Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aviokompaanijas un mazie suniishi

2 posters

Go down

aviokompaanijas un mazie suniishi Empty aviokompaanijas un mazie suniishi

Post  tiffany* Svētdena Augusts 28, 2011 11:03 pm

sveikas ..man ljooti interesee vai kaada no jums ir lidojusi ar mazajiem suniishiem ? es novembrii lidoshu uz latviju ar tifaany un tgd saakam skatiities aviokompaanijas un visi saka ,ka nevienam sunim nav atlauts buut lidmashiinaa ar cilveekiem,tikai atsevishkjaa kabiinee... maneejai jau taa buus gruuti iztureet 8h lidojumu kur nu veel vienai :S saucaas Kanaaada pets friendly :(@ ar kaadaam aviokompaanijaam juus esat lidojushas un kaa mazie paarciesh lidojumus ?
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

aviokompaanijas un mazie suniishi Empty Re: aviokompaanijas un mazie suniishi

Post  Lexy Pirmdiena Augusts 29, 2011 8:46 am

Es neesmu lidojusi ar čihiem, bet gan ar šnauceru kucēniem vairākkārtīgi virzienā no un uz Vāciju. Izmantoju AirBaltic, bet mana vācu audzētāja parasti lido ar Lufthanzu. Airbaltics ved max 2 suņus salonā kopā ar cilvēkiem, ja vien suņa svars kopā ar boksu nepārsniedz 10 kg (arī izmēri tur kaut kādi bija, neatceros). Pieaugušie suņi man ir lidojuši bagāžā, arī manā boksā, bet nekad nav bijis problēmu, bet tur gan nesanāk 8 stundas, ja pareizi atceros kaut kādas 2 stundas. Zinu, ka Airbaltics neved suņus ar mazajiem Fokeriem, bet ja lido Boings, tad nav problēmu parasti, tikai tā pieteikšana ir stulba. Sanāk, ka jānopērk pašam biļete un tikai tad var pieteikt lidojumam suni un jāgaida kaut kādas dienas atbilde, vai suni ņems, vai jau nelido 2 citi suņi, tad var nākties zaudēt naudu par biļeti. Tādas problēmas gan parasti rodas lidojot uz lielākām izstādēm.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

aviokompaanijas un mazie suniishi Empty Re: aviokompaanijas un mazie suniishi

Post  tiffany* Pirmdiena Augusts 29, 2011 7:55 pm

Lexy rakstīja:Es neesmu lidojusi ar čihiem, bet gan ar šnauceru kucēniem vairākkārtīgi virzienā no un uz Vāciju. Izmantoju AirBaltic, bet mana vācu audzētāja parasti lido ar Lufthanzu. Airbaltics ved max 2 suņus salonā kopā ar cilvēkiem, ja vien suņa svars kopā ar boksu nepārsniedz 10 kg (arī izmēri tur kaut kādi bija, neatceros). Pieaugušie suņi man ir lidojuši bagāžā, arī manā boksā, bet nekad nav bijis problēmu, bet tur gan nesanāk 8 stundas, ja pareizi atceros kaut kādas 2 stundas. Zinu, ka Airbaltics neved suņus ar mazajiem Fokeriem, bet ja lido Boings, tad nav problēmu parasti, tikai tā pieteikšana ir stulba. Sanāk, ka jānopērk pašam biļete un tikai tad var pieteikt lidojumam suni un jāgaida kaut kādas dienas atbilde, vai suni ņems, vai jau nelido 2 citi suņi, tad var nākties zaudēt naudu par biļeti. Tādas problēmas gan parasti rodas lidojot uz lielākām izstādēm.

tgd itkaa atradaam aviokompaaniju no ca kura paarvadaa sunjus salonaa ,bet tad bilete man maksaa paari 2tuukst dolaariem :D es ceru,ka veel atradiisim kko citu :) buutu Tiffa vecaaka.. es veel tik traki neuztrauktos,bet par cik vinja pavisam mazinja ,nedomaaju,ka vinjai naaks par labu taas 8h lidmashiinaa vienai :( es lasiju ,ka air baltic ljauj salonaa sunjus..bet forshi ,ka pabriidinaaji,ka taada pieteikshana ir ,paldies :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

aviokompaanijas un mazie suniishi Empty Re: aviokompaanijas un mazie suniishi

Post  Lexy Pirmdiena Augusts 29, 2011 8:06 pm

Prieks, ja varu kā palīdzēt :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

aviokompaanijas un mazie suniishi Empty Re: aviokompaanijas un mazie suniishi

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā