Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur mums nedrīkst?

4 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Kur mums nedrīkst?

Post  refinnej Trešdiena Augusts 17, 2011 11:26 pm

Šodien aizbraucam ar musu mazulīti iepirkties uz Spici, pirms shoppinga ienācam Lido paēst, kāds bija mans izbrins, kad virietis pienāca un pateica - " Ar suņiem nedrīkst! Pat ar tik maziem." Es biju pilnīgi šokēta, jo par šo mēnesi, kamēr Berry ir pie mums mes jau apmeklējam ļoti daudzas vietas - veikalus, pludmales, kafejnīcas, restoranus, neviens nekur neko nav teicis, ņemot vērā, ka vairākumā vietu ir norāde - "ar suni nedrīkst". Bet šo jau nēsā uz rokām, tāpēc drīkts.
Tad nu man radas ideja sarakstīt vietas, kur jus neielaida ar jūsu mazajiem draugiem, lai nenāktos atkal šitā aplauzties, jo es jau citreiz arī varu neizturēt un pakaunināt tos cilvēkus ka maz neliksies. Tomēr jābūt, es uzskatu, izņemumiem tik maziem sunīšiem. Un mūsu meitenīte ir ļoti tīra un kopta un daudzi cilvēki ir netīrāki - kas nemazgā rokas pēc tualētes, vai vel kas. Nav godīgi Cry
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  tiffany* Ceturtdiena Augusts 18, 2011 5:24 am

refinnej rakstīja:Šodien aizbraucam ar musu mazulīti iepirkties uz Spici, pirms shoppinga ienācam Lido paēst, kāds bija mans izbrins, kad virietis pienāca un pateica - " Ar suņiem nedrīkst! Pat ar tik maziem." Es biju pilnīgi šokēta, jo par šo mēnesi, kamēr Berry ir pie mums mes jau apmeklējam ļoti daudzas vietas - veikalus, pludmales, kafejnīcas, restoranus, neviens nekur neko nav teicis, ņemot vērā, ka vairākumā vietu ir norāde - "ar suni nedrīkst". Bet šo jau nēsā uz rokām, tāpēc drīkts.
Tad nu man radas ideja sarakstīt vietas, kur jus neielaida ar jūsu mazajiem draugiem, lai nenāktos atkal šitā aplauzties, jo es jau citreiz arī varu neizturēt un pakaunināt tos cilvēkus ka maz neliksies. Tomēr jābūt, es uzskatu, izņemumiem tik maziem sunīšiem. Un mūsu meitenīte ir ļoti tīra un kopta un daudzi cilvēki ir netīrāki - kas nemazgā rokas pēc tualētes, vai vel kas. Nav godīgi Cry

es varu iedomaaties kaa tu juties :( mees nesen iegaajaam UPS lai nosuutiit pacinju ,bet tad no otraa straava viens ljoooti nepieklaajiigs viirietis vnk ieklemmeejaas,ka ar sunjiem nedriikst ,man tas likaas tik slimi,jo taa tak galu galaa nebija nekaada eedniica vai veeljovairaak restoraans.. vnk parasta pasta nodalja :@ es ljoti dusmiiga aizgaaju protams aizcirstams durvis !!
Bet taa laikam ir vieniigaa vieta ,kur mums bija probleemas... ir bijis taa ka paartikas veikalaa mums pasaka,ka labaak pasleept suni .. jo veikalaa ar sunjiem aizliegts :( bet neviens nelika iet aaraa uzreiz.. vnk pateica ,lai naak reiz zinaatu :) parasti restoraanos mums neko nesaka ..vnm oficianteem utji putji kaads mazs briinums utt un viss ir kaartiibaa :)) un pilniigi 100% piekriitu ,ka ir jaabuut iznjeemumiem shiem mazajiem sunjiem.Mees savus miiluljus varam panjemt kleepii taa,ka nemaz neviens nemaniis vinju,bet shaubos ,ka kaads var to izdariit ar labradoru vai vilka suni (giggle) :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  Lexy Ceturtdiena Augusts 18, 2011 8:09 am

Nu, man par šo tēmu ir dalītas emocijas, tā kā man ne vienmēr bijuši tik maza izmēra suņi kā tagad :)
Manuprāt, te ir problēma sabiedrībā kā tādā un paši suņu saimnieki vien ir vainīgi. Jautājums - kāpēc ar suni nedrīkst? Kāds ir pamatojums? Vēsturiski diemžēl iegājies, ka ja jau suns, tad neaudzināts, netīrs, neattārpots utt. un no tādiem tik problēmas. Diemžēl vajadzēs ļoti ilgu laiku, lai šis mainītos. Piemēram Vācijā ne tikai ar mazsunīšiem, bet normāla izmēra labīšiem kaut vai, cilvēki staigā pat pa lielveikaliem, Anglijā cilvēki uz krogiem nāk ar saviem suņiem un neviens neiebilst! Tur ar suņiem pa muižu, piļu, vecu klosteru parkiem var nākt staigāt! Galvenais - saimniekam aiz sava suņa jāsavāc un sunim ir jābūt audzinātam. Vienvārdsakot - es esmu par nediskrimināciju - ja ļauts ienākt mazsunītim, kāpēc tas būtu aizliegts lielajam? Un es saku - ienākt, nevis ienest! Ja ļauts tikai mazsunīšiem (kaut kādu iemeslu dēļ), tad tikai un vienīgi suņu pārnēsājamajā somā un nevis pārtikas ratiņos un ne uz rokām. Jo lielie suņi nav vainīgi, ka ir lieli un tāpēc tiem jāpaliek aiz strīpas :) Es gan pati arī grēkoju piemājas pārtikas veikalā, kad eju ar Melu uz rokām, bet tur nekad neaizrāda un tā dara daudzi ar mazajiem (it kā mazajiem, jo reizēm redzu, ka stiepj milzīgu mopsi :32 ) suņukiem. Tā ka es rosinu cīnīties, lai ir vairāk vietu, kuras skaitās "Pet friendly"! Kā piemēram Coffee in uz Tērbatas ielas, kur ir šāda uzlīme un arī Zvaigznes grāmatnīcas :) Citu labu piemēru gan man pagaidām nav :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  refinnej Ceturtdiena Augusts 18, 2011 11:43 am

Nu no vienas puses jau var saprast, ka piemēram ka lido darbinieks es baidītos, ja ienāktu liels suns, nez jau kāds viņš ir, ja nu visu izārdīs, līdīs zem kājām cilvēkiem ka visi krītīs, iekodīs utt... Bet es nesaprotu, ko var izdarīt 2kg suns sēžot uz rokām? Izplatīt bacillas visapkārt vai ko, iekost kādam??? Ja es viņu tūlīt nolikšu piemēram mašīnā un iešu viena, tad tapat viņa spalvas un bacīllas pie manis paliks, tad jau man arī pec viņas nedrīkst iet? ha ha Vnk es meklēju loģisko izskaidrojumu, ko lielajām sunim vel varētu atrast, bet mazajam??? Viena pludmalē ar teica ka nevar, pat tik mazu, bet uzreiz saka skaidroties, ka ja atļausim jums, tad jāļauj arī citiem utt... Bet palūdza vnk aiziet mazliet tālāk. Nu vnk tas izskatas pēc principa - ja suns - tad nedrīkst, lai neviens cits neapvainojas??? Tiešam stulbi ka nedala lielus un mazus suņus, jo tomēr apmeklējot veikalus un restorānus - atšķirība ir. Un kad nopirksim lielu suni, es jau neieshu ar viņu pa restorāniem un nebrīnīšos, kāpēc nevar.
Lidmašīnās cik drizdēts, grib izdarīt izņemumu suņiem līdz 5kg. Nu beidzot kāds nāca pie prāta. Kad pirkam ceļojumu un prasijam par suni, teica ka vēl nedrīkst pārvādāt, bet vsp daudzi vnk ņem somā un ienes salonā, a tur jau neko vairs nevar tev izdarīt, jo es nevarētu iedomāties musu mazuli ielikt bagažniekā Cry Un lasot vienu krievijas forumu, tur bija iekopēti noteikumi par dzīvnieku pārvadāšanu - ka drīkst pārvadat līdz 2 suņiem vienā salonā, PAT LIELUS! Nē, nu prieks, ka vismaz kaut kas maīnās uz labo pusi, cerams, ka ar laiku cilvēki paliks vēl gudrāki, nevis principiālie. Nedrīkst un viss, jo vnk tā ir uzrakstīts!
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  refinnej Ceturtdiena Augusts 18, 2011 11:46 am

Jā, un lielveikalos jau mēs ejam mierīgi, maxima, rimi, bet tā padomājot, tur arī stāv atvērta pārtika - cepumi utt. Bet neviens neko nekad nesaka, un nāk pat ar mopšiem un liek lielajos ratos un neko. Un to pārtiku man pašai nevisai gribas ņemt, jo kas zin, ar kādam rokām kāds pirms tevis tur ņemas...
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  Lexy Ceturtdiena Augusts 18, 2011 12:01 pm

Es jau saku, kaut vai par pludmali - te strādā tas, ka cilvēki ir bezatbildīgi! Iedomājies, ka mammai ar bērniņu, kas spēlējas smiltiņās būs gluži vienalga, vai tas ir liela suņa atstāts vai maza čiha atstāts sū..s! Ok, protams, izmērs ir noteicošs, jo lielveikalā starp pārtikas precēm ar lielu ņufu vazājoties spalvas ies pa gaisu miljons reižu vairāk, bet tas jau nenozīmē, ka no mūsējiem to spalvu nav. Un kāpēc, piemēram, nevarētu iet uz restorānu ar lielu suni, kurš ir labi audzināts, vienmēr turas saimnieka tuvumā. Kāda starpība, vai tāds guļ saimniekam restorānā pie kājām zem galda vai mazs sēž klēpī?
Par lidmašīnām - lielu suni salonā neņems nekad, jo tur tādam nav vietas kaut vai no drošības apsvērumiem, būsi kaut ko pārpratusi. Un neviena lidsabiedrība, kas pārvadā suņus, tāda izmēra čihus nekad neliks bagāžas nodalījumā, tādus ved salonā un te nu ir noteikums, ka ne vairāk kā divus vienlaikus :) Zinu, jo esmu vadājusi šnaucerus šurpu turpu, ga pieaugušus, kurus ved tikai bagāžā, gan kucēnus salonā :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  refinnej Ceturtdiena Augusts 18, 2011 12:51 pm

Lexy - es neesmu pret lieliem suņiem, ja viņi ir audzināti, lai iet uz restorāniem, es vnk rakstu, ko varētu padomāt par lielu suni veikala, restorana darbinieki. Viņi varētu baidīties, ka iekodīs, izārdīs, bet mazs suns - audzināts vai ne, neko sliktu izdarīt nevar. Viņi jau nezin vai suns ir audzināts vai ne. Protams tas viss ir mūsu sabiedrība - mums ir tādi ieradumi, ka liels suns restorāna izskatītos vismaz dīvaini. Ka tu saki, ja ārzemēs pat ar lieliem suņiem staiga kur grib, un tas skaitās normāli, jo laikam jau tur saimnieki savāc viņu kakas un ir atbildīgi par saviem suņiem, bet pie mums - ne tik daudz sunju iet uz suņu skolu un ir audzināti. Piemēram, ja mēs pastaigājamies un redzam lielu suni tad manu jāņem uz rokām, un lielo suņu saimnieks tur savu suni lai nelec virsū. Ja viss būtu tik ideāli, ka liels suns ir audzināts, tad jau es mierīgi varētu iet garām lielam sunim ar mazo un pēc saimnieka paveles lielais suns neko mums nenodarītu. Nu attiecīgi, pie mums neviens nav pārliecināts par lielajiem suņiem, vai viņi ir vai nav audzināti, ārzemēs laikam pieņemts, ja lielais suns ir atnācis, tad saimnieks ir atbildīgs par viņu un nav no viņiem jābaidas. Tas pats restorans - ja es apsežos pie viena galdiņa ar manu suni un pie blakus galdiņa sēdēs lielais, spriežot pēc pastaigām, tas lielais nesēdēs mierīgi, cik daudzi ir tā audzināti, ka sedēs mierīgi un nepievērsīs uzmanību mums? Tas pats par parkiem - man ir jādoma un jāuztraucas, vai var pastaigāties ar suni vai ne, it īpaši ja ir zīmīte - ar suni nedrīkst. Bet nu skaidrs, ka es aiz sava suņa savākšu kakas, tad kāpēc lai mēs tur nevarētu pastaigāties??? Un nesen paņemam numuriņu Jaunmoku pilī un tur pie iebraukšanas zīme - ar suni nedrīkst. Bet pa tel.teica ka drīkst piemāksājot 5ls. Beigās to naudu mums tā arī nepaprasīja, bet ejot pastaigāties pa parku nebija skaidrs, kā tad īsti ir, drīkst vai nedrīkst ar suni... Man liekas to zīmi bāž visur, lai tik ir... Kadā forumā lasiju, ka ārzemēs ir liels sods, ja nesavāc aiz suņa, cik es būtu laimīga, ja mums tā būtu.
Par lidmašīnām - ja es atradīšu to forumu, tad iekopēšu. Mums tā bija, ka drauzdene kaut kur izlasīja par 2 suņiem līdz 5kg uz salonu, bet aģenturā mums teica ka viņiem vai nu vēl tā nav, vai vsp nav. Nu es jau apjautājos tā, katram gadijumam, jo suni līdzi neņemsim, tāpēc riktīgi to info pagaidam nemeklēju, tas raksts vnk man trāpijas.
Un vīramāte, kas dzīvo Irijā, pastāstīja, ka viņiem ir karantina uz dzīvniekiem... 6 mēnešus :O nu un kur šeit loģika??? Atbrauc uz Īriju un pusgadu neredzi savu suņuku???
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  Lexy Piektdiena Augusts 19, 2011 7:47 am

Par lidmašīnām - viss atkarīgs o lidsabiedrības, piemēram, Ryanair vispār neved dzīvniekus, ne lielus, ne mazus, ne salonā, ne bagāžā. Īrij''a un Anglijā līdz 2012.gada 1.janvārim tiešām ir karantīna, bet šie noteikumi tagad atcelti, tāpēc es gaidu janvāri, lai beidzot varam laist prom :)
Un nav jau tā, ka tev obligāti suns tur karantīnā jānotur. Var uztaisīt trakumsērgas seroloģisko testu 6 mēnešus pirms plānotās iebraukšanas UK un mierīgi dzīvoties, jo pēc 6 mēneši karantīnas laiks pagājis un var braukt mierīgi :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  refinnej Piektdiena Augusts 19, 2011 12:01 pm

Lexy rakstīja:Par lidmašīnām - viss atkarīgs o lidsabiedrības, piemēram, Ryanair vispār neved dzīvniekus, ne lielus, ne mazus, ne salonā, ne bagāžā. Īrij''a un Anglijā līdz 2012.gada 1.janvārim tiešām ir karantīna, bet šie noteikumi tagad atcelti, tāpēc es gaidu janvāri, lai beidzot varam laist prom :)
Un nav jau tā, ka tev obligāti suns tur karantīnā jānotur. Var uztaisīt trakumsērgas seroloģisko testu 6 mēnešus pirms plānotās iebraukšanas UK un mierīgi dzīvoties, jo pēc 6 mēneši karantīnas laiks pagājis un var braukt mierīgi :)
Tad jau nav tik traki, mēs paši tur netaisamies, bet ja tā padomāt, pusgadu karantīna :(
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  ajame Piektdiena Augusts 19, 2011 1:17 pm

refinnej rakstīja:Šodien aizbraucam ar musu mazulīti iepirkties uz Spici, pirms shoppinga ienācam Lido paēst, kāds bija mans izbrins, kad virietis pienāca un pateica - " Ar suņiem nedrīkst! Pat ar tik maziem."

Es Spices Lidiņā ļoti bieži ēdu kopā ar suņiem. Nekad neviens neko nav teicis.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  refinnej Piektdiena Augusts 19, 2011 1:31 pm

ajame rakstīja:
refinnej rakstīja:Šodien aizbraucam ar musu mazulīti iepirkties uz Spici, pirms shoppinga ienācam Lido paēst, kāds bija mans izbrins, kad virietis pienāca un pateica - " Ar suņiem nedrīkst! Pat ar tik maziem."

Es Spices Lidiņā ļoti bieži ēdu kopā ar suņiem. Nekad neviens neko nav teicis.

Nu vot man ar izbrīns, ka teica. Bet tu viņus uz rokām nēsā vai somā? Pa to zāli kur ēdiens arī staigā?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  ajame Piektdiena Augusts 19, 2011 1:45 pm

Gan rokās esmu turējusi (ja tikai viens suns līdzi), gan ratos vedu (ja trīs bija). Jā arī zālē, kur ēdieni stāv gāju iekšā. Vīrs ar paplāti, es ar suņiem :)
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  refinnej Piektdiena Augusts 19, 2011 1:57 pm

ajame rakstīja:Gan rokās esmu turējusi (ja tikai viens suns līdzi), gan ratos vedu (ja trīs bija). Jā arī zālē, kur ēdieni stāv gāju iekšā. Vīrs ar paplāti, es ar suņiem :)
Nu skaidrs, tad jau man vnk nepaveicas ar ļauno veci :Chihuahua5:
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  refinnej Otrdiena Septembris 06, 2011 8:28 pm

Ārprats, ko šodien redzēju. Ienācam lielajā rimi, suņuks man uz rokām, ka parasti. Un bāc - garam paskrien suns, kādas reizes 2-3 lielāks par mūsejiem. Un skraida pa visu veikalu bez pavada, bez nekā. Sākuma padomāju, ka tas pieder čigānu ģimenei, tie tā pa to veikalu staigāja, tā kā pa savām mājām. Bet tad itkā nē, izskatas ka suns ir pats par sevim jo skraidija pa visu veikalu viens pats. Beigās apsargs pienāca pie tiem čigāniem un kaut ko teica, tad tie suni paņema uz rokām. Izrādījas tomēr viņu suns bija. Nē nu normāli, man mute vaļā pilnīgi bija :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  tiffany* Piektdiena Septembris 09, 2011 9:29 pm

es te arii esmu redzeejusi lielu sunji skraidam pa veikalu..bet pashaa partikas veikalaa suns negaaja ,loubijaa seedeeja un gadija kmr kaads kko garshiigu atnesiis laikam :D kaa jums vsp ar paartikas veikaliem un maziem sunjiem ? ljauj iet iekshaa? es Tiffy lieku jakaa iekshaa un ja arii vinju redz darbinieki (jo vinja galvinju visu laiku citigi baazh laukaa) tad izliekaas ,ka neredzeeja neko :D tik pie kases pachukst ,ka peec lika nedrikst sunjus ienest veikakaa :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  refinnej Piektdiena Septembris 09, 2011 11:48 pm

tiffany* rakstīja:es te arii esmu redzeejusi lielu sunji skraidam pa veikalu..bet pashaa partikas veikalaa suns negaaja ,loubijaa seedeeja un gadija kmr kaads kko garshiigu atnesiis laikam :D kaa jums vsp ar paartikas veikaliem un maziem sunjiem ? ljauj iet iekshaa? es Tiffy lieku jakaa iekshaa un ja arii vinju redz darbinieki (jo vinja galvinju visu laiku citigi baazh laukaa) tad izliekaas ,ka neredzeeja neko :D tik pie kases pachukst ,ka peec lika nedrikst sunjus ienest veikakaa :)
Staigājam ar mūsu mazo visur - vienīga reize kad neielaida bija tas sasodītais Lido spice :Chihuahua7:
Pa visiem rimi, maxima utt, visiem centriem staigājam bez problēmam - nesājam viņu uz rokām, nu īpaši nekaunīgi neesam, cenšos nestaigāt atvēto cepumu tuvumā un ratos nesedinu. Apsargi un darbinieki redz un neko nesaka. Tāpāt arī daudzās kafejnīcās esam bijuši - gan ārā - vasarā, gan arī telpās - restoranos, kafejnīcās, čili - visi viņu redzēja un neviens neaizrādīja. (tas viss tfu tfu tfu :32 ) mums nemaz tāda likuma nav, ka nevar suni ievēst veikalā, to paši veikali izlēmj, vai laist, uzlīmes jau ir daudz kur, bet teikt neko nesaka, uz rokām drīkst. Vienīgais, savam ērtumam nolēmu beidzot iegādāties somu viņai - pieskatīju jau vienu ar lielu nodalījumu arī manam mantām. Jo ne veikalā nav īpaši ērti ar viņu uz rokām, ne mašīnā braucot vienai, jo viņai jāsēž man klēpī un nekur citur, labi pa pilsētu 10min pabraukat, a ja vajag tālāk, īpaši ērti un droši mums abām tas nav. Kaut, ja nebraucam divatā, tāpat tas nav īpaši droši - sedēt klēpī.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  Lexy Sestdiena Septembris 10, 2011 7:17 am

Paldies, ka atgādināji, es savu somu taisos pārdot. Nopirku sev baltu un i īsti pie kā pievilkt nav :32
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  refinnej Sestdiena Septembris 10, 2011 8:22 am

Lexy rakstīja:Paldies, ka atgādināji, es savu somu taisos pārdot. Nopirku sev baltu un i īsti pie kā pievilkt nav :32
Nu baltu jā, vairāk uz vasaru der, es vēlētos kādu brūnīgu varbūt, pelecīgo, nu jāskatas, kuru atradīšu. No Juicy Couture man viena patika, kura ir ar banti, jo viņa vienīga ir ar lielu nodalījumu priekš saimnieka.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  Lexy Sestdiena Septembris 10, 2011 8:30 am

Jā, patiesībā tām somām ir tas trūkums, ka nav nodalījuma, kur savas mantas ielikt, jo tad jāstiepj sava un suņa soma, kas ir totāli neērti. A es nemaz nezinu, kur LV meklēt sakarīgu ziemazs suņu somu, lai nav par atsronomiskām naudām. Šito ar caur ebay nopirku.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  refinnej Sestdiena Septembris 10, 2011 9:36 am

Lexy rakstīja:Jā, patiesībā tām somām ir tas trūkums, ka nav nodalījuma, kur savas mantas ielikt, jo tad jāstiepj sava un suņa soma, kas ir totāli neērti. A es nemaz nezinu, kur LV meklēt sakarīgu ziemazs suņu somu, lai nav par atsronomiskām naudām. Šito ar caur ebay nopirku.
Tur jau ta lieta, ka neieshu tak staigāt ar 2 somām, a sitai ir tieši liels nodalījums - kabata priekšā visas somas lielumā, tā ka visas vajadzīgas mantas varēs salikt.
Es ari interneta no arzemem skatos, pie mums jau tadas cenas uzskrūvētas ... To ko gribu atradu sākumā ss.lv - meitene atsūtīja bildes, bet kaut kā nav riktīgi - rāvejsledzes sudrabotas, kaut visur citur zelta un arī izmēri nez kāpēc mazāki, varbūt tur pa izmēriem vēl dalās, nezinu. Nu tagad atradu vienā lapā, bēšigu, un brūnas apdares, laikam ņemšu. Cenas +/-30ls, nu pie mums tas pašas cenas sākotnējas normālām somām, bet tur vismaz firma un viss apmierina - gan izskats, gan ērtumam jābūt Chihuahua2
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  tiffany* Sestdiena Septembris 10, 2011 7:03 pm

es tieshi tgd noskatijos to tautas balss sizhetu par suniem veikalaa (giggle) vissdriizaak ,ka vienigais risinaajums ir soma ,man arii liekas , ka visseertaak,jo patd soma uz pleca un vari pats kko paskatiities kas plauktos labs :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  tiffany* Sestdiena Septembris 10, 2011 7:05 pm

refinnej rakstīja:
Lexy rakstīja:Jā, patiesībā tām somām ir tas trūkums, ka nav nodalījuma, kur savas mantas ielikt, jo tad jāstiepj sava un suņa soma, kas ir totāli neērti. A es nemaz nezinu, kur LV meklēt sakarīgu ziemazs suņu somu, lai nav par atsronomiskām naudām. Šito ar caur ebay nopirku.
Tur jau ta lieta, ka neieshu tak staigāt ar 2 somām, a sitai ir tieši liels nodalījums - kabata priekšā visas somas lielumā, tā ka visas vajadzīgas mantas varēs salikt.
Es ari interneta no arzemem skatos, pie mums jau tadas cenas uzskrūvētas ... To ko gribu atradu sākumā ss.lv - meitene atsūtīja bildes, bet kaut kā nav riktīgi - rāvejsledzes sudrabotas, kaut visur citur zelta un arī izmēri nez kāpēc mazāki, varbūt tur pa izmēriem vēl dalās, nezinu. Nu tagad atradu vienā lapā, bēšigu, un brūnas apdares, laikam ņemšu. Cenas +/-30ls, nu pie mums tas pašas cenas sākotnējas normālām somām, bet tur vismaz firma un viss apmierina - gan izskats, gan ērtumam jābūt Chihuahua2

tieshi par ebay gribeeju jums jautaat :) jums nav jaamaksaa astronomiska naudinja par pacinja iznjemshanu ? :O jo es suutu pacinjas no kanaadas uz lv un maneejie maksaa veel par iznjemshanu ,kgan es arii maksaaju par suutiishanu :(
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  Lexy Sestdiena Septembris 10, 2011 7:25 pm

Nea, galīgi nav nekas astronomisks.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  tiffany* Sestdiena Septembris 10, 2011 7:40 pm

Lexy rakstīja:Nea, galīgi nav nekas astronomisks.

jociigi gan :( maneejaa peedeejo reizi samaksaaja paari 20ls :(
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  Lexy Sestdiena Septembris 10, 2011 7:45 pm

Ārprāc!!! Nē, man bij klāt kaut kādi pāris lati laikam.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā