Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pasuutiiju somu no ebay

2 posters

Go down

pasuutiiju somu no ebay Empty pasuutiiju somu no ebay

Post  tiffany* Trešdiena Septembris 21, 2011 8:08 pm

mana shodienas saape :D pasuutiju Tiffai somu no ebay..gaidiju 3 nedeeljas un atnaaca neiistaa kraasaa un es nebiju padomaajusi par izmeeru :D soma daaudz pa lielu vinjai :( vsp ir tik mazinjas somas kaa mums vajag? :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

pasuutiiju somu no ebay Empty Re: pasuutiiju somu no ebay

Post  refinnej Trešdiena Septembris 21, 2011 10:17 pm

tiffany* rakstīja:mana shodienas saape :D pasuutiju Tiffai somu no ebay..gaidiju 3 nedeeljas un atnaaca neiistaa kraasaa un es nebiju padomaajusi par izmeeru :D soma daaudz pa lielu vinjai :( vsp ir tik mazinjas somas kaa mums vajag? :D
Ir ir pavisam maziņas, es nopirku Juicy Couture un ta ir maza, pat varētu būt mazliet lielāka. Parasti kad staigājam pa veikaliem viņa tajā sēž un galva ārā, visu taču jāredz :D Pilnīgi parasti neielien, un ja ielien, tad vietas viņai ir tik tikko. Un soma izskatas ne kā suņu soma, bet ka parasta sieviešu soma, ko man tieši gribējas, jo mums viņa vajadzīga priekš staigāšanas pa veikaliem un priekš braukšanas ar mašīnu, ja braucam tik divatā.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

pasuutiiju somu no ebay Empty Re: pasuutiiju somu no ebay

Post  tiffany* Ceturtdiena Septembris 22, 2011 10:29 pm

refinnej rakstīja:
tiffany* rakstīja:mana shodienas saape :D pasuutiju Tiffai somu no ebay..gaidiju 3 nedeeljas un atnaaca neiistaa kraasaa un es nebiju padomaajusi par izmeeru :D soma daaudz pa lielu vinjai :( vsp ir tik mazinjas somas kaa mums vajag? :D
Ir ir pavisam maziņas, es nopirku Juicy Couture un ta ir maza, pat varētu būt mazliet lielāka. Parasti kad staigājam pa veikaliem viņa tajā sēž un galva ārā, visu taču jāredz :D Pilnīgi parasti neielien, un ja ielien, tad vietas viņai ir tik tikko. Un soma izskatas ne kā suņu soma, bet ka parasta sieviešu soma, ko man tieši gribējas, jo mums viņa vajadzīga priekš staigāšanas pa veikaliem un priekš braukšanas ar mašīnu, ja braucam tik divatā.

buus jaasuuta atpakalj un jaameklee pa jaunam :(
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

pasuutiiju somu no ebay Empty Re: pasuutiiju somu no ebay

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā