Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paarsteigums NR.2

+8
Lily
Lindita
sirsninja
kristucis1
Eliina
Silkite
Ronija
Ruby
12 posters

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ruby Piektdiena Februāris 20, 2009 12:04 am

Es domaaju ka pie mums vienas dienas laikaa vinja ir ieguvusi daudz vairaak nekaa pirms tam kopumaa!!! Bijaam parkaa izskrieties - izskatiijaas ka vinja pat nekad laukaa kaartiigi nav bijusi un pa zaaliiti staigaajusi - jo bija satraukusies- reeja uz kokiem un mashiinaam.
Nu kaa var shitaadu miiljumu pazaudeet???


Labi ka meiteneem viens izmeers :D protams nenocietos un pielaikojaam :D
Paarsteigums NR.2 - Page 2 SL370098

Esam gatavas kaartiigai un droshai pastaigai :)
Paarsteigums NR.2 - Page 2 SL370138

Labaakaas draudzenes :)
Paarsteigums NR.2 - Page 2 SL370161

aardiishanaas Pepijas vecajaa gultaa - kur Lurdesa diez vai shodien vairs varees guleet :(
Paarsteigums NR.2 - Page 2 SL370151
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Silkite Piektdiena Februāris 20, 2009 12:10 am

Jaukas bildes love ,prieks ka sunjukam paveicies atrast tàdus jaukus pagaidu saimniekus,neviss sédét uz ielas :(
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ronija Piektdiena Februāris 20, 2009 12:11 am

Khi khi kaadas draudzeniites:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Eliina Piektdiena Februāris 20, 2009 12:24 am

vai ku jaukas bildiites, ta maza ists jaukumins. Ruby ka tu isti vinu atradi palaidu garam so info :| suniitei loti paveicas!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ruby Piektdiena Februāris 20, 2009 12:28 am

jaa mums tagad jautri un man darba pilnas rokas ...............
Eliin - draudzene atrada vinju otrdien no riita staigaaja viena pati tramvaja pieturaa - taa nu vinja tur seedeeja un gaidiija vai kaads neuzradiisies un tad gaajaa maajaas jau ar sunjuku- vinjai pa logu redzama taa vieta - kopsh taa briizha ne zinjas ne minjas no iistajiem saimniekiem :)
Nu shodien vinja paarceelaas pie mums!!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Eliina Piektdiena Februāris 20, 2009 12:33 am

Ruby rakstīja:jaa mums tagad jautri un man darba pilnas rokas ...............
Eliin - draudzene atrada vinju otrdien no riita staigaaja viena pati tramvaja pieturaa - taa nu vinja tur seedeeja un gaidiija vai kaads neuzradiisies un tad gaajaa maajaas jau ar sunjuku- vinjai pa logu redzama taa vieta - kopsh taa briizha ne zinjas ne minjas no iistajiem saimniekiem :)
Nu shodien vinja paarceelaas pie mums!!!!



aaa nu tagad viss skairds :D tad jau jums loti jautrki majas :jumping:
es arii vienreiz atradu suniti zelta retriveru, bet imanta nav diez ko liela nakamaja diena jau atradas saimnieki, tas sunits bija tads miluminss, man pat bija zel atdot saimniekim
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ruby Piektdiena Februāris 20, 2009 12:40 am

Jaa shis jau ir treshais sunjuks kursh mums ir piekliidis. Man bija kaadi 12 gadi - mums piekliida kokeris - identisks kaa muuseejais - peec nedeeljas atradaam saimniekus - veel peec meenesha sunjuks atnaaca atpakalj pie mums - bet nu tad nodevaam kaartiigi saimniekam ka suns ir jaauzmana! Peec tam veelaak mums piekliida takseniite - taa arii palika pie mums :)
Un tagad shitais briinuminsh!!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  sirsninja Piektdiena Februāris 20, 2009 10:54 am

Ruby rakstīja:jaa mums tagad jautri un man darba pilnas rokas ...............
Eliin - draudzene atrada vinju otrdien no riita staigaaja viena pati tramvaja pieturaa - taa nu vinja tur seedeeja un gaidiija vai kaads neuzradiisies un tad gaajaa maajaas jau ar sunjuku- vinjai pa logu redzama taa vieta - kopsh taa briizha ne zinjas ne minjas no iistajiem saimniekiem :)
Nu shodien vinja paarceelaas pie mums!!!!
Negribeetos domaat,ka kaads winju tur izseedinaajis un pats aizlasiijies un cilweeki skaitaas wiss gudraakie radiijumi :aa:
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ruby Piektdiena Februāris 20, 2009 1:52 pm

Spriezhot peec vinjas uzvediibas un ieradumiem - uhhhhh kaadam pietruuka pacietiibas un vienkaarshi padevaas!!!
Peec manaam domaam vinjai ir 5- 6 meen ne vairaak - ar nokaartoshanos ir veel trakaak kaa 10-12 nedeeju vecam kuceenam - vienkaarshi kur pagadaas!!! Piniigi un gaiigi sunjuks nav uz to maaciits!!! Sunjuks ir nervozs un rej uz piniigi visu - bet taas nav dusmas vai agresija - bet vienkaarshi bailes!!! Rij nevis eed - viss tiek noriits bez domaashanas un apostiishanas. Nagi bija triismetriigi,ausis ar dubjiem vai veel kaut ko, jo naacaas atmiekshkjeet ai iztiiriitu. Pagaidaam veel neieku vannaa jo negribu sabojaat vinjai aadinju - ja nu nesen bijusi - bet apmazgaajaamies ar salveteem. Nebriinos ja vinja pati aizmuka no taadiem saimniekiem Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Lindita Piektdiena Februāris 20, 2009 2:13 pm

Ruby rakstīja:Spriezhot peec vinjas uzvediibas un ieradumiem - uhhhhh kaadam pietruuka pacietiibas un vienkaarshi padevaas!!!
Peec manaam domaam vinjai ir 5- 6 meen ne vairaak - ar nokaartoshanos ir veel trakaak kaa 10-12 nedeeju vecam kuceenam - vienkaarshi kur pagadaas!!! Piniigi un gaiigi sunjuks nav uz to maaciits!!! Sunjuks ir nervozs un rej uz piniigi visu - bet taas nav dusmas vai agresija - bet vienkaarshi bailes!!! Rij nevis eed - viss tiek noriits bez domaashanas un apostiishanas. Nagi bija triismetriigi,ausis ar dubjiem vai veel kaut ko, jo naacaas atmiekshkjeet ai iztiiriitu. Pagaidaam veel neieku vannaa jo negribu sabojaat vinjai aadinju - ja nu nesen bijusi - bet apmazgaajaamies ar salveteem. Nebriinos ja vinja pati aizmuka no taadiem saimniekiem Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Novēlu tev daudz izturības!!!
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ruby Piektdiena Februāris 20, 2009 2:53 pm

Lindita rakstīja:
Novēlu tev daudz izturības!!!

Paldies paldies - man daudz paliigu - taa kaa buus jau labi :)
Var jau veel buut ka sunjam bishku stresinsh veel no visaam taam paarmainjaam - un galiigi nesaprot ko dara !!!
P.S ieveeroju ka man daudzaas vietaas truukst "L" burta - kaut kas zem taustinja paskreejis - gruutaak piespiest :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ronija Piektdiena Februāris 20, 2009 10:05 pm

Ruby - kaapeec negribi ielikt vannaa?? Ja ieprieksheejie saimnieki suniitim ir "ataudzeejushi" taadus nagus, nav tiiriijushi ausis, tad man jau liekas, ka vinja arii nezin, kas ir vanna:))
Starpcitu, tas , ka vinja tik bailiiga var noraadiit uz to, ka ir sista:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  kristucis1 Piektdiena Februāris 20, 2009 11:45 pm

Ronija rakstīja:Ruby - kaapeec negribi ielikt vannaa?? Ja ieprieksheejie saimnieki suniitim ir "ataudzeejushi" taadus nagus, nav tiiriijushi ausis, tad man jau liekas, ka vinja arii nezin, kas ir vanna:))
Starpcitu, tas , ka vinja tik bailiiga var noraadiit uz to, ka ir sista:(

ne vienmēr bailīgums norāda uz sišanu! mana Kņopīte dikti bailīga... jau kopš pirmās dienas, drīzāk vakara, kad ierados mājās ar viņu, bija jau bailīga. no sākuma domāju, ka viņa vienkārši nevar pierast un Pece arī pie vainas, bet joprojām Kņopīte ir ļoti bailīgs suns, lai gan viņu ļoti, ļoti mīl un uzmanības ari netrūkst... dažkārt rokas nolaižas... Nu pasakiet, kā lai to izskauž. Gribu drosmīgu, netrīcošu suņuku! Kā tu, Ruby, domā iedrošināt un pārvarēt mazā rakara bailīgumu? Vai ir kādi paņēmieni?
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ronija Piektdiena Februāris 20, 2009 11:55 pm

Es nesaku, ka obligaati. Bet vispaar bailiigumu var izdziit ar sunju skolas paliidziibu:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  kristucis1 Sestdiena Februāris 21, 2009 12:05 am

Ronija rakstīja:Es nesaku, ka obligaati. Bet vispaar bailiigumu var izdziit ar sunju skolas paliidziibu:)

ņjā, šis variants jau ir apdomāts un pieņemts par labu :)
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ronija Sestdiena Februāris 21, 2009 12:07 am

Nu tad tik uz priekshu:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ruby Sestdiena Februāris 21, 2009 2:18 pm

Ronija rakstīja:Ruby - kaapeec negribi ielikt vannaa?? Ja ieprieksheejie saimnieki suniitim ir "ataudzeejushi" taadus nagus, nav tiiriijushi ausis, tad man jau liekas, ka vinja arii nezin, kas ir vanna:))
Starpcitu, tas , ka vinja tik bailiiga var noraadiit uz to, ka ir sista:(

Par to vanninju ir taa - kaa jau rakstiiju ieprieksh - sunene pirmaas divas dienas palika pie manas darudzenes- kura vinju atrada - nu lieta taada ka vinjas meita ( 6 gadi ) maatei neredzot suneni ielika vannaa ar beernu shampuunu - kad es uzzinaaju biju vienkaarshi bez vaardiem - shokaa! Un galvenais ka es vinjai 10 reizhu pieteicu ka nedriikst ar cilveeku ziepeem/shampuuniem suni mazgaat!!!! Protams es vinjai kaartiigi nodevu par to - bet nu laiku atgriezt atpakalj nevar!!!Man pashai kauns par to ka nespeeju nosargaat sunuci no taadaam mokaam ! Nu izskataas ka viss ir labi - aadinja ir smuka - nav apsaartusi. Taapeec veelos ar bishku nogaidiit ar to vannoshanos!

Par to bailiigumu - nee vinja nav taa bailiiga no cilveekiem, maajaas ar ljoti drosha un hiperaktiiva!!! Tikai laukaa - tad ir lielaa rieshana uz visu kas kustaas un nekustaas :) Es saprotu ka vinjai galiigi ar to nav bijusi nekaada pieredze! Mees Pepijai pasuutam taas speciaalaas D.A.P. siksninjas ( nervozaakiem un stresainaakiem sunuchiem) - sanaaca taa ka Pepei tieshi bija jaamaina atkal uz jauno un taa siksninja ir gara - un nogriezhot atlikumu - sanaaca otram sunjukam ar :) Taa kaa tas vinjai arii ljoti paliidzees aprast ar visu jauno.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ronija Sestdiena Februāris 21, 2009 2:59 pm

Nu no vienas reizes ar beernu shampuunu mazgaashanas toch nekaada tragjeedija nebuus:)) Beerniem tie shampuuni tomeer ir maigaaki un dabiigaaki nekaa pieaugushajiem, taa, ka krenjkjim nav pamata :D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ruby Sestdiena Februāris 21, 2009 3:10 pm

Ronija rakstīja:Nu no vienas reizes ar beernu shampuunu mazgaashanas toch nekaada tragjeedija nebuus:)) Beerniem tie shampuuni tomeer ir maigaaki un dabiigaaki nekaa pieaugushajiem, taa, ka krenjkjim nav pamata :D

ok paldies - tu mani mazliet nomierinaaji!!! man laikam trauma - jo beerniiba bija draudzene kas savu puudeli mazgaaja shausmiigi biezhi - un cik atceros ka sunjam visu laiku bija vienas vieniigas ekzeemas un aadas probleemas - nabaga sunjuks bija galiigi sabojaats!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  sirsninja Sestdiena Februāris 21, 2009 3:20 pm

manai sunjai ik pa briidim blaugznas paraadaas,kaut mazgaaju ar speciaalu shampuunu kuceeniem... 🐶
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ruby Sestdiena Februāris 21, 2009 3:32 pm

sirsninja rakstīja:manai sunjai ik pa briidim blaugznas paraadaas,kaut mazgaaju ar speciaalu shampuunu kuceeniem... 🐶

hmmm varbuut tieshi tas shampuuns nepatiik.......mees iegaadaajaamies savu pie vetaarsta - bez smarzhaam,kraasaam un dikti dabiigs - lieku pavisam pavisam mazu pilieninju.
Un veel jau var buut ka kaut kas no eediena kaadreiz nepatiik - nu izraisa kaut kaadu taadu reakciju ..............es gan neko dauzd nezinu par blaugznaam :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Eliina Svētdena Februāris 22, 2009 1:40 pm

sirsninja rakstīja:manai sunjai ik pa briidim blaugznas paraadaas,kaut mazgaaju ar speciaalu shampuunu kuceeniem... 🐶


mums ari dazreiz paradas blaugznas, tad gad bijam pie veta vins teica ka tas varetu but no ta ka ieed ko nedrikst!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Ronija Svētdena Februāris 22, 2009 7:33 pm

Nu veel viens variants - stress, no taa arii meedz izspraagt blaugznu chupinja:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Lily Svētdena Februāris 22, 2009 7:38 pm

Ronija rakstīja:Nu veel viens variants - stress, no taa arii meedz izspraagt blaugznu chupinja:)

Vo. Es esmu pamanījusi ka Lilijai pēc izstādēm ir tās blaugznas, un diezgan daudz. Un arī mūsu ģimenes draugiem ir Krievu zilais kaķis un kad viņu paņem rokās kāds svešinieks viņam uzreiz SHASMIIGI kriit ārā spalva, itkā tas arī esot no stresa. Oma man netic ka Lilijai varētu tas būt dēļ stresa bet es esmu ievērojusi ka pēc izstādēm un tādiem pasākumiem vakarā ir daudz blaugznas.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Mazais Svētdena Februāris 22, 2009 8:16 pm

Lily rakstīja:
Ronija rakstīja:Nu veel viens variants - stress, no taa arii meedz izspraagt blaugznu chupinja:)

Vo. Es esmu pamanījusi ka Lilijai pēc izstādēm ir tās blaugznas, un diezgan daudz. Un arī mūsu ģimenes draugiem ir Krievu zilais kaķis un kad viņu paņem rokās kāds svešinieks viņam uzreiz SHASMIIGI kriit ārā spalva, itkā tas arī esot no stresa. Oma man netic ka Lilijai varētu tas būt dēļ stresa bet es esmu ievērojusi ka pēc izstādēm un tādiem pasākumiem vakarā ir daudz blaugznas.

Kad es kaķim dodu prettārpu zāles vai kā citādi ārstnieciski "iedarbojos", tad uzreiz palieku ļoooti spalvaina (pilnīgi kušķiem met spalvu vēl kādu pus stundu). Sunim arī no pārmaiņām pa retam varu vērot, jo bieži vēl ciemos neesam braukuši.
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Paarsteigums NR.2 - Page 2 Empty Re: Paarsteigums NR.2

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā