Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

+13
ajame
Buciitis
Eliina
Elīna
Sanita
Ronija
Laurinja
Ruby
Dream
Silkite
Lindita
lilucis
Admin
17 posters

Lapa 3 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Buciitis Trešdiena Februāris 24, 2010 1:09 pm

Jāmeklē gumijnieki? ha ha

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Dream Trešdiena Februāris 24, 2010 1:48 pm

man šodien lielais romantiskais noskaņojums... tā sakārojās sarkanās tulpes :32 !!!

Kā būtu mūsu mīluļi 8.marta noskaņās???
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Eliina Trešdiena Februāris 24, 2010 2:23 pm

ja tas skan labak nekaa sniegs Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 629163
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Silkite Trešdiena Februāris 24, 2010 2:26 pm

buutu super Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 68782
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Buciitis Trešdiena Februāris 24, 2010 2:26 pm

O jaaa :) Kiss

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Buciitis Piektdiena Marts 26, 2010 8:36 am

Vai būs Lieldienu tēmas konkurss? :) Svētdien jau Pūpolsvētdiena un tad jau varētu līdz kādai otrdienai bildes, lai iesūta? Dream? Ronij? Ko sakāt?
smilie86

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  ajame Piektdiena Aprīlis 30, 2010 12:04 pm

Varbūt kādu konkursiņu? Kaut ko pavasarīgu, saulainu, zaļu, siltu...
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Buciitis Piektdiena Aprīlis 30, 2010 12:12 pm

Es jau tik par :) Patīk tādiem gatavoties un ņemt dalību :)

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Ruby Sestdiena Maijs 08, 2010 9:44 pm

Hmm shodien taa padomaaju ka mums te ne iipashi labi iet ar tiem konkursiem! Tad nu izleemu ka vareetu uznjemties vinjus riikot, tuliit man skola beigsies un tad jau laika buus vairaak. Tad nu taa domaaju ka jaunu konkursu buutu jaariiko katru meenesi, piem divas nedeeljas lai ievietotu bildes (par teemu) un peec tam piem 1-2 ned balsoshana. Man personiigi ieprieksheejaa balsoshanas siteema ne iipashi patika, mazliet sarezhgjiita un taadiem aiznjemtaakiem cilveekiem ne iipashi izdeviiga - logoties iekshaa katru dienu. Taa kaa muusu nu jau ir vairaak, varbuut tad var iztikt ar to vienreizeejo tabulu, vai veel interesantaak ir kad nezin balsojumu un ir paarsteigums?? Ko juus sakiet? Nez kaa tur buus ar to bildes likshanu augshaa, jo to es nevaru izdariit un (peedeejaa laikaa) moderaatori muus vairs neapciemo tad varam iztikt bez taa un piemeeram katru reizi uztaisiit mazu bildiiti kur buutu uzvareetaaja bilde un piem uzraksts - maija uzvareetaajs un to tad var pievienot pie parakstinja ja ir veeleeshanaas?? Ceru ka saprataat manu domu un gaidiishu idejas un atsauksmes!!
Veel nekas nav nokaaveets un varam taisiit augshaa maija konkursu :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Ruby Sestdiena Maijs 08, 2010 9:56 pm

Bildiite piem ko uzvareetaajs pievienotu savam parakstam buutu kas taads:

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Fon76s

Ok es uz aatro kaut ko saliku, ideaali jau buutu ja vareetu ko ar flashu un spiiguljiem mirguljiem, bet pagaidaam ar photo shopu riikoties nemaaku :( Bet nu lai jums priekshstats rastos vismaz par ko es runaaju, protams taa sunja vietaa vareetu buut taa pati uzvareetaaja bildiite :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Eliina Svētdena Maijs 09, 2010 12:09 am

ooo super Ruby malacis ka uzmemies no organizeet :)
es labak par slepto balsojumu. par bildes ievietoshanu sauksim skali Roniju, jau laicigi, gan jau atsauksies :32 dziemzel,bet Dream si iespeja nav pieejama ievietot bildi.

esmu par ikmenesa konkursiem bus viss maz kaut kada aktivitate icon72
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Ruby Pirmdiena Maijs 10, 2010 3:41 pm

Veeljoprojaam gaidu juusu domas un ieteikumus arii ja juus fotokonkursus neveelaties, vienkaarshi buutu jauki uzzinaat ciki buutu gatavi piedaliities un ciki nebuutu gatavi u.t.t.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Buciitis Pirmdiena Maijs 10, 2010 3:42 pm

Mēs protams, par piedalīšanos un lielāku aktivitāti forumā Icon32

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Silkite Pirmdiena Maijs 10, 2010 5:16 pm

Més par :)
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Ruby Pirmdiena Maijs 10, 2010 5:42 pm

Nu tad beidzot iekustinaaju kaadu .... Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 68782

Paldies Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Icon_cheers
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  inly&bugy Pirmdiena Maijs 10, 2010 6:36 pm

Mēs ar piedalītos, viss gan protams atkarīgs no tēmām :)
Vēl joprojām arī gaidu kādu kopistisko pastaigu :32
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  ajame Pirmdiena Maijs 10, 2010 8:33 pm

Nu? Kad būs kāds konkursiņš? :)
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Ruby Otrdiena Maijs 11, 2010 4:13 pm

Ok pladies par atbildeem :)

Man shodien/riit jaauzraksta skolai peedeejaa eseja un tad mums stundu vairs nav, tikai shad tad jaaierodaas skolaa, taatad ceturdien esmu briiva un saakshu ko domaat par konkursinjiem :) Veel mans miiljotais laptops "nospraaga" (tagad seezhu pie PC kas man ne iipashi), ceru ka lidz ceturdienai dabuushu vinju pie dziiviibas LOL
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  inly&bugy Otrdiena Jūlijs 13, 2010 10:56 pm

Kāda būs jūlija konkursa tēma? Jūlijs jau vidū, jāsāk fotogrāfēt :)
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Ruby Otrdiena Jūlijs 13, 2010 11:04 pm

Ar juulija un augusta konkursiem buus taa ka vinji mazliet nokaveesies, es to daru speciaali, jo juulija beigaas manis nebuus (atvaljinaajums) un taatad nebuus kas apkopo vai pazinjo reziltaatus u.t.t. un ar augusta beigaam ir tas pats, tad es ar braucu atvaljinaajumaa. Tad peec tam uz septembri sabiidiishu visu pamazam savaas vietaas lai ir taa ka konkursa izinjoshana vairaak meenesha saakumaa un rezultaatu pazinjoshana vairaak meenesha begaas :)

Ok riit es visu salikshu kopaa un izzinjoshu :) Teema kaa jau mineeju buus uudenji - kaa jums labaak patiktu lai vai tie buus tikai vannas/dushas uudenji vai arii piemeeram par cik ir vasara tad kaut kas ari ar juuru/ezeru saistiits?? Gaidu idejas :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Buciitis Trešdiena Jūlijs 14, 2010 8:27 am

Ruby, bet vai kāds cits uz Tavu atvaļinājumu nevar uztaisīt konkursiņu? Vismaz tad Tu ar varēsi iesūtīt bildi un pati piedalītis Icon20

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Eliina Trešdiena Jūlijs 14, 2010 12:11 pm

Ruby - es varu nepiedaliies un lai man suta balsojumu :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Ruby Ceturtdiena Jūlijs 15, 2010 3:48 pm

Njaa bet man tie atvaljinaajumi sanaak divi un otrkaart - kad saaksies skola, domaaju ka tad man vairaak vajadzees briivu :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Ruby Piektdiena Augusts 06, 2010 11:09 pm

Veeleejos uzzinaat juusu domas shaadaa jautaajumaa - vai tas juusupraat ir godiigi un vai tas ir vajadziigs ka tiem kas nepiedalaas konkursaa ir tikai 5 balsoshanas punkti, bet tiem kas piedalaas ir 10 balsoshanas punkti? Peec statistikas skatoties vairaak balso tie kas pashi piedalaas. Veeleejos uzzinaat no tiem kas nepiedalaas - vai tas ka jums ir mazaak punkti iespaido vai juus balsosiet vai nee? Varbuut tie 5 punkti liekas nieciigi maz lai balsotu? Kaa ir?
Protams gaidiishu atbildes no visiem :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Silkite Sestdiena Augusts 07, 2010 12:17 am

man vienalga,galvenais ka ir par ko balsot Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 629163
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas - Page 3 Empty Re: Par konkursiem - ieteikumi un diskusijas

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā