Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zobu raušana

+29
refinnej
Žozefīna
inly&bugy
ajame
Ambera
irituska
Buciitis
Lily
Leila
Michely
Sabinella
kristucis1
sassaa
zverjok
Eliina
acz
Mazais
wiive
_Agnese_
Sanita
Ruby
Lindita
Admin
Elīna
Silkite
Māriņa
Ronija
chupinja
Dream
33 posters

Lapa 16 no 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Ambera Pirmdiena Maijs 10, 2010 2:14 pm

ajame rakstīja:meitenes, kurš bija tas maģiskais suņu zobu feja-dakteris? lielajam puikam vajag.. :(
Varat arī kādu kontaktiņu iedot?


Mēs pagājušo ned. rāvām 4 ilknīšus to mums veica:
Veterinārā ambulance TOTO
Veterinārārsts
Ģirts Drapče
Slokas 134a, Rīga , LV-1069
Tālrunis: 67614568, 28663311


Esmu dikti apmierināta.
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Pirmdiena Maijs 10, 2010 3:21 pm

Shiis diskusijas saakumaa ir ari dakteris Ilgazhs piemineets (Jelgavaa) un vinja kontakti, arii laba zobu feja, pashai pieredzes ar vinju nav, bet esmu dazhiem ieteikusi + labas atsauksmes.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Žozefīna Sestdiena Aprīlis 09, 2011 1:27 pm

Meitenes,
man Nikai vajag raut ilknīšus ārā, bet šausmīgi baidos no narkozes.
Bijām vienā klīnikā iebraukuši, vets saka, ka ar narkozu jārauj zobiņi. Jo, ja rauj bez narkozes, ir iespēja, ka suns izstādēs neļaus roku pielikt sev klāt. Bet no narkozes citreiz var gadīties, ka nepamostas. Redziet, saklausījos briesmu stāstus. :(

Izkustināt ilknīšu nevar, jo stingri vēl turās.

Padalieties lūdzu ar informāciju, kā Jūs rīkojāties ar liekajiem piena zobiņiem. :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Sestdiena Aprīlis 09, 2011 3:21 pm

mums ilkni izkrita veiksmigi pasi ara bez rausanas.

zinu ka lielaka dala vetu tikai narkoze rauj ara, bet ir viena arste kas strada avotu ielas klinika Tatjana vina rauj bez narkozes, tas ir loti atri un daudziem izstazu suniem ir rauti pie vinas zobi neesmu dzirdejusi ka kadam velak ir problemas ar zobu radisanu pie ta jau ir jastrada un jamaca :)
vel jau vari katru dienu njemt un kustinat pati tos ilknishus.

jums jaunie jau ir iznakushi?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Sestdiena Aprīlis 09, 2011 5:40 pm

Tev vetkliinikaa staastija ka suns no narkozes var nepamosties???? Nu ir gan laiki pienaakushi....
Principaa statistiski tas procents ir mazaaks par 1% kas nepamostaas, un tad arii tie sunji ir bijushi riksa grupaa - vecaaki sunji vai kas cits kas pastiprina riksu. Jaunam aktiivam veselam sunim, ja visu vets izdara pareizi, tad nav jaabaidaas no narkozes. Zhozefiin - tagad narkozes ir pilniigi savaadaakas nekaa agraak, tikai protams jaapaarliecinaas ka vets pie kura vediisi suni pielieto jaunaakaas narkozes metodes - gaazes. Kaut kur sterelizaacijas teemaa es biju pievienojusi aprakstu par narkozi muusdienu. Arii ieteiktu noskaidrot vai vets ir veicis operaacijas pirms tam maziem dziivniekiem - piem kaa juurascuucinjaam u.c. vai vinjam ir pieredze dozeeshanaa, ja ir pieredze tad domaaju ka nvo par ko satraukties. Ja tieshaam ir liels satraukums par to kaa viss buus, var uztaisiit pilno assins analiizi pirms operaacijas, lai 100% paarliecinaatos ka sunim visi orgaani straadaa atbilstoshi. Zobu raushanas proceduura ilgst ne ilgaak par 5 minuuteem, taatad taa narkozes deva ir pavisam pavisam nieciiga.

Par to raushanu bez narkozes - es iisti neesmu paarliecinaata, nu domaaju ka atkariigs no katras situaacijas, ja piem tik viens zobinsh jaaizrauj, varbuut buutu arii ok, bet ja vairaak tad uzskatu ka taa tomeer vajag to narkozi, es nez katram jau pasham jaaizlemj par savu suni, bet es laikam taadu variantu neizveeleetos, bet nu katram tak taa situaacija savaadaaka.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Sestdiena Aprīlis 09, 2011 9:07 pm

man nav pilnigi nekadas pretenzijas pret narkozi pati tachu katru dienu ar to skaskaros un viss lidz sim ir bijis kartiba visi dzivnieki parnes operacijas normali un pamostas uz reiz pec narkozes. kaut kad operejam zhurcinu si ari uzreiz iedevam atmodinataju bija augsa :)

es ieteicu kliniku kur zinu kur rauj bez narkozes ,jo Žozefīna raktija ka vinai esot bailes no narkozes. ja vets nav spejis parliecinat par to ka viss ok tad var izveleies ari bez.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Svētdena Aprīlis 10, 2011 1:22 am

Eliin - tu tachu nekur neuzrakstiiji ka esi pret narkozi :) mees katrs vienkaarshi iesakam un dalamies ar savu pieredzi, zinaashanaam un uzskatiem :)

Man Pepei ir dzeroklis mutee kas kustaas un vinsh buutu jaarauj aaraa jo vinsh bojaa paareejos zobus, un es taa veeleetos ka vinju vienkaarshi taapat vareetu izraut, briizhiem liekas ka pati njemshu rokaas kaadas knaibles un raushu aaraa, nez ja es vareetu taa smuki tikt klaat tam dzeroklim un taa smuki vinju sanjemt un izraut, tad es laikam taa arii dariitu, bet es netieku klaat, vinjai taa mute tik mazinja un tas dzeroklis ir dzilji iekshaa :( Un viena nieciiga dzeroklja deelj es negribu vinju likt zem narkozes, tapeec gaidam kad izkritiis, vienkaarshi kustinot :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Žozefīna Pirmdiena Aprīlis 11, 2011 9:37 pm

Es arī te jau pāris dienas kustinu ar pirkstiem ilknīšus Nikai, bet man liekas, ka nekas nemainās... Baigie stiprie ! :(
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Žozefīna Svētdena Aprīlis 17, 2011 2:36 pm

Nu tad tā, meitenes, mums ir jaunumi - nesen atbraucām no zobu raušanas procedūras. Mums izrāva 2 ilknīšus. :)

Tas bija 3 minūšu jautājums - čiks un zobiņi ārā, protams, bez narkozes. No Nikas bija tikai viens mazs pīkstiens, jo tas viss notika ļoti ātri.

Mūsu situācijā tik tiešām narkoze nebija nepieciešama un es esmu ļoti laimīga, ka to nepielietojām. :)

Iesaku arī Jums Tatjanu ( Tālr. 26545700), kas nevēlas, lai sunītim rauj zobiņus ar narkozes palīdzību. Bet protams, jāskatās pēc katra suņa, jo katram tie zobi ir savādāki.

Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Ruby Pirmdiena Aprīlis 18, 2011 6:13 pm

Super, prieks par jums :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Žozefīna Pirmdiena Aprīlis 18, 2011 7:44 pm

Paldies, Ruby ! Kiss
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Eliina Pirmdiena Aprīlis 18, 2011 8:26 pm

mums ari prieks ka jus tik veikli tikat ar to gala :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Silkite Otrdiena Aprīlis 19, 2011 9:23 am

super icon105 tagad jàliek zobinjus zem spilvena :)
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Leila Piektdiena Decembris 02, 2011 6:11 pm

Sveikas.Baigi negribas lasīt visu tēmu.Pasakiet,apmēram cikos mēnešos krīt ārā augšējie piena ilknīši,ņemot vēra,ka īstie ilkņi ir jau izauguši?Un ja paši neizkrīt,cikos mēnešos vajadzēja iet raut ārā?Man kaut kā ir piemirsies. :)
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Piektdiena Decembris 02, 2011 10:51 pm

Leila rakstīja:Sveikas.Baigi negribas lasīt visu tēmu.Pasakiet,apmēram cikos mēnešos krīt ārā augšējie piena ilknīši,ņemot vēra,ka īstie ilkņi ir jau izauguši?Un ja paši neizkrīt,cikos mēnešos vajadzēja iet raut ārā?Man kaut kā ir piemirsies. :)
Mums tas pats tagad aktuali, viss izkrita, bet augshejie ilkshnji turas stingri :( Bijam kad vinai bija pus gadi pie arsta, mazliet pari, teica lai gaidam menesi un nakam raut, tagad ta ka jaiet, bet vinjai uzpampa cilpa, kas nozime, ka varetu sakties mekleshanas, bet tad itka nav ieteicams raut... Nu nez, laikam jaiet atradities, redzes ko arsts teiks. Bet principa cik skatos, pagaidam vecie ilkshnji netrauce ne est, ne jaunajiem augt...
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Leila Sestdiena Decembris 03, 2011 1:17 pm

Augšējie piena ilkņi it kā jau netraucē lai būtu pareizs sakodiens,bet izskatās jau labi 4 ilkņi augšā. :32 Es vienkārši neatceros,cik mēnešos vajag raut,ja neizkrīt paši.Vecākajai izrāva diezgan agri,bet to darīja zem narkozes un bija jārauj netikai ilkņi,bet arī pāris mazie piena zobi.
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Lily Sestdiena Decembris 03, 2011 2:27 pm

Mums Foksai bija jārauj 5.5-6 mēnešos, aizgāju izraut kad bija 7 mēneši un jau bijām nokavējuši, augšējie kaula ilkņi jau bija nepareizi uz āru izvirzījušies. Par laimi apakšējie bija paši izkrituši un ar tiem viss ok. Bet vēl viena lieta ir tā, ka tie piena ilkņi, arī ja netraucē veidot sakodienu, vienalga viņi bojā īstos kaula zobus.

Tagad kad izrāvām piena ilkņus, tad kaula ilkņi ievirzīsies atpakaļ pareizajās vietās un nebūs uz āru, bet ja nebūtu izrauti tad gan čābīgi..
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Lexy Otrdiena Decembris 13, 2011 9:38 pm

Tā, mums tagad ar aktuāli!!! Čīno, kamēr es pa Āfriku, izlīduši augšā jau jaunie un vecie stipri turās, a svētdien tak izstāde!!! Lily, kur rāvāt? Ir kādam vēl atsauksmes par to Tatjanu? Kur viņa pieņem? Un kādas ir izmaksas?
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Otrdiena Decembris 13, 2011 9:43 pm

Es ta domaju, ja vinjai saksies tulit mekleshanas, tad raut itka nav ieteicams? Nezinu ari ko darit... Gribas jau to nokartot pirms brauksim atvalinajumaa... Jaaiziet lidz arstam. Mes ejam pie Ilgaza, pie vinja ari sakara ar zobiem ieshu
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Lexy Otrdiena Decembris 13, 2011 9:51 pm

Es nedomāju, ka meklēšanās te kaut ko ietekmē ar zobiem. Un tev jau labi, Ilgažs tuvu :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Lily Otrdiena Decembris 13, 2011 10:42 pm

Lexy rakstīja: Lily, kur rāvāt? Ir kādam vēl atsauksmes par to Tatjanu? Kur viņa pieņem? Un kādas ir izmaksas?

Mēs pie Tatjanas raujam, viņa dzīvo man pāri ielai. Zobu raušana mums izmaksāja 10ls, tie bija divi ilkņi, viens priekšējais zobiņš un viens lielais, tur dziļāk... bet es domāju, 10ls tā ir standarta cena, vņa saved visu tur kārtībā.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Lexy Otrdiena Decembris 13, 2011 11:17 pm

A Tatjana Rīgā pieņem?
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  refinnej Trešdiena Decembris 14, 2011 7:15 am

Lexy rakstīja:Es nedomāju, ka meklēšanās te kaut ko ietekmē ar zobiem. Un tev jau labi, Ilgažs tuvu :)
Musu audzetaja ta teica, ka mekleshanas laika itka nav ieteicams, bet lai aizeju pie veta uzzinu precizak :) (starp citu itka no rita mums sakushas svetku dienas, nu ne mums - tik vinai :32 )
Ilgazs Riga tachu ar pienem, tik precizi nezinu kur. Bet Jelgava jaa,ljoti tuvu mums, pat ar kajam var aiziet :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Lexy Trešdiena Decembris 14, 2011 9:04 am

refinnej rakstīja: (starp citu itka no rita mums sakushas svetku dienas, nu ne mums - tik vinai :32 )

Jā, mūsmājās ar šie prieki sākās 3.decembrī :32
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Lily Trešdiena Decembris 14, 2011 9:53 am

Lexy, vismaz kādreiz pieņēma arī Rīgā, bet nezinu kā tagad.. vajag sazvanīties ar viņu. cik atceros viņa kkur avotu ielā pieņēma rīgā.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

zobu raušana - Page 16 Empty Re: zobu raušana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 16 no 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā