Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suņu somas JYSKā

2 posters

Go down

Suņu somas JYSKā Empty Suņu somas JYSKā

Post  refinnej Sestdiena Jūlijs 28, 2012 8:48 pm

Ja nu kādam noder - tagad JYSKā pārdodas somas par nieka 3,49ls. Gan jau bukletā var aplukot, ja kāds vēl nav redzējis. Man tāda tipa ne visai patīk, bet par tadu naudu grēks nepaņemt, noderēs gan braucot ar mašīnu, gan citās vietās, jo viņa ir diezgan liela, sunim ērti gan sedēt, gan gulēt un kad atver rāvejsledzēju sanāk ka mīksta mājiņa.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu somas JYSKā Empty Re: Suņu somas JYSKā

Post  zemenite88 Svētdena Augusts 12, 2012 1:10 pm

Es ar kkadu tur nopirku bij divas krasas besiga un sarkana ar stripinam,bet maksaja gan kkur ap 6ls,domaju ari greks nepanjemt,speleties vinai ieksa patik gulet ari,man vienigi nepatik ka abos galos ir caurums. Ja tu nepieklipse vinu ta vina var izlekt savainoties,ka neka mazina vel un tikai pierod pie visa.
Bet ta ka miksto majinu vai masina normali. icon105
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu somas JYSKā Empty Re: Suņu somas JYSKā

Post  refinnej Svētdena Augusts 12, 2012 3:44 pm

Vinja itkā arī maksāja agrāk 6 vai 7ls, bet tagad bija atlaide, nopirku iepr.dienā vēl pa 4ls, nākamajā dienā bija jau 3,50, bet es paņēmu pēdejo sarkano, bēšiga man nepatika pats materials. Man itkā neizkrīt, vismaz kad ieliec un turi taisni. :32 Mašīnā vismaz ērti, var apgulties, ne tā ka otrajā somā, kura ir vairāk neilgam ienākšanam veikalā.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu somas JYSKā Empty Re: Suņu somas JYSKā

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā