Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

+12
Sabinella
irituska
lilucis
Elīna
Eliina
Mazais
Māriņa
Lily
Silkite
kristucis1
Ruby
Ronija
16 posters

Lapa 3 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Piektdiena Maijs 08, 2009 8:31 pm

Ziedondars ir draudzenes rajons kur shanele nav bijusi jau kadus 5 menesus cheers un ceru ka loti ilgi tur vel neradiisies Twisted Evil , bet nu ne jau tur sis stasts :) to klepu jau var sakert jebkur
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Piektdiena Maijs 08, 2009 8:38 pm

Silkite rakstīja: péc potes suns vieglà forma saslims ar audzétàja klepu :D
Lurdesa peec taas vakcinas saaka pastiprinaati shkjaudiit - saakumaa vairaak, tagad jau mazaak,bet izskataas ka vinjai deguntinsh ir palicis tieshaam juutiigaaks uz visaadaam smarzhaam/smakaam.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Piektdiena Maijs 08, 2009 8:39 pm

man suns loti biezi skauda, bet tas laikam no stipram smakam (smarzas u.c. )
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ronija Piektdiena Maijs 08, 2009 8:45 pm

Vikija shkjauda, kad saulee spilgtaa tiek, nu taapat kaa es :D Iista maates meita icon72
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Piektdiena Maijs 08, 2009 9:05 pm

Nu skaidrs - taatad pastaav taadi juutiigie deguni :)
Pepijai reti kad gadaas noshkjaudiities, bet Lurdesai var uznaakt pat vairaaki peec kaartas Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Beeb8fdce728
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  irituska Sestdiena Maijs 09, 2009 7:28 am

Ruby rakstīja:Klau iesaku arii palietot kaadus liidzekljus imunitaates stiprinaashanai, tik nav ne jausmas kaadi tie buutu :scratch:

Bundžele dabū katru dienu pa pilienam IMMUNAL. Var arī jebko citu, kur sastāvā ir ehinacea purpurea. Es pati arī tos pilienus dzeru + vēl arī ehinācijas tēju. Un vetaptiekās noteikti ir kaut kas speciāli saražots suņukiem, ja nu liekas dīvaini dot preperātus no cilvēku aptiekas.

Mjā, un klepus tiešām ir visā Rīgā, vienīgi Ziedoņdārzā to tā pamatīgi jūt, jo tur daudz draudzīgu suņu, un tam, protams, ir neizbēgamas sekas - ātra vīrusu izplatība.
irituska
irituska
Prospect
Prospect

Number of posts : 89
Join date : 26.04.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Ziedoņdārzs

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Mazais Svētdena Maijs 10, 2009 8:24 am

Nu jau Elfiņam ir krietni labāk.
Bijām iečāpojuši pie savas vetārstītes, viņa teica, ka šī vakcīna ir divās vietās Rīgā (viena ir Kavets, bet otru aizmirsu) maksājot ap 25 Ls. Jēgas no tās esot maz, jo tas ir tīri stiprs vīruss un pieķeras tāpat, ja gadās. Pavasaris ir tieši šī vīrusa laiks katru gadu un viņa ieteica Ehinaceju lietot jau no marta sākuma un vēl, ja iet uz izstādēm vai publiskām vietām ir pilieni gļotādai (acis un deguns) saucas ANANDIN. Tos tad pa vienam pilienam jāiepilina katrā nāsī un var arī actiņās (es laikam tikai degunā pilināšu). Tad esot lielāka garantija ka nesaslims, nekā no tās vakcīnas. Šo vakcīnu viņa nosauca kā naudas izspiešanu, kas ir ne īpaši efektīva.
Mūsu suņu bariņš Ziedoņdārzā izskatās ka samazinājies. Centos pārējos pabrīdināt. Ir tikai viena maza nianse, kuru iespējams citi neievēro - pēc tam ka mēs būsim 8 dienas lietojuši antibiotikas, vēl nedēļu Elfiņš būšot infekciozs, tādēļ līdzko kāds suns tuojas, es mazo ņemu rokās, lai nelaistu vīrusu tālāk. Bet citi tam nepievērš lielu uzmanību, tādēļ to ķēdīti pārtraukt neizdodas... Supersmile Žēl, bet kādam jāsāk šo pārtraukšanas posmu, tādēļ es paciešu tos neapmierinātos suņusaimnieku skatus - mans suns taču tikai gribēja paostīties... A es ta zinu, ka neko vairāk jau kā tikai paostīties nevajag - un lieta darīta - vīrusu nezūdamības likums icon72
Tātad pavasara tusiņš laikam nav īsti laba doma, jo šis vīrusiņš izplatoties īpaši tieši pavasarī! :icon67:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  irituska Svētdena Maijs 10, 2009 8:50 am

šitā mēs laikam parciņā tiksim tikai kaut kad jūnijā, kad tā sērga būs beigusies visā apkārtnē :scratch: Mans suns nevar saprast, par kādiem grēkiem es viņu tusēties nelaižu.
irituska
irituska
Prospect
Prospect

Number of posts : 89
Join date : 26.04.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Ziedoņdārzs

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Mazais Svētdena Maijs 10, 2009 8:56 am

irituska rakstīja:šitā mēs laikam parciņā tiksim tikai kaut kad jūnijā, kad tā sērga būs beigusies visā apkārtnē :scratch: Mans suns nevar saprast, par kādiem grēkiem es viņu tusēties nelaižu.

Mēs jau ar' ejam uz parciņu, tikai jau krietni vēlāk, lai mūsējais bariņš būtu jau izklīdis. Elfiņš smilkst un raujas uz visām pusēm, arī nesaprot ko mēs tik ļoti singri viņu turam pavadiņā un nelaižam tusēties, jo vēl taču ir kāds suns.

Irituškai-
Vakar turpinājām mācīt "Kur mammīte?", "Kur tētis?" un "Kur Buča?" (mūsu kaķene). Kā tu domā vai trešo jautājumu viņš saprata pareizi? HA!!! Reakcija uzreiz bija joņošana uz durvīm, jo izklausās taču kā "Kur BUNDŽA?" bigsmiles9 Un riedam skrien uz durvīm, jo jāit taču pie Bundželes uz parciņu skraidelēt! :icon91:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  irituska Svētdena Maijs 10, 2009 8:59 am

mhm, man vakar arī viens lopiņš pie durvīm dziedāja dziesmu "ejam uz parciņūūūūūūū, aūūūūū!" :)
irituska
irituska
Prospect
Prospect

Number of posts : 89
Join date : 26.04.09
Age : 39
Dzīvesvieta : Ziedoņdārzs

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Mazais Svētdena Maijs 10, 2009 10:04 am

Mans jau arī vakar skatījas baltu aci, kad mēģinājām vest mājās no parka, jo vēl taču nav atnākuši pārējie suņi, bet Elfiņu jau ved mājās - netaisnība :shock:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Pirmdiena Maijs 11, 2009 12:40 am

Mazais rakstīja: .......ka šī vakcīna maksājot ap 25 Ls. Jēgas no tās esot maz, jo tas ir tīri stiprs vīruss un pieķeras tāpat, ja gadās......
WOW kas taa par taadu astronomisku cenu?!?! Tieshi tikpat cik pie mums - 35 eiro. Bet mums taa ir visleetaakaa pote no visaam. Baac un cik tad piemeeram maksaa citas potes??
Ok piekritiishu ka viirusu var dabuut pat ja suns ir vakcineets,bet taadaa gadiijumaa viirusu paarciesh daudz daudz vieglaak,taa kaa kaut kaada jeega tomeer ir. Un ja veel saskaita visus smagaakas aartsteeshanaas izdevumus - rengenus,antibiotikas,siirupinji,veta apmekleejumi?!?!

Prieks ka Elfinjam ir jau labaak :)
Starpcitu lasiiju ka profilaktiski var padzert taadu pashtaisiitu siirupinju - medus un peroxiids,ja kaadam interesee devas - uzrakstiishu siikaak. Un to pashu medu var padot arii jau saslimusham sunjukam - it iipashi kad uznaak kleposhanas leekme - kaut vai ar shpriciiti iesshljirkjinaat mutiitee, dikti dikti miikstina kaklinju :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ronija Pirmdiena Maijs 11, 2009 8:52 am

Mazais rakstīja:
Bijām iečāpojuši pie savas vetārstītes, viņa teica, ka šī vakcīna ir divās vietās Rīgā (viena ir Kavets, bet otru aizmirsu) maksājot ap 25 Ls.

nNu es atradu veel info, nav tik traki, ka tikai 2 kliinikaas ir shii vakciina un 25 Ls jau nu noteikti nemaksaa. Starpcitu, esmu ieguvusi cito info par shiis vakciinas nepiecieshamiibu, labaak, lai taa ir, jo tad dziivnieks slimiibu izslimos vieglaakaa formaa, un ir lielaakas ceriibas, ka nepaaries plaushu karsonii.

Suņiem (vakcīna pret audzētavu klepu) 10.00 LVL - Mazo braalju hospitaalis, Kalnciema iela 19
KC........................................................... 15.Ls - SIA Kalnbeerzs, Melluzhu 1, Rīga
„Audzētavu klepus” 12.00 - Kavet
suņu audzētavu klepus 8.00 Ls - "SB VET SERVISS" "Ezermaļi", Kandavas novads, Tukuma rajons

Taa shitas info ir taa uz aatru roku atrasts, meegjinaashu veel pamekleet. Bet nu tieshaam neatradu, ka kaut vienaa kliinikaa shii vakciina maksaatu 25 ls:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Mazais Pirmdiena Maijs 11, 2009 11:37 am

Paldies par jaukām ziņām Ronija.
Kad apārstēsimies, tad noteikti padomāsim par šo iespēju.

Ruby, es labprāt gribētu uzzināt to medus došanas recepti, lūdzu atsūti, ja vari! :Icon85:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Pirmdiena Maijs 11, 2009 6:14 pm

Mazais 3 pilienus ūdeņraža pārskābes sajauc ar medu un pievieno sunja uudens bljodai. Ja gadaas ka suns visu uudeni dienas laikaa ir izdzeeris - papildus devu vairs tajaa dienaa NEVAJAG!! Udeni atsvaidzina katru dienu- taatad katru dienu 3 pilieni+medus. Medu var pievienot peec pasha ieskatiem - ja sunim garsho un nav nekaadas alergjijas,tad var vairaak pasaldinaat uudeni.
Shaadu mistrojumu var lietot gan slimiibas laikaa,gan no taas censhoties izvairiities,ja bijusi saskare ar inficeetu suni,vai ja taads jau ir maajaas. Medu var lietot arii klepus leekmes laikaa. Piemeeram atshkjaidiit ar tiiru uudentinju, uztaisiit siirupinju, un tad piemeeram ar mazu pipetiiti/trubinju/salminju/shpriciiti - ievadiit sunjukam riikliitee - tas miikstinaas klepu!

Es piemeeram savaam meiteneem medu dodu regulaari - nu vismaz 2-3 nedeeljaa katrai tiek pa pusteejkarotiitei.

Ronij man liekas ka shito vajadzeetu paarcelt pie teemas par "Audzeetavas klepus vakciinas" teemas,tur ir arii tevis ievietots links,kur labi arii ir izskaidrota shiis vakciinas vajadziiba.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Mazais Pirmdiena Maijs 11, 2009 7:05 pm

Paldies Ruby, noteikti izmēģināšu! :icon91:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Sabinella Sestdiena Janvāris 16, 2010 5:09 pm

mana meitene baigi biezhi seec no priekiem, agrak bija mazak, tagad vispar var pat uz pusminuti aiziet ciet..domajat vajag pie veta? ta notiek tikai kad vinja sak trakot no priekiem, siksninju ap kaklu shi iemesla delj vispar nekad neesmu likusi
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Lily Sestdiena Janvāris 16, 2010 6:59 pm

Sabinella, vai tas nevaretu but tas Reverse sneezing? Ruby par to daudz zina- pastaasti luudzu....
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Sabinella Svētdena Janvāris 17, 2010 2:56 pm

par to jau šeit kkur ir rakstīts, vai man tieši Ruby jāprasa? es nez, kas tas īsti ir
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Svētdena Janvāris 17, 2010 5:04 pm

Sabinella - vai tu lasi angliski ar? Ja tu lasi tad es tev aizsuutiitu rakstinjus kuriem esmu rakusies cauri peetot sho lietu! Videokli ir dazhaadi shajaa jautaajumaa, taapeec peec nelielas izmekleeshanas tu varesi atrast saveejo ar :)

Es personiigi tajaa nesaskatu neko sliku - ja taa ir taa Reverse Sneezing! Bet sho lietu ir ljoti viegli sajaukt piem ar Collapsing Trachea, kaa arii paartikas alergjija vai kaada sirds kaite, vai audzeetavas klepus u.t.t. Un otraamkaartaam arii veti diez ko daudz nezin par sho! Taa kaa visa informaacija jaameklee pashiem! Esmu vienaa chihu forumaa kur ir apmeeram 18'000 chihu saimnieku, kur visi kaa viens uzskata kaa shii Reverse Sneezing chihiem ir pilniigi normaala paradaiiba un nav nekas biistams! Pepiite man ar taa dara kad satraucaas un saprtiecaajaas - tas ir kad kaads atnaak maajaas un kad ejam laukaa! Pashreiz mees straadaajam pie taa lai vinja ne ar vienu neiet un nesasveicinaas kad kaads atnaak, jo man ljoti nepatiik ka vinjai naakas taa seekt kad cilveeki paliek traki - ar visiem saviem - aiiii oiiii aaaaaa Pepiiii - vinju veel vairaak satrauc :(

Lurdesai arii ir gadiijuies paaris reizhu, bet taa skanja ir pavisam savaadaaka, vinjai taa ir kad vinja saeedaas paaraak aatri vai kad padzeraas uudeni lielaa atrumaa, ir arii gadiijies pa nakti kad sasapnjojas ko nelaagu! Bet saliidzinoshi ar Pepiju, Lurdesai taa ir gadiijies labi ja 10 reizes pa gadu, Pepijai uznaak vismaz vien reiz dienaa! Pepijai ir taisiits rengens tai trahejai, kaut gan shis rezultaats nav 100% , bildes neko neuzraadija, ar traheju viss ir kaartiibaa :) Arii sirsninju nofotograafeejaam un tur nekaa slikta neatrada.
Bet zinu noteikti uz priekshdienaam ka ja naaksies tasiit kaajinjaam operaaciju, tad paluughsu vetam ievadiit riikliitee to trubinju ar kameru un paskatiities kaartiigi kas tur notiek, tas izmekleejums gan ir 100% un redzees uzreiz kas tur notiek, bet pagaidaam mums tas nekaadas probleemas nesagaadaa un vinja juutaas lieliski :)

Jaa nekaadas kakla siksninjas, tikai un vieniigi iemauktinjus :) Mums ir jauki Puppia iemauktinji un vestiites, ideaali pastaigaam, kaut gan opirmos iemautinjus man naacaas nest pie shuveejas jo bij jaapielabo mazliet izmeeri :) Meegjini izvairiities no situaacijaam kur Astei naakaas satraukties! Neljauj vinjai riistiities ilgi, es panjemu Pepi un nomierinu, aizspiezhu degunu ciet lai vinja elpo caur muti,pamaseeju riikliiti, sasitu skalji plaukstas lai vinjai aizmirstaas, ataisu logu lai ieelpo svaigu gaisu, iedodu padzerties, uzpuushu vinjai uz deguna,pagriezhu uz muguras lai gulj ar kjepaam gaisaa - pameegjini un atradiisi savu visaatraako veidu kaa vinju nomierinaat shajaa situaacijaa. Pepijai parasti taa seekshana nav ilgaaka par 10-20 sekundeem :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Sabinella Svētdena Janvāris 17, 2010 7:15 pm

jā, anglisiski arī lasu.. es jau it kā nemaz baigi nesatraucos, jo vācot info jau pirms man bija Aste, es redzēju, ka cilvēki uzdod jautājumu par šito, un audzētāji saka, ka tā tas vnk ir, tur neko nevar darīt..
Aste visādā citādā ziņā ir pavisam vesela, to novērtēja gan ārsti LV, gan DE..tpe arī nedomāju baigi satraukties
laikam man vnk jāatrod veids kā viņu nomierināt ;) paldies Ruby Kiss
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Eliina Svētdena Janvāris 17, 2010 9:18 pm

bet ar iemauktiniem jabut loti uzmanigiem jaizvelas tadi kas neboja staju un kepas
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Sabinella Svētdena Janvāris 17, 2010 10:28 pm

nu maneja parsvara staiga vispar bez jebka, viņai drausmigi nepatik, ka kaut kāds dzelzis uz muguras, tad viņa parasti neiet, tāpēc bieži mums tie iemauktiņi ir tikai drošības pēc uzlikti katram gadijumam, bet tā ejam bez saitiņas
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Ruby Svētdena Janvāris 17, 2010 11:47 pm

Ir jau iemauktinji bez dzelzhiem, miiksti,viegli un silti ar :)
Es tagad uz ziemu pagaadaaju shaadus meiteneem, nav nemaz paar galvu jaavelk
Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 56a50e937ef8
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Sabinella Pirmdiena Janvāris 18, 2010 4:17 pm

nē, to jau es saprotu, viņai nepatik tieši tas āķis augšā, kur sprauž klāt siksnu ;) pārējais jau ir ok ;)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss! - Page 3 Empty Re: Suņukam trūkst elpa - trahejas kolapss!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā