Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chihuahua dokumenti

3 posters

Go down

Chihuahua dokumenti Empty Chihuahua dokumenti

Post  Tito Sestdiena Aprīlis 30, 2011 11:21 am

Nopirku pirmo reizi Chihuahua kucēnu.Tēvs ir dokumentiem un piedalījies izstādēs.Kad pirku saimniece prasīja gribam kucēnam izveidot dokumentus,jeb nē.Piedāvāja varintus- 0 vai kādu citu. kas tie par 0 varientiem?un kadi vispar viņi ir? vispar esmu vēl zīdaina varintā
? icon106 ne ko nezinu par klubiem.
Tito
Tito
Newbie
Newbie

Number of posts : 3
Join date : 29.04.11
Age : 38
Dzīvesvieta : riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuahua dokumenti Empty Re: Chihuahua dokumenti

Post  Lily Sestdiena Aprīlis 30, 2011 12:55 pm

0 dokumenti būs jums vienkārši tukša ciltsrakstu lapa, bet dos iespēja sastāvēt klubā un piedalīties izstādēs.. Ja suns jums ir puika, tad diezvai dabūsiet pārojumu ar 0. ciltsrakstiem, jo tad arī bērniem tur tēva radu vietā būs tukšums... :(
Nezinu, es domāju ja jūs gribējāt suni ar dokumentiem tad jau vajadzēja pirkt ar īstajiem ciltsrakstiem, nevis tagad taisīt kautkādus nullītes c/r
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuahua dokumenti Empty Re: Chihuahua dokumenti

Post  Tito Svētdena Maijs 01, 2011 3:50 pm

Kad nemšu otro tad no audzētavas.Šoreiz tāds neveiksmīgs mēģinājums.Baidas,slēpjas,bet kad eju uz citu istabu, skrien līdzi.Vakaros lien gultā.Kad mēģinu paņemt uz rokām,aizbēg. bigsmiles91 Šodien uzcienāju ar plānajām pannkūkām :) ,bija gatavs ielīst klēpī. icon105
Tito
Tito
Newbie
Newbie

Number of posts : 3
Join date : 29.04.11
Age : 38
Dzīvesvieta : riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuahua dokumenti Empty Re: Chihuahua dokumenti

Post  mia Trešdiena Maijs 04, 2011 3:39 am

nuu maneejais mazulei arii nav dokumeni,bet tpc man neliekaas,ka man neveicaas Razz vinja ir ideaala.. icon69
domaaju,ka tev mazliet jaapacieshaas..ja sunjuks tev nesen tik maajaas,tad vinjama rii jaapierod pie tevis ;)
un tas,ka skrien pakalj ir tikai normaali,maneejaa maajaas viena nepaliek vsp.. bet es vairaak par to nesatraucos ,kad pirku jau zinaaju ,ka uznjemos lielu atbildiibu.. :) lai veicaas ;P
mia
mia
Rookie
Rookie

Number of posts : 34
Join date : 25.03.11
Age : 37
Dzīvesvieta : Canada,Toronto

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuahua dokumenti Empty Re: Chihuahua dokumenti

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā