Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DESA's foto albuums......

+19
Žozefīna
Lexy
Liliana Kendra
sirsninja
Dream
Kitija
Twixy
Elīna
Ruby
Māriņa
sassaa
Eliina
Leila
Lily
ajame
Ronija
Sanita
Buciitis
Silkite
23 posters

Lapa 6 no 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Ruby Trešdiena Decembris 15, 2010 11:01 pm

Desa - neseedi tik tuvu datoram citaadi tev driiz brilles vajadzees!!!
Mazais jaukums :*
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Silkite Trešdiena Decembris 15, 2010 11:22 pm

Paldies Lily un Ruby :*

P.S. Desa ar brillém ha ha
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Silkite Trešdiena Augusts 03, 2011 3:05 pm


DESA's foto albuums...... - Page 6 C0ef2f74f65d


mazais Peksis pàrbijies ..... ha ha
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Ruby Ceturtdiena Augusts 04, 2011 8:46 pm

Aiii mazais tarakaans :32 un shitaa paarbiijies!!! Kas tas jums par konkursu?
Desam kaajas kaa kaartiigai modelei Razz tievas un garas :)

Kad es beidzot tikshu apgaismota par to lielo jaunumu kas jums gaidaams????
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Silkite Piektdiena Augusts 05, 2011 9:00 am

Ruby, bildi atradu nejaushi aizmirstu skapii :32 katru gadu veikals taisa klientiem "mazo drauga dienu" (atlaides uz visàm precém,fotogràféshanàs,modes skates un dàvanas utt.)Nu més arii ieskréjàm uz 3 min ,jo nebija iipashi laiks.suni uzmétàm uz galda...bérni sàka klaigàt un skriet klàt,jo tajà briidii bijàm vieniigie chi...nu un Desa vairs nebija piedabùjams fochéties.Nu nekas,negrib ta negrib...neieshu mociit Chihuahua2
ààààààh,tu mazà zinjkàre :32 es vél tevi paspiidzinàshu nedaudz....pacieties vél bik ....(2 nedéljas) Icon20
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Lexy Svētdena Augusts 07, 2011 7:52 pm

Aaaaa, kāds Desa smukulītis Kiss
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Silkite Pirmdiena Augusts 08, 2011 9:33 am

Paldies Lexy :*
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Silkite Ceturtdiena Augusts 18, 2011 3:40 pm

Ah,es pat nezinu kà lai izstàsta,bet laikam daliita sàpe sàp mazàk.pastàstiishu àtros vilcienos ,jo negribàs visu atceréties no sàkuma.bija sestdienas vakars,kà parasti devàmies pédéjà pastaigà.nonàkot pie majàs no mashiinas izleca amiishu staffs(laikam tà saucàs) un uzbruka desam.staffs desu métàja mùsu acu priekshà 30sec apmérà.es kliegdama lai suni laizh valjà,bet saimnieks nebija spéjiigs apstàdinàt savu suni,kaut sunim bija mazs uzpurnis liidziiigs skocham,neliidzéja manu suni savainot liidz shausamàm.kad beidzot desu atlaida nabagam pa visu sànu tecéja straumém asinis un labà prieksh khepa bija atdaliijusies no pleca(vienkàrshi karàjàs),pati kàja bija lauzsta un lengàjas pàris daljàs,es shokà,viirs shokà ,staffa saimnieki shokà.pirmais ko paspéju àtri pavaicàt papiiru salvetes kas pa laimi bija vinjiem mashiinà uzliku kompresi un traucàmies visi uz diennakts vet kliiniku.celjsh nebija ilgs(apm.5 min) bet man tas likàs mùzhiigs ,jo desa man asinjoja klépi.atbraucot uz kliiniku desu noliku uz vet galda ,jo nebija spéka izturét vai redzét kas notikàs tàlàk.nabadzinsh bija apklusis.gàju àrà elpot gaisu un tikai tad pamaniiju ka esmu vienàs asinis un kàrtiigàs shokà ka pastàvét nevaréju.apsédos àrà uz lievenja un raudàju.nez cik ilgi jo atbrauca otrs kjirurgs operét desu.cik nu dzirdéju no viira jo vinjsh bija tas kas palika liidz operàcijas laikam ar desu,tad esmot jau mélliite palikusi zila,esot likts pie elpinàshanas aparàta un sistémas.reàli ap 22 sàkàs operàcija mùs aizlaida màjàs un zvaniishot ja bùs jaunumi kà arii pagaidàm desas izdziivohsana ir uz jautàjuma ziimes,gaidiishanas laikas bija ilgs,nervozéjot un vél shokà staigàju no vienas istabas stùra uz otru,vismaz tà varéju normàli paélpot un vémiens nenàca,bet tas jau viss uz nerviem.péc pàris min sanjémàm no veta zvanu ka ir jaaputé labà kàja,jo glàbt nav iespéjas,visi kauli vienkàrshi saskjelti un dzipslas sasmalcinàtas.kà arii 5 ribas lauzstas.tad bija otrais shoks Cry es vienkàrshi nevaréju iedomàties kà desa tiko skaisti skréja ar chetràm kàjinjàm,bet tagad ciinàs par savu dziiviibu un triis kàjis.nakts pagàja vienàs asaràs,agri no riita sanjému zvanu ,desa izcietis operàciju,bet pagaidàm vinju tur observatorijà vismaz nedélju.no riita apciemoju mazo,kà vinjsh nabadzinsh izskatiijàs,satiits kà lelliite ar bintém(atgàdinàja roniiti),piecelties nevar,gulj ar asarainàm aciim un zhéli skatàs.protams sàku bimbàt,vakarà jau labàk bija vismaz apéda pàris graudinjus sausàs bariibas,jo slimniicas bariibu(kaut kas liidziigs vistu pastétai ést neéda un tik véma no vinjas).arii pirmdien nedaudz paéda barojot vinju no rokas ,graudinju pa graudinjam.ùdeni bija jàdod samitrinot pirkstu lai palaiza,pats ateicàs celties un ést vai dzert.pirmdienas vakarà uzlika savu galvinju manà plaukstà un aizmiga tà més nekustiigi noturéjàmies kàdu stundu,gruti bija ...iipashi ka nespéju beigts raudàt.paldies ,vismaz man viirs stiprs un moràli nedaudz uzturéja kaut kosh sesdienas néédu (tik padzéros ùdeni) laikam depis iestàjàs,bet tagad kopsh otrdienas vakara nedaudz .sàku ést,nezinàju ka tà var notievét :32 reàli vakar man pateica ka varot vakarà njemt màjàs,bet tik jàtur bùrii un nedriigst staigàt dzeks.skréju pirku bùri un autinjus,zinu ka màjàs vinjas bùs gruti nokàrtoties,jo palicis tiiriigs jau sen.atvedàm vakar màjàs,desa priecàjàs un pat nostàjàs bùrii uz visàm trim kàjàm,bet prieki bija iisi jo saprata ka tur arii paliks :( tad vél njéma uz izvéma visas vakarinjas.visu nakti nomociijàmies abi,jo guléju vinjam blakus uz diivàna.kà vinjsh tik ilgi varéja raudàt ,ap 4riità tik aizmigàm,no riita péda brokastis ,tik antibiotikas nu nekàdi vairs nevaru iebarot.spljàva arà vemstijàs,bet beigàs dabuju iekshà.visu dienu tagad vinsh gulj un nekustàs,tik ievaidàs pa laikam.vakarà brauksim atkal pie veta mainiit plàksterus un skatiities vai nav strutas.cik man vets teica pagaidàm divas nedéljas bùs grutas un tikai tad varés pateikt vai desa paliks uz kjepàm.jo vinjiem drausmiigi uztrauc 5 ribas laustas un daudzie kodieni+ amputétà kàja.tà mums klàjàs grùti,jo riit un nedéljas nogalé bija plànots pàrvàkties uz jauno màju.biju visu laiku tik prieciiga ka beidzot desa pats varés skraidiit pa zàliiti un kjert mushas,bet tagad apàtija,pat nav nekàds prieks pàrvàkties icon76
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Lily Ceturtdiena Augusts 18, 2011 3:48 pm

Ak dievs Silkite, kaa es tevi saprotu! Turies! Es pati raudaat saaku lasot tavu beedu stastu.. kautkads vajprats kas tagad notiekaas ar tiem suniishiem!!.... Cry Turies, luudz dievu un viss buus labi icon76
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Silkite Ceturtdiena Augusts 18, 2011 3:57 pm

paldies ,Lily.es jau turos,bet grùti ,es pat nezinu kà pàrcietiishu visu .man acis uzpampushas kopsh sestdienas,tagad izskatos péc spoka.
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Žozefīna Ceturtdiena Augusts 18, 2011 6:37 pm

Ui.... Silkite, apraudājos, lasot Tavu bēdīgo stāstu... :(

Lūdz Dieviņu..... un mēs esam ar Tevi... icon76

Icon87
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Māriņa Ceturtdiena Augusts 18, 2011 8:00 pm

Ak šausmas!!!!!!!!!!!!!!!!! Turaties :* Cik bēdīgi, pilnīgi pašai ar lasot jāraud Cry
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Ruby Ceturtdiena Augusts 18, 2011 8:20 pm

Kaut kaadi vaajpraata murgi!!! Tas ir vienkaarshi kaut kas neticams ....

Silkiit - mees turam visus iikshkjus un kjepas par jums un Desu, viss buus kaartiibaa, noslauki asaras, izshnjauc degunu, uztaisi sev kaut ko garshiigu paeest un domaa tikai pozitiivas domas, Desam blakus tagad ir vajadziigs viss pozitiivs :) zinu ka tas nav viegli, bet redz kaa mazais jau piestuteejaas kaajaas pats tik aatri peec operaacijas ar 5 lauztaam ribaam un apmuteetu kaajinju - vinsh ir ciiniitaajs un tici man ilgi nebuus jaagaida kad vinsh ar savaam trim jaukajaam kjepinjaam skraidiis pa juusu jaunaas maajas daarzinju un dzenaas ne tikai mushas :) sunji lieliski iztiek ar trijaam kaajaam un pati redzeesi ka vinsh nemaz neilgosies peec taas :)

Es iesleedzu Skype un arii Messengeri - ja gribi parunaaties tad droshi raksti, ok? Shovakar visu vakaru esmu briiva un riitvakar ar :)

Es vispaar nespeeju aptvert shitos cilveekus kas njem taadus sunjus un nespeej ar vinjiem tikt gaalaa, nenormaali tracina tas!!! Kas tas par sviestu - tiem cilveekiem pashiem buutu jaaiziet 5 gadu apmaaciibas pirms njem savaa iipashumaa shiis shkjirnes sunjus, to vajadzeetu ar likumu noteikt!!! Cik beernu un sunju un pat pashu saimnieku no shiim shausmaam ir cietushi, aizgaajushi!!!! Nu kad tas vienreiz beigsies?? Par laimi anglijaa shie sunji ir vispaar aizliegti un liidz ar to pie mums vinju arii praktiski nav, kaut gan paaris nedeeljas atpakalj satiku vienu paari ar Shitzu un vinji teica ka vinju sunim ar uzbrucis shis amstafs un knapi izglaabies, taatad tagad zinu ka taads te staigaa pa muusu ierastajaam takaam!! Ja godiigi tad es labaak seezhu ar saviem sunjiem maajaas un nevedu vinjus vairs laukaa (to tagad dara viirs) jo vienreiz man viens siikais krupis nozaga gandriiz Lurdesu un es tur neko nebuutu vareejusi izdariit, ar diviem sunjiem veel dziities pakalj tam kverplim nebuutu manos varaa vairs :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  tiffany* Ceturtdiena Augusts 18, 2011 9:00 pm

turaties un mees turam iikshkjus par jums ...
shitaadas trakas lietas notiek ,ka pat nezinu ko teikt..lasu un neticaas ,ka taa var buut iisteniiba :S
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Silkite Ceturtdiena Augusts 18, 2011 10:31 pm

Liels Paldies!!!!!!!! miiljàs meitenes,tieshi tagad man vajadziigs jùsu moràmais atbalsts :* bijam pie veta,nomainiija plaksterus(tagad katru dienu ir jàiet) nàk mums baigi strutas àrà,bet kà man nomierinàja ka péc sunja kodumiem tà ir.bija arii temperatùra,sanjémàm injekciju,tagad it kà ir vésàka galvinja.es pati nepiedaliijos pie pàrsieshanas,jo man vairs nervi netur,bet viirs ar kjirrugji un asistentu labi tika galà :32 bet mums ir probléma,desa nekakà jau kà 2 dienas,riit jàbrauc uz aptieku prieksh eljljas,ceru,ka paliidzés.Vai ,Ruby, es jau izraudàju sapi caur skype mammai,bet noteikti parunàshu ar tevi,tik man internets tiks atslégts no sestdienas liidz pielédz jaunai màjai(aiznjem liidz 10 dienàm) var jau caur iphone,bet nu tad redzésim,bet paldies tev par draudziigu zhestu Kiss rit no riita sniedzu dokus mérijà un municipàlà policijà,jo policijà biju iesniegumu iesniegusi,tagad redzésim kà viss virziisies ,jo amiits sheit skaitàs kà biistama sugu kategorija un saimniekiem ir jaatbild ja suns ir nepaklausiigs un uzmetàs bez vainas,bet nu to redzésim péc laika jo tikai tagad varu sniegt lieciibas un chekus par àrstéshanos un foto :) zinu ka tas prasiis laiku ,bet esmu gatava burties visiem likumiem pa priekshu angry2 un taisniibu panàksu,vismaz ceru!!!
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Eliina Ceturtdiena Augusts 18, 2011 10:40 pm

Shausmas... sezu un raudu jutu tev lidzi Silkit. Desa izkepurosies un tiks uz pekam viss bus kartiba tikai tici tam un neraudi esi stipra ludzu!!!
musu majas ari nelaime Amelija salauza otro reizi kepu to pashu 3nedelas pec stienja iznjemshanas DESA's foto albuums...... - Page 6 79644 DESA's foto albuums...... - Page 6 79644 DESA's foto albuums...... - Page 6 79644 ta ka es juutos vnk shausmigi,bet man apkart draugi un vetarts darba neljauj sasljukt! es censos but stipra, ta ka tu ari Silkit turies DESA's foto albuums...... - Page 6 535878 Desam buchas no manam meitenem DESA's foto albuums...... - Page 6 295813
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Silkite Ceturtdiena Augusts 18, 2011 10:46 pm

Paldies Eliin,es turos,bet vienkàrshi salùzstu ik péc laika.domàju ka esmu stiprs kà oktobréns,bet pie kàjas...nervi man vairs nerauj liidzi :( bet man tagad neliels prieks par jùsu visu atbalstu Icon20
P.S. tikko beidzot iebaroju antibiotikas,labi pagàja bez vemshanas,tagad gulj un man mieriigàk ap sirdi Icon20 mosh riit ielikshu bildes,bet ar vàjiem nerviem neskatiities ha ha
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  ajame Ceturtdiena Augusts 18, 2011 10:52 pm

silkjiit, turies!! paldies, Dievam, ka Desa dzīvs!
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Silkite Ceturtdiena Augusts 18, 2011 10:58 pm

paldies ajame :* vets teica ka desa ir dziivs pateicoties ka ir ljoti stiprs,ne pirmo reizi nàvei aciis skatijàs Chihuahua2 tik es..... tàda shvaka esmu palikusi :(
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Māriņa Ceturtdiena Augusts 18, 2011 11:01 pm

Lai Desam Dieviņš palīdz un dod ātru izveseļošanos! Kiss
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Elīna Piektdiena Augusts 19, 2011 7:43 am

Turam īkšķus par Desas atveseļošanos, un turies Silkīt, domās esam ar jums!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Lexy Piektdiena Augusts 19, 2011 8:14 am

Silkiit, es lasu un asaras pašas kā pupas.... Turies, mīļā, šitas ir nopietns pārdzīvojums, bet Desa ir stiprinieks un cīnītājs! Un mēs visas, lai arī tālu, bet esam domās un jūtās ar jums. Saņemies un klausi Ruby, Desam tagad vajag tevi pozitīvu!
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Žozefīna Piektdiena Augusts 19, 2011 8:43 am

Silkite rakstīja: bet man tagad neliels prieks par jùsu visu atbalstu Icon20

Silkite, tad, kad man Nika smagi saslima 3 mēnešos - arī bija ļoti smagi...it īpaši, kad es redzēju, ka viņa man darbā blakus guļ garšlaukus..un galviņu pat nevarēja pacelt.. Bet toties ir ļoti patīkami, ka Tevi atbalsta arī virtuālajā dzīvē, tādēļ ar šo gribu teikt, ka Desa ir stiprs puika..Viņam uz labā pleca sēž enģelītis, kurš sargā viņa dzīvībiņu. Icon87
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Silkite Piektdiena Augusts 19, 2011 9:07 am

Paldies Lexy un Zozefiin :*
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Silkite Piektdiena Augusts 19, 2011 9:12 am

Ar vàjiem nerviem lùdzu neskatiities !!!!!!!!!!!








DESA's foto albuums...... - Page 6 C0e54e9936dc



Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

DESA's foto albuums...... - Page 6 Empty Re: DESA's foto albuums......

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 6 no 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā