Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kucenu austinjas

4 posters

Go down

kucenu austinjas  Empty kucenu austinjas

Post  tiffany* Sestdiena Augusts 27, 2011 4:28 am

sveikas meitenes :) mees ar Tiffany bijaam mazaa celojumaa uz nyc ,braucaam ar mashiinu un mazaam pauziiteem ...un peec taa brauciena Tiffany austinjas vairaak nestaav :( pirms tam jau labu laicinju bija aughsaa...kaadai taa ir gadiijies ? vinjai bija gan eediens pa celjam gan uudentinsh padzerties,bet laikam galiigi sabeedaajaas ,ka nevar izskrieties 8h garumaa... apstaajaamies tikai uz kaadaam 20minuuteem .. ik peec 2h
tgd maajaas esam jau 2vas dienas bet austinjas joprojaam nestaav .. kaa juus domaajat ir iemesls uztraukties ?
Bet labaa zinja ir taada,ka no nakamaas nedeljas Tiffany ies kuceenu skolinjaa un mees nonaacaam pie secinaajuma ,ka vinjai vajag kraatinju ,jo vinjai gaaligi nesanaak churaat uz peepediem un mums sachuraata gan muusu gulta,gan vinjas un viisa griida :S ceru,ka ieshana skolinja ko liidzees :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

kucenu austinjas  Empty Re: kucenu austinjas

Post  Māriņa Svētdena Augusts 28, 2011 1:16 pm

Nu domāju , ka skoliņa čurāšanas problēmu gan neatrisinās
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kucenu austinjas  Empty Re: kucenu austinjas

Post  Lexy Svētdena Augusts 28, 2011 4:23 pm

A kā mazulei ar zobiem? Nemainās tagad? Tas varētu ietekmēt austiņas.
Par čurāšanas paradumiem - nāksies Māriņai piekrist, ka skoliņa te neko nelīdzēs.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kucenu austinjas  Empty Re: kucenu austinjas

Post  tiffany* Svētdena Augusts 28, 2011 10:59 pm

Lexy rakstīja:A kā mazulei ar zobiem? Nemainās tagad? Tas varētu ietekmēt austiņas.
Par čurāšanas paradumiem - nāksies Māriņai piekrist, ka skoliņa te neko nelīdzēs.

itkaa zobinji nemainaas ..jociigi, ka austinjas nestaav kopsh taa laika kaa braucaam uz ny :( mees runaajaam ar vineu trenneri un vinsh teica ,ka ja saaksim izmantot kraatinju vinja saaks saprast ,ka nevar churaat savaa vietaa ..ceru ,ka kkas mainiisies :S
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

kucenu austinjas  Empty Re: kucenu austinjas

Post  Ruby Pirmdiena Augusts 29, 2011 2:43 am

Cik Tifaany tagad ir vecums? Varbuut ja tev ir piejams kaut kur parastais paartikas zhelantiins, var padot to nedaudz. Atkariibaa no vecuma var meegjinaat arii saakt liimeet austinjas, ja baidies ka nepacelsies.

Par to nokaartoshanos maajaas - pameklee ir ljoti daudz info pieejams par Crate trainning un Puppy housebreaking, ar kraatinju ir daudz vienkaarshaak to visu iemaaciit jo sunjuks peec dabas negrib shmuceet savaa vietinjaa (kraatinjaa) kur vinhs uzturaas un gulj. Es taa savu jaunaako Roksi iemaaciiju, ljoti aatri gaaja.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

kucenu austinjas  Empty Re: kucenu austinjas

Post  tiffany* Pirmdiena Augusts 29, 2011 3:55 am

Ruby rakstīja:Cik Tifaany tagad ir vecums? Varbuut ja tev ir piejams kaut kur parastais paartikas zhelantiins, var padot to nedaudz. Atkariibaa no vecuma var meegjinaat arii saakt liimeet austinjas, ja baidies ka nepacelsies.

Par to nokaartoshanos maajaas - pameklee ir ljoti daudz info pieejams par Crate trainning un Puppy housebreaking, ar kraatinju ir daudz vienkaarshaak to visu iemaaciit jo sunjuks peec dabas negrib shmuceet savaa vietinjaa (kraatinjaa) kur vinhs uzturaas un gulj. Es taa savu jaunaako Roksi iemaaciiju, ljoti aatri gaaja.

austinjas jau bija augshaa...bet tgd man izskataas ,ka atkal saak celties ,laikam buus atgaajushi no brauciena :)
Tiffai tgd ir 3meeneshi un viena nedeelja :)
es obligaati palasiishu par cratte training,bet uz sho briidi vsp nesaprotu kaa tas vareetu paliidzeet :s ok jaa es saprotu ,ka vinja nechuraas tajaa kraatinjaa un ko man tas dod ? (giggle) kad vinja nebus kraatinjaa vinja atkal churaas pa visu maaju :( vinja visu laiku churaa savaa gultaa un tas vinjai vsp netraucee tur guleet ..brr traki ka katru otro dienu gultinja jaamazgaa... :( tu Roksi pa nakti tajaa kraatinjaa liki ? neraudaaja visu laiku? Tiffa tgd iet guleet savaa gultinjaa,bet pa nakti tik un taa ielec pie mums gultaa un no riita kad kaads celjaas noliek vinju uz aviizes un sagaida kad pachuraas ,tad liekas super..viss forshi.. bet peec briitinja jau iekaapju kaarteeja churaa vai atrodu kaku uz plaukta (plaukts ljoti zems ) un kad vinju saucu vinja jau zin ka nav pareizi riikojusies un iet uz aviiziites pusi,bet tas vinjai netraucee veel 20x dienaa sachuraat griidu :( neesmu veel meeginaajusi tos pee padus ar to smaku kas pievelk..bet riit nopirkshu,tad redzeesim kaa mums ies :) naakamnedeelj saaksies kuceenu skolinja un tad jau man buus vairaak skaidriibas par crate training ..es taa ceru :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

kucenu austinjas  Empty Re: kucenu austinjas

Post  tiffany* Pirmdiena Augusts 29, 2011 3:56 am

Māriņa rakstīja:Nu domāju , ka skoliņa čurāšanas problēmu gan neatrisinās

pati skolinja nee,bet tas trenneris ljoti daudz zin par chi audzinaashanu un crate training :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

kucenu austinjas  Empty Re: kucenu austinjas

Post  Ruby Otrdiena Augusts 30, 2011 8:25 pm

tiffany* rakstīja:
tu Roksi pa nakti tajaa kraatinjaa liki ? neraudaaja visu laiku?

Jaa Roksis guleeja pa nakti arii savaa seetinjaa, es vinju liku seetinjaa nevis kraatinjaa, nu starpiibas nekaadas, seetinja vienkaarshi lielaaka, mums ir taada kuru var salociit visaados izmeeros, tad iekshaa vinjai tur bija gultinja, uudens traucinsh un eedamais uz nakti. Nee neraudaaja gan, bet vinja tur guleeja jau no pirmaas dienas, taa kaa bija pieradusi un vinjai patika ka ir pashai sava vietinja prom no lielajaam suneneem. Ja naktii vinjai sagribeejaas nokaartoties tad vinja taisiija taadu troksni gar seetinjas malu taa ka vareeju dzirdeet ka vinja ir pieceelusies un uzreiz ceelos vedu laukaa, ja laukaa nokaartojaas tad par to uzreiz kaarums un uzslavas. Ap kaadi 7-8 meeneshi, meegjinaaju njemt seetinju nost, bet naakamajaa dienaa pamodos un atradu peljkjiiti, tad nu liku seetinju atpakalj, naakamreiz meegjinaaju atkal peec meenesha seetinju njemt nost, peljkjiishu vairs nebija un vinja bija gatava guleet jau ar lielajaam suneneem bez seetinjas.

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

kucenu austinjas  Empty Re: kucenu austinjas

Post  tiffany* Otrdiena Augusts 30, 2011 8:34 pm

[quote="Ruby"]
tiffany* rakstīja:
tu Roksi pa nakti tajaa kraatinjaa liki ? neraudaaja visu laiku?

Jaa Roksis guleeja pa nakti arii savaa seetinjaa, es vinju liku seetinjaa nevis kraatinjaa, nu starpiibas nekaadas, seetinja vienkaarshi lielaaka, mums ir taada kuru var salociit visaados izmeeros, tad iekshaa vinjai tur bija gultinja, uudens traucinsh un eedamais uz nakti. Nee neraudaaja gan, bet vinja tur guleeja jau no pirmaas dienas, taa kaa bija pieradusi un vinjai patika ka ir pashai sava vietinja prom no lielajaam suneneem. Ja naktii vinjai sagribeejaas nokaartoties tad vinja taisiija taadu troksni gar seetinjas malu taa ka vareeju dzirdeet ka vinja ir pieceelusies un uzreiz ceelos vedu laukaa, ja laukaa nokaartojaas tad par to uzreiz kaarums un uzslavas. Ap kaadi 7-8 meeneshi, meegjinaaju njemt seetinju nost, bet naakamajaa dienaa pamodos un atradu peljkjiiti, tad nu liku seetinju atpakalj, naakamreiz meegjinaaju atkal peec meenesha seetinju njemt nost, peljkjiishu vairs nebija un vinja bija gatava guleet jau ar lielajaam suneneem bez seetinjas.

tgd mazliet nozheeloju,ka jau no pasha saakuma nelikaam tajaa kraatinjaa :( ceru, ka mums viss sanaaks :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

kucenu austinjas  Empty Re: kucenu austinjas

Post  Lexy Otrdiena Augusts 30, 2011 8:39 pm

Hmm, mana ar sētiņā dzīvojās, kamēr bij maza, bet nu sētiņa bij gana leila arī paladziņam. Tāpēc tagad laikam jau vairs nav jēgas tur likt. Un nakti Mela lielākoties izguļ sausā, tieši pa dienu, kamēr es darbā, atnāku - un visi "prieki" priekšā.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

kucenu austinjas  Empty Re: kucenu austinjas

Post  tiffany* Otrdiena Augusts 30, 2011 9:01 pm

Lexy rakstīja:Hmm, mana ar sētiņā dzīvojās, kamēr bij maza, bet nu sētiņa bij gana leila arī paladziņam. Tāpēc tagad laikam jau vairs nav jēgas tur likt. Un nakti Mela lielākoties izguļ sausā, tieši pa dienu, kamēr es darbā, atnāku - un visi "prieki" priekšā.

mums viens sunju trenneris teica,ka tai seetinjai jaabuut tik mazai ,lai nebuutu vietas kur churaat un kakaat ,jo suns negribees guleet savaas churaas un kakaas :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

kucenu austinjas  Empty Re: kucenu austinjas

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā