Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Graužamie

+10
Sabinella
Ronija
Elīna
Ruby
Māriņa
acz
lilucis
Silkite
Eliina
Lindita
14 posters

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Ruby Svētdena Marts 29, 2009 10:30 pm

Ir arii kuceenu kaaruminji ( desinjas vai cepuminji ). Nav gan daudz bet ja taa labi pameklee var atrast!!! Taas pashas Vitakraft desinjas ir viena kas kuceeniem domaata.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Sabinella Svētdena Marts 29, 2009 10:32 pm

labi, tad jau būs jāpameklē kucēniem domātie kārumi ;)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Lindita Svētdena Marts 29, 2009 10:40 pm

Sabinella rakstīja:labi, tad jau būs jāpameklē kucēniem domātie kārumi ;)
Man tieši t'pēc patīk Tibit, ka aizmugurē p mēnešiem srakstīts, nevis kā citiem, kd bez maz jāzīlē un pārdevējas 90% nemaz nezina, kādam vecumam!
Vēl man teica,ka var 1 dienā "gotiņu" no kādiem 3 mēnešiem!
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Ruby Svētdena Marts 29, 2009 11:00 pm

Lindita rakstīja:

Vēl man teica,ka var 1 dienā "gotiņu" no kādiem 3 mēnešiem!

mmmm tagad meees zinam kas ir taa juusu "gotinja" un izskataas ka mums vajadzees ikmeenesha piegaadi ar Latvijas labumiem

lol!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Sabinella Svētdena Marts 29, 2009 11:07 pm

hmm, kur to gotiņu nopirkt?
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Ronija Svētdena Marts 29, 2009 11:11 pm

Gotinjas ir visos zooveikalos:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Ruby Svētdena Marts 29, 2009 11:26 pm

Tie ir smirdiigi kalteeti tesmeniishi!!!
Super ir tas ka vinjus var sagriezt un dot pa mazaakiem gabalinjiem - un es iestuukjeeju vinjus mazajaa treat tuubinjaa - bija lielaa graushana!!! Lurdesai veel peedeejie divi augsheejie ilkniishi jaaizkustina aaraa taapeec tagad dikti intensiivi grauzham grauzham grauzham visu iespeejamo :bunny: :bunny:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Sabinella Svētdena Marts 29, 2009 11:29 pm

Ruby rakstīja:Tie ir smirdiigi kalteeti tesmeniishi!!!
Super ir tas ka vinjus var sagriezt un dot pa mazaakiem gabalinjiem - un es iestuukjeeju vinjus mazajaa treat tuubinjaa - bija lielaa graushana!!! Lurdesai veel peedeejie divi augsheejie ilkniishi jaaizkustina aaraa taapeec tagad dikti intensiivi grauzham grauzham grauzham visu iespeejamo :bun ny: :bunny:
oo forši, tagad zināšu ko likt iekšā treat tubaa :)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Lindita Trešdiena Aprīlis 01, 2009 6:09 pm

Vle Tibitam ir jēra kraukšķīši,ko var dot no 2 mēn un mādziņas, ko var dot no 3 mēn
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  sassaa Pirmdiena Jūnijs 15, 2009 6:34 pm

Mēs dodam pa retam tos dentastix :)
Odrijai ĻOOOTI garšo viņa kā traka uz viņiem un + vēl viņi tādi pacieti un Odrijai kā reiz
krīt ārā zobi un dē'tā ka viņi ir jāžļembā zobiņi arī izkustas un dēl tā dentastix jaw viņai 2 zobiņi izkrituši cheers
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Žozefīna Sestdiena Janvāris 22, 2011 4:02 pm

Ilgi meklēju, līdz beidzot atradu lielajā Depo veikalā kaltētus liellopa peņus.
Pēc Ruby rakstītā izlēmu arī saviem suņiem nopirkt un iedot pamēģināt. Bet meklējos daudzos zooveikalos, nevienā nepārdod, iebraucu šodien Depo un skatos- IR . Urrā ! :)

Ruby, kā Tev liekas - es Nikai varu dot peņus ? (4 mēneši viņai)
Cik lielu gabaliņu apmēram nogriezt ?
Es jautāju, jo ļoti baidos, ka atkal nesaslimst Nika, negribu pārdzīvojumus, it īpaši mēs tagad suņu skoliņā ejam.
Slikta pieredze ar tiem kārumiem.

Graužamie - Page 3 4fadffdbd542
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Ruby Svētdena Janvāris 23, 2011 1:05 am

Hmm diivaini ka nekur nebija penju!?! Parasti vinju ir pilnu plauktu, es parasti kad esmu LV peerku vinjus Molaa, DinoZoo veikalaa (taa laikam saucaas) un veel manas dzimtaas pilseetinjas Dobeles vieteejaa zveeru veikalinjaa. Liidz shim esmu pirkusi Dailes penjus vienmeer, bet kopsh Eliina mums atsuutija Latvian Meat penjus, tad turpmaak pirksu tikai tos, jo bija daudz labaakas kvalitaates un vieglaak sagrauzhami :)

Nu meegjini vinju radinaat leenaam, pirmo reiz varbuut tik iedod taadu kaa 1 lata moneetu, paveero veederu tajaa pashaa un naakoshajaa dienaa, ja nekaadas reakcijas nav, tad jau var vairaak iedot. Vieniigais ar tik mazu gabalinju jaauzmanaas lai vinja nenorij uzreiz. Mums piem Pepija visu saak riit nost ja Lurdesa un Roksis apkaart saak rinjkot, tad nu es meegjinu vinjas atsevishkji kaut kur salikt kad dodu ko taadu grauzhamu.

Penji ir lielisks un dabiigs kaarums, nodarbina zhokljus un darbojas kaa lieliska zobubirste ar :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  refinnej Piektdiena Septembris 30, 2011 4:12 pm

Man te radas dazi jautajumi par karumiem.
Lidz shim esam devushi Berri gotinju, rinti stremeles. Sodien veikalā skatījos jaunus, vairak jau tos smirduljus, jo liekas dabiskaki, skatījos uz peņiem, bet nesapratu, kāpēc tāda cenu atšķirība? Ja gotiņa vesela pacinja 100gr ir ap latu (10 vai vairak kaulinji), tad penis 1 maksaja 80sant vai gandriz 4ls 10gb. Nu vnk interesanti - ar ko vinji atskiras no parejiem - gotinam, kungiem utt, kuriem cenas ir letakas. Vinji ir labaki un garsigaki?
Sodien ari nopirku vienu rotallielu, kura jaieskruve ediena diskus - spec.adinjas, nu ilgi ilgi njemas ar to, kamer neaizmiga :D vel ir doma sagriezt gotinju mazakos gabalos un iebazt - mums ir cita rotallieta, ta ka zvaigzne, un vinai dazi stari ir ar caurumuem, var dabut ieksha kko garsigu, lai pagrauz to visu.
Slikta elpa Berri bija delj slikta zobinja, apskatijam vinai muti un ieraudiju tadu tumsho zobu, kas kustejas, bet nekadigi neizkrita. Iedevu cukas ribinju un uzreiz zobs bija prom, tik velak neatradu, laikam norija, un smakas ari vairs nav :)
Bet cik isti reizes var dot tos karumus? Lasu ka citi katru dienu dod, citi atkal saka, ka tas ka konfektes berniem - jo mazak, jo labak... Es dodu 1x nedelja 1 gotinju, 1x nedelja piles stremelites gabalinju un 1x nedelja cuku kauku (to grauz 2dienas parasti un kas paliek pari, un paliek padaudz - metu ara). Nu un tagad vel dodu rinti vistas galinas mazinjas ara, kad trenejamies, bet to sanak loti maz dot. Nu un looti pa retam tadus kocinjus zobiem.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  tiffany* Otrdiena Oktobris 04, 2011 9:09 pm

pa cik Tiffa veel pavisam mazinja ..vinja ilgi grauzh tos grauzhamos (apm 2ned) tad arii peerku jaunu Razz
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Ruby Otrdiena Oktobris 11, 2011 9:15 pm

Nu penjus nevar saliidzinaat ne ar vienu kaarumu visaa pasaulee :) tas ir ne tikai garshiigs (sunjiem) bet arii dabiigs un ljoti noderiigs prieksh zhokliisha un zobinjiem (kaa zobu birste). Tapeec jau noteikti arii taada cena. Es penjus dodu apm 1-2 reizes nedeeljaa, bet es nedodu visu, es vinjus sagriezhu ar daarza shkjeereem uz puseem, nu atkariibaa kaa kuram grauzeejam - Pepijai vismazaakos, Roksim & Lurdesai lielaakus. Gotinjas (kungjus) dodu 1 x nedeeljaa apm, tas konkreeti par grauzhamajiem. Visus citus kaarumus - katru dienu! Kaulus (bet taadus ar galju apkaart - RMB) neskaitu pie kaarumiem, tos vinjas dabon apm 10-15 % no kopeejaa eediena daudzuma, taatad 2-3 reizes nedeeljaa.

Vai taa gadiijumaa juusu jaunaa rotaljlieta kur jaamaina diskus nesaucaas - Busy Buddy Bouncy Bone? Es jau kuro meenesi mekleeju taadu, nevaru nekur atrast!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 11, 2011 9:30 pm

Ja, pakas izmetu, bet paskatijos google - ir ta http://www.google.lv/imgres?q=busy+buddy+bouncy+bone&um=1&hl=lv&sa=N&biw=1170&bih=518&tbm=isch&tbnid=8QOcAyuJaMMvSM:&imgrefurl=http://www.happydogplace.com/dogs/index.php%3FcPath%3D40&docid=53_ZToZGEEGpNM&w=280&h=280&ei=Y5aUTqXYMcTKswb9-c3xBQ&zoom=1&iact=rc&dur=140&page=1&tbnh=155&tbnw=161&start=0&ndsp=10&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=92&ty=58
Es gluzhi nejaushi to ieraudziju dinozoo. Es ta ka traka nevaru paiet garam nevienam zooveikalam, bet vesais prats man tomer ir un tapec mekleju mantinjas tadas, kadas mums nav - ta ir dilemma, jo mums liekas ir vairakums iespejamo veidu. Un tad sho atradu - un kka vinja visu laiku ar to staiga, spelejas, nekad ta mantinja mums nestav viena vieta, pie tam vinja tos diskus aped - hmmm, 4 gb. nedeljaa varbut vai mazak, nav ta ka visu laiku grauz, bet citreiz vnk aiznes kautkur un noliek, tad pagrauz, tad atstaj, tad atkal sak grauzt un nograuz veselu disku reize. Esmu traki apmierinata ar to, vieniga rotallieta ar kuru pashlaik spelejas, un pie tam patik ka tie edamie diski nav smirdigie, ka atlaujam vinai pat uz divaniem est, ari kad neesam majas atstajam to vinai - tad jau nevaram nokontrolet ari kur vinja grauzis :) No tas pashas serijas ari ir tada rotallieta - pudele ar kanatu ieksha - http://www.google.lv/imgres?q=busy+buddy&um=1&hl=lv&biw=1170&bih=518&tbm=isch&tbnid=l6Oz-n3j2ceBfM:&imgrefurl=http://www.dogandcatshop.com/interactivedogtoys.htm&docid=NXWOy3ins3hxYM&w=280&h=280&ei=4JiUTpjBDYvasgb-05i_BQ&zoom=1&iact=hc&vpx=671&vpy=143&dur=62&hovh=224&hovw=224&tx=79&ty=126&page=1&tbnh=156&tbnw=184&start=0&ndsp=10&ved=1t:429,r:3,s:0 , tip ieksha ieber gardumus un tad vinja doma ka iznjemt un tad njemas ar to visu - cena 8ls, bet par ko - isti nekadu labumu taja neredzu, vnk plastmasas pudele un kanats ieksha, var pasham vismaz pameginat uztaisit :) Nu un vairs neka tada no tas serijas nebija, tik mantinjas ar caurumu, kur ieksha iebert gardumus lai iznem, bet mums kkas lidzigs ir :(
O, nu tad japamegina ari penjus, ja jau tie tik vertigie. Bet es domaju varu dot veselu un reize vinja to nenograuzis, nu jaskatas :)
Es kaulus dodu 1x nedelja - 2dienas vienu un to pashu un parpalikumu izmetu. Tagad man prieks - pec kaula graushanas izkustejas riktigi viens ilknis un drizuma izkrita Chihuahua2 Tagad meginu 2dienas dot - 2 nedot, t.i. dodu biezhak, bet pagaidam bez rezultatiem, visi parejie stav stingri. Ruby - kadus tieshi kaulus tu dod? Es devu cukas ribas, tie labi gaja, bet kka man palika bail no cukas (slimibas, tauki utt), iedevu tagad no liellopu stilbiem - tadi kauli ar aizpilditu caurumu - nez ka lai paskaidro, vinja to caurumu izlaiza, tad galinju nograuz, kas paliek uz kaula un viss, tas kauls izskatas pec plastmasas un vinju ar neinterese vairs, ta pavisam neilgi sanak ta graushana un interese...
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 11, 2011 9:34 pm

refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Ruby Otrdiena Oktobris 11, 2011 9:57 pm

Paldies par info, buus jaaizsuuta kaads uz DinoZoo peec tiem kaulinjiem un diskiem :)

Jaa jebkuras interaktiivaas sunju rotaljielas ir ljoti labas un sunjiem patiik :) Mums topaa vienmeer ir Kongi bijushi un ripinaamaas kakju bumbinjas kur birst kaarumi aaraa kad ripina (kakju tapeec ka izm mazaaks) un tad veel Nina Ottosson speeles - deelj taam mums te kautinji notiek un Pepija vispaar jau ir profesionaals speeleetaajs :32 vajadzeetu naakoshvasar uzorganizeet kaadu machu sunny
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 11, 2011 10:08 pm

Ja, dinozoo bija gan pati rotallieta, gan diski mainjai atseviski.
Ruby - kur tu Nina Ottosson pirki? Es isteniba no interaktivajam sho musu kaulu pirmo ieraudziju... Un Kongi patik saki? Es itka redzeju, bet mani vinji neparliecinaja, vai vinai patiks un tas speles bus ilgtoshas, vai atkal uz pirmajam minutem un tad metasies apkart? Tu doma tieshi kaut ko tadu - http://www.google.lv/imgres?q=kong+dog+toys&um=1&hl=lv&biw=1170&bih=518&tbm=isch&tbnid=qpDyYLx6BEvhwM:&imgrefurl=http://blog.urbandogtraining.com.au/tag/kong/&docid=gsvoAlcA-yjH4M&w=306&h=252&ei=f6CUTqWlHMjOswas0bTZBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=393&vpy=214&dur=109&hovh=201&hovw=244&tx=127&ty=105&page=2&tbnh=134&tbnw=163&start=12&ndsp=12&ved=1t:429,r:2,s:12 ?
Un ka izskatas tas kakju mantinjas? Mums no kakju mantinjam pie draugiem traki iepatikas pukaina bumbinja ar zvaninju ieksha. Mekleju tadu, bet kakiem veikala tik porolona bumbas bija un ar zvaniniem tik tadas bistamas, ko var nograuzt un aizrities. Tad nejausi atradu ta ka plisha bumbinju un ieksha tas zvaninjs. Nopirku - oj kas bija, vinja ta ka traka spelejas, tur vel abos galos ta ka diegi, njem mute, tad nomet, a vinja ripo un zvana, un shi atkal leka un kjer... Bet tas pec pirkshanas, tad vel dazas reizes - jau vesak un tagad metajas ka viss parejais :( Nez, kautka nespelejas vinja vairs, ne gumijas kaulinjus negrauz, kuri zobiem veseligi, neko ... Ta bija ka kadu laiku nespelejas, tad atkal spelejas, bet tagad atkal viss stav un neinterese iznemot to jauno kaulu ar diskiem. Labak ar mums spelejas neka ar mantinam.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Ruby Otrdiena Oktobris 11, 2011 10:26 pm

Taas Nina Ottosson es pirku te uz vietas, Latvijaa cik zinu Eliinai ir draudzene/pazinja kas vinjas tirgo, gan jau Eliina uzrakstiis, ir laikam iespeeja satikties ar to meiteni un sunjuki var izmeegjinaat pirms peerk, bet maneejaas diezgan aatri apguva, jo ir ljoti motiveetas uz eedienu :32

Kongi mums ir kuceenu, pashi mazaakie un miikstaakie, vinji gaishi rozaa ir vai gaishi zili, jaa manaam ljoti patiik, bet es vinjus peec tam novaacu uzreiz kad pabeidz lai nemeetaajaas apkaart, laikam taa ir lielaaka interese, taapat ar kakju ripinaamo bumbu. Veel Konga vietaa der Mini Treat Tube (no Petstages).

Sheit nedaudz info par rotaljlietaam no ieprieksheejaam diskusijaam:

https://c-rtt.latvianforum.net/t85-ieteicamaas-rotaljlietas

https://c-rtt.latvianforum.net/t60-interaktvs-rotalietas

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 11, 2011 10:34 pm

O paldies, bus japamegina kko pashtaisitu, tad izlemshu vai verts pirkt, rit izlasihu to diskusiju visu - pirmo. Otro par interaktivajam atradu, bet ta lapa - ib... - neatceros nosaukumu - ta vairs neatveras. Gaidisim Eliinas komentaru par sho :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Ruby Otrdiena Oktobris 11, 2011 11:17 pm

refinnej rakstīja: Ruby - kadus tieshi kaulus tu dod? Es devu cukas ribas, tie labi gaja, bet kka man palika bail no cukas (slimibas, tauki utt), iedevu tagad no liellopu stilbiem - tadi kauli ar aizpilditu caurumu - nez ka lai paskaidro, vinja to caurumu izlaiza, tad galinju nograuz, kas paliek uz kaula un viss, tas kauls izskatas pec plastmasas un vinju ar neinterese vairs, ta pavisam neilgi sanak ta graushana un interese...

Ar cuukas ribinjaam viss ok, taukus gan nogriez :)
Ar lielopa kauliem gan jaauzmanaas, jo it iipashi tie stobra kauli ir ljoti cieti, kas lauzh zobinjus mazajiem suniishiem :( es nedodu vairs.

Es parasti dodu vistas spaarninjus, (ne visu) atkariibaa cik liels eedaajs, Pepijai tiek 1/3 (spaarninja) vidus, Lurdesai 2/3 no otra mazaakaa gala (vidus+gals) un Roksim 1/3 lielaakaa dalja, bet tas atkariigs kaa kuru reizi cik spaarninju lieli/mazi. Mazos galinjus parasti sametu vienaa maisinjaa un sasaldeeju, tas kaadai karstaakai dienai kad laukaa var sauliitee panashkjoties, vai gadiijie miikstaaks veeders no kaut kaa tad iedodu to galinju no vistas spaarninja kopaa ar pamateedienreizi. Veel dodu jeera ribinjas, cuukas ribinjas, un jeera karbonaades kaulu, paipalas.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  refinnej Trešdiena Oktobris 12, 2011 6:02 am

Skaidrs, tad varam atgriezties pie cukas cibam. Tur isteniba tauku nav, nu man jau liekas ka kautkur kur neredzu ir :32 Es pie musu majam galjas veikala tieshi pirku tos kaulus, vienigais tie tapat ir par lielu vinjai un tapec majas griezam vel. Domaju pirkt biskinj vairak bet lai pashi sagirez tados gabalos kados man vajag, vienigais ja piekritis, jo maksa vinji 1ls/kg :) Nu ja,cukas kaulu pirmo reizi kad devam vinja riktigi sagrauza, mazs gabalinjsh palika, bet sitais izskatas negrauzams, ta ka plastmasa, toch ciets laikam, bet vinja talak ari nemaz negrauz... Izmeginasim ari parejos kaulus ko mineji, bet vai vista nav kaitiga? (smalki kauli utt..?) Vai sparni tieshi der? Man jau vnk fobija, salasits viss kas - cukgalu, vistu nedrikt :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  refinnej Trešdiena Oktobris 12, 2011 6:49 pm

Apskatiju Berrijas mantinjas - pavisam neiedomajos, bet mums ir dazas rotallietas kur ieksha var karumus sabazt. Viena ir shi - http://www.petstages.com/dogs/orka/jack-with-rope.html - tajos cauruminjos kautkur lasiju ka var sabazt kautko, bet ipashi uz ilgstoshu laiku tas nav vai ari es vnk nevaru iedomaties ko tur ielikt, jo tur ir shaurs un pavisam maz vietas. Otra ir bumbinja ar adatinjam - viss no gumijas, ieksha ir zvaninjsh un pashai bumbai ir caurumi - lielaks un mazaks, caur to lielaku itka var kko likt lai vinja iznem. Tagad njemas ar to, itka kautkas sanak, ieliku ieksha dazas Rinti vistinjas :) Labi ka atradu pielietojumu vecajam mantam, kas vairs tik ljoti nepiesaistija :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  refinnej Trešdiena Oktobris 12, 2011 6:53 pm

Ja, un shodien nopirku peni, kaut gan ne, mums nav vnk penis bet gan "liellopa dzimumloceklis", ka bija uz pakas rakstits :32 Iedevu veselu - 12cm gabalinju, aaa, ka vinjsh smird, pie gotinjam laikam esam pieradushi bet shis ir kas jauns icon25 Vinja grauza grauza un atstaja, laikam pagaidam atstashu pie mantam, skatishos cik biezhi grauzis vinju, vai vares atstat vai ari janjem nost un jadod pashai, lai nav par daudz.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Graužamie - Page 3 Empty Re: Graužamie

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā