Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunīša iegāde!

4 posters

Go down

Sunīša iegāde! Empty Sunīša iegāde!

Post  kozete Trešdiena Augusts 18, 2010 5:52 pm

Sveiki,

Domāju par mini šķirnes iegādi. Pagaidām esmu nosvērusies par graspalvainajiem čihuahua. Vai variet palīdzēt ar informāciju par raksturu, kur varetu iegādāties (konkrētu audzētavu vai audzētāju, kam drīzumā ir planoti kucēni), kadas ir cenu amplitūdas (velos ne izstāžu suni un arī ne pavairošanai), vai ir raksturu atsķirība starp garspalvaino un īsspalvaino. smilie82

kozete
Newbie
Newbie

Number of posts : 2
Join date : 17.08.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunīša iegāde! Empty Re: Sunīša iegāde!

Post  Eliina Trešdiena Augusts 18, 2010 6:00 pm

Sveika :)
pasai nav civavas, bet no pieredzes varu teikt ka garspalvainie ir mierigaki par gludpalvainajiem. cenas ir ļoti dažādas atkarīgs no kur kluba pērkat kucēnu un cik nopietni defekti.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunīša iegāde! Empty Re: Sunīša iegāde!

Post  kozete Trešdiena Augusts 18, 2010 6:07 pm

cik latvija ir tadi nopietni garspalvaino čihu audzētaju klubi? man teiksim tā nav butiski tur kkads defekts, kas nelauj piedalīties izstādēs vai neatbisltība šķirnes standartam, jo vēlos sunīti savam priekam. man būtisks ir raksturs (kadi ir vecāki...). man ir drusku lielāks sunītis - taksis, kam ir takša raksturs. es vinju mīlu un pienemu tada kada vinja ir bet sunu skolu mums tapat vajadzeja, lai drusku savalditu vinjas ambīcijas. kad sāku domat par otru sunīti, sapratu ka velos krietni vairak iedzilinaties skjirnju īpatnībās neka nemot pirmo suni. ta nonacu lidz grasp ciha.

kozete
Newbie
Newbie

Number of posts : 2
Join date : 17.08.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunīša iegāde! Empty Re: Sunīša iegāde!

Post  Eliina Trešdiena Augusts 18, 2010 6:18 pm

es jums uz privato zinu nosutiju informaciju :)

oo nu ja taksis traka skirne :32
civava ir kaut kas pilnigi pretejs vini ir nosverti, loti draudzigi, sausmigi mili un bezgala uzticigi savam saimniekam.
man ir krievu tojs vini nav tik mili un nosverti ka civavas, toji vairak pa gaisu un netkarigi.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunīša iegāde! Empty Re: Sunīša iegāde!

Post  Dream Trešdiena Augusts 18, 2010 7:41 pm

Eliina rakstīja:...
civava ir kaut kas pilnigi pretejs vini ir nosverti, loti draudzigi, sausmigi mili un bezgala uzticigi savam saimniekam.
man ir krievu tojs vini nav tik mili un nosverti ka civavas, toji vairak pa gaisu un netkarigi.

Eliina, hihi "toji pa gaisu.." :32 jautri!
tā kā man liela toju saime mājās tad varu sacīt, ka krievu toji ir ļoti mīļi, nosvērti, drosmīgi un gudri un paklausīgi, kā arī tai pat laikā var būt histēriski "kvekšķīši" kas gatavi uzbrukt visiem un vaukšķēt no rīta līdz vakaram, bailīgi, nervozi, nikni utt... :) viss ir atkarīgs no tā kādi ir vecāku gēni un audzināšana :)

mazo šķirņu audzētājus variet atrast šeit ... >>> http://www.toy-dogs.lv/breed/
Dream
Dream
Moderator
Moderator

Number of posts : 2123
Join date : 01.11.08
Dzīvesvieta : Latvija, Jelgava

http://www.rustoy.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunīša iegāde! Empty Re: Sunīša iegāde!

Post  Ruby Trešdiena Augusts 18, 2010 10:29 pm

Man ir divas garspalvainaas chihuahua meitenes un viena gludspalvainaa chihuahua cross (krustojums). Nu gluspalvainaa muusuu maajaa ir taa visaktiivaakaa un visskaljaakaa :32 bet vinjai arii ir ljoti daudz plusu, piem visas kopshanas lietas uztver pilniigi veesaa mieraa - nagus es vinjai varu kaut vai nolakot cik vinja mieriigi un pacietiigi seezh, vanna patiik, kjemeeties vienkaarshi dievina - pati seezh rindaa un gaida :) Ljoti iespeejams ka vinjai ir rados kaads terjers, jo nu raksturinsh vinjai nav no tiem vieglajiem, taa kaa par tiiras gludspalvainaas chihuahuas raksturu es nevaru taa spriest peec vinjas :)
Abas garspalvainaas meitenes gan raksturos ir ljoti liidziigas - sameeraa mieriigas, ljoti paklausiigas, miiljuma pilnas, lojaalas, ljoti tendeetas uz mani.
Es esmu dzirdeejusi chihu saimniekus biezhi vien sakam ka gludspalvainie ir mazliet straujaakas dabas kaa garspalvainie, bet protams tas viss atkariigs no geeniem un arii audzinaashanas! Vienu gan visi vienmeer saka ka garspalvainie ir noteikti vairaak "in your face" sunji, vinjiem vajag saimnieka uzmaniibu un miilestiibu 24/7 :32 Tagad piem sho rakstot mana garspalvainaa Pepija gulj man kleepii, otra garspalvainaa Roxy gulj man blakus, BET mana gludspalvainaa meitene Lurdesa nervozi staigaa apkaart un meklee kur piekasiities, meklee kaadu action!!!

Par sunju skolinju runaajot - visas triis meitenes ir bijushas uz sunju skolinjaam, uzskatu visiem sunjiem ir vajadziiga discipliinas deva, lai vai kaada tur shkjirne :)

Pirms tam mums bija takseniite - varu teikt tikai to labaako par sho shkjirni, ideaals raksturs vinjai bija, tik miilju, gudru un uzticiigu suni katram saimniekam noveeleetu!!! Vieniigais protams taksi ir vajadziigs X 10 nodarbinaat un aktivitaates. Mums katru dienu vajadzeeja vinju vest uz upi vai mezhu, upee peldeeja un piiles dzenaaja, bet mezhaa raka bedres lol

Veiksmi tev iistaa kuceena mekleejumos!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunīša iegāde! Empty Re: Sunīša iegāde!

Post  Eliina Ceturtdiena Augusts 19, 2010 4:25 pm

Dream perfekti noraksturoji tojus, man ta nesank vel lol! centos ka maceju, bet nu vini ir pa gaisu - traki,bet civavas nosvertaki mierigaki.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sunīša iegāde! Empty Re: Sunīša iegāde!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā