimšanas? Arvien vairāk saprotu, ka es no suņa kopšanas neko nesaprotu zobu raušana - Page 15 629163
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Trešdiena Maijs 05, 2010 1:20 pm

:32 diemzel nav tadu kursu,bet man skiet ka vajadzetu,jo tu neesi vieniga ir loti daudz tadi kas neko nezina.. loti apsveicami ka tu interesejies.
zobus tirit nav nekur javed majas pats var iztirit - https://c-rtt.latvianforum.net/sua-kopsana-f26/zobu-trsana-t361-15.htm#24783 seit links uz temu par zobu tirisanu.
viss par nagu griesanu - https://c-rtt.latvianforum.net/sua-kopsana-f26/nagu-apgriesana-t69.htm
es griezu lidz ar dzivnadzinu,jo manam sunim gari nagi.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Trešdiena Maijs 05, 2010 9:05 pm

Meegjini vinju radinaat raadiit zobinjus :) panjem daudz kaarumus un visu laiku virini mutiiti un skaties, paslavee!! Pirmaas reizes tik kaadas 1-2 sekundes ieskaties un uzreiz paslave, peec tam jau var ar vien ilgaak un ilgaak, tik neaizmirsti saslaveet, Bugis veel mazinsh iemaaciisies aatri :)

Roksim (5 meeneshi) jau visi prieksheejie zobinji nomainiijushies gandriiz, dazhus jaunos jau var redzeet ka vietaa aug, dazhos veel tukshums, vispaar tas mainaas ik pa stundai :32
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  inly&bugy Trešdiena Maijs 05, 2010 9:19 pm

būs jāmēģina radināt... ja jau mainās ik pa stundai, negribas neko nokavēt....
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  ajame Svētdena Maijs 09, 2010 10:58 pm

meitenes, kurš bija tas maģiskais suņu zobu feja-dakteris? lielajam puikam vajag.. :(
Varat arī kādu kontaktiņu iedot?
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 15 Empty Re: zobu raušana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 15 no 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā