Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baribas paterins - chihuahua

+3
refinnej
Eliina
zemenite88
7 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Baribas paterins - chihuahua

Post  zemenite88 Svētdena Marts 18, 2012 7:36 pm

Sveiki Kiss

Velejos vaicat cik ilga laika videji jusu sunuks tiek gala ar 2,5kg paku sausas baribas? icon25
Kamer mazins noteikti ka ilgak smilie82

Rakstiju so diskusiju, jo dazi teica,ka jatur bariba vislaik,lai kad grib var paest,bet man tomer gribetos mazliet vairak noteiktibas savam kucenam.

Tapec versos pie Jums - cik Jus daudz un biezi dodat savam mazajam brinumam est? icon25

Paldies jau ieprieks :)
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Eliina Pirmdiena Marts 19, 2012 1:49 am

sveika :)
nu 2,5 varetu pietikt kadiem nu 2 nepilniem menesiem.

ja vari nodrosinat katru ritu nemainigi piemerma 8:00 brokastis, tad pusdienas un vakarinas,tad noteikti labak iesaku barot un pieradinat est edienreizes, bet ta ka es ar savu neragularo dienas ritmu to nespeju nodroshinat bariba stav visu laiku.

Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  refinnej Pirmdiena Marts 19, 2012 8:22 am

Man ar konserviem no rītiem, 2,5kg sausas barības pietiek vairāk, ka 2mēnešiem (starp 2 un 3). Īstenībā, man liekas ka kucēni ēd vairāk, arī uz pakas devas kucēniem ir lielākas (ja tagad neko nejaucu?).
Mums sausā barība stāv visu laiku. Viņa parasti pēc pastaigām redzu ka ēd, citreiz arī tā, garam ejot pa grauziņam uzēd. Man arī nesanāk ar darbu katru dienu taisīt ēdienreizes.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Lexy Pirmdiena Marts 19, 2012 9:24 am

Nu, es tā rēķinājusi baigi neesmu, maniem triijiem sanāk 2 ēdienreizes - viena no rīta un viena vakarā, laiki gan variē, jo brīvdienās nespēju picelties un barot sešos :32 Katrā ēdienreizē uz trijiem aiziet vidēji 100 gr sausās, reizēm piejaucu konservu vai biezpienu, bet cenšos ar to pārāk nelutināt, ātri pierod :D Tā ka vari rēķināt, ka dienā mani 3 apēd aptuveni 200 gr barības. un man jāpikrīt Elīnai, ka labāk, ja ir konkrētas ēdienreizes. Man vieglāk, jautājumu atrisina šnaucerienes rijība, tāpēc barība nevar stāvēt visu dienu, tā vienkārši tiks viņas vēderā ha ha
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  zemenite88 Otrdiena Marts 20, 2012 10:48 pm

Tatad pietiek diezgan ilgam laicinam,tatad var izveleties kko dargaku un kvalitativaku + kadu konservinu,biezpieninu,varitugalinu....sanaks kadiem paris menesiem ar 2,5kg pacinu.
Varbut ir kada ipasa sausa bariba kuceniem,kura ir daudz vajadzigie vitaminu kur palidz labi attistities? Icon92
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Lexy Trešdiena Marts 21, 2012 9:07 am

zemenite88 rakstīja:Tatad pietiek diezgan ilgam laicinam,tatad var izveleties kko dargaku un kvalitativaku + kadu konservinu,biezpieninu,varitugalinu....sanaks kadiem paris menesiem ar 2,5kg pacinu.
Varbut ir kada ipasa sausa bariba kuceniem,kura ir daudz vajadzigie vitaminu kur palidz labi attistities? Icon92

Nu, patiesībā ieteikt noteikti var daudz ko, bet bieži vien ir tā, ka sunim tas negaršo :32 Es pa šo laiku esmu jau tik daudz izmēģinājusi, traks var palikt. Bet iesākumā tev vajadzētu painteresēties, ko kucēns ēdis mājās, kurās audzis līdz šim. Un vēlāk jau vari mainīt uz kaut ko savu, lai pašā sākumā nav visiem jaunas dzīves stresiem arī barības stresi. Un kad izvēlēsies barību, iesaku skatīties, lai barībā pēc iespējas vairāk gaļas un pēc iespējas mazāk vai vispār bez graudaugiem.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  refinnej Trešdiena Marts 21, 2012 11:32 am

Es pat nevarētu patiekt, cik manēja pa dienu apēd tas sausas barības, vnk piebēru klāt, kad iet uz beigām, mums jau pat bļodiņas mājās vairākas :32 Gultas vsp katrā istabā un virtuvē, kaut, protams, bieži lieto arī mūsu divānus :32 Zinu tik, ka vesela paka iet 2-3 mēnešus. Jā, tieši tā - var pirkt to dārgāko, es kā iedomājos, ar mūsu barību barot kādu lielo suni, izputināties laikam var, nevaru iedomāties, ar ko tos baro bigsmiles91
Kā jau citās diskusijās pieminētas barības labas - Orijen un Acana bez graudiem - tas no tām, ko var dabūt LV, varbūt kāds pieminēs vēl kādu labu? Mēs jau ceturto paku ēdam Orijen Regional Red Meat, ēd liekas ka labi.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  zemenite88 Trešdiena Marts 21, 2012 6:55 pm

Paldies, meitenes :) par info :)

Varbut kads tiesam vel var ieteikt kadu labu baribinu?

p.s. es jaa domaju no sakuma lietot to pasu,bet vienkarsi pec tam kadu baribinu pirkt vacu informaciju :)
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Eliina Trešdiena Marts 21, 2012 7:21 pm

pati nesmu devusi acanu un origen,bet zinu ka sis baribas ir labas.

man patik Nutra Gold un Platinum baribas

ir looti daudz baribu tev vnk jatrod ta kas tev cenas zina apmierina un sunim garso.

klinika piemerma stradaju ar Rojal Canin, Hilss, Specific, Josera un Virbac no sim visam man patik
Virbac, Josera un Specifik un no Rojal Canine tikai STARTER (kucitei grusnibas perioda un kuceniem kad sak est pasi) Sis bariibas vairak ka veterinaras,bet ir ari parestas linijas, tomēr savam meitenem izvelos Nutra Gold sobrid.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  zemenite88 Otrdiena Jūlijs 10, 2012 8:54 am

Kas ir ar royal canin chihuahua junior? Nav laba?
Mes tgd edam royal canin mini starter, ed labi, bet domaju cik ta ilgi vinai garsos?. icon106
Varbut vajag kko savadaku? Icon92
Vina jau mitra veida sak atteikties est, jo pa bridim ka naski devam baribu sausa veida. Icon87
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Lily Otrdiena Jūlijs 10, 2012 12:55 pm

nu principaa starteris ir apmeeram liidz 2 meen vecumam.. pectam jau jasak dot kuceenu bariiba. un royal canin ir treknaakaa bariiba, tur ir visvairaak tauku un proteiinu, tapec man vinja nepatiik ipashi..
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  zemenite88 Ceturtdiena Jūlijs 12, 2012 9:45 am

Lily, kadu tu baribu ieteiktu 3 menesus jaunai princesei? Icon24
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Ruby Ceturtdiena Jūlijs 12, 2012 2:43 pm

Lily rakstīja: un royal canin ir treknaakaa bariiba, tur ir visvairaak tauku un proteiinu, tapec man vinja nepatiik ipashi..

Tas ka bariibaa ir daudz proteiinu nav slikts raadiitaajs, galvenais jaaskataas kaads ir sho proteiinu (pareizaak olbaltumvielu) avots, un Royal Canin shiis olbaltumvielas galvenokaart naak no graudaugiem un veel visaadiem drankjiem, kas sunim nu nemaz nav vajadziigi! Taapat arii ar taukiem - ja tauku avots ir labie tauki piem zivis, zivju ellja kas ir vitaali nepiecieshami sunim, tad nav ko baidiities ja tauku % bariibaa ir augsts, bet protams Royal Canin bariibaas taadus neatrast :(

Atgriezhoties pie origjinaalaa jautaajuma par bariibaam - ja nemaldos shie pashi jautaajumi jau tika uzdoti sheit: https://c-rtt.latvianforum.net/t823-kucena-iegade#33319 un tika arii atbildeets :)

La veicas!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Sveikas meitenes

Post  zemenite88 Piektdiena Jūlijs 20, 2012 9:28 am

Esmu nonākusi tā kā nesaprašanā.
Bijām pie vetārsta un viņa vaicāja vai piebaroju suni(?), mana atbilde bij ne,jo visu laiku biju devusi tik cik rakstīts uz paciņas. icon106
Tā man ieteica audzētāja ,ka līdz 4 mēnešiem dot tikai Royal Canin Starter mini. Icon20
Viņa teica,ka noteikti vaig kko dot arī papildus.
Tgd es nesaprotu vai man ir jadod sausa bariba tik cik rakstits uz paciņas + kadu konservu,varitu galinu, augli vai darzeni?
Kā lai zinu cik daudz? Negribu lai mans suņuks iedzīvojās liekajā svarā. bigsmiles91
Tāpēc vaicāju Jums meitenes,kā lai rīkojos? Icon92
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty par barību.

Post  zemenite88 Piektdiena Jūlijs 20, 2012 9:33 am

Nesen Depo redzēju Acan barību, Chihuahua2
tur ir kaut kādi 6 veidi, laika nesanaca daudz lai papētītu visas paciņas,tāpēc arī nenopirku,lai nepaņemtu nepareizo.
Varbūt Jūs meitenes zinat kura veida Acan būtu labākais 3 mēnešu vecam kucēnam? Icon92
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  refinnej Piektdiena Jūlijs 20, 2012 10:10 am

Manam vetam kad prasīju ar ko barot, teica lai droši baroju tikai ar sauso. Pati īpaši neesmu eksperts barošanā, bet zinu ka sausajā ir visi nepieciešamie vitamīni. Piebarot - laikam domāja ko tevis pagatavotu, nevis sausu vairāk. Mana piemēram sausu nekad neizēd tik cik vajag un vairāk, parasti mazāk un barība visu laiku stāv bļodās, piebēru kad beidzas + gatavoju viņai brokastim pasteti, jo kad strādāju tad man žēl ka viņa nepaspēj īsti no rīta paēst un bez mums pa dienu arī ne ēd ne dzer un tā nu tas aizgāja, ka ik pa laikam gatavoju to pasteti, piem., uz 3reizem uztaisu katrai dienai, tad varu kādas dienas nedot utt. Prasīju audzetajai cik īsti dot, teica lai skatos ka nepaliek resna, tā nu dodu to savu kvantumu kādas 2 ed.karotes un svars nepalielinās.
Kucēnu vispār es baroju tikai ar sauso, baidījos kko ne to iedot ne tā uztaisīt un kucēniem jau uzmanīgak ar to visu.. To pasteti un no sākuma konservus pirku sāku dot.. Vsp jau pusgadā devu un laikam pēc gada tad saku taisīt pati.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Lily Piektdiena Jūlijs 20, 2012 12:59 pm

konservos tiešām nav nekā savādāka, kā sausajā barībā.. klīnikā kur es strādāju, mēs iesakam barot tikai ar sauso barību tos dzīvniekus, kuriem ir kādas problēmas, jo būtībā tie konservi ir domāti izlutinātiem suņiem, kuri negrib ēst sauso vai negaršo utt. jo nekas tāds labs/labāks konservos nav.. tās pašas firmas sausā barība drošvien būs labāka, par konserviem.. nu, vismaz es savējiem nekādus konservus nedodu. ļoti reti, tikai lai palutinātu ar ko garšīgu. bet zinu, ka nekā laba tur nav :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty sos

Post  zemenite88 Sestdiena Jūlijs 21, 2012 11:38 am

Es šodien uztaisiju 38g konservinu+ sauso porciju, uz pacinas prieks 3 menesus veca kucena ta ir dienas deva. icon105
Kaut kur lasiju,ka chihuahua vairāk par to cik vinai vajag need,bet izskatas ka maneja "ed kamer pa acim nak", bigsmiles91
jo stav pie blodinas un mekle vel. Icon32
Ko lai daru meitenes,pedejo nedelu mana princesite ir palikusi loti edeliga, Icon24
citas dienas es ,protams, nedodu vinai 38g viena maltite,bet pa kadiem 11-15g sausas baribas katra maltite.? Icon92
Vina gan daudz kustas,skraida un dauzas, gan darza,gan istaba,dalu kaloriju vina noteikti sadedzina,bet parejas? Icon92
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Lily Sestdiena Jūlijs 21, 2012 11:55 am

zemenite88 rakstīja:
Kaut kur lasiju,ka chihuahua vairāk par to cik vinai vajag need

pilnigas mulkibas :D dažreiz brīnos, kas spēj izdomāt tādas muļķības.. tad jau pasaulē nebūtu aptaukojušos čihuahua. un ja manai Šerijai dotu ēst tik cik viņa grib, viņa nomirtu momentā. Vienreiz jau lējām kaklā vazelīneļļu kad šī pārēdās- vienu desmaizi nočiepa no galda un kuņģis nevarēja pārstrādāt tik daudz, suns nokrita uz sāniem, mēģina celties- atkal krīt.. un cik tur neatlika, lai atdotu galus pa visam ;) takā, meitenes, vienmēr pieskatiet savus mazos suņus, viņi ir ļooooti jūtīgi..
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  zemenite88 Sestdiena Jūlijs 21, 2012 2:06 pm

Njaa,mana bumbina sobrid gul pusdienlaiku. ha ha
Nu tad sanak ka jaskatas tiesi uz to kas rakstits uz pacinas cik grami uz kadu svaru un ja gribi kko vel bez kraukskiem iedot,tad attiecigi mazak krauksi jadod,lai tie grami sanaktu tikpat....pareizi? smilie08
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  refinnej Otrdiena Jūlijs 24, 2012 8:22 am

Maneja sauso vismaz need vairak ka vajag, vienmer stav pilnas blodas piebertas, ized liekas mazak par dienas devu. Konservu vai pasteti gan liekas apestu daudz, kad taisiju vinai 2x tortes tad diezgan daudz reize apeda :32 kaut gan ne tik daudz lai nevar paiet.
Par konserviem, es tas devas nesaprotu, tur jau sanak edamkarote uz visu dienu un neko citu??? Es devu to devu tikai brokastim un pareja laika vina eda sauso, to gan neveroju cik, varbut ari mazak ka parasti, bet protams veroju vinjas svaru un uzreiz jau butu skaidrs, ja ko daru nepareizi. Un kuceniem ari baribas deva lielaka neka pieaugushajam.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  zemenite88 Otrdiena Jūlijs 24, 2012 9:44 am

es jau uz pacinas ar brinijos! Tgd ir 32g 3 menesos un pec tam velak kkut 6 menesu vecuma kad japariet uz 2 maltitem diena uzreiz 28g. smilie08
Vai ar to pietiks? liekas kaut ka baigi maz 14g 2 maltites. bigsmiles9
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Ruby Otrdiena Jūlijs 24, 2012 3:42 pm

Vai tu vinjai dod 32gr katraa eedienreizee vai tie 32gr ir uz visu dienu??

32gr uz visu dienu izklausaas ljooooooti stripri par maz 3 meeneshu vecam kuceenam!!! Arii 28gr sausaas pieaugusham sunim ir stipri stipri par maz! Tas vieniigi dereetu taadaa gadiijumaa ja suns nesveertu vairaak par 1.5 kg (pieaudzis) un bariibaa buutu 100% tikai galja.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  zemenite88 Trešdiena Jūlijs 25, 2012 9:28 am

Uz pacinas ir rakstits 32g dienas maltite, kas jadala uz 3 edamreizem. :32
Tai tabula it minets ka 6 menesos deva samazinas uz 28g diena, 7 un 8 menesi vispar 24g diena uz divam maltitem. :32
Vai tas ir normali?


Pēdējo reizi labojis zemenite88 Trešdiena Jūlijs 25, 2012 9:44 am; labots 1 reizi
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  zemenite88 Trešdiena Jūlijs 25, 2012 9:43 am

Tikko nosveru savu princesi Icon24 savas gandriz 14 nedelas vina sver 992g :icon200: mazais renuks :icon209:
Ja skatas pec tabulas tad vina ir aptuveni starp 1,6 un 1,8 gala svara. :Chihuahua3:
Tad ko man darit? skatities 2kg vai tomer 1kg tabulas sadala baribai ? Icon92
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baribas paterins -  chihuahua Empty Re: Baribas paterins - chihuahua

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā