Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grauž visu!

+5
inly&bugy
Ronija
Ruby
Mazais
sirsninja
9 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Grauž visu! Empty Grauž visu!

Post  sirsninja Trešdiena Aprīlis 22, 2009 4:46 pm

Bonitai vēl kādi zobiņi atlikušie nāk,agrāk par to neuztraucos,jo vinja grauza kārumus(speciālus zobiem) arī agrāk vinja grauza daudzas lietas,kas nepieder vinjai piemēram krēma tūbinas,lūpukrāsas....bet tagad vinja pilnībā atsakās no visiem graužamajiem kārumiem un grauž cilvēku mantas,man segā caurumu izgrauza, visvairāk es nesaprotu kāpēc vinja vairs nevēlas kārumus? 🐰
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Mazais Trešdiena Aprīlis 22, 2009 7:28 pm

sirsninja rakstīja:Bonitai vēl kādi zobiņi atlikušie nāk,agrāk par to neuztraucos,jo vinja grauza kārumus(speciālus zobiem) arī agrāk vinja grauza daudzas lietas,kas nepieder vinjai piemēram krēma tūbinas,lūpukrāsas....bet tagad vinja pilnībā atsakās no visiem graužamajiem kārumiem un grauž cilvēku mantas,man segā caurumu izgrauza, visvairāk es nesaprotu kāpēc vinja vairs nevēlas kārumus? 🐰

Es atļāvu grauzt leļļu gultiņu no dabīgā koka, jo tajā pa dienu čuč mūsu kaķene, bet Elfiņš viņu ķircina košļājot visas maliņas gultiņai. Tagad tāda apgrauztāka ir, bet citu neko neļāvām, tādēļ arī neaiztika. Vadiem uzpūtām atbaidītāju, tad arī tos pēc otrā piegājiena lika mierā. Tikai tapetes vēl pa laikam patīk dīrāt pa kādai smalkai strēmelītei koridorā. Nu jau zobiņi ir laikam nomainījušies un grauzīšana pierimusies. cheers
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 49
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Ruby Trešdiena Aprīlis 22, 2009 11:07 pm

Varbuut meegjini pamainiit uz citiem grauzhamajiem/kaarumiem. Ir taadi speciaali Nyalbone ( https://c-rtt.latvianforum.net/uzvedba-f1/ieteicamaas-rotaljlietas-t85.htm ) taadi speciaala materiaala kaulinji, kurus ljooooti patiikami un ieteicami grauzt un zhljembaat. Ja redzi kad grauzh ko neatljautu - nonjem nost un iedod uzreiz vietaa grauzhamo mantinju ( shoreiz nebuus labi ar grauzhamo kaarumu jo suns padomaas ka tu vinju apbalvo ). Neraaj suni - vienkaarshi apmaini pret mantinju un tas ir maajiens vinja smadzeniiteem - ka shito driikst bet to nee!!!
Manai Pepijai ir vaajiiba - pildspalvas :love2: kad ierauga - acis spiid un aiziet - metaas uzbrukumaa atnjemt pildspalvu!!! Zheel ka nav suniishu speciaali grauzhamaas pildspalvas :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Ronija Trešdiena Aprīlis 22, 2009 11:12 pm

Neatceros, kur, bet esmu lasiijusi, ka taas lietas, ko sunjuks iemiiljojis grauzt, var apsmeereet ar kaut ko negarshiigu - citronu sulu, pipariem, vai sinepeem. Vienreiz pameegjinaas, nepatiks. Meegjinaas veelreiz - un sapratiis, ka galiigi nav garshiigs un liksies mieraa:) Atminja jau vinjiem gana laba, un zin, kaa kas garsho icon72
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Ruby Trešdiena Aprīlis 22, 2009 11:30 pm

Esmu dzirdeejusi par aso meerci ( piem Tabasco ) Twisted Evil !!! Ja suns meegjina laukaa ko eest, tad apsmeeree garshiigas desinjas un izliek sunim laukaa - nu taads kaa treninsh. Bet var gadiities ka peec tam ugunis spljaus un visu nakti pie uudens bljodas pavadiis :drink:
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  sirsninja Sestdiena Aprīlis 25, 2009 10:30 am

Ruby rakstīja:Esmu dzirdeejusi par aso meerci ( piem Tabasco ) Twisted Evil !!! Ja suns meegjina laukaa ko eest, tad apsmeeree garshiigas desinjas un izliek sunim laukaa - nu taads kaa treninsh. Bet var gadiities ka peec tam ugunis spljaus un visu nakti pie uudens bljodas pavadiis :drink:
Man visa maaja buutu jaanolej ar Tobasco meerci! :D
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Ronija Sestdiena Aprīlis 25, 2009 11:13 am

Zin, varbuut lai spljauj uzgunjus visu nakti, nekaa aaraa sarijaas ko nelaagu.

Nu iesaakumaa nevajag visu maaju noliet, saac ar to, ko visaktiivaak grauzh un pleesh:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  sirsninja Trešdiena Aprīlis 29, 2009 8:14 pm

Ronija rakstīja:Zin, varbuut lai spljauj uzgunjus visu nakti, nekaa aaraa sarijaas ko nelaagu.

Nu iesaakumaa nevajag visu maaju noliet, saac ar to, ko visaktiivaak grauzh un pleesh:)
Segas un pledus,klaviereem kaajas,galdam kaajas,virtuves skapiiti :D
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Ronija Trešdiena Aprīlis 29, 2009 8:16 pm

Sirsninj - saac ar meebeleem icon105
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  sirsninja Trešdiena Aprīlis 29, 2009 8:18 pm

Ronija rakstīja:Sirsninj - saac ar meebeleem icon105
Riit laikam kautkas taads negarshiigs buus veikalaa jaapaskataas... 8)
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  inly&bugy Ceturtdiena Jūlijs 15, 2010 12:51 pm

Bugim uznākuši kaut kādi melnie, sācis grauzt vadus... Grauž visu! 312516
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Eliina Ceturtdiena Jūlijs 15, 2010 6:00 pm

Iesaku nopirkt kongo ielikt kaut ko garigu un sasaldet saldetava bus ko darit :D
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  inly&bugy Ceturtdiena Jūlijs 15, 2010 10:00 pm

Ir jau mums kongs, tur lieku cepumu, un Bugis jau piešāvies, nepaiet ne pāris minūtes, kad kongs jau tukšs
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Silkite Ceturtdiena Jūlijs 15, 2010 11:19 pm

un kà ar miiksto sieru??? Grauž visu! 629163
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Eliina Ceturtdiena Jūlijs 15, 2010 11:25 pm

pamegini tur ielikt kaut ko ko gruuti dabut ara :32 lai ir ilgaka nodarbe.

macijos zoopsihologiju mums ieteica, lielam sunim vairakus kogo un tur sasaldet izmercetu sauso bariibu, nu ka dienas devu.
man tas iisti nav saprotms. vai sunim nebus par aukstu :( un saja karstuma gan jau ka ari vien izkusis.

es pameginasu, bet musu mini tubi kuceni kaut kur noslepusi atrast nevaru..
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Ruby Ceturtdiena Jūlijs 15, 2010 11:36 pm

Es arii neizprotu Eliin kaa ir ar visu to sasaldeeto, ir viena dalja kas ir kategoriksi pret un ir dalja saimnieku kas ir pilniigi paarliecinaati ka tas ir pilniigi normaali. Vieniigais taam shkjirneem kuraam vairaak uz kungja sameshanos ir tendence - tur toch nevar neko tik aukstu...


Inly - ja tu redzi to briidi kad vinsh lien pie tiem vadiem - uztaisi lielu bliikshkji (sasit stipri plaukstas) taa lai vinsh nobiistaas un pasaki skalju nedriikst (vai NEE) ar vadiem nav joka lieta!!! Paslavee ar kaarumu kad vinsh noveershaas no tiem vadiem. Ja vinsh to dara kameer neesiet maajaas, tad domaaju ka droshaakais variants ir kaads nozhogojums vadiem vai sunim, vai arii atstaat vienaa telpaa kur vadi nav pieejami, kaut vai vannasistabaa. Kopaa ar guljvietu, mantinjaam, uudeni.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Eliina Ceturtdiena Jūlijs 15, 2010 11:46 pm

Ruby - es tagad cinos ar savam palaidnem, mums nekada plaukstu sisna, kliegsna, dauzisana pa galdu,nekas kas pa rokai izdod skanu neliidz :32 manas ir bezbailigas laikam smilie08 pa so arpratigo karstumu man nakas vinas ganiit un uzmanit visu laiku. ( aizkari ir loti garsigi, dator vadi,mmm... autina purinasa pati labaka, bet tai atradu risinajumu pargajam uz avizem kadu laiku bija miers, bet tas tiek ari izpostitas utt )

nu ja un kaa viss labakais no panemieniem lai sunim aizliegtu darit kaut ko nevelamu ir liegt iespeju tik pie tiem vadiem,tad kad tu ar suni neatrodiens taja telpa un nespej izsekot vina darbiem/nedarbiem. izolet cita telpa, sliktaka gadijuma buris.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  inly&bugy Piektdiena Jūlijs 16, 2010 7:29 am

Pamanīju, ka vadi viņam interesē tikai tad kad esam mājās un viņam nepievēršam uzmanību Grauž visu! 629163 laikam izdomājis, ka, ja pārgrauzīs to vadu, tad pie datora vairs neviens nesēdēs, bet tik dauzīsies ar viņu...
Vakar nopirku, jaunas bumbas, kādu laiku būs viņam noņemšanās...

Eliin - autiņu plucināšanai labi derēja tā pielīmēšana ar skoču pie grīdas, tad autiņš nostiepts, nav īsti aiz kā aizķert...
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Eliina Piektdiena Jūlijs 16, 2010 12:20 pm

:32 Inly laba ideja,bet musu autins tiek arii rakts un kashats, lidz paradas blatas pukas :32
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Ruby Piektdiena Jūlijs 16, 2010 11:54 pm

Eliin - mosh pameegjini pabakstiit mazos velninjus, kad kaadus nedarbus dara. Vienkaarshi pieej un viegli bet ashi iebaksti saanaa ar pirkstu un saki NEEE!!! Tas bakstiishanas moments vinjus vienkaarshi izsit no taas domas ka tas autinsh jaapluinjii un vinji attopaas, kaut gan es Roksi taa arii neizmaaciju, kaa izauga no autinju vecuma taa araa daarzaa nokaartoties un miers :) Tagad autinju izmantojam uz kaa grauzt kaulinju lai visa maaja nav jaashmucee, tad gan nav laika autinju diiraat jo jaagrauzh kauls :)

Eliina rakstīja:... sliktaka gadijuma buris.


Kaapeec tu taa domaa??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Eliina Sestdiena Jūlijs 17, 2010 11:43 am

nu ja nav citas iepejas ka suni izolet un tu pats nesi majas un tikmer vins dara bleinas jaliek buri.

negribas vinas baktits. mums jau sak izdoties lenam saprot kad es saku barties meitenes uzzreiz ir klat un luncinas izliekas ka neko sliktu nedara :32 tad es uzslaveju iedodu kaut ko garsigu un iet talak ardities ha ha
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Ruby Sestdiena Jūlijs 17, 2010 3:35 pm

Nee es biju domaajusi - kapeec tu uzskati ka buuris ir sliktaakais variants??
Buuriem/seetinjaam nav ne vainas ja vinjus pareizi un pozitiivi pielieto, taadai metodei ir daudz daudz vairaak plusu nekaa liekaas.

Par to iebakstiishanu - tas pieder pie pozitiivaa veida apmaaciibas (Cesar Milan sunju vaardotaajs to izmanto visu laiku). Vienkaarshi iedomaajos tev to pateikt, lai tu nepadomaa ka taa ir kaada fiziska iespaidoshana :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Eliina Sestdiena Jūlijs 17, 2010 3:50 pm

nu nezinu man ta skiet, ka pats pedejais varinats ka zina 100% suns neko sliktu nesadaris.
Prieks sevis uzkstu to par normalu tikai kucenu vecuma, jo mani kuceni tagad ari dzivojas sava sturiti un pa visu istabu netiek skraidit, kad manis nav majas.

Es nebut nedomaju ka bakstisana ir fiziska iespaidosana :) es izmantoju savas metodes, bet paldies par ieteikumu bus var bur japamegina uz Eshliju, jo ar vinu iet viss grutak :32
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Ruby Sestdiena Jūlijs 17, 2010 4:19 pm

Youtube var paskatiities mazus fragmentus no Cesar Milan (The Dog Whisperer) seerijaam :) Ja ir veeleeshanaas, man patiik, ljoti interesants cilveeks! Tur visam ir sava logjika.

Es zinu ka Latvijaa daudziem ir lielas pretenzijas pret buuriem un seetinjaam, jo cilveeki iedomaajaas ka sunji tur tiek tureeti 24/7 bet taa nav (ok proatms ir iznjeemumi bet tie jau vairs neskaitaas pie normaaliem saimniekiem). Visur citur - sheit, UK, ASV u.t.t. pirmaa lieta kas ir saraksta augshdaljaa, kad peerk kuceenu, ir - buuris/seetinja.

Eliin - jums kursos maacija kaut ko par buuru pielietoshanu?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Eliina Sestdiena Jūlijs 17, 2010 7:57 pm

ja mums zoopsihologija macija, tiesi ka piemeru lai suns majas paliekot viens nedara palaidnibas un ir mierigs atstat setina vai buri.

bet es pati domaju ka tas tikai kucena/juniora vecuma nevis kads suns jau ir izaudzis un pratigs
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Grauž visu! Empty Re: Grauž visu!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā