Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studijas bildes

+3
lilucis
Dream
Lily
7 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  lilucis Pirmdiena Janvāris 19, 2009 10:24 am

Man gaismai patīk izmantot galda lampu(es nopirku pieskrūvējamo, ļoti ērti, jo var pieskrūvēt kur vien vajag, pie krēsla pie galda vai vēl kaut kur) ar dienasgaismas spuldzi, kuru var pieregulēt un grozīt kā vajag ;)
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  Lily Pirmdiena Janvāris 19, 2009 5:53 pm

Ronija rakstīja:Hmmmm, kas Lily ar asti??

Bērnības trauma, mums ir ārsta zīme tapēc izstādēs to neskaita par kautkādu mīnusu ;)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  Lily Pirmdiena Janvāris 19, 2009 5:54 pm

lilucis rakstīja:Man gaismai patīk izmantot galda lampu(es nopirku pieskrūvējamo, ļoti ērti, jo var pieskrūvēt kur vien vajag, pie krēsla pie galda vai vēl kaut kur) ar dienasgaismas spuldzi, kuru var pieregulēt un grozīt kā vajag ;)

Mums ir tieši tāda pati ar to dienas gaismas spuldzīti speciāli bet viņa tāda švaka un neko daudz nedod. :(
Brīvdienās mēģināsim vēlreiz.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  Ruby Pirmdiena Janvāris 19, 2009 9:34 pm

Malachi meiteness!! Smukas bildiites !!! Buus mums ar kas taads jaapameegjina maajas apstaakljos!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  Ruby Trešdiena Janvāris 21, 2009 12:55 am

Man veel taads jautaajuminsh gadiijaas - par to gaismu(lampu) - kuraa pusee vinja jaaliek - saanaa vai aiz sunjuka - vai varbuut priekshaa!!! Nekaadiigi netieku gudra shajaa jautaajumaa???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  lilucis Trešdiena Janvāris 21, 2009 7:46 am

Ruby rakstīja:Man veel taads jautaajuminsh gadiijaas - par to gaismu(lampu) - kuraa pusee vinja jaaliek - saanaa vai aiz sunjuka - vai varbuut priekshaa!!! Nekaadiigi netieku gudra shajaa jautaajumaa???

Es mēģinu no visādām pusēm un reizēm jūtu, ka vajag vēl otru tādu pašu lampu Twisted Evil Es ar vēl tā īsti līdz galam neesmu visu izkodusi, jo nesen tik sāku pati šito iemēģināt ;)
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  Ruby Trešdiena Janvāris 21, 2009 1:32 pm

lilucis rakstīja:
Ruby rakstīja:Man veel taads jautaajuminsh gadiijaas - par to gaismu(lampu) - kuraa pusee vinja jaaliek - saanaa vai aiz sunjuka - vai varbuut priekshaa!!! Nekaadiigi netieku gudra shajaa jautaajumaa???

Es mēģinu no visādām pusēm un reizēm jūtu, ka vajag vēl otru tādu pašu lampu Twisted Evil Es ar vēl tā īsti līdz galam neesmu visu izkodusi, jo nesen tik sāku pati šito iemēģināt ;)

aha - paldies!!! Buus man ar otra japiemeklee :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  Lily Trešdiena Janvāris 21, 2009 3:37 pm

Ruby rakstīja:
lilucis rakstīja:
Ruby rakstīja:Man veel taads jautaajuminsh gadiijaas - par to gaismu(lampu) - kuraa pusee vinja jaaliek - saanaa vai aiz sunjuka - vai varbuut priekshaa!!! Nekaadiigi netieku gudra shajaa jautaajumaa???

Es mēģinu no visādām pusēm un reizēm jūtu, ka vajag vēl otru tādu pašu lampu Twisted Evil Es ar vēl tā īsti līdz galam neesmu visu izkodusi, jo nesen tik sāku pati šito iemēģināt ;)

aha - paldies!!! Buus man ar otra japiemeklee :)


tur vaig mēģināt dažādi un ja tev fotoaparātam ir kautkādi režīmi pamēģini visus pēc kārtas un tad paskaties kā sanāk labāk :) Tikai man vienmēr ir baigās problēmas ar ēnām, šausmīgi nesmuki uzsaktās kad uzreiz aimugurē ir ļoti tumša ēna tapēc vajag gan zibspuldzi gan labu lampu ;)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  Ruby Trešdiena Janvāris 21, 2009 5:44 pm

OK un kaads rezhiims jums likaas piemeerotaaks ??? Man it kaa ir labs fochiks bet nu jau bishku novecojis - digitaalais bet lielais - kabataa neieliksi un pat ne rokas somaa. Ai shausmas - paaris gadu atpakalj taadu naudu maksaaja,bet jau peec paaris meeneshiem kriitaas taa cena - bet taa jau ir ar visu :( Negribas veel shito galiigi norakstiit!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  Lily Trešdiena Janvāris 21, 2009 6:48 pm

Ruby rakstīja:OK un kaads rezhiims jums likaas piemeerotaaks ??? Man it kaa ir labs fochiks bet nu jau bishku novecojis - digitaalais bet lielais - kabataa neieliksi un pat ne rokas somaa. Ai shausmas - paaris gadu atpakalj taadu naudu maksaaja,bet jau peec paaris meeneshiem kriitaas taa cena - bet taa jau ir ar visu :( Negribas veel shito galiigi norakstiit!

Nu tur mana mamma atnāca un pieregulēja bet ja jums ir lielā pieliekamā zibspuldze tad iesaku viņu laist vainu tieši virsū tad ja pa pareizi atceros ēnas nebija tik lielas un tumšas uz fona, vai uz augšu. Bet par tiem režīmiem-man liekas tas ir kā kuram fotoaparātam un tur vnk. jāeksperimentē pašam ;)
Bet vislabākais variants ko mes visi esam pārbaudījusi un tas nostrādā viemēr,fočēties pie dienas gaismas-vainu ārā vai pie loga :)
Aa, bet jums tas ir digitaalais vai kāda maza spoguljkamera?
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  Ruby Trešdiena Janvāris 21, 2009 10:15 pm

Lily rakstīja:
Ruby rakstīja:OK un kaads rezhiims jums likaas piemeerotaaks ??? Man it kaa ir labs fochiks bet nu jau bishku novecojis - digitaalais bet lielais - kabataa neieliksi un pat ne rokas somaa. Ai shausmas - paaris gadu atpakalj taadu naudu maksaaja,bet jau peec paaris meeneshiem kriitaas taa cena - bet taa jau ir ar visu :( Negribas veel shito galiigi norakstiit!

Nu tur mana mamma atnāca un pieregulēja bet ja jums ir lielā pieliekamā zibspuldze tad iesaku viņu laist vainu tieši virsū tad ja pa pareizi atceros ēnas nebija tik lielas un tumšas uz fona, vai uz augšu. Bet par tiem režīmiem-man liekas tas ir kā kuram fotoaparātam un tur vnk. jāeksperimentē pašam ;)
Bet vislabākais variants ko mes visi esam pārbaudījusi un tas nostrādā viemēr,fočēties pie dienas gaismas-vainu ārā vai pie loga :)
Aa, bet jums tas ir digitaalais vai kāda maza spoguljkamera?

Mums ir kaut kas pa vidu - spoguljkamerai un digitaalajai!! It kaa digitaalaa bet ar lielu zibspuldzi un mainaamajiem objektiiviem ( nu ja taa vinjus sauc :D - tie kas priekshaa skruuveejaas :D ) Un veel tur kaut kaadi extra rezhiimi - nu ceru ka saprati!!! nu meegjinaasim ko dariit lietas labaa -shodien jau iegaadaajaamies tos kraasainos papiirus - taa kaa paldies meitenes par ideju :D :D :D buus man jauna nodarboshanaas :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  Lily Trešdiena Janvāris 21, 2009 10:36 pm

Ruby rakstīja:
Lily rakstīja:
Ruby rakstīja:OK un kaads rezhiims jums likaas piemeerotaaks ??? Man it kaa ir labs fochiks bet nu jau bishku novecojis - digitaalais bet lielais - kabataa neieliksi un pat ne rokas somaa. Ai shausmas - paaris gadu atpakalj taadu naudu maksaaja,bet jau peec paaris meeneshiem kriitaas taa cena - bet taa jau ir ar visu :( Negribas veel shito galiigi norakstiit!

Nu tur mana mamma atnāca un pieregulēja bet ja jums ir lielā pieliekamā zibspuldze tad iesaku viņu laist vainu tieši virsū tad ja pa pareizi atceros ēnas nebija tik lielas un tumšas uz fona, vai uz augšu. Bet par tiem režīmiem-man liekas tas ir kā kuram fotoaparātam un tur vnk. jāeksperimentē pašam ;)
Bet vislabākais variants ko mes visi esam pārbaudījusi un tas nostrādā viemēr,fočēties pie dienas gaismas-vainu ārā vai pie loga :)
Aa, bet jums tas ir digitaalais vai kāda maza spoguljkamera?

Mums ir kaut kas pa vidu - spoguljkamerai un digitaalajai!! It kaa digitaalaa bet ar lielu zibspuldzi un mainaamajiem objektiiviem ( nu ja taa vinjus sauc :D - tie kas priekshaa skruuveejaas :D ) Un veel tur kaut kaadi extra rezhiimi - nu ceru ka saprati!!! nu meegjinaasim ko dariit lietas labaa -shodien jau iegaadaajaamies tos kraasainos papiirus - taa kaa paldies meitenes par ideju :D :D :D buus man jauna nodarboshanaas :D


Nu tad veiksmi un skaistas bildes jums! sunny
Ja jā, mēs jau arī nevaram sagaidīt nākamo fotosesiju Twisted Evil , jāgatavojas valentīndienas konkursam :D Twisted Evil
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Studijas bildes - Page 2 Empty Re: Studijas bildes

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā