Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kucēns un pote

4 posters

Go down

Kucēns un pote Empty Kucēns un pote

Post  Lilly Otrdiena Jūlijs 06, 2010 2:20 pm

Labdien visiem tejterjeru un čihuahua saimniekiem...)
Es nezinu vai īstajānodaļā esmu,bet man ir jautājums...Pirmā pote čihuahua ir 2-2.5 mēnešos otrā 2.5-3 trešā pēc zobu mainīšanas 9-11 menešiem
Pēc kuras potes suņuku drīkst izvest pastaigā?
Lilly
Lilly
Newbie
Newbie

Number of posts : 12
Join date : 06.07.10
Dzīvesvieta : Daugavpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns un pote Empty Re: Kucēns un pote

Post  Lily Otrdiena Jūlijs 06, 2010 2:55 pm

pirmā pote ir 6. vai 8. nedēļu vecumā. otrā pote ir 12. nedēļu jeb 3 mēnešu vecumā un divas nedēļas pēc otrās potes var vest ārā, nav nekāda trešā pote. pēctam ir tikai ikgadējās potes 1x gadā.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns un pote Empty Re: Kucēns un pote

Post  Lilly Otrdiena Jūlijs 06, 2010 3:16 pm

Liels paldies)))Bet man kautkas stāstija ka ir trešā pote bet es noticēšu jums)
Lilly
Lilly
Newbie
Newbie

Number of posts : 12
Join date : 06.07.10
Dzīvesvieta : Daugavpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns un pote Empty Re: Kucēns un pote

Post  Lily Otrdiena Jūlijs 06, 2010 3:43 pm

trīs potes ir tad, ja potē 6. nedēļās tad vel 8. nedēļās un trešā sanāk tā pati 12. nedēļās.. pēdējā pote ir 12 ned un pēctam karantīnas laiks 2 ned, tātad ārā varat iet ~3,5 mēnešos
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns un pote Empty Re: Kucēns un pote

Post  Ruby Otrdiena Jūlijs 06, 2010 3:57 pm

Sveika Lilly :)

Shis ir interesants moments, man liekas ka agraak jau kaut kur mineeju sho, peec peedeejaas potes teoreetiski var iet aaraa jau peec paaris dienaam!!! Es ar visaam esmu gaajusi aaraa jau peec paaris dienaam, jo tagad taas vakciinas ir daudz speeciigaakas nekaa agraak un principaa iedarbojas gandriiz uzreiz! Man to ir teikushi vairaaki veti, arii 3 gadus atpakalj kad Pepiju panjeemu. Vakciinas tak mums taas pashas kas Latvijaa - tad kaada buutu starpiiba??

Silkiit - pastaasti kaa jums ir?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns un pote Empty Re: Kucēns un pote

Post  Lilly Otrdiena Jūlijs 06, 2010 4:12 pm

Ruby rakstīja:Sveika Lilly :)

Shis ir interesants moments, man liekas ka agraak jau kaut kur mineeju sho, peec peedeejaas potes teoreetiski var iet aaraa jau peec paaris dienaam!!! Es ar visaam esmu gaajusi aaraa jau peec paaris dienaam, jo tagad taas vakciinas ir daudz speeciigaakas nekaa agraak un principaa iedarbojas gandriiz uzreiz! Man to ir teikushi vairaaki veti, arii 3 gadus atpakalj kad Pepiju panjeemu. Vakciinas tak mums taas pashas kas Latvijaa - tad kaada buutu starpiiba??
?
Man ir jau suns šarpejs ar to es gāju ārā jau 4 dienā pēc potes, bet nezinu vai tas pats būs ar čihuahua man bail ka mazai būs vājāka veselība nekā lielajiem....šarpejs bija saslimis ar olimpijku jo pote bija par agru izdarīta....
Lilly
Lilly
Newbie
Newbie

Number of posts : 12
Join date : 06.07.10
Dzīvesvieta : Daugavpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns un pote Empty Re: Kucēns un pote

Post  Eliina Otrdiena Jūlijs 06, 2010 6:45 pm

potejot kucenu no 6.nede, nav nepieciesams,jo vinam vel darbojas mates imunitaate, to var dariit ja tiesam ir liels riks sakeert kadu slimibu.
iesaku sakt potet no 8. nedelas un tad nakosa pote jau 12. nedela trakumsergas vakcina un pec 21 dienas var vest ara :) 10 dienas pirms potesanas neaizmirstiet attarpot sunuku
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns un pote Empty Re: Kucēns un pote

Post  Ruby Otrdiena Jūlijs 06, 2010 7:04 pm

Tagad es sapratu - tas laikam Latvijaa var vest peec 2-3 nedeeljaam laukaa peec potes jo jums ir trakumseergas pote! Mums nav trakumseergas pote obligaata un tapeec taas citas potes laikam iedarbojas aatraak, bet trakumseergai jaagaida ilgaaka iedarbiiba.

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns un pote Empty Re: Kucēns un pote

Post  Lilly Trešdiena Jūlijs 07, 2010 11:44 am

Eliina rakstīja:potejot kucenu no 6.nede, nav nepieciesams,jo vinam vel darbojas mates imunitaate, to var dariit ja tiesam ir liels riks sakeert kadu slimibu.
iesaku sakt potet no 8. nedelas un tad nakosa pote jau 12. nedela trakumsergas vakcina un pec 21 dienas var vest ara :) 10 dienas pirms potesanas neaizmirstiet attarpot sunuku

10 dienas pirms pirmās potes vai otrās vajag attarpot?
Lilly
Lilly
Newbie
Newbie

Number of posts : 12
Join date : 06.07.10
Dzīvesvieta : Daugavpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns un pote Empty Re: Kucēns un pote

Post  Eliina Trešdiena Jūlijs 07, 2010 11:47 am

nu ar to attarposanu ir ta, ja tu zini ka ir tarpini,redzi ir aizodmas, tad ja obligati. Ja tu esi 100% parliecinata ka nav tad var neatpaarot. es savas noteikti attarposu.

Lilly, es sapratu ka tava meitene ir pa visam maza, tad jau audzetaja par vinu parupesies, gan jau ka vina zina ka pareizi un ar kadiem medikamentiem jattapro, pajauta vinai tev tas ir japastasta.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns un pote Empty Re: Kucēns un pote

Post  Lilly Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 4:47 pm

Eliina rakstīja:nu ar to attarposanu ir ta, ja tu zini ka ir tarpini,redzi ir aizodmas, tad ja obligati. Ja tu esi 100% parliecinata ka nav tad var neatpaarot. es savas noteikti attarposu.

Lilly, es sapratu ka tava meitene ir pa visam maza, tad jau audzetaja par vinu parupesies, gan jau ka vina zina ka pareizi un ar kadiem medikamentiem jattapro, pajauta vinai tev tas ir japastasta.

Paldies noteikti pajautāšu
Lilly
Lilly
Newbie
Newbie

Number of posts : 12
Join date : 06.07.10
Dzīvesvieta : Daugavpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Kucēns un pote Empty Re: Kucēns un pote

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā