Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

+4
Eliina
Buciitis
Sabinella
Ruby
8 posters

Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Ruby Otrdiena Oktobris 27, 2009 11:42 pm

Taatad rakstam visu kas uz sirds :) Kaadas lietinjas veeleetos sanjemt daavaninjaa saviem miiluljiem uz sveetkiem :) Visaam lietaam nav obligaati jaabuut pirktaam, var arii buut pashtaisiitas- shuutas,adiitas u.t.t. Un ja veelas kaadu apgjeerba gabalu tad jaapievieno sunjuka izmeeri :) Ja kaadam kaadas neskaidriibas vai veelaties uzdot papildjautaajumus savam slepenajam draudzinjam - to var dariit droshi caur mani :) es juus neatklaashu :) tikai uzdoshu jautaajumu juusu vietaa :) caur PM protams.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Sabinella Piektdiena Novembris 06, 2009 10:32 am

kā šitā lieta darbojas? mēs cītīgi gatavojamie stam ziemssvētku pasākumam? atkal jau es esu visu iekavējusi, nezinu, ka ste vispār notiekās :)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Buciitis Piektdiena Novembris 06, 2009 10:45 am

Šo lietu diemžēl atcēla, pasivitātes dēļ, jo nebija atsaucības. Cik sapratu no Ruby un Eliinas, ka beigās ieinteresēti bija tikai 3 cilvēciņi. Tādēļ atcēla..

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Sabinella Piektdiena Novembris 06, 2009 11:00 am

ā nu skaidrs.. ;) žēl, ka mēs tādi.. bet nu neko darīt..
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Buciitis Piektdiena Novembris 06, 2009 11:51 am

Nju nākamgad arī būs Ziemassvētki :) Tad jau varbūt būs krīze beigusies, cilvēkiem būs mazāk problēmu un būs lielāka aktivitāte :)

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Ruby Trešdiena Novembris 24, 2010 8:02 pm

Shogad turpinaam shajaa pashaa sadaljaa!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Eliina Trešdiena Novembris 24, 2010 10:50 pm

Buciitis rakstīja:Nju nākamgad arī būs Ziemassvētki :) Tad jau varbūt būs krīze beigusies, cilvēkiem būs mazāk problēmu un būs lielāka aktivitāte :)
hi hi Buciit Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) 68782
skiet ka krize nav beigusies un problemas ir vel vairak!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Eliina Trešdiena Novembris 24, 2010 11:36 pm

mes neesam izveligas priecasimies par jeb ko Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) 68782 vislabak noderes kaut kadi karumi vai kada interesanta jauna rotallieta Amelijai. Shanele bus laimiga par karumiem. garso viss pec jusu izveles!

esmu pret Dailes karumiem, to vieta var nemt Latvian Meat, tie ir tadi pasi tikai cita firma un man skiet ka svaigaki un kvalitativaki!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Ruby Trešdiena Novembris 24, 2010 11:40 pm

Eliina rakstīja:
hi hi Buciit Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) 68782
skiet ka krize nav beigusies un problemas ir vel vairak!

Man taada nojausma ka iistaa kriize veel tikai mums visiem priekshaa!!! Shitie veel tikai ziedinji. Vismaz te uz salas peedeejo nedeelju laikaa viss sagriezies kaajaam gaisaa, valda milziigs shoks un sashutums!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Eliina Trešdiena Novembris 24, 2010 11:56 pm

var but lidz jums tikai tagad nonacis Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) 629163
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  ajame Trešdiena Novembris 24, 2010 11:59 pm

Čau, mūsu slepenais Ziemassvētku draudziņ!
Te mēs- Lote, Sāra un Neta. Kamēr mamma taisa tēju, nolēmām pašas uzrakstīt savas vēlmes.

Man (Lotei) derēs jebkas, ko var purināt, grauzt, mocīt un kost. Galvenais, lai pīkst, vai izdveš jebkādas skaņas. Būšu priecīga arī par kādu kārumu. Vispār jau man noderēs viss, ko atsūtīsi. :)
Manai sīkajai draudzenei Sārai gan spēlēties nepatīk. viņa tikai visu laiku guļ pie mammas. Viņai vairāk patiktos kāds kārums, bet tikai tāds, ko ir viegli grauzt- lai nav pārāk ciets. Savādāk es vienmēr apēdu ātrāk un mēģinu Sārai atņemt, jo viņa tāda lēnā grauzēja. Tad viņa parasti sāk izdvest tādas jancīgas skaņas- laikam rūc ha ha
nu un Netai (tai sīkajai blusai) derēs jebkas. Viņa man parasti ņem nost visas mantas un ir ārprātīgi kaitinoša. Ja ir iespēja, tad varētu atsūtīt viņai kaut kādu mantu ar rokām un kājām, lai arī es varu pieķerties, jo mums patīk vilkšanas sacensības. Varbūt tad arī Sāra iesaistītos mūsu rotaļās. cheers

Katrā ziņā, būsim priecīgas par jebkādu dāvaniņu, galvenais lai tā būtu no sirds! :icon209:

Priecīgus Ziemassvētkus!!!
Lote, Sāra, Neta :)
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Lily Ceturtdiena Novembris 25, 2010 12:01 am

Aww Ajame, kāda tev Lote ir rakstniece... :icon204: :32
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  ajame Ceturtdiena Novembris 25, 2010 12:03 am

Viņa ļoti centās :)
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Blondiiniite Sestdiena Novembris 27, 2010 9:42 am

Tesai garšo viss :)
Sākot no mazākajiem cepumiņiem beidzot ar cietajiem kauliņiem. Patīk arī mantiņas un striķīši. Arī mēs neesam izvēlīgas un būsim priecīgas par visām dāvaniņām:)
Blondiiniite
Blondiiniite
Rookie
Rookie

Number of posts : 40
Join date : 08.04.10
Age : 32
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Ruby Sestdiena Novembris 27, 2010 4:35 pm

Pepijas, Lurdesas un Roksijas veelmju sarakstinsh:

No rotajlietaam: visvairaak patiik mazas, vieglas un miikstas mantinjas. Visbiezhaak sanaak iegaadaaties vinjaam tieshi kakju mantinjas mazaa izmeera deelj. Ar cietas plastmasas mantinjaam iisti nespeeleejaas, miikstaas elastiigaas plastmasas mantinjas patiik :)

No gardumiem: tikai dabiigie galjas gardumi - viitinaatie, dehidreetie. Latvijaa vienmeer sapeerku vinjaam Dailes penjus un gotinjas - vismiiljaakie gardumi, un kvalitatiivus penjus mums te gruuti dabuut :( taapeec ljoti ljoti ljoti priecaasimies par tiem :)
Shovasar Latviijaa nopirku vinjaam Rinti viitinaataas vistas un jeera filejas, ljoti garshoja.
Vinjaam iipashi sunju cepumi neiet pie sirds :( Negarsho arii jeelaadas gardumi un kaulinji. Nedodu vinjaam nekaadus gardumus kur klaat graudi.
Taatad gardumu zinjaa sanaak ka esam izveeliigas :32

Ljoti ljoti priecaasimies par speciaali sunjukiem domaatu un veeleetu sveetku kartinju santa

P.S. penji derees jebkaada izmeera, jo es vinjus taapat sagriezhu mazaakos gabalinjos jo vinjas visu taapat nevar uzreiz vienaa vakaraa nograuzt, un man nepatiik ka vinji peec tam meetaajas pa maaju, taapeec vienmeer sagriezhu.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Koras un Nikas vēlmju sarakstinš

Post  Žozefīna Svētdena Novembris 28, 2010 5:34 pm

Koras un Nikas sarakstiņš.

Man (Korai) būs patīkami No slepenā Ziemassvētku draudziņa saņemt mantiņas - jo man ļooooti patīk spēļmantiņas (bet tikai tās mazās), kuras pīkst, kuras var purināt un ir patīkamas graušanai.
Un vēl man ļoti garšo gardumi, kā piemēram, ir tādas Vitamin Drops (vitaminizētas tabletes). Man garšo visādas šāda veida tabletītes (ar dažādām piedevām), izņemot ar šokolādes piedevu.
Būšu priecīga arī par "Dailes" gardumiem, bet tikai tie, kas sastāv no liellopa.
Daktere man teica, ka nedrīkstu vistu ēdienus ņammāt nekādos veidos, tādēļ man tikai liellopa gardumi derēs.

A, mana sīkā draudzene Nika (mazais bosiks) būs ļoti priecīga par spēļmantiņām (bet maziņām, jo viņa augumā arī vēl maziņa).
Nikai priekš austiņām, lai tās celtos ātrāk, būtu forši šādi gardumi - govs ausis, vītinātas vistu kājas.

Kā arī ar saimnieci bijām vienreiz iebraukuši DEPO veikalā un Dinozoo veikalā- mēs būtu pateicīgas Ziemassvētku slepenajam draudziņam, ka viņš man (Korai) un Nikai sagādātu skaistas kaklasiksnas - ādveidīgas, tikai sarkanā krāsā (protams, iekļaujoties tajos 5 Ls vienam sunītim).
Izmēri:
Korai - siksniņas garums 25-26 cm
Nikai - siksniņas garums 21-23 cm

Nu mēs esam uzrakstījušas savu vēlmju sarakstiņu.
Būsim priecīgas par jebkuru no sirds dāvinātu lietiņu. :*


Pēdējo reizi labojis Žozefīna Svētdena Novembris 28, 2010 7:27 pm; labots 1 reizi
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Ruby Svētdena Novembris 28, 2010 6:02 pm

Zhezefiina - pieraksti luudzu izmeerus siksninjaam lai slepenajam draudzinjam nebuutu jaalauza galva meegjinot uzmineet tos meerus taviem sunjukiem :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Žozefīna Svētdena Novembris 28, 2010 7:25 pm

Ak,jā, pavisam aizmirsu. :)
Lai slepenajam draudziņam nebūtu jālauza galviņa, lūk, izmēri siksniņām:
Korai: siksniņas garums 25-26 cm
Nikai: siksniņas garums 21-23 cm.
:)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 36
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Buciitis Ceturtdiena Decembris 02, 2010 5:05 pm

Sveiks, Tipīša slepenais draudziņ!
Te raksta Tipīša saimniece - Bucītis (Madara). Sen nav lieks laiciņš bijis, lai šeit visu izlasītu. Tāpēc sākšu ar to, lai nodotu vēstījumu Tipīša slepenajam draudziņam/draudzenītei. :)
Vispār jau Tipītim šogad patīk ziema vairāk nekā pagājušo gadu (rokās pa sniegiem, bēg no saimnieces, kad viņa pasaka, ka jāiet iekšā, laiza dzelteno sniegu, ko saimniece arī neļauj darīt). :32 Tāpēc laikam visideālākā dāvana būtu ragaviņas. ha ha Bet šo laikam mēģinās uzdāvināt saimniece.. :Chihuahua4: Slepenajam draudziņam tas noteikti būs ļoti grūti. bigsmiles9
Tātad pie reālām lietām. Tipītis priecāsies par jebkuru dāvaniņu gan pašdarinātu, gan nepašdarinātu. Pašlaik, mums ļoti aktuāls ir jautājums par šalli un cepurīti, bet noderēs arī jebkāds jauns draugs ko papluinīt. Vislabāk ar actiņām, ko pagrauzt, un ar skaņu (pīkstuli, kas piesaistītu uzmanību) un izmērā maziņāks par Tipītim. Ēdam mēs arī visu, izņemot cepumus. bigsmiles9 Bet ar kārumiem nevajag aizrauties, jo Tipīša "tētis" parasti parūpējas, lai mājās būtu DAUDZ un dažādi kārumu. Supersmile
Ja slepenais draudziņš dzīvo tepat kaut kur kaimiņos, tad labprāt satiktos ar viņu klātienē un saņemtu dāvaniņu, lai draudziņam nebūtu jātērējas pa pasta izdevumiem. Icon20
Nju tādas pieticīgas ir Tipīša vēlmes Icon32

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :) Empty Re: Vēlmju sarakstiņš - akcijai - Ziemassvētku Chi/Toy-santa draudziņš :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā