Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

+10
Dream
Lindita
_Agnese_
Sanita
b_fly
Ronija
Mazais
Eliina
Lily
zverjok
14 posters

Lapa 3 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Eliina Sestdiena Februāris 28, 2009 9:12 pm

Mazais rakstīja:
Dream rakstīja:
Eliina rakstīja:vakar man bija zetona vakars, tapec noguleju izstadi :oops: :(

ludzu pastaastiet kaa jums gaaja? 🐶
aaa es nemaz nemaniiju ka jau 28.02. ir klaat!!!! staastiet kaa jums gaaja izstaadee!!! cheers

Elfiņš Pupijos tika uz otro atlasi, atkal dabūja "PERSPEKTĪVS", diplomu un papīra strēmeli Best Puppy, bet uz starpdzimumu vērtēšanu netika.
Man vēl grūti visus tos sadalījumus izprast. Vismaz neizbrāķēja uzreiz un atzina par perspektīvu. :jumping:


cheers apsveicam!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Mazais Sestdiena Februāris 28, 2009 9:16 pm

Paldies! :jumping:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Silkite Sestdiena Februāris 28, 2009 9:27 pm

més arii pasveicam cheers Chihuahua
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Lily Svētdena Marts 01, 2009 12:21 pm

Es redzēju kā Elfiņš ļoooti skaisti uz galda stāvēja :)):)
Apsveicu!
Tikai šoreiz galīga kautkāda putra tur bija jo garspalvainos vērtēja vienā ringā ar īsspalvainajiem! :shock: kucēnu ''Super toi'' dabūja viens garspalvainais kurš nemācēja ne iet ringā ne stāvēt uz galda Evil or Very Mad Tur bija vālviens garspalvains un stāvēja kā svece un gāja ļoti skaisti bet tas neko laikam nedabūja. Vispār tur putra bija :D Evil or Very Mad
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Ronija Svētdena Marts 01, 2009 2:01 pm

Vai tad shitaa bija Super toi izstaade??
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Mazais Svētdena Marts 01, 2009 2:49 pm

Lily rakstīja:Es redzēju kā Elfiņš ļoooti skaisti uz galda stāvēja :)):)
Apsveicu!
Tikai šoreiz galīga kautkāda putra tur bija jo garspalvainos vērtēja vienā ringā ar īsspalvainajiem! :shock: kucēnu ''Super toi'' dabūja viens garspalvainais kurš nemācēja ne iet ringā ne stāvēt uz galda Evil or Very Mad Tur bija vālviens garspalvains un stāvēja kā svece un gāja ļoti skaisti bet tas neko laikam nedabūja. Vispār tur putra bija :D Evil or Very Mad

Putra bija liela, tas gan. Sākumā domājām, ka ir tikai viens garspalvainais, tādēļ vērtēja kopā, bet tur bija trīs točna (teica ka četri). Bet vispār Bestu dabūja Elfiņa māsa, kas divas reizes bija bijusi klubā skoliņā un šodie uz galda taisīja piruetes, viņu noturēja lidojošu aiz siksniņas, lai nenositas. Šodien viņa arī ņurkstēja un koda. Meitene ar raksturiņu, toties pirmā radiniece. Uzzināju, ka metienā esot bijuši divi puisīši un divas meitenītes. Triš kā Elfiņš un viens smalkajā brūnajā tēvā iedzimis - pilnīgi cits stāvs. Urrā uzzināku ko gribēju! cheers cheers cheers
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Ruby Svētdena Marts 01, 2009 3:02 pm

Pievienojos sveiceejiem! Malachi :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Sanita Svētdena Marts 01, 2009 3:05 pm

Prieks un sveicieni arii no mums! cheers
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Lily Svētdena Marts 01, 2009 7:37 pm

Ronija rakstīja:Vai tad shitaa bija Super toi izstaade??

nuja ''Super toi'' :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Mazais Svētdena Marts 01, 2009 7:43 pm

Lily rakstīja:Es redzēju kā Elfiņš ļoooti skaisti uz galda stāvēja :)):)
Apsveicu!
Tikai šoreiz galīga kautkāda putra tur bija jo garspalvainos vērtēja vienā ringā ar īsspalvainajiem! :shock: kucēnu ''Super toi'' dabūja viens garspalvainais kurš nemācēja ne iet ringā ne stāvēt uz galda Evil or Very Mad Tur bija vālviens garspalvains un stāvēja kā svece un gāja ļoti skaisti bet tas neko laikam nedabūja. Vispār tur putra bija :D Evil or Very Mad

Kādēļ nepienāci klāt, būtu iepazinušās klātienē?!
Mēs jau esam komunikabli, cenšamies draugu pulciņu paplašināt! :jump2:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Ronija Svētdena Marts 01, 2009 7:52 pm

Hmmmm, diivaini, kad bija Super Toi izstaade, tad vinja taa arii saucaas un sms arii tika suutiits uzaicinaajums uz Super Toi izstaadi, tagad sms bija vienkaarshi specializeetaa Krievu toi izstaade...
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Mazais Svētdena Marts 01, 2009 8:04 pm

Ronija rakstīja:Hmmmm, diivaini, kad bija Super Toi izstaade, tad vinja taa arii saucaas un sms arii tika suutiits uzaicinaajums uz Super Toi izstaadi, tagad sms bija vienkaarshi specializeetaa Krievu toi izstaade...

Diplomā rakstīts "Super Toi - 2009" 🐶
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Ronija Svētdena Marts 01, 2009 8:07 pm

Nu skaidrs:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Lily Svētdena Marts 01, 2009 9:11 pm

Ronija rakstīja:Hmmmm, diivaini, kad bija Super Toi izstaade, tad vinja taa arii saucaas un sms arii tika suutiits uzaicinaajums uz Super Toi izstaadi, tagad sms bija vienkaarshi specializeetaa Krievu toi izstaade...
Nu man šķiet ka specializētā tas jau nozīmē ka tur buus tikai toji un tad jau varēja noprast ka visticamāk tā ir tā ''super toi'' kas ir katru gadu. bet nu jā, sarakstā nekur nebija rakstīts :scratch: Un iespējams vinjiem kriize, nav naudas lai visiem toju īpašniekiem sūtītu sms. :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Lily Svētdena Marts 01, 2009 9:14 pm

Mazais rakstīja:
Lily rakstīja:Es redzēju kā Elfiņš ļoooti skaisti uz galda stāvēja :)):)
Apsveicu!
Tikai šoreiz galīga kautkāda putra tur bija jo garspalvainos vērtēja vienā ringā ar īsspalvainajiem! :shock: kucēnu ''Super toi'' dabūja viens garspalvainais kurš nemācēja ne iet ringā ne stāvēt uz galda Evil or Very Mad Tur bija vālviens garspalvains un stāvēja kā svece un gāja ļoti skaisti bet tas neko laikam nedabūja. Vispār tur putra bija :D Evil or Very Mad

Kādēļ nepienāci klāt, būtu iepazinušās klātienē?!
Mēs jau esam komunikabli, cenšamies draugu pulciņu paplašināt! :jump2:

Ah. :D Es jau domāju... varbūt.. :D Bet mēs jau tik uz kādām divdesmit minūtēm bijām, paņēmām Lilijas sertifikātu, nopirkām barību un braucām mājās, nebija laika ar visiem aprunāties :D) Iepazināmies ar vienu toju kurš iespējams ir no tās pašas audzētājas no kuras Lily un tas tojs (meitenīte) svēra 900 gr affraid Bet izskatījās ka vinja nav barota un ir badināta :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Ronija Svētdena Marts 01, 2009 9:18 pm

Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmmm, diivaini, kad bija Super Toi izstaade, tad vinja taa arii saucaas un sms arii tika suutiits uzaicinaajums uz Super Toi izstaadi, tagad sms bija vienkaarshi specializeetaa Krievu toi izstaade...
Nu man šķiet ka specializētā tas jau nozīmē ka tur buus tikai toji un tad jau varēja noprast ka visticamāk tā ir tā ''super toi'' kas ir katru gadu. bet nu jā, sarakstā nekur nebija rakstīts :scratch: Un iespējams vinjiem kriize, nav naudas lai visiem toju īpašniekiem sūtītu sms. :D

Tur jau taa lieta, ka sms es sanjeemu, un tur ne vaarda nebija par Super toi. Aijjj, bet labi.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Lily Svētdena Marts 01, 2009 9:19 pm

Mums ar omu abām patika kā Elfiņš izstādijās jo viņš bija ļoti drošs, pārējie tur visi tādi no galda leca nost, zobus nerādija un staigāt nemācēja Evil or Very Mad Labāk lai no sākuma iemāca to visu darīt un tad uz izstādēm nāk.
Viena sieviete atveda savu 1,2 kg meitenīti kura bija 6 mēn veca un tur pat favorīta zoo veikalā nopirka siksniņu un tad pirms ringa mācija viņai staigāt. Evil or Very Mad Man šķiet 6 mēneši... Būtu takā jau vismaz jābūt pieradinātam pie kaklasiksniņas :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Lily Svētdena Marts 01, 2009 9:19 pm

Ronija rakstīja:
Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmmm, diivaini, kad bija Super Toi izstaade, tad vinja taa arii saucaas un sms arii tika suutiits uzaicinaajums uz Super Toi izstaadi, tagad sms bija vienkaarshi specializeetaa Krievu toi izstaade...
Nu man šķiet ka specializētā tas jau nozīmē ka tur buus tikai toji un tad jau varēja noprast ka visticamāk tā ir tā ''super toi'' kas ir katru gadu. bet nu jā, sarakstā nekur nebija rakstīts :scratch: Un iespējams vinjiem kriize, nav naudas lai visiem toju īpašniekiem sūtītu sms. :D

Tur jau taa lieta, ka sms es sanjeemu, un tur ne vaarda nebija par Super toi. Aijjj, bet labi.
aaa.. A varbut no sākuma tā nebija paredzēta kā ''super toi'' :D :D :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Mazais Pirmdiena Marts 02, 2009 7:34 am

Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:
Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Hmmmm, diivaini, kad bija Super Toi izstaade, tad vinja taa arii saucaas un sms arii tika suutiits uzaicinaajums uz Super Toi izstaadi, tagad sms bija vienkaarshi specializeetaa Krievu toi izstaade...
Nu man šķiet ka specializētā tas jau nozīmē ka tur buus tikai toji un tad jau varēja noprast ka visticamāk tā ir tā ''super toi'' kas ir katru gadu. bet nu jā, sarakstā nekur nebija rakstīts :scratch: Un iespējams vinjiem kriize, nav naudas lai visiem toju īpašniekiem sūtītu sms. :D

Tur jau taa lieta, ka sms es sanjeemu, un tur ne vaarda nebija par Super toi. Aijjj, bet labi.
aaa.. A varbut no sākuma tā nebija paredzēta kā ''super toi'' :D :D :D

Bij, bij, trenerīte Nataša un Goļcova jau janvārī aicināja uz Super Toi, kur būšot tikai Toji un neviens cits.
Tie, kas iet uz skoliņu noteikti to visu jau zināja! Reklāma skoliņai... :lol:
Bet mēs izdomājām pamainīt trenerīti uz kādu laiku. Tagad ejam pie Jūlijas svētdienā. Viņa māca mazliet savādāk un dažas lietas, ko Nataša nemāca. Domāju iet pie abām, lai būtu vispusīgāka pieredze suņam. 🐶
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Jautājums.

Post  b_fly Pirmdiena Marts 02, 2009 9:13 am

Sveiki visiem.
Mēs ar šoreiz piedālījamies izstādē - bet palikam nedaudz šokēti.

Var būt kāds vairāk zinošs varētu apskaidrot, kāpēc tā?!

Mēs ejam grupā no 18 men. līdz 24 men.
Bet šoreiz sanāca kaut kāds tracis - mēs startējam un tikam līdz salīdzināšanai ar pretējo dzimumu - te pēkšņi uzrodas kaut kāds suns - baigākais čempions, kurš pēc sarakstiem nemaz nebija vispār mūsu grupā pieteikts. Jāstartē viņam čempionu klasē.
Tad mūs pasauc ar viņu kopā ringā un pasaka mums paldies. Esat otrie - un viss.
Bet kad tas ''Čempions" stavēja uz tumbočkas - skaidri varēja redzēt - ka viņam viena ķepa ir galīgi šķība - mēs pat vēl ar citām meitenēm šausminājamies - ka izskatās bēdīgi - vai tik tam sunim nesāp!?
Jo tā ķepa izskatījas laikam kādreiz lauzta un tagad viņa iekrīt uz iekšpusi - suns normāli nevar nostāvēt - kad iet tad vēl plus mīnus ok. Bet kad stāv izskatās bēdīgi.
Tad tā ir pieļaujāmi??? Jo reāli biju mēma - kad paziņoja ka mēs esam otrie un viņš vinnēja. Tiesnese vēl gāja mani mierināt - ka man ir ļoti labs suns - bet tas ir pieredzējušāks un vecāks - tie bij visi argumenti - kāpēc uzvarēja. :(
Kāds var apskaidrot situāciju - var būt es kļūdos bet man jau liekas mazliet nepamatota uzvara....
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Lily Pirmdiena Marts 02, 2009 9:44 am

b_fly rakstīja:Sveiki visiem.
Mēs ar šoreiz piedālījamies izstādē - bet palikam nedaudz šokēti.

Var būt kāds vairāk zinošs varētu apskaidrot, kāpēc tā?!

Mēs ejam grupā no 18 men. līdz 24 men.
Bet šoreiz sanāca kaut kāds tracis - mēs startējam un tikam līdz salīdzināšanai ar pretējo dzimumu - te pēkšņi uzrodas kaut kāds suns - baigākais čempions, kurš pēc sarakstiem nemaz nebija vispār mūsu grupā pieteikts. Jāstartē viņam čempionu klasē.
Tad mūs pasauc ar viņu kopā ringā un pasaka mums paldies. Esat otrie - un viss.
Bet kad tas ''Čempions" stavēja uz tumbočkas - skaidri varēja redzēt - ka viņam viena ķepa ir galīgi šķība - mēs pat vēl ar citām meitenēm šausminājamies - ka izskatās bēdīgi - vai tik tam sunim nesāp!?
Jo tā ķepa izskatījas laikam kādreiz lauzta un tagad viņa iekrīt uz iekšpusi - suns normāli nevar nostāvēt - kad iet tad vēl plus mīnus ok. Bet kad stāv izskatās bēdīgi.
Tad tā ir pieļaujāmi??? Jo reāli biju mēma - kad paziņoja ka mēs esam otrie un viņš vinnēja. Tiesnese vēl gāja mani mierināt - ka man ir ļoti labs suns - bet tas ir pieredzējušāks un vecāks - tie bij visi argumenti - kāpēc uzvarēja. :(
Kāds var apskaidrot situāciju - var būt es kļūdos bet man jau liekas mazliet nepamatota uzvara....

Ja sunim kāja bija lauzta vai traumēta un ja viņam bija ārsta zīme tad to tiesnesis neievēro. Varbūt ja neskaita to kājiņu tas ''čempions'' tiešām bija labāks tikai tā kāja visu skatu izbojā. ;)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Tik un tā nesaprotu

Post  b_fly Pirmdiena Marts 02, 2009 9:53 am

Kāda sakarā viņš gāja mūsu grupā, ja nemaz tajā vairāk nav?
Kāda sakarā ieradās 1 min pirms beigām ienāca ringā?
Un tiesneses arguments: vecāks un pieredzējušāks!!!
Var būt (es piekritu) man nav taisnība, bet kaut kā dīvaini un aizdomīgi!
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Lily Pirmdiena Marts 02, 2009 10:09 am

b_fly rakstīja:Kāda sakarā viņš gāja mūsu grupā, ja nemaz tajā vairāk nav?
Kāda sakarā ieradās 1 min pirms beigām ienāca ringā?
Un tiesneses arguments: vecāks un pieredzējušāks!!!
Var būt (es piekritu) man nav taisnība, bet kaut kā dīvaini un aizdomīgi!

Bet LKA izstādēs jau vienmēr ir putra. :D Tajā iepriekšējajā izstādē ja nemaldos čiekurkalnā- tur pat izstādes rīkotāji nezināja kurā ringā būs toji, kurā vilki u.t.t.
Bet par to ka vienā ringā par to toč vajag paprasīt izstādes rīkotājiem :scratch:
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Ronija Pirmdiena Marts 02, 2009 1:02 pm

Es tur nekaadu probleemu nesaskatu, jo mees jau 2 izstaades peec kaartas, pirms ejam uz saliidzinaashanu, veel tiekam saliidzinaatas ar chempionu klases kuciiti, kuru arii abas reizes apgaajaam. Cik noprotu tas ir taapeec, ka no chempionu klases taa suniite bija viena, un nebija ar ko vinju saliidzinaat. Par kaaju - piekriitu Lily. Ja kaajinja tika lauzta un nelabi saaugusi, tad to par defektu nu nekaadi nevar uztvert.

B-fly
- kas muusu grupaa no meiteneem vinneeja?
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  b_fly Pirmdiena Marts 02, 2009 1:53 pm

Ronija rakstīja:Es tur nekaadu probleemu nesaskatu, jo mees jau 2 izstaades peec kaartas, pirms ejam uz saliidzinaashanu, veel tiekam saliidzinaatas ar chempionu klases kuciiti, kuru arii abas reizes apgaajaam. Cik noprotu tas ir taapeec, ka no chempionu klases taa suniite bija viena, un nebija ar ko vinju saliidzinaat. Par kaaju - piekriitu Lily. Ja kaajinja tika lauzta un nelabi saaugusi, tad to par defektu nu nekaadi nevar uztvert.

B-fly
- kas muusu grupaa no meiteneem vinneeja?
Taa - kuru juus apgaajaat!!!
b_fly
b_fly
Prospect
Prospect

Number of posts : 59
Join date : 19.11.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde - Page 3 Empty Re: LKA 28.02.09. Speciālizētā Krievu Toi izstāde

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā