Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com

4 posters

Go down

Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com Empty Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com

Post  Lily Svētdena Februāris 08, 2009 6:29 pm

Varbūt kāds var padalītes pieredzē pērkot savam sunjam kautko no Ebay? :)
Es jau sen skatos un gribu kautko pasūtīt bet kautkā neuzticos tur tam visam.. :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com Empty Re: Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com

Post  Ruby Svētdena Februāris 08, 2009 6:34 pm

Lily rakstīja:Varbūt kāds var padalītes pieredzē pērkot savam sunjam kautko no Ebay? :)
Es jau sen skatos un gribu kautko pasūtīt bet kautkā neuzticos tur tam visam.. :(

Man paarsvaraa viss ir no e-bay - somas,dreebes,aksesuaari u.t.t Vieniigais jaaskataas vai tev derees mani iecieniitie paardeveeji - jo uz LV suutiishana citaadaaka!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com Empty Re: Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com

Post  Lily Svētdena Februāris 08, 2009 6:38 pm

Ruby rakstīja:
Lily rakstīja:Varbūt kāds var padalītes pieredzē pērkot savam sunjam kautko no Ebay? :)
Es jau sen skatos un gribu kautko pasūtīt bet kautkā neuzticos tur tam visam.. :(

Man paarsvaraa viss ir no e-bay - somas,dreebes,aksesuaari u.t.t Vieniigais jaaskataas vai tev derees mani iecieniitie paardeveeji - jo uz LV suutiishana citaadaaka!!!

Kuri ir tie pārdevēji? Tur jau uz LV sūtīšana baigi dārga :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com Empty Re: Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 09, 2009 5:20 pm

topdogcollection
barknbite_th
global_pet_supllies
pawthings
petz-and-paws
posh-pets56
smileism
5thavenuepets
Shie ir manis paarbaudiiti paardeveeji!!! Jaaskataas katrs individuaali - nezinu kaa ir ar suutiishanu uz LV . Ja nav lapaa piemineets - var suutiit privaatu veestuli un uzjautaat kaa ir ar pasta pakalpojumiem uz LV.
P.S Dazhus laikam gan skaarusi kriize jo pagaidaam vinju lapaas nekaa praatiiga nav!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com Empty Re: Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com

Post  Lily Trešdiena Februāris 11, 2009 9:17 pm

Ruby rakstīja:topdogcollection
barknbite_th
global_pet_supllies
pawthings
petz-and-paws
posh-pets56
smileism
5thavenuepets
Shie ir manis paarbaudiiti paardeveeji!!! Jaaskataas katrs individuaali - nezinu kaa ir ar suutiishanu uz LV . Ja nav lapaa piemineets - var suutiit privaatu veestuli un uzjautaat kaa ir ar pasta pakalpojumiem uz LV.
P.S Dazhus laikam gan skaarusi kriize jo pagaidaam vinju lapaas nekaa praatiiga nav!!

Es tajā ebayjā kko nesaportu. :oops: Kā var atrast tos pārdevējus? Kur jāmeklē? :D :lol:
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com Empty Re: Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com

Post  Eliina Trešdiena Februāris 11, 2009 9:18 pm

Lily rakstīja:
Ruby rakstīja:topdogcollection
barknbite_th
global_pet_supllies
pawthings
petz-and-paws
posh-pets56
smileism
5thavenuepets
Shie ir manis paarbaudiiti paardeveeji!!! Jaaskataas katrs individuaali - nezinu kaa ir ar suutiishanu uz LV . Ja nav lapaa piemineets - var suutiit privaatu veestuli un uzjautaat kaa ir ar pasta pakalpojumiem uz LV.
P.S Dazhus laikam gan skaarusi kriize jo pagaidaam vinju lapaas nekaa praatiiga nav!!

Es tajā ebayjā kko nesaportu. :oops: Kā var atrast tos pārdevējus? Kur jāmeklē? :D :lol:


tu neesi vieniga es tur pilnigi neko nesaprotu lol!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com Empty Re: Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com

Post  Ruby Trešdiena Februāris 11, 2009 9:41 pm

Tos paardeveejus jaameklee caur advanced search un tad member search citreiz ir taa pinjkeriigaak - bet ja galiigi nesanaak tad meklee manu profilu aiga.v un tad ataisiet manu feedback un tad var redzeet no kuriem esmu ko pirkusi - uzspied uz paardeveeja un aiziet!!!


Pēdējo reizi labojis Ruby Trešdiena Februāris 11, 2009 9:53 pm; labots 1 reizi
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com Empty Re: Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com

Post  Mazais Trešdiena Februāris 11, 2009 9:43 pm

Es arī tikai no Latvijas esu pasūtījusi. Un arī tikai pa telefonu.
Tikai vienu reizi no Latvijas internetveikala. :roll:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com Empty Re: Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com

Post  Ruby Trešdiena Februāris 11, 2009 9:59 pm

Mazais rakstīja:Es arī tikai no Latvijas esu pasūtījusi. Un arī tikai pa telefonu.
Tikai vienu reizi no Latvijas internetveikala. :roll:

e-bay man patiik un ir veel dazhi internetveikali kuros peerku lietas sunjukam! Pusotra gada laikaa pilniigi nekas slikts nav noticis -esmu suutiijusi no UK,ASV,Hong Kong,Taizemes u.c viss patiik un laikus atnaak!!! Vieniigais uz ko tagad uzkjeeros ir pashu iiru internetveikals - atsuutiija meenesha laikaa(kaut gan to vareetu izdariit naakoshajaa dienaa) izmeeri stipri par mazu - ne taadi kaa tabulaa noraadiiti - nu dabuju suutiit atpakalj - tagad atkal gaidu - nu bet vismaz mums par to kjezu tika maisinsh ar daavaninjaam!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com Empty Re: Apģērbu un aksesuāru pasūtīšana no Ebay.com

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā