Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Halloween party

+4
Ronija
Admin
Dream
Ruby
8 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Ruby Svētdena Novembris 01, 2009 12:01 am

Atrvilcienaa njemt var tikai sunjus kas vajadziigi cilveekiem ar disabilities! Nu var jau buut ka kaut kas ir mainiijies, var paintereseeties, bet kaadu laicinju atpakalj nevareeja :( Baigie,ne???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Silkite Svētdena Novembris 01, 2009 12:12 am

ai,cik stuulbi :) kaut tas buutu ljoti labs veids kà aizbrauktu(àtri un nav nogurdinoshi),iespéjam ka kaut kas mainiisies kamér atbrauksim,bet naivi vien ceru :(.. atliek vien auto
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Ruby Svētdena Novembris 01, 2009 12:25 am

Bishku jau tomeer vinji ir miikstinaajushi tos trakos likumus - piem trakumseergas pote tagad ir uz triis gadiem nevis kaa agraak uz vienu, taa kaa kaut kas jau iet uz labo pusi, varbuut kaut ko veel mainiis peec kaada laicinja :)
Es taa citreiz padomaaju, ja vien es buutu zinaajusi ka te taadi traki tie likumi - vai tas mani buutu atureejis njemt Pepiiti !?!? Laikam jau nee, padomaatu un taa pat panjemtu :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Silkite Svētdena Novembris 01, 2009 12:33 am

nu protams!!!!manéjais nàkosh nedélj celjos uz vàciju un Lux lol! es no vienas puses priecàjos ka nedziivoju uz salas,vismaz uz kaiminju valstiim var aizbraukt kad sagribàs !!!! Twisted Evil
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Ruby Svētdena Novembris 01, 2009 12:44 am

aha mums tik viena kaiminjvalsts - Ziemeljiirija (UK teritorija) kur mees sameeraa biezhi aizceljojam jo tur ir daudz leetaak un lielaaka izveele visam kam. Vieniigais vinji nav taadi dziivniekmiilji :( un ar sunjiem ir sameeraa gruuti ja veelies pa shopiem pastaigaat :( kur nu veel kaadaa eestuvee, taa kaa jaaed uz ielas vai mashiinaa lol zemiski!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Silkite Svētdena Novembris 01, 2009 12:49 am

a ja shopingà dodies un suns somà?arii dzen àrà? es dodos uz valsti kur dievina sunjus,prieks par to cheers (iznjemot jàrespekté pàrtikas veikalus).
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Ruby Svētdena Novembris 01, 2009 1:02 am

nee neljauj :( arii somaa nee, pagaajushoreizi mees tikai atstaajaam mashiinu shopingcentra autostaavvietaa un lai tiktu aaraa vajadzeeja iet caur to shopingcentru - ko tu domaaji - apsargs pieskrien klaat un jautaa vai mees ar tiem sunjiem iesim uz shopiem? Es vinjam atcirtu ka kaut kaa jau no taas autostaavietas mums jaatiek aaraa,ne??? Tad naaca pats liidz un aizveda muus caur shopingcentru uz izeju - jauki!! Piebildiishu ka tas shpingcentrs bija atkaatas uzbuuve - no visaam puseem valjaa uz ielu,nevienu durvju -viss valjaa! Peec tam atpakalj naakot es meitenes kaartiigi izvazaaju pa to staavietu jo tur ziimes nebija un vinjiem nebij ko iebilst :D ha ha ha
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Silkite Svētdena Novembris 01, 2009 1:12 am

Vai cik traki affraid es tur sirmus matus dabuutu.te gan nedaudz ir jaukàk,ja suns nevar staigàt pa veikalu,tad somà ir atljauts(iznjemot pàrtikas veikalus tad jàbuut slégtà tipa somai).man vél nekad nav dzinushi ne no veikala,ne no restoràna,ne no kafejniicas,ne no bankas,ne no McD àrà ar Desu.iznjemot esmu sanjémusi briidinàjumu ka pàrtikas nodaljà somai jàbuut ciet ja suns tur atrodàs,bet tà jau nav probléma.kas tur pàris min un ar suni reti(pat super reti iepérkamies pàrtikas veikalos-nodaljà).
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Ruby Svētdena Novembris 01, 2009 1:23 am

Jaa taada nu ir taa atieksme tur Belfaastaa :(

Dublinaa ir taa ka it kaa nedriikst, bet neviens mani nav dzinis aaraa, un es speciaali vienmeer noeju garaam apsargiem lai vinji redz ka man ir suns somaa - jo negribu slapstiities,negribu justies neerti, un vinji vienmeer smaida un es eju taalaak :) Restoraanaa esmu paaris reizes slepus ienesusi :D lol kad Pepe veel mazinja bija! Uz pusdienaam,ne vakarinjaam :)

Bet senaas iiru legjindas veesta ka vecie gaajushi pat uz pubu ar saviem raseliishiem, tie pacietiigi seedeejusi stuuriiti un gaidiijushi savus saimniekus, un tagad arii taa ir ka nomaljaakaas pilseetinjaas var paseedeet un iedzer viinu (vai alinju) vakarpusee ar savu sunjuku kleepiitii :)
Taapat kaa beerniem liidz 9.00 ir atljauts :)

Tagad kad divi tad biezhi nesnaak taa pashopot jo ir smagi divus somaa staipiit liidz :) parasti viirs iet ar vinjaam pastaigaat vai paliek maajaas!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Silkite Svētdena Novembris 01, 2009 1:30 am

traki,traki gan.es pat nevaru iedomàties kafejniicà bez sunja+ vinjam ir atljauts sédét uz diivàna(visiem maziem sunjiem bez iznjémuma).kas man liidiis cauri aviizei skatiities kas jauns uzrakstiits lol!
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Ruby Svētdena Novembris 01, 2009 1:38 am

ehh kaa buutu ja buutu.... buutu jauki :)
Bet man ir viena vietinja Dublinaa kur patstaaviigi ar meiteneem varu aiziet :) Franchu viina baarinsh (restoraans) kur agraak straadaaju - tur mani neviens nedzen aaraa :) :D un es to izmantoju :) Un veel pavaars (kuram Kubaa pasham ir triis chihi) vienmeer Pepiitei iedod lielopa fileju liidzi (vai arii jeera ribinju)!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Silkite Svētdena Novembris 01, 2009 1:46 am

nu vismaz viens maz glàbinjs tev.es arii eju uz vienu un to pashu kafejniicu(arii no citàm nekad nav dziits àrà,pat piedàvà padzerties).jo katru otrdienu,piektdienu un sesdienu pa dienu dzeru kafiju ar dienas aviizi+desa(kafejniicà).shi rituàls mums parasti ieilgs,jo visiem ir jàsasveicinàs ar desu...Vinju tur iesaukushi par FBI délj kreklinja ko nésàja biezhi pàgàjusho gan.
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Ruby Svētdena Novembris 01, 2009 2:01 am

Tahad mums centrs pataalu un darbadienu laikaa kad skola tad sunenes maajaas, un pa briivdienaam man tas centrs jau taa noriebies ka gribas tikai mezhus un kalnus kas no mums 10 min gaajienaa :) Tas svaigais gaiss tur ir kaut kas neizmeerojami kolosaals!!! Arii gadaas pa kaadai sauvaljas stirnai un briedim ieraudziit, ja pietiekami klusi uzvedaas :) mmmmm
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Silkite Svētdena Novembris 01, 2009 2:19 am

oooo,es arii labpràt nomainiit un ja vél kàdu stirniju dabuut redzét..mmmm,mes tik mazas kjirzakas redzam un tvarstam pa parku:lol!: un ap vakaru -nakti mums sikspàrnis lido blakus balkonam,nu jau 4 gadu,nez kà vienam neapniik piikstinàties affraid es vasarà izliku melones gabalinju(lasiiju zhurnàlà ka shiem patiik ést melones).ko tu domà?!!! no riita ieraudziiju ka lapsenes éd meloni,a shis ne pieskàries nebija.laikam nebija garshiiga lol! kopsh tàs reizes vairs arii nebaroju un nelasu gudrus zhurnàlus lol! lol! lol!
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Ruby Svētdena Novembris 01, 2009 2:37 am

Ha ha ha sikspaarnis, man buutu bail, kur nu veel vinjam meloni atstaat lol! Jaa un veel taas kjirzakas - ahhhh jums vinjas maajaas arii lien - kaa Itaalijaa un Spaanijaa??

Stirninjas un briezhus var sastapt arii Dublinas Phoenix parkaa (kas ir otrais lielaakais iekshpilseetas parks Eiropaa) kur vinji mitinaas bariem visu laiku, bet tie jau vairs nav taadi kaa iistie sauvaljas biezajaa mezhaa! Kad atbrauksi - pati redzeesi Bembijus :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Silkite Svētdena Novembris 01, 2009 2:40 am

né ,paldies,bet kjirzakas màjàs vél nelien iekshà!!!bet shad tad parkà saskatàms un tramdàmas.mazinjas gan vinjas ir un smukinjas Twisted Evil man gan no sikspàrnja nav bail,shis vairàk jau baidàs sunny
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Eliina Svētdena Novembris 01, 2009 7:17 pm

man pazina teica ka airbaltic parvadaa sunus salona.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Silkite Svētdena Novembris 01, 2009 7:23 pm

Eliin,tas jau sen zinàms ir arii citas kompànija kas pàrvedàs sunjus liidz 5-7 kg lidmashiinàs salonos,bet lai aizceljotu uz salu ir baigais chakars....
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Eliina Svētdena Novembris 01, 2009 7:26 pm

aaa nu par salu gan es nezinu ..
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Silkite Svētdena Novembris 01, 2009 7:33 pm

Eliin,nedaudz augstàk més ar Ruby jau apspriedàm cik gruuti un kà celjot ar suni uz salu.otrkàrt tur suns nevar buut salonà Cry bet pa eiropu ir ok,cik zinàms arii biljeshu cena nav augsta.lai es Desu atvestu uz Lv maksà ap 36e vienà virzienà ar airbaltic(iespéjams ka cena tagad nedaudz atshkjiràs,jo pagàjis ir laiks kopsh intereséjos).
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Eliina Svētdena Novembris 01, 2009 7:41 pm

nu ja es lasiju,bet nesaprotu kapec tada atskiriiba un ja lidmasina parvada sunsu salodna,tad ja ta lidmasina lido uz salu vinus liek kaut kur atseviski,tikai tapec ka lido uz salu valsti Halloween party - Page 2 Lol
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Silkite Svētdena Novembris 01, 2009 7:54 pm

kàpéc?!! preciizàk Ruby màcés atbildét!!
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Ruby Otrdiena Novembris 03, 2009 7:37 pm

Uz salaam ir stingraak jo pamataa ir izniideeta trakumseerga vispaar, un stingrie noteiktumi ir taapeec lai izvairiitos cik vien iespeejams no liekas ievazaashanas. Bet to kaapeec mazos nevar salonaa, es iisti neizprotu arii,varbuut lai neaizietu viss pashpluusmaa, lai dziivniekus pa taisno vareetu panjemt pats kurjers no lidostas un vest prom uz kliiniku, es nez. Bet tad vismaz buutu atljaavushi aaraa no IRL (vai UK) izlidot salonaa, bet nee!!!

Islandee piemeeram ir taa kad ielido un kaadi papiiri nav kaartiibaa, tad atpakalj nievienu nesuuta, karantiinaa arii neliek, bet panjem un iemidzina - shausmas!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Halloween party - Page 2 Empty Re: Halloween party

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā